Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

октомври 05, 2024, 16:29:03

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 9 10 [11] 12 13 ... 32   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: " Очаквани Бебчета ЯНУАРИ-ФЕВРУАРИ-МАРТ 7 "  (Прочетена 129505 пъти)
 
♥Сиси♥
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1037


ЩАСТЛИВИ!!!


Моят сватбен албум

« Отговор #150 -: октомври 15, 2010, 10:40:02 »

И майка ми е била така като е била бременна с мен и после със сестра ми, никъде стрии. Направо супер.
Ние снощи към 04:30 бяхме мнооого активни, затова май днес си почиваме  girl_haha гледам я подритва, попремества се и пак затишие.  danceg
Инка на мен коремчето ми е ниско долу, нали има и високо да ти започва от гърдите, моя е долу.
Напоследък незнам как е при вас, но адски ме болят гърдите... смисъл повече около зърната... знам че е нормално, но незнам защо чак да болят  huhhuh.gif
Активен
elen4e13
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 139


Нашето слънце


« Отговор #151 -: октомври 15, 2010, 15:00:56 »

Здравейте мамчета!
Сиси то и моята мама е така, но при мен гена е откъм тате и за съжаление кожата ми е по- дебеличка и очаквам да не бъда пощадена. На нас коремчето е високо горе и понякога като седя ме приболяват ребрата. Мен зърната много ме сърбят, та понякога чак е болезнено.
Мамчета за килограмчетата не се кахърете, важното е бебешоците да са добре пък после ще се съветваме за диетки  smile
Вчера бяхме на ФМ и бебчо си беше седнал по турски седалищно и недава да потвърдим момата и само се почесваше като татко му по главата. funnytooth умряхме си от смях. Много е активно това бебе, сутрин  в 6:00 сме на линия с ритници и всякакви лупинги и премятания.
Целувки по пупите мами!
Активен
Lupercola
Гост
« Отговор #152 -: октомври 15, 2010, 15:10:11 »

Да им се порадваме още малко, че след няколко седмци вече няма да имат място да мьрдат толкова.

И какво, Еленче, не ви потвьрдиха пола ли?

Аз тия дни сьм ужасно изморена. Вечер в 20ч ми се затварят очите и едва изьржам до 22.30. Сутрин спя до 11, следобед си лягам уж за половин час, пьк не мога да отлепя и спя по два часа. Нито мога да се сьсредоточа да правя нещо, нито мога да мисля, нито да чета. Така плувам в дните... Сигурно ми е паднало желязото. Утре ще ходим с Фабио да си купуваме пчелно млечице. Пьк и времето е едно...  huhhuh.gif
Активен
elen4e13
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 139


Нашето слънце


« Отговор #153 -: октомври 15, 2010, 15:38:26 »

Не се тревожи то от времето е така, но си има нужда от подсилване и витаминки от сезонните плодове.
За пола ни го казаха в 11г.с и незнам дали да вярвам, но сега вече трябваше да е 100%. Нищо като ходим на 3Д няма мърдане вече. Въпреки, че бебо е активен точно тогава се заинати и не мръдна, а прегледа продължи 45 мин. таткото засичаше pardon. Та малчо още отсега е с характер или неискаше да го разголваме толкова и си запази макар и малка територия и то най-интересната funnytooth
Активен
mihova
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 143


нашето съкровище


Моят сватбен албум

« Отговор #154 -: октомври 15, 2010, 18:33:29 »

Ехо мами здавейте! Ние днес бяхме на консултация всичко е наред с нас  yahoo. Малко съм разочаровама, прегледът не продължи дълго. Не ме гледа на ехограф а само чухме сърчицето на бебка ама и нея неможеха да я хванат на едно място разкарваше се в коремчето ми. След това теглене , мерене и това. Доки ми направи и забележка за килограмите цели 9кг. а съм едва в 20г.с.  Oh my ... . Какво да направя уж не ям много, сладко пчти не хапвам или пък тестяно.
Ами това е от нас! Целувки!
« Последна редакция: октомври 15, 2010, 18:36:18 от mihova » Активен
elen4e13
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 139


Нашето слънце


« Отговор #155 -: октомври 15, 2010, 19:56:09 »

Михова не се тревожи, при нас се получи така, че до 20 седмица килограм нямам качен и сега един месец след това ми казват 4кг отгоре. Чесно казано режима ми е един и същ, че бебето расте ОК ама за един месец тези килограми ми е странно, поне си мислех че с напредване на бременноста или поне последните месеци ще има такива разлики.Или има проблем с кантара или толкова и мерят, аз въпреки че имам в къщи, забравих да следя, та вече кой крив....кой прав незнам pardon
Ако ме питаш мен, че все плодове неможе е така но наблягай на всичко сезонно що има на пазара....другото е генетика и сме бесилни срещу нея и ще се трудим, когато това вече не е опасно за бебчо, т.е след раждането.
Активен
dodo23
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2192



Моят сватбен албум

« Отговор #156 -: октомври 15, 2010, 21:18:09 »

Здравейте мами!
Днес си взех резултата от изследването за токсоплазмоза-нормални са(каквото и да значи това crazy).
Много осезаемо взе да шава моят бебок-все по осезаеми стават движенията и за по-дълги периоди!
И като по часовник всяка вечер по това време-около 22 часа,се започва една гимнастика....
Днес ми се случи нещо малко странно-усещам как се движи и сякаш ми се подува корема от едната страна-сякаш точно там се е надупило.Усещането е по-скоро осезаемо,отколкото видимо.Но се повтори вече няколко пъти.А някак ми се струва рано в тези седмици да се вижда коя част на тялото къде е  crazy
Аз си му/й говоря да се премести,че така не ми е удобно и се мести,но след няколко минути пак се "надупва".Голям смях пада...таткото се залепва за корема с изострени сетива в желанието и той да почувства нещо.
В понеделник съм на ЖК и ще пускаме пак кръв и урина!И най-сетне може би ще научим пола  danceg
Активен
mihova
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 143


нашето съкровище


Моят сватбен албум

« Отговор #157 -: октомври 16, 2010, 09:23:47 »

dodo23  Да това е бебчо, скоре не само ще усещаш, но и ще започнеш да виждаш как изведнъж коремчето  ти от ляво или дясно се подува все едно има една малка топчица.  smile
Активен
*mama Eli*
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 873


Любов има навсякъде! Само трябва да се огледаме!


Моят сватбен албум

« Отговор #158 -: октомври 16, 2010, 10:53:39 »

Здравейте мамчета! Надявам се всички да сте добре.
inaxastra, радвай се че можеш да спиш, сега ти се е паднало. После ще го търсиш това време  blum.
dodo23, успех за шпнеделник. Нека всичко да мине супер и да разберете пола на бебока.  girl_wink
Момичета, чуствайте се добре в телата си!!!  give_rose
 
Активен
preslava_82
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 634



Моят сватбен албум

« Отговор #159 -: октомври 16, 2010, 10:53:49 »

mihova ,много се радвам чче всичко е наред с вас  smile

И аз да се похваля,вчера бях на преглед и доки ме гледа доста подробно на видеозона,всичко си е в норми,сърчицето е наред,гръбнака е наред....ох всичко е ОК  Girl_hide
Най-накрая ми казаха и пола-ще връзвам  baby_girl панделки danceg
Активен
*mama Eli*
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 873


Любов има навсякъде! Само трябва да се огледаме!


Моят сватбен албум

« Отговор #160 -: октомври 16, 2010, 11:58:51 »

preslava_82, честита ти розовелка.  Girl Много радост да ви носи!  give_rose
ПП: Момичета, четох някъде в нета че от 26 - тата седмица ще ме хване безсъние и след полунощ ще се чусвам все едно е сутрин. Това се дължи на бебока разбирасе. Но все пак се питах (че чак ми се доплака  cray)  накъде повече от това безсъние??????????  diablo Аз ще спя ли въобще?!?  diablo
Активен
aprilka
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 665



Моят сватбен албум

« Отговор #161 -: октомври 16, 2010, 13:01:41 »

preslava_82 честита ви принцеса  baby_girl  Bravo
dodo23 и аз такива усещания имам. Със сигурност на се вижда, но аз като си сложа ръката на това място, усещам нещо по твърдичко там. Леле колко откачено ми звучи  blush В сряда съм на преглед и ще видя дали се побърквам или е норнално наистина да усещам каквото усещам. Супер, че ще се видите с бебка в понеделник  yahoo
mihova и аз така сладко не ям, тестяни неща също -диетата ми е закуска или малко мюсли или препечена филийка, обяд суши или някаква супа или салатка и вечеря и между храненията плодове. В никакъв случай, не мисля че ям в големи количества и все пак вървим нагоре с тези килца.
Намерих ето този калкулатор за прогноза на колко евентуално ще качим по време на бременност, макар че то е наистина много индивидуално:
http://www.babycentre.co.uk/tools/weightgain/
mum to be докторите и сестрите нямат ли някакъв лек срещу това...или може би в някоя аптека да ти препоръчат нещо чайчета, ментови спрейчета знам ли?! Но наистина звучи доста стряскашто безсънието ти...
Активен
♥Сиси♥
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1037


ЩАСТЛИВИ!!!


Моят сватбен албум

« Отговор #162 -: октомври 16, 2010, 15:50:09 »

Преси, честита ви принцеска  baby_girl
"Мъм то бе" аз не спя изобщо ама изобщо. Ставам сутрин така  shok но това е заради бебка. Полягвам настрани, ноо ме е страх да не я притисна нещо. Ще видиш, може пък при теб да не е така, не се шашкай и ако можеш по- малко чети в нета. ТЯлото ти и бебето диктуват какво да правиш. Не се паникьосвай излишно.
На нас гимнастиката ни започва от 04:00 ч. сутринта lol усещам как се премята, завърта и рита, но като си сложа ръката там където е, се успокоява и спира, най- вероятно заспива  pardon
Додо и ние обичаме да се дупим, особенно на прегледите  girl_haha то чак ми хвръква коремчето хахах и я чакаме да се намести удобно, че да започнем прегледа  girl_in_love
Много сте писали дано не изпускам някой, ако е така то се извинявам.
Да кажа сега за нас- на запис на тоновете сме на 03.11  heart така го чакам този ден, да и чуем сърчицето. Това е само.
За майките от София, незнам кои сте, случайно някоя да знае как седят нещата за ВИП стаите в майчин дом, че аз ще раждам там, а искам да съм във вип-а. Ако някой има инфо нека сподели тук.
Дано всички сте все така свежи и да сте добре. Много ритничета да отнесете  girl_wink girl_wink
Целувки и галки по пупите.
Активен
mihova
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 143


нашето съкровище


Моят сватбен албум

« Отговор #163 -: октомври 16, 2010, 21:23:20 »

preslava_82 честити рожови гащички  Baby_G  Bravo
Активен
*mama Eli*
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 873


Любов има навсякъде! Само трябва да се огледаме!


Моят сватбен албум

« Отговор #164 -: октомври 18, 2010, 11:47:07 »

 Момичета, благодаря че се опитвате да ме успокоявате. Аз не се шашкам, просто ме е яд, че не се наспивам сега когато мога. Преди да забремения съня ми беше супер, спинках си по всяко време.
 Аз не чета много из нета, но задължително чета за всяка седмица от бременноста, защото ми е интересно какво става с бебето през това време (какво му се оформя и т.н.)
♥Сиси♥Петрова♥, съжялвам, но не съм от София и не мога да ти помогна.  sad
dodo23, чакам да кажеш как е минал днес прегледа и ако се е видяло пола на бебешока  blum
pavla, менюто ти е много оскъдно, но важното е да не гладуваш.  smile
Активен
Страници: 1 ... 9 10 [11] 12 13 ... 32   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines