Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

октомври 05, 2024, 18:37:46

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 8 9 [10] 11 12 ... 32   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: " Очаквани Бебчета ЯНУАРИ-ФЕВРУАРИ-МАРТ 7 "  (Прочетена 129579 пъти)
 
*mama Eli*
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 873


Любов има навсякъде! Само трябва да се огледаме!


Моят сватбен албум

« Отговор #135 -: октомври 13, 2010, 15:27:58 »

   Здравейте бъдещи мамчета! При нас нищо ново, ритаме си от време на време. Тези дни бебо е много спокоен. Обаче когато реши да рита, направо е болезнено по някой път.  pardon Кръстът и гърба ме болят доста от няколко дни, но не се оплаквам от кой знае какви болки. А апетита ми изчезна от близо седмица вече. Нищо не ми се хапва, само вечерта прегладнявам и като започна да вечерям количеството, което изяждам е малко и се чуствам супер надута. През деня се опитвам все пак да ям нещо, за да не ми е празен все пак стомаха.  Незнам защо така се получава!  crazy Но това пък не пречи да си качвам килограмчета. Не ставам специално за храна или за вода, но до тоалетна - Да, но най - много 2 пъти. А да ви кажа, че килцата са ми вече +10-11кг. И като ви слушам с вашите +4; +5кг. направо се чуствам слон. Но пък да ви кажа незнам къде са ми тези килограми, освен на гърди и корем и леко съм се закръглила в дупето и бедрата, изглеждам все едно съм качила най - много +3 - 4 кг. А гърдите са ми троини от преди, майка непрекъснато ми казва че ако продължавам така като родя ще ми стигнат до пъпа. А най - лошото е че не се базика!!!  angry
ПП: Вече имам няколко стрии на гърдите, но никъде другаде.  beating cray
Активен
Lupercola
Гост
« Отговор #136 -: октомври 13, 2010, 15:54:46 »

Сиси в "Покупки за бебето и детето" са.

Мамче, моята физическа форма е абсолютно сьщата като твоята. Само дето аз сьм +14кг. Всичко друго е идем - тройни гьрди с малко стрии, килата не си личат много, болки в крьста и гьрба, леко закрьглени бедра и дупе - сьщото  pardon

Споко за гьрдите - и без това с вьзрастта се развалят, поне е за благородна кауза  Wink

Аз днес измих гардеробчето на Мартеницата. Вчера изпрах пьрвите дрешки и чакам да изсьхнат, за да ги гладя и прибирам. Знам, че е много, много рано, но понеже са много и ми стоят накуп на скрина, та ми разхвьрлят стаята, реших да ги емна. Няма смисьл сега да ги прибирам непрани и после да ги вадя наново  pardon Ще си спестя двойната работа и бавно, бавно да се подреждат.

Иначе днес-утре завьршвам един плетен мобил. Дано стане як. Порьчала сьм и прежда за пеленка. Много яка прежда-20% коприна и 80% алпага (вьлна от рода на кашмира). Само дето исках тьмен цвят (нали е за зимата), но нямаше и се принудих да взема светло розово, та Мартата ще е цялата розовелка, горкото дете  girl_haha
« Последна редакция: октомври 13, 2010, 15:59:52 от inaxastra » Активен
preslava_82
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 634



Моят сватбен албум

« Отговор #137 -: октомври 13, 2010, 16:50:31 »

Аз явно не съм наред нещо...досега съм + 1 кг  smile нормално ли ,не е ли ....незнам,но се чувствам добре,дано и до края да не кача много,че съм си достатъчно пухкава,може би заради това не качвам blum
Активен
dodo23
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2192



Моят сватбен албум

« Отговор #138 -: октомври 13, 2010, 17:53:36 »

Аз явно не съм наред нещо...досега съм + 1 кг  smile нормално ли ,не е ли ....незнам,но се чувствам добре,дано и до края да не кача много,че съм си достатъчно пухкава,може би заради това не качвам blum
Трябва да е нормално!
Аз свалих близо 5кг с началото на бременността и до сега съм си върнала по-малко от 2!
В крайна сметка съм минус 3  tease

Ина,някой споменаваше(мисля,че Агент Т),че е гладила дрешките и те са пожълтели!
Дали не е по-добре сега да ги прибереш само прани?!
Активен
Lupercola
Гост
« Отговор #139 -: октомври 13, 2010, 17:57:04 »

Тя ги беше сложила в найлонови пликове, затова пожьлтяват, а и аз плакна с оцет. Той неутрализира и последните остатьци на химия вьв фибрите на тьканта. Мисля, че няма да пожьлтеят.

Само дето не могат да изсьхнат  shok Направо ме е страх, че ще замиришат на мухьл. Следващата партида ще ги пусна на 1200 оборота центрофуга (тези бяха на 800).
Активен
preslava_82
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 634



Моят сватбен албум

« Отговор #140 -: октомври 13, 2010, 17:57:55 »

То и аз свалих 6 кг отначалото и сега съм + 1  smile
Активен
dodo23
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2192



Моят сватбен албум

« Отговор #141 -: октомври 13, 2010, 18:02:54 »

Тя ги беше сложила в найлонови пликове, затова пожьлтяват, а и аз плакна с оцет. Той неутрализира и последните остатьци на химия вьв фибрите на тьканта. Мисля, че няма да пожьлтеят.

Само дето не могат да изсьхнат  shok Направо ме е страх, че ще замиришат на мухьл. Следващата партида ще ги пусна на 1200 оборота центрофуга (тези бяха на 800).
good
Преси,имаме време да станем за търкаляне... blum
Активен
♥Сиси♥
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1037


ЩАСТЛИВИ!!!


Моят сватбен албум

« Отговор #142 -: октомври 14, 2010, 11:23:26 »

Преси, завиждам ти за килограмите.
Аз съм +15 ама като ме видят се чудят къде съм ги дянала...  pardon Нямам стрии, нямам нищо.
 smile

Активен
aprilka
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 665



Моят сватбен албум

« Отговор #143 -: октомври 14, 2010, 11:30:56 »

Здравейте сладурки,
Въй аз май съм най-зле с тези килца  angry Досега + 7.5  cray , а бая имам да ви гоня като месеци. Леллееее колко страшно звучи само. Като ходих на първият си преглед и като ме качиха на кантара щях да припадна  Oh my ... и викам на докторката ама тва е много(тогава бяха +4.5) и тя супер странно ме изгледа, защото кантара показа 52.5 кг(започнах на 48). Но поне при мен аз преди да забременея, карах на кафета и цигари основно, да не говорим, че не се спирах. Като забременях спрях цигарите и хапвам сутрин, обед и вечер не по много(гледам още от сега на бебока някакъв режим да му създам, знам че може би странно звучи, но бях чела някъде, че хранителните ни навици по време на бременост дават отражение върху хранителните навици на бебока) и то е нормално да качвам.
А вечер и аз ставам по 2-3 пъти, иначе след това успявам пак да заспя, понякога по-бързо, понякога по-бавно  pardon
Иначе си мисля че и аз почнах да го усещам бебока, но в никакъв случай не усещам ритници, по скоро е нещо друго ама не знам как да го обесня това усещане. Странно приятно  heart
Айде хубав ден на всички...
пп Кога спряхте да пиете фолиевата киселина? Аз все още я взимам, ама май е време да спра вече.
Активен
liying
Регистриран

Публикации: 1


« Отговор #144 -: октомври 14, 2010, 11:33:12 »

S move, we are leftcoach
 wondering what - if any - gucci handbagssanction morris and welch will receive. Your browser must support javascript to view this.
Активен
preslava_82
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 634



Моят сватбен албум

« Отговор #145 -: октомври 14, 2010, 13:16:02 »

Момичета,днес бях на второто си посещение в родилен дом,от курса на който ходя  smile
Очарована съм...само незнам дали има тема за това къде да родиш....хм ще поровя и ще пиша там,ако има smile

Намерих такава темичка-
http://forum.svatbata.bg/index.php/topic,25644.new.html#new
« Последна редакция: октомври 14, 2010, 13:35:17 от preslava_82 » Активен
mimozka
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 750



Моят сватбен албум

« Отговор #146 -: октомври 14, 2010, 16:49:24 »

Мамчета, съжалявам, че така ви се намесвам в темичката, но само да вмета - не се притеснявайте и ритници ще почнете да усещате, та даже и някой път ще ви се иска малко спокойствие  tease. Мен последните 2 месеца малкия мишок имам чувството, че за боксова круша ме е взел, даже си понаболява като почне да се чекне, рита и дупи - а уж няма място. Така, че спокойно всичко с времето му  give_rose, а сега се наслаждавайте на леките побутвания - все пак и бебковците не са толкова силни още.

Цунки на пупите от нас! heart
Активен
Lupercola
Гост
« Отговор #147 -: октомври 14, 2010, 17:00:12 »


Аз съм +15 ама като ме видят се чудят къде съм ги дянала...  pardon Нямам стрии, нямам нищо.
 smile



Оо, Сисе ти ме успокои. Какви са ти пропорциите иначе см/кг ?  blush blush (пиши ми на лични, ако ти се казва де)

Павла, за това, което описваш е нормлано да качваш така. още повече, е колкото по-слаб си в началото, толкова повече качваш (макар и това да е индивидуално като всичко дргуо свьрзано с бременността).

Моето бебче рита мощно. Целият корем ми вьлни. Много е активна.
Ужасно щастлива сьм, защото днес й намерих два антикварни рьчно бродирани лигавника. Единия е от 1900г, другият-1920г. Яд ме е, че изпуснах една дантелена шапчица, ама ще чакам. Дано да изпадне. Сега е ги кача в "Покупки" ако някой иска да ги види.

Преси, завиждам ти, за курсовете и за посещенията на родилните. Моето вчера отпадна. Сега чакам нова дата.
Активен
♥Сиси♥
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1037


ЩАСТЛИВИ!!!


Моят сватбен албум

« Отговор #148 -: октомври 14, 2010, 19:45:47 »

Аааа Инка аз тия неща не ги крия. Висока съм 167 см. не съм от високите момичета, винаги съм тежала 60 кг. не съм мърдала и в училище като бях по едно време бях 55 ама не ми беше хубаво...  pardon  Като завърших пак си бях 60  smile Сега бременна имам стари стрии по краката от едно отслабване, не са ми от бременноста, и много маалко си личат. Така че мажа се с кокона и мама и си мълча  Girl_sing мъжът ми ме оглежда да види ама  nea нямам. Нито по корема, нито по гърдите, нито отстрани никъде. Ее, все си мисля че не съм от дъвка и все някъде ще си проличи. Всичко си е до кожа. Кумата ми и тя бешееее 80 килограма и нито една стрия  pardon
« Последна редакция: октомври 14, 2010, 19:50:51 от ♥Сиси♥Петрова♥ » Активен
Lupercola
Гост
« Отговор #149 -: октомври 14, 2010, 20:03:48 »

Горе долу на едно сме- аз сьм малко по-ниска: 165 и почнах сьщо от 60кг. Ма на снимките все ми вижда, че по-добре ти е оформено коремчето от моето  good

По краката и аз имам стрии от преди. Но иначе е вярно, че си е до кожа. Нали сьм ви казвала, че майка и с двама ни е качила по 30-32 кг и няма ни една стрия. Аз май сьм по-предразположена от нея, но и аз като теб хич не си го слагам на сьрце  pardon
Активен
Страници: 1 ... 8 9 [10] 11 12 ... 32   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines