Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

октомври 06, 2024, 04:38:27

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 2 3 [4] 5 6 ... 32   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: " Очаквани Бебчета ЯНУАРИ-ФЕВРУАРИ-МАРТ 7 "  (Прочетена 129742 пъти)
 
Lupercola
Гост
« Отговор #45 -: октомври 05, 2010, 10:45:58 »

Добре сьм. Не ми се е размазвало повече зрението от оня ден. Ако пак почне да ми става така ситемно ще отида на лекар.

Само Сисето е доволна от консултациите  girl_haha Айде Сисе, чакаме снимките днеска  good

Свилена, да, чакаме те да се снимаш. Снимай се, че сега ти се е паднало да си бременна  blum

Диде, за дрехите точно както го описваш е майка ми. Хем има мерак, хем няма вьзможност и като закупува едни ... от магазините за един лев  bqsnasym Обаче ще ти кажа това, което си казвам и на себе си в тея случаи (и което рабзира се лесно се казва и трудно се прави) НЕ СЕ НЕРВИРАЙ. Мерак им е. Нека се кефят. Не се вживявай много-много. Па какво ще обличаш си е лично твое дело. А по вьпроса за грубата хавлийка - слагай тензухена пелена отгоре - хем много попива, хем е мека (и аз така ще правя, на която и да е хавлия)  good

Сигура е било импулсивно. Те и те се вьлнуват. Сигурно го е видяла и изведньж й е дошло желание да го купи, казала си е "Ах, това колко е сладко" и не се е замислла, че другаде ще има сто пьти по-яки неща или пьк дали ще ти хареса и доколко може да се използва. За сьжаление такива са...

Мен свекьрвата на Италия ме изяде за вьлнени бодита. Цяла Италия е така отгледана, как може аз да искам вьлнено боди?! Такова не сьществува нито вьв Франция, нито в Бьлгария и децата оцеляват някак си, но като я видях колко й мерак (и как се скандализира вьтрешно) й кзах да избере и купи тея, които й харесват (дори бяхме заедно). Пьк сигурно никога няма да ги сложа  pardon

Вени, за нещата отпреди 20 години аз много ги оценявам. Ако не те кефят-пращай насам  Wink Насьбрах всичко дето е останало от мен и брат ми. Vintage !!! Тука по сайтовете такива дрешки струват бая пари, особено ако са плетени на рька  good

Активен
preslava_82
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 634



Моят сватбен албум

« Отговор #46 -: октомври 05, 2010, 11:12:14 »

Май всички имаме този "проблем"  blum
Аз да се оплача от свекър ми,без да го моля или изобщо да сме говорили,той ми намерил количка  shok
и то от хора,които изобщо не познавам,една тъъъмно синя,чак депресираща  nea
Аз нямам против да взема от някой нещо,нооо специално за количката ще си я купя и избера аз!
Та малко ми се разсърдиха,че не я приех,но какво да се прави...не са говорили с мен smile
Активен
*mama Eli*
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 873


Любов има навсякъде! Само трябва да се огледаме!


Моят сватбен албум

« Отговор #47 -: октомври 05, 2010, 13:07:55 »

Хе хе колко общо има има между нас, не е само бременността май  funnytooth Всички май са такива  pardon, но все пак Ина е права - Мерак. На мен свекито ми е оплела едни вълнени гащиризони (5-6бр. засега) Каза, че още щяла да плете  shok. Работата е там, че аз няма да имам нужда от тях, живеем в къща с парно във всяка стая, а и те са наплетени в размер 1+ годинка на бебо (или поне аз така си мисля). Питах я от къде е взимала размерите, а тя каза еми ей така - мислихси ги по приценка  huhhuh.gif. Единственото, което ми хареса и то направо съм влюбена в него е едно одеалце. Много е красиво и преждата ми харесва и плетката също. Бяло е цвят и е плетено просто перфектно. Само където е тежичко, което ме притеснява, но ще измисля нещо. Имам още такива "подаръци" - от комшиите, от кумовете, но те ми ги даваха сега защото нали ни делят доста километри и няма да се видим скоро. Та комшииката ми подари комплект за изписване, а кумовете - бейбифон с термометър и детски песнички, много е готино, а други пък приятели ми подариха едно много готино пухино космнахче (него ще си го ползвам). А мойте родители си кротуват и чакат да кажа кога да купуват  pardon.
Хайде чао засега, че доста се отплеснах. smile
Активен
plamak_
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 880



Моят сватбен албум

« Отговор #48 -: октомври 05, 2010, 13:28:28 »

Не се ядосвайте за такива работи момичета , всеки има мерак в такива моменти и аз като се роди племеницата ,ако знаете как ме беше хванала вълната на плетенето , правих и тогава рових за моделчета къде ли не , просто мерак това е положението  pardon, сега усещам че като наближава второто май и за него ме  хваща мерака на плетенето danceg ,само дето докато гледам малката нищо не мога да направя ,много е палава , че дано все пак успея нещо да скопосам до януари. smile
Активен
♥_Veni_♥
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 584


Г-жа Ангелова


Моят сватбен албум

« Отговор #49 -: октомври 05, 2010, 13:52:28 »

Хихи , прави сте момичета това са бели кахъри.Просто всеки човек по различен начин би искал да участват в това голямо събитие  tease Важното е да не ги взимаме мн навътре, макар че понякога е доста трудно  blum Съдба, бебоците да са добре, ами представете си като се родят како ще бъде сега е нищо, ей тогава ще е  insane  funnytooth
Активен
elen4e13
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 139


Нашето слънце


« Отговор #50 -: октомври 05, 2010, 14:45:33 »

Здравейте мамчета!
Прочетох всичко, което изпуснах за всяка една от вас, но немога да пиша, че сме много зле...
Моля някоя от Софийските мами, ако е имала проблеми с бъбреците по време на бременност и може да ми даде координатите на някой лекар в София ще и бъда много благодарна... Благодаря на всички отзовали се.
Дано скоро се върна сред вас и да се радваме заедно на наедряващите пупи..... cray
Активен
dodo23
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2192



Моят сватбен албум

« Отговор #51 -: октомври 05, 2010, 14:51:22 »

Еленче,не мога да помогна с координати на доктор.Обаче искренно ти съчувствам!
Оправяй се бързо и ни дръж в течение за състоянието си,доколкото можеш!
Активен
Vessi
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 340



« Отговор #52 -: октомври 05, 2010, 16:37:26 »

Здравейте момичета! Макар и вече родила ви следя редовно и много ви се радвам:) Един малък трик от мен относно "странните" неща от свекърви свекъри и т.н. Моята е същата ...друга тема.Та ето и моят номер: понеже сме далече всичко ида по пощата , за да не я обидя обличам детето , фотам го , и айде снимката на баба. Така и баба щастлива /мисли си че не съм разбрала че покупката е от магазин за един лев/ и аз минавам за супер снаха:))) Малко е лицемерно но какво да правя, не мога да си обличам децата с дрехи със съмнителни цветове и после да бера ядове с обриви и алергии! Цунки по тумбетата на всички kiss kiss kiss
Активен
Lupercola
Гост
« Отговор #53 -: октомври 05, 2010, 16:48:37 »

Ехе, то отдалече и баба знае  tease

Ние ще имаме и месеци заедно, ма сьм споко де, вече сьм (почти) свикнала от себе си (нали и на мен ми правят подарьци  girl_impossible ). Айде, за да не ми е крива душата да уточня, че от свекьрите за качеството няма оплакания, само моделите ги избират странни понякога, но все по-често ме питат и избираме заедно, при майка случая е по-тежьк ама...  pardon Не знам защо така се получава при нея (освен липсата на вьзможности и тьрсене все на най-евтиното). Случвало се е да ми купи ужасна червена рокля, за която да ми каже
"Знам, че не носиш червено и такива модели вьобще не ти харесват, ама толкова я харесах, че не можах да се вьздьржа, на манекена на витрината стоеше страхотно (!!!), ведньж ако я сложиш ще сьм доволна."
Без коментар
 funnytooth funnytooth funnytooth

Еленче, много кофти, че си закьсала с бьбреци  Friend Friend Friend Ужас направо ! За сьжаление и аз не мога да помогна по никакьв начин. Кураж !! Friend
« Последна редакция: октомври 05, 2010, 16:50:27 от inaxastra » Активен
♥Сиси♥
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1037


ЩАСТЛИВИ!!!


Моят сватбен албум

« Отговор #54 -: октомври 05, 2010, 17:23:46 »

Мамчета привет  girl_wink
бяхме на 3D и видяхме малката кукла, снимаха я даже и лицето и снимаха, че повече не даде  girl_haha Yes всичко ни е наред. Цели 30 минути ми отдели докторката, гледаше я, мереше я толкова съм доволна, че като родя ще отида и искренно ще я почерпя както трябва!!!! Прекрасна докторка!!!
И всичко обяснява, показва, отново го връща, пак показва абеее уникална работа!!!!
Бебинка е много красива, чак щях да се разплача като и снима личицето, една такава мила и невинна...  heart heart heart
Аз съм отново с нов болничен, няма да се връщам на работа повече. В четвъртък го взимам.
Снимки ще кача, ама незнам кога, че не е в мен апарата.  pardon Хайде целувки и гушки от нас.
Активен
Lupercola
Гост
« Отговор #55 -: октомври 05, 2010, 17:43:33 »

Всичко е супер, ама снимки на бебинката няма ли да покажеш?  blush blush blush
Активен
*mama Eli*
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 873


Любов има навсякъде! Само трябва да се огледаме!


Моят сватбен албум

« Отговор #56 -: октомври 05, 2010, 18:24:37 »

Хайде ♥Сиси♥Петрова♥, СНИМКИ, снимки, СНИМКИ, снимкиииииииии. 
elen4e13, съжалявам че и аз не мога да ти помогна. Личния ти лекар или гинеколог не могат ли да ти дадат някакво име? Смисъл, те са в тази сфера  crazy.
Активен
*mama Eli*
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 873


Любов има навсякъде! Само трябва да се огледаме!


Моят сватбен албум

« Отговор #57 -: октомври 05, 2010, 18:26:58 »

Ха ха за малко да забравя.... Vessi , много хитро  good, със сигурност ще ми се "наложи" да ползвам съвета ти.  sarcastic
Активен
alben4ik
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 916



Моят сватбен албум

« Отговор #58 -: октомври 05, 2010, 19:16:00 »

Момичета, благодаря много за милите думи  give_rose give_rose give_rose

Еленче, за съжаление също не мога да помогна с никакъв съвет, освен да подкрепя Мамчето в нейния съвет - да се допиташ до личния си лекар - той би трябвало да те насочи най-добре!!!

Много ми беше забавно да ви чета "опита" с подаръците  blum blum funnytooth funnytooth Аз все още не съм започнала да получавам подаръци за беболина, всички чакат да се роди първо  smile С изключение на мен, защото аз вече доста неща накупих, много съм нетърпелива, пък и никак не вярвам в суеверията, че не трябва да се купува нищо предварително.
Мисля си обаче, че всеки един подарък, независимо откъде е купен и дали ни харесва или не, все пак е направен с много любов от хората, които ни обичат и мислят за нас, та затова аз винаги се радвам на подаръците, а пък ако не ми харесват просто не ги използвам  pardon pardon и така мисля да правя и занапред, за да са доволни всички  smile

Сиси искаме и ние да видим прекрасното личице, недей самичка да му се  радваш  blum blum

Ина чудесно е, че не се повтаря, дано повече да не се случва никога  give_rose


Активен
♥Сиси♥
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1037


ЩАСТЛИВИ!!!


Моят сватбен албум

« Отговор #59 -: октомври 05, 2010, 19:52:11 »

мамчетаа много сте ми сладки  give_rose
ще покажа беба ОБЕЩАВАМ ви утре обаче, нека ми върнат фотото.
Хайде хубава вечер и много целувки от нас с бебка  gu6
Активен
Страници: 1 2 3 [4] 5 6 ... 32   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines