Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

юни 29, 2024, 12:32:59

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 28 29 [30] 31 32   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: " Очаквани Бебчета ЯНУАРИ-ФЕВРУАРИ-МАРТ 7 "  (Прочетена 124054 пъти)
 
dodo23
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2192



Моят сватбен албум

« Отговор #435 -: ноември 12, 2010, 19:57:30 »

Здравейте и от мен!
Еленче,не ме мисли-мързел съм голям и не се включвам активно в ремонта.Половинката всичко върши сам.А ремонта си върви,но всеки ден измисляме нещо ново,което да го проточи във времето.
Днес съм доволна,че купихме ламинат-да поясня,че правим нова стая,която беше оставена на мазилка.
Направихме изолация на стените,следват боядисването и подовата настилка.
Избрахме си и осветителното тяло-много семпло и много нежно.

И покупката,която задоволи дългогодишното ми търсене-лешникотрошачка funnytooth.
Близо час троших ядки,сега ще ги беля и суша...
Няма да ви се оплаквам,че ми прилоша за пореден път по време на пътуване.
Беба не спира да рита,а май вече решихме за името и си я наричаме с него. blush

Anelly,много ми харесва новия ти аватар. smile
И моята плацента е по предна стена,ама и аз не знам какво следва от това.

Поздрави на всички-забавлявайте се,през очакваните топли почивни дни.

Активен
preslava_82
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 634



Моят сватбен албум

« Отговор #436 -: ноември 13, 2010, 06:52:55 »

Добро утро мамиии  blum
Ние сме будни от два часа,няма заспиване и най-накрая станах  pardon
Нищо чудно след малко пак да се върна в леглото,но засега съм на линия  danceg

dodo23 ,точно така,мързелувай сега,докато можеш,че после няма почивка  Wink
Активен
*mama Eli*
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 873


Любов има навсякъде! Само трябва да се огледаме!


Моят сватбен албум

« Отговор #437 -: ноември 13, 2010, 12:48:34 »

   Охххх, и аз (ние) изкарахме тежка нощ!  angry Ще се побъркам вече от това недоспиване, а имам нужда от сън. По цял ден си търся някаква работа с надеждата вечер да спя, но УВИ. Не пия кафе, кола или други енергиини напитки, а само един чай сутринта. Преди си мислих, че може да е от колата, но се оказа че нее, а всичко идва от бебо. Знам, че ви досаждам вече с този мой проблем, но найстина ми е гадно. През цялата си бременност единствено съм спала нормално през първия и най - много през втория месец. От тогава будуване, недоспиване и т.н.  diablo А преди това съм спинкала сладко сладко. Притеснявам се от това бебо да не би да е нощна птица и после да ни държи будни и да не спинка по целя нощ. Ако от сега му се формират накакви навици де, но за това не съм сигурна.  pardon
preslava_82, напълно те забирам какво ти е и много съжелявам. Хубавото е ако можеш да заспиш след това  smile
Активен
Miri
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1748



Моят сватбен албум

« Отговор #438 -: ноември 13, 2010, 14:39:32 »

И аз ае включвамв отбора на будуващите мами. Незнам как е при вас, но при мен на етапи. Една седмица будувах, сега последната успявах да поспя до 7-7:30, ето сега е събота 5;37 сутринта , а аз от 1 час не мога да мигна. Между другуто като се замисля през последните днис се наливах доста с чай от лайка, мащерка, риган и жълт кантарион , може и това да е помогнало. Мамче пробвай тази комбинация, знам че лайката и , кантариона действат успокояващо и релаксиращо.
Активен
Lupercola
Гост
« Отговор #439 -: ноември 13, 2010, 19:03:51 »

Мири, четох за неприятностите ти и се радвам, че си по-добре.

И аз се включвам вьв вашия клуб на неспящите. С тази разлика, че при мен не е системно. Получава се, когато стана, за да отида на тоалетна и ако се разсьня и се размисля, заочвам да се притеснявам за разни неща и повече не мога да заспя. Разбира се после сьм като парцал и знам колко е неприятно, та за вас, на които ви се случва редовно, ужасно ме е жал.

Когато ме хване безсьнието си пускам на ушенце една релаксация за бременни и тя ми помага доста  good Казано честно дори и когато сьм я правила през деня трудно удьржам да я изслушам без да се унеса (досега само ведньж не сьм предала фронта  blush  ). Много добре е направена.

Мен сьщо май ме гонят Бракстьн-Хиксите. Трудно ми е да ги идентифицирам, но комай, комай така ми се чини да е... Става ми нещо, което най-общо мога да опиша като леко прилошаване и коремьт ми на пипане е много твьрд (не целия обаче). Не знам дали наистина е това. Другата седмица сьм на ЖК и ще говоря с акушерката.

Иначе сьм все така в пьлна форма. Творя безспирно и туй то  smile

Активен
alben4ik
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 916



Моят сватбен албум

« Отговор #440 -: ноември 15, 2010, 11:37:22 »


Албенчик, ти как си мила? Нищо не казваш. Как си?


Ние сме добре, мамчета  smile, поне в общи линии. Много ми е мъчно за всички вас, които ви мъчи безсънието, защото и на мен ми се случва понякога и знам, колко е ужасно на следващия ден. На мен обаче това не ми е проблем, защото наистина само от време на време имам такива нощи. Единствения съвет, който мога да ви дам, е, да се опитате да си изразходвате цялата енергия през деня - по разходки, разни други приятни занимания и така вечерта евентуално ще спинкате сладко, защото ще сте поизморени  smile
На мен ми се налага да се боря с едно скапано настроение, което, не знам защо, не спира да ме преследва  sad sad. Опитвам се да не му обръщам внимание, но не винаги се получава  pardon Какво да се прави, няма да ви се оплаквам сега  smile

Хайде, майчета на вас приятен ден, а аз отивам да се занимавам с нещо, за да може следващия път да съм по-ведра, не само да ви мрънкам  blush blush blush
Активен
Miri
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1748



Моят сватбен албум

« Отговор #441 -: ноември 15, 2010, 13:44:24 »

Албенче, това с настроението ми е много познато. Гледай да се занимаваш с нещо, поне така отвлича вниманието. Една хубава книга също помага много.
Активен
preslava_82
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 634



Моят сватбен албум

« Отговор #442 -: ноември 16, 2010, 09:55:01 »

Здравейте коремчета,къде сте?  blum
Времето е хубаво и всички се изгубихте май поразходки..
Дано всички сте добре!!!
Активен
♥Сиси♥
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1037


ЩАСТЛИВИ!!!


Моят сватбен албум

« Отговор #443 -: ноември 16, 2010, 12:51:21 »

Здравейте мамчета smile
Гледам безсънни нощи ви мъчат- аз съм така от 5-ти месец, а сега те стават непоносими. Честно казано непомня да съм спала, по- скоро преспивам и се отдавам на безкрайното риткане на бебка от всички страни  pardon  heart Да не говоря, че кръста ми отиде... на моменти усещам как ми изпуква и ми олеква... направо няма какво да ви говоря...  Girl_hide
Пия прясно мляко вечер, но нищо не помага.
При нас нищо ново. На 2-ри декември  отиваме на тонове. Да си взема половин болничен- последен и направление за раждане. Нашата госпожица е все така активна, протяга ръчички и ние с баща и гледаме така  shok изумителна е  Yes
В темичката за коремчетата ще сложа снимка  blush Оххх пих кола и сега си плащам за това. Напоследък съм с много ниско кръвно- вие ми се свят и немога да стоя в задушни помещения.
Не въм ви чела, сега ще се върна...
armani_code честити сини гащички  yahoo
« Последна редакция: ноември 16, 2010, 14:34:17 от ♥Сиси♥ » Активен
Lupercola
Гост
« Отговор #444 -: ноември 16, 2010, 16:47:42 »

Лелеле Сиси, закьсало се е с това безсьние значи  shok shok shok

armani_code, честита чудна синя новина и от мен  danceg baby_boy  danceg

alben4ik горе главата ! Тьрпи сега, пьк то ще мине както е дошло  good

Аз вече сьм готова с покупките за бебето. Един прах за пране ми остава да купя, за да допера последните няколко дрешки и сьм Ок.

Днес купих тоалетните принадлежности и кофата за наа...те пелени. И докато отивах кьм магазина взе та ми стана лошо в метрото. Много се изплаших. На Фабио телефоньт му беше изключен (както винаги) и си дадох сметка, че няма на кой да се обадя. Или ако бях напьлно припаднала не знам какво щеше да стане с мен. Трябва да си сложа в чантата една карта с червен крьст на нея и телефоните на акушерката, лекарката, Фабио и номера на соц ми осигуровка, та ако ми стане нещо като сьм сама...

За сметка на това пьк като се прибрах, намерих в пощенската кутия поканата за Бебешкото парти, което ми организира Minalina. И ми стана едно хубавооооо.....  danceg danceg danceg Темата е Алиса в Страната на Чудесата. В ролята на Лудия Шапкар, който черпи народа с чай - вьпросната дама  smile Ще бьде страхотно, много сьм щастлива  yahoo yahoo  yahoo

Вчера ни беше вторият индивидуален курс за подготовка. Говорихме за контракциите. Беше много яко, но на мен все ми се струва недостатьчно. Много сьм жадна за информация, а пьк те са пестеливи.

Поговорихме малко и за раждането. Разбрах, че ако родя без усложнения ще стоя в родилно 3 часа след излизането на плацентата и после се прибирам с вкьщи. Това ми спестява целия багаж, който по принцип се мькне в болницата.

Иначе бебето ми е разположено с главата надолу и грьбчето надясно. Оптималната позиция е с грьбче наляво, но ще видим дали ще се намести.

Фабио тези дни ми прави Мантеадо за отпускане лигаментите на матката http://spinningbabies.blogspot.com/2008/01/sifting-with-rebozo-scarf-manteado.html и така.

Това е от мене.
Активен
*mama Eli*
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 873


Любов има навсякъде! Само трябва да се огледаме!


Моят сватбен албум

« Отговор #445 -: ноември 17, 2010, 13:56:27 »

   Здравейте мамчета с коремчета  blum. Ние сме добре, само където корема ми е вдървен и ми се лижи повече, а и настроението нали го знаете какво е ... хич го няма. Бебо се върти из коремчето ми и ми раздава ритници  yahoo, а татито всяка вечер му говори и накрая му казва: "тази вечер да бъдеш послушен и да оставиш мама да спинка" и после ми целува коремчето  girl_in_love
   Та това е от нас ... отдала съм се на мързел, защото просто нищо не ми се прави. Нямам никакво настроение.  huhhuh.gif
  Хубав ден от нас  give_rose
Активен
♥Сиси♥
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1037


ЩАСТЛИВИ!!!


Моят сватбен албум

« Отговор #446 -: ноември 17, 2010, 14:36:12 »

*mum to be* за какво настроение говориш душко... и моето го няма... хормоните си казват думата... понякога се разплаквам ей така, без нищо  shok че едва ли не нещо или някой ме дразни... ама после бързо ми минава и докато се опомня...
И нашия татко гали, целува и и говори, особенно вечер преди да заспим...
И аз гледам да полегна, но като сме гладни и ритаме да ставам  girl_haha
Ина, няма заспиване, ако заспя то е за около час... после пак се мъча и така.
Активен
preslava_82
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 634



Моят сватбен албум

« Отговор #447 -: ноември 17, 2010, 15:09:57 »

И мен ме е обзела една апатия....много смотано настроение  nea
Дано това да е някакъв период само,че не е на добре.
За спането продължавам да се будя по няколко пъти на нощ и най-накрая ставам в 4-5 ч,понякога в 6ч...това не е нормално  blum
Да ви питам,бебчовците ви имали ли са "тихи" периоди,смисъл,дни в които риткат,но много по-малко от обикновено? Незнам да се притесявам или не....,защото последните 3-4 дни мойта госпожица е много кротка и заспала smile
Активен
Lupercola
Гост
« Отговор #448 -: ноември 17, 2010, 15:13:49 »

Да ви питам,бебчовците ви имали ли са "тихи" периоди,смисъл,дни в които риткат,но много по-малко от обикновено? Незнам да се притесявам или не....,защото последните 3-4 дни мойта госпожица е много кротка и заспала smile

Да, на мен да. Определено има дни, в които е много активна и дни, в които е по-кротка, но все пак я усещам макар и леко, отвреме-навреме. Ако в продьлжение на 7-8 часа нямаш абсолютно никакьв знак на живот, трябва да потьрсиш лекар.
Активен
mihova
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 143


нашето съкровище


Моят сватбен албум

« Отговор #449 -: ноември 17, 2010, 18:35:47 »

Здравейте на всички! Ние днес бяхме на ЖК пак не ме гледаха на видеозона слушахме само тоновете. Правиха ми изследвания и ми откриха анемия  sad Притеснявам се за бебка надявам се, че е добре. Доки ми изписа да пия феро-фолгамма. Дано следващия път всичко е добре.

Това е от нас галки по пупите!
Активен
Страници: 1 ... 28 29 [30] 31 32   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines