Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

юли 06, 2024, 01:39:28

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 22 23 [24] 25 26 ... 32   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: " Очаквани Бебчета ЯНУАРИ-ФЕВРУАРИ-МАРТ 7 "  (Прочетена 124640 пъти)
 
preslava_82
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 634



Моят сватбен албум

« Отговор #345 -: ноември 02, 2010, 11:02:50 »

Съвсем нормално си е такова ниско кръвно (не че е нормално по принцип) ,моето също е ниско и когато съм преуморена и не съм поела достатъчно течности и пада,а когато има недостиг на кислород,стрес,притеснение...още повече,при мен се получи преди месец,кръвното ми падна на 70/50 ,смятайте как съм се чувствала  nea На първо време айран със сол,и наистина повече течности  good
Активен
sunray
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 2805


Имам всичко.


Моят сватбен албум

« Отговор #346 -: ноември 02, 2010, 11:56:24 »

Echy, има един начин да разбереш дали кръвното е наистина е толкова ниско. Хапни шоколад, изпий един айрян със сол,кафенце, ако обичаш, и надвечер го премери пак. Ако стойностите са по-нормални, значи не е проблема в апарата ти. И да знаеш, че с всяко следващо мерене на кръвно, апаратът показва все по-ниски стойности, това е като закономерност. Мери най-много два пъти, един след друг smile
Друг начин е да ти го измерят с друг апарат.

Момичета, тя е споменала, че има главоболие, а при положение, че и иначе и е ниско кръвното, нищо чудно да е по-резизстентна откъм симптоми. Наистина е доста ниско, но ако винаги е с ниско, може би е посвикнала вече.

Инче, аз съм абсолютно боса по твоя въпрос, за жалост huhhuh.gif

При нас нищо ново. Старая се всеки ден да излизам и да навъртям минимум час ходене. Вчера май беше повечко, защото се прибрах с мускулна треска (ние живеем в по-високата част на града и прибирането си е вид катерене blum ). Като гледам как е напекло пак, май ще поизляза отново. да видим само дали ще успея да свърша първо другите си задачки вкъщи.

До скоро и хубав ден!
Активен
kokiche
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 312



« Отговор #347 -: ноември 02, 2010, 14:54:57 »

Echy, аз бях с главоболие в продължение на няколко седмици. Следи си кръвното, ако е ниско няма страшно, лошо е ако е високо. Така ми каза докторката.Може и недоспиването да оказва влияние.
Инка, не са ми правили такова изследване и  не съм в час crazy.
Нашият шавливко е добре, рита мама, ама тя не му се сърди, а му се радва  heart>Вече имам няолко бодита за малчо и цяла торба дрешки от една приятелка yahoo. Не мога да качвам снимки, защото не ми се получава. Винаги ми дава грешка.
 Хубав ден майчета и бебковци  Wink
Активен
Miri
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1748



Моят сватбен албум

« Отговор #348 -: ноември 02, 2010, 18:49:46 »

За главоболието , докторът ми каза, че ако не е кръвно, недоспиване или дехидратиране може просто да бъде на хормонална основа. Ечи, и аз бях с главоболие в продължение на седмици и всеки ден взимах панадол. Но много помагаха масажите на главата , които си правех и на врата също. Просто отпуска и болката полека отшумява.
Аз имам въпрос, при вас съществува ли рязка промяна в настроението? Аз напоследък изпадам в мрачни настроения, мнителна съм спрямо Крис (въпреки ,че той не го заслужава) и се обиждам от малки несъществени неща.  crazy
Активен
sunray
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 2805


Имам всичко.


Моят сватбен албум

« Отговор #349 -: ноември 02, 2010, 19:06:43 »

Аз имам въпрос, при вас съществува ли рязка промяна в настроението? Аз напоследък изпадам в мрачни настроения, мнителна съм спрямо Крис (въпреки ,че той не го заслужава) и се обиждам от малки несъществени неща.  crazy

При мен го има, Мири huhhuh.gif Не се случва често, но определено е неприятно, защото се чувствам объркана и гузна впоследствие...Старая се да овладявам ситуацията и да намирам възможно най-бързо нещо приятно за правене, когато съм сама, или пък да гушна половинката, карам го да ми каже нещо хубаво blush Почти винаги действа  good
Понякога, да си призная, се чудя дали ще се справям с бебка, с грижите, с това, че искам да не престъпвам тънката граница между грижата и разглезването. Понякога дори ме е страх мъничко. Просто не гледам на всичко с розови очила, знам, че ни чакат и трудности, болести и че възпитанието е ключов момент, и....изкуквам при мисълта дали ще се справя. Питам Миро, а тоя е толкова уверен и спокоен. Той ми вдъхва сили. На мен сякаш това ми е проблема, не толкова промяната в настроенията.
Активен
Miri
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1748



Моят сватбен албум

« Отговор #350 -: ноември 02, 2010, 19:14:53 »

И аз ги имам тези съмнения дали ще се справя и къде е границата между грижите и разглезването. Крис няма съмнения в мен, но аз се съмнявам в него малко, т.к. племеницата му живя с нас около 2 месеца и той всичко беше оставил на мен. Оправда се с това, че  не е негово дете и не обича да възпитава чужди деца, а аз незнам дали да му вярвам и си мисля,че всичко ще бъде изоставено пак на мен. Много чувствително реагирам на някои коментари, а и той на мои. Нещо през последните 10 дни обстановката е изнервена. Но поне моя малък фъстък ме крепи, особено всеки път , когато си рита и прави неговите си салта .
Активен
sunray
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 2805


Имам всичко.


Моят сватбен албум

« Отговор #351 -: ноември 02, 2010, 19:23:01 »

Мири, може би наистина си по-мнителна от необходимото, към Крис. Разбира се, ти го познаваш най-добре, но след като до скоро не си имала такива опасения, може би наистина се дължи на някакви хормони. Предполагам сте говорили за поделянето на грижите и тем подобни. Трябва да се знае добре, че не само майката се грижи за детето. Всеки се включва с каквото може. Разговорите помагат good
Сигурно е нормална и тази мнителност обаче, все пак ще ставаме майки и искаме най-доброто за децата си smile Само се опитай да не потъваш много в тези емоции, вярвам, че ще отминат  Friend
Активен
maya_bunny
Професор
****
Публикации: 456



Моят сватбен албум

« Отговор #352 -: ноември 03, 2010, 11:40:12 »

Мири, и всички бъдещи мами не го мислете от сега! Сега мислете само за хубавите неща! Като се роди бебето майчиния инстинкт е толкова силен, че той и самото бебе те учат как се гледа,от какво има нужда, всичко! Една позната ми каза това като имах вашите съмнения и питанки и се оказа много права smile

Мири, повечето мъже са скатавки, особено в началото, това не можел, онова не можел, аз още се дразня от моя и имаме разправии по този въпрос, кога ще може, като стане детето на 5 год.? Но какво да се прави, учиш го колкото можеш и каквото се получи ...
Активен
Miri
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1748



Моят сватбен албум

« Отговор #353 -: ноември 03, 2010, 16:31:19 »

Ами Крис не казал, че няма да помага, но докато племеницата му беше тук (12 годишна разглезена до безумие, мързелива и неблагодарна ) аз трябваше да върша всичко, а той не искаше да се занимава с нея. Не била негово дете и не вижда какво може да промени. И просто от там почнаха мислите , дали ще бъде по този начин и с нашето дете. Ох, съжалявам за  Offtopic , ама просто ми  е едно странно ту съм страхотно настроение, ту изпадам в някакви такива мрачни мисли. Иначе тази сутрин си мислех , че бебо не ме подритнал още за добро утро и в този ред на мисли веднага получих едно ритниче  blum , което ми оправи настроението за целия ден!
Активен
preslava_82
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 634



Моят сватбен албум

« Отговор #354 -: ноември 03, 2010, 19:59:01 »

Miri ,не се притесявай не си сама  blum аз съм по същия начин,както се смея и мога да заплача и обратното,настроенията ми се менят много често,но го отдавам на хормоните и бременността  smile
Когато ти стане тъжно,дишай дълбоко и си представи как ще гушнеш бебока си след няколко месеца  heart
Активен
♥Сиси♥
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1037


ЩАСТЛИВИ!!!


Моят сватбен албум

« Отговор #355 -: ноември 04, 2010, 08:54:47 »

Привет и от мен. Не съм ви писала, но ви четох  smile
По повод настроенията се забелязвам, че и аз го сменям рязко  crazy но всичко си има обяснение  pardon
Вчера бяхме на ЖК. Тежим 1.220, обърнати с главичката надолу  smile ритаме все по усилено и напоследък успявам да спя нощно време. Като легнах да ме преглеждат и нашата госпоЙца пак се надупи  girl_haha и мъжът ми вика аааа това е дупето знам аз  sarcastic доки потвърди  good
Всичко ни е наред. Тоновете ще се записват на 2.12 когато ми е следващата ЖК.
Кръвното ми е 110/60 а килограмите 80, равномерно разположени  Bravo
Пратиха ме за останалите изследвания- кръв и урина. И понеже доки ми каза че всички направления вече са спрени и ЗК не поема нищо до нова година благодарих че се осигурявам допълнително в Дженерали Закрила. Та сега от там се връщам. Набоцкаха ме и така. Всичко ми е безплатно пак.
Но в новините каза че е станало грешка и връщат направленията  crazy crazy само шашкат народа 
Та така с нас. Целувки от нас с бебка. Имаме си ново корито и терлички.  yahoo
Активен
echy_
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1009



Моят сватбен албум

« Отговор #356 -: ноември 04, 2010, 09:19:16 »

Сиси, как така връщат направленията? аз онзи ден се записах на ЖК по здравна каса и жената ми даде направления за един куп изследвания, но още не съм ходила да ги правя.
Активен
♥Сиси♥
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1037


ЩАСТЛИВИ!!!


Моят сватбен албум

« Отговор #357 -: ноември 04, 2010, 09:22:36 »

ами като трябваше да ми даде направление за изследвания кръв и урина ми каза, че неможе да ми даде. Понеже са спрени и ще трябва да си ги плащам.  pardon И не ми даде. Даде ми само талонче за Дженерали, да видят какви изследвания ми трябват. Връщаха пациентки и не ги записваха... доктори си тръгваха, беше нещо страшно. Но по новините както казах, казаха, че са се объркали и връщат направленията.
Активен
alben4ik
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 916



Моят сватбен албум

« Отговор #358 -: ноември 04, 2010, 11:30:28 »

Мири и аз съм така с настроенията, но при мен идва най-вече от това, че стоя сама по цял ден. Опитвам се да се ангажирам постоянно - ходя на разходки, готвя, занимавам се с разни други неща, но просто на моменти ми става много самотно и нищо не ми се прави и всичко ми е криво  sad  pardon   Опитвам се да не му се оставям на лошото настроение обаче  blum blum

Сиси, страхотно е, че при вас всичко е наред, благородно ти завиждам, както и на всички останали мами в Бг, че можете до края още поне няколко пъти да видите бебчетата на видеозон, да ви кажат колко са пораснали и тн - при мен отдавна мина втория и последен видеозон и сега само ми мерят коремчето. На мен обаче така ми се иска да видя дребосъчето  cray cray Е, какво да се прави, явно ще чакаме да си го видим на живо  heart
Аз се каня отдавна да те питам - ти какво имаш предвид като казваш, че слушате тоновете?? Това нещо по-специално ли е или просто слушате сърчицето на бебето с един апарат (защото това при нас го правим всеки път и се чудя дали е същото)?!?

Активен
♥Сиси♥
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1037


ЩАСТЛИВИ!!!


Моят сватбен албум

« Отговор #359 -: ноември 04, 2010, 11:52:15 »

Албенчик, слагат ти един колан с нещо като слушалки на коремчето и започват да записват тоновете на бебето.
Не е нещо специално, слушаме й сърчицето само.
А при вас наистина с тези ехографи, много са малко за цялата бременност  huhhuh.gif защо така незнам.
На теб дадоха ли ти 200 ли колко бяха... паунда вече? Питам, защото една позната също е януари месец а вече са и дали.
И аз съм сама по цял ден после другите като си дойдат и понякога започвам да се карам с тях... от нямане какво да си кажем  girl_impossible girl_impossible после ми минава, ама съм им казала да свикват  girl_wink
Активен
Страници: 1 ... 22 23 [24] 25 26 ... 32   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines