Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

октомври 06, 2024, 00:04:28

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 4 5 [6] 7 8 ... 32   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: " Очаквани Бебчета ЯНУАРИ-ФЕВРУАРИ-МАРТ 7 "  (Прочетена 129703 пъти)
 
Lupercola
Гост
« Отговор #75 -: октомври 06, 2010, 13:29:40 »

Welcome

Pavla

Вземи да запишеш кои асани правите в йогата и после да ни кажеш, и на нас  blush Мен никога не са ми треперили краката, явно никак не е ефикасно това, което правя  scratch one-s head Ще ми е много любопитно да споделиш  smile
Активен
Поли
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 464



Моят сватбен албум

« Отговор #76 -: октомври 06, 2010, 13:39:15 »

Не мога да не се включа да честитя розовата новинка на Ечи give_rose Честито мила, виж как познах Wink Живи и здрави с малката беболинка gu6
Активен
Ani
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 305



Моят сватбен албум

« Отговор #77 -: октомври 06, 2010, 13:49:56 »

Ечи, честита розова радост и от мен, мила  stork-gurl  baby_girl  Много се радвам,че с бебка сте добре, все така и занапред  Bravo
Активен
echy_
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1009



Моят сватбен албум

« Отговор #78 -: октомври 06, 2010, 14:13:46 »

Павла, добре дошла. къде ходиш на йога?

момичета, благодаря на всички ви. нека всички бебоци и деца да са живи и здравички и ние покрай тях да им се радваме smile
Активен
sunray
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 2805


Имам всичко.


Моят сватбен албум

« Отговор #79 -: октомври 06, 2010, 14:20:26 »

Echy, честити розови панделки и от мен! И лека и приятна бременност! good

Павла, добре си дошла! welcome-2 За запушения нос, освен да те успокоя със себе си - аз съм така постоянно, а през нощта определено е по-зле, но в един момент се примирих и свикнах pardon То какво да направи човек?

Аз само да кажа, че вчера ФМ отпадна, защото доки вървеше назад с графика и беше станало вече 18.30. Обясни ми, че не иска да ме претупва и ще му трябва минимум половин час. Предложи ни да отидем на 19 октомври и ме успокои, че тогава ще гледаме, мерим и записваме много по-подробно и без да бързаме. Прави му чест, че не ме вкара, колкото да ми мине реда. Съгласихме се, разбира се, имахме ли избор girl_wink Споделих му поне, че искам да си направя микробиология и той ме увери, че ще ми вземе секрет като отидем на ФМ след 2 седмици. Дадох му и резултатите от амниоцентезата. Той само като ме видя, веднага се сети за това.
Снощи проф. Кременски ми съдейства и успях да получа по електронен път и вторите изследвания, от цитогенетичния анализ. И както той сам ми е написал като заключение: Резултатът е момиченце без хромозомни болести  yahoo Одисеята БХС-амнио приключи благополучно danceg

Ми, това е от нас. Добре сме, вечер си побутва малката, но като цяла ми е спокойна smile

Хубав ден ви желая!
« Последна редакция: октомври 06, 2010, 14:27:45 от sunray » Активен
dodo23
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2192



Моят сватбен албум

« Отговор #80 -: октомври 06, 2010, 16:19:29 »

echy_ и от мен честити розови гащи. yahoo

pavla,добре дошла сред нас!От мен имаш една "бабина"рецепта! good
Активен
aprilka
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 665



Моят сватбен албум

« Отговор #81 -: октомври 06, 2010, 22:42:30 »

Ей момичета мерси много за топлото посрещане  give_rose
Преслава и бубка мерси много.
Ина аз не съм от най-атлетичните хора напоследък. Може би ми се събират 5 месеца през които нищо не съм правила, а ти ги правиш всеки ден тези неща. Мисля си, че не е в теб причината по скоро аз съм кашкавалка напоследък  girl_wink Пък и не запомних много неща  blush Запомних че е хубаво да прекарваш с 2 възглавници(1 под главата и 1 между краката, но и да подпираш коремчето на тази, която ти стой между краката), лежейки на лявата си страна по около 10мин на ден. Опитваш се да дишаш от към гърба и да не мислиш за нищо. Така според учителката ни се осъществява по-лесно връзката между майка и бебче. Другото беше лежейки по гръб със свити колена и ръце на пода, си вдигаш дупето и от пода без да използваш други мускули освен тези на таза и вътрешната част на бедрата и после спускаш надолу. Съответно вдишаш нагоре и издишаш надолу. Другият вторник повече  Wink
Ечи живея в Лондон, а тук са луди по йога и пилатес и има доста голям избор.
sunray значи шанс да отшуми няма  sad и СУПЕР за изследванията  smile
Додо мерси за рецептата, още тази вечер ще се омажа.
Активен
plamak_
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 880



Моят сватбен албум

« Отговор #82 -: октомври 07, 2010, 07:09:00 »

Аз си мислех че такива упражнения които натоварват толкова много по време на бременост не се препоръчват , защото pavlaти си човек който е спортувал доста и 5 месеца липса на спорт , не би трябвало чак толкова да ти се отразят , явно самите и упражнения са доста натоварващи, поне аз така си го обяснявам .
Активен
alben4ik
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 916



Моят сватбен албум

« Отговор #83 -: октомври 07, 2010, 09:08:22 »

Pavla добре дошла при нас  Welcome Леки месеци ти пожелавам и мнооооого положителни емоции!
Още едно мамче от Англия  smile

Echy честито ви момиченце  stork-gurl stork-gurl baby_girl
Кой ли води сега в нашата темичка се чудя, дали сините или розовите гащи?!?
Активен
kokiche
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 312



« Отговор #84 -: октомври 07, 2010, 09:31:19 »

Честита  baby_girl принцеска echy
Sunray - Много е радвам за добрите заключения при вас  Bravo Наистина прекрасна новина, всички тук вярвахме, че няма нищо, но друго си е да ти потвърдят.  *YAHOO*Сега ти остава да се радваш на бременността си и на малката ви кукла. И ние ще ходим на фетална морфология около 19 октомври - при мен схемата е малко сложна и затова нямам още записан час.
Добре дошла на новата мама  give_rose
Активен
aprilka
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 665



Моят сватбен албум

« Отговор #85 -: октомври 07, 2010, 12:24:00 »

Ей момичета да се похваля, престигнаха ни резултатите от скрининг-а за Даун и ни дават вероятност 1:6900  yahoo
 plamak_ в групата ни има доста бременни и то в напреднала бременност и бабки над 60год, затова си мисля че причината е в мене...но ще ги питам другият път как се чувстват те. Колкото до тичането, при него натоварваш само някой мускули. За разлика от йогата, където група мускули дори и най-малките участват едновременно в даден вид упражнение. Когато никога преди това не си ги изпозвал тези мускули е нормално когато изведнъж ги натовариш те да се претоварят.
alben4ik мерси. Ти в Лондон ли си? Хихи можем да си направим съфорумска среща някой ден  Wink
kokiche  give_rose
Активен
dodo23
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2192



Моят сватбен албум

« Отговор #86 -: октомври 07, 2010, 12:50:27 »

Pavla,сигурно си чувала и това,но пробвала ли си да лекуваш хремата,с топли кърпи или загрята едра морска сол?!
И те имат някакъв ефект...
Активен
aprilka
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 665



Моят сватбен албум

« Отговор #87 -: октомври 07, 2010, 13:34:47 »

dodo мерси мила, да ти кажа снощи спах по-добре, но предполагам трябва още няколко пъти да го приложа лекарството ти  good
Активен
*mama Eli*
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 873


Любов има навсякъде! Само трябва да се огледаме!


Моят сватбен албум

« Отговор #88 -: октомври 07, 2010, 13:40:35 »

pavlaWelcome Желая ти една хубава бременност и здраво бебенце накрая.
ПП: Радвам се, че се увеличаваме тукашните мами, защото предполагам че след време ще ни е от голяма полза  danceg 
sunray, много се радвам за изследванията. Сега вече ще може да се наслаждаваш на бременността си!  give_rose
« Последна редакция: октомври 07, 2010, 13:42:37 от *mum to be* » Активен
alben4ik
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 916



Моят сватбен албум

« Отговор #89 -: октомври 07, 2010, 20:42:48 »

 Offtopic

alben4ik мерси. Ти в Лондон ли си? Хихи можем да си направим съфорумска среща някой ден  Wink

Ами не съм в Лондон, но съм сравнително близо, преди живеехме там  smile smile Може да се видим, да, ще се  радвам, предполагам другите английски мами също ще се радват   smile



Активен
Страници: 1 ... 4 5 [6] 7 8 ... 32   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines