Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

юли 06, 2024, 02:29:41

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 21 22 [23] 24 25 ... 32   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: " Очаквани Бебчета ЯНУАРИ-ФЕВРУАРИ-МАРТ 7 "  (Прочетена 124674 пъти)
 
plamak_
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 880



Моят сватбен албум

« Отговор #330 -: ноември 01, 2010, 09:39:44 »


mgoranova
не съм попадала на това видео , но съм впечатлена от него , много ми хареса.
Активен
♥Сиси♥
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1037


ЩАСТЛИВИ!!!


Моят сватбен албум

« Отговор #331 -: ноември 01, 2010, 10:06:38 »

Здравейте мамчета  give_rose
Как сте? Ритат ли бебочковците  heart така така... при нас нищо ново. Ритаме си и ние, добре сме. Другиден сме на тонове. Ужасно съм нетърпелива  Girl_hide
Харесахме количка за бебка. Днес отиваме да я купим. Комбинирана е става за зима и за лято, за новородено и пораснало. И за впечатляващите 250 лева  Yes Един час стояхме и избирахме в Хиполенд. И накрая количката сама се показа  danceg и така. Като я купим ще я снимам и ще ви я покажа.
mgoranova ще се върна да гледам клипчето.
Аз незнам кога ще ходя за шишета и всичките там неща. Помпата и стерилизаторът кумата ми ще ми ги даде. Неискам да давам пари за нещо, което така или иначе може да ми бъде дадено.
Целувкам ви всички и галки по сладките пупи.
Активен
plamak_
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 880



Моят сватбен албум

« Отговор #332 -: ноември 01, 2010, 10:13:19 »

Сисе с нетърпение чакам да видим избора ви за количка ,така че като я вземете по бързо я снимайте и давай насам снимките.
Активен
*mama Eli*
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 873


Любов има навсякъде! Само трябва да се огледаме!


Моят сватбен албум

« Отговор #333 -: ноември 01, 2010, 11:13:23 »

   Здравейте мамчета  blum. Радвам се, че сте добре. Ние днес сме на ЖК и се надявам всичко да е наред (то ще бъде де). Нашият юнак рита та рита, а когато го качим на колата направо пощурява ха ха ха. Вчера му купих ме първите нещица - 1. шапчица с ръкавички (както е поверието) и 2. кошарка и матраче. За нещицата ще гипусна в съответната темичка. Много съм доволна, защото вече започнахме от някъде  yahoo.
  Сиси, чакам да видя снимчици на количката.  danceg
   Относно стерилизаторите .... аз мисля, че е необходим. Пасатор също, но когато вече се захранва бебешока.
Активен
alben4ik
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 916



Моят сватбен албум

« Отговор #334 -: ноември 01, 2010, 12:27:21 »

Мамчета, здравейте и от нас,

moranova много е хубаво видеото и много полезно, аз изгледах презентациите и на останалите участници и много ми харесаха. Мамчета гледайте, много са интересни темите!!! mgoranova , благодарности  give_rose

Ина, сигурна съм, че сте прекарали страхотно и да направиш снимчици на подаръците, да ни ги покажеш и на нас  blush blush blush

Същото се отнася и за количката на Сиси като я купи днес   blum blum

*mum to be* твоите нещица също са хубави, легълцето е страхотно и ще можете да го използвате дъъъълго време, супер, много практична покупка  good. И шапчицата е готина. Аз още не съм купувала, аз не вярвам никак в суеверия и затова не съм се стремяла първото да е шапчица, при нас първото бяха едни готини роклички  pardon pardon Скоро и аз ще снимам нещицата за бебето и ще ви ги покажа, обещавам  smile

За стерилизаторите - аз вече имам - на Авент. Стерилизирането на бутилките става много бързо и смятам, че е необходима покупка. Колкото до пасатор, не знам дали ще купувам отделно. Аз имам кухненски робот, който ни беше подарък за сватбата, но по принцип, поне досега не съм го използвала много често. Мисля, обаче, че една от приставките може да се използва и за пасиране, така че за това ще изчакам малко, пък и *mum to be* е права, че това ще го използваме по-нататък, първите месеци няма да имаме нужда от пасатор.

Аз имам големи колебания за помпата за кърма, но ще вляза на поразгледам другите темички,  предполагам, че това е обсъждано в темата за покупките или някъде другаде, да не ни се карат тук  smile
Активен
plamak_
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 880



Моят сватбен албум

« Отговор #335 -: ноември 01, 2010, 12:39:02 »

Определено за мамите които имат кухненски робот няма нужда от пасатор.Аз лично използвам редовно кухненския робот и върши страхотна работа , живот и здраве като имам детенце ще ми върши добра работа и за подготовката за някой храни.
Активен
Lupercola
Гост
« Отговор #336 -: ноември 01, 2010, 16:33:55 »

mgoranova  judges judges judges Всичко казано напьлно сьвпада с моите виждания.

*mum to be* Честити пьрви покупки  danceg В леглото ми останаха очите  heart Много е красиво !
Сисе и на вас честита количка. Чакам да я покажеш и все още чакам видеото на мьрдащият се корем  blum

Аз да ви се оплача, че като си загледах по-подробно резултатите от диабета видях нещо много странно: захарта след хранене ми е по-ниска от захарта преди хранене crazy crazy crazy Страх ме е да не го обявят за невалиден и да трябва да ме бодат пак  girl_impossible Това е много странно, защото сьвсем стриктно изпьлних инструкциите.

Четох, че двете измервания не замерват един и сьщи механизьм.

Захарта преди хранене отразява количеството захар, което се произвежда от черния дроб благодарение на складираните мазнини и глюциди (механизьм на освобождаване на захарта).

Захарта след хранене отразява способността на черният дроб и мускулите да усвояват захарта поемана с храната (механизьм на складиране на захарта).

Може ли някой, който е правил това изследане да ми каже неговите стойности ?

Не че стойностите на някой друг ми помагат по някакьв начин, просто чисто любопитство.
Активен
♥Сиси♥
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1037


ЩАСТЛИВИ!!!


Моят сватбен албум

« Отговор #337 -: ноември 02, 2010, 09:04:19 »

Инче аз немога да ти помогна с това изследване.  pardon
Между другото качила съм покупките в съответната темичка и можете да ги видите  blush blush
*mum to be* ти показа ли ни тези покупки.
Ние сме добре, риткаме ли риткаме, преобръщаме се. А като се качим в колата и не мърдаме, много й е хубаво май  pardon Целувки от нас.
Активен
echy_
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1009



Моят сватбен албум

« Отговор #338 -: ноември 02, 2010, 09:18:12 »

Ина, освен захарта трябва да се изследва и инсулина и единствено връзката между тях показва за наличие на гестационен диабет. но и на мен ми се вижда малко странно след приема на глюкоза количеството захар да е по-малко от преди това. но най добре се консултирай с твоята акушерка. и колкото да ти  е неприятно да те бодат по добре да го повторят, отколкото да ти сложат грешна диагноза. мога да ти покажа мойте резултати, но те не са критерийй за теб.
аз да ви се оплача от известно време съм с постоянно главоболие и си мисля че е от недоспиването. преди спях като пън а сега ми е трудно въртенето и за да го направя се събуждам и после пак заспивам. а и едни болки в таза ме мъчат като лежа настрани, а четох че по гръб не било хубаво да се спи. вчера си премерих кръвното 80/40 но не му повярвах на апарата. възможно ли е толккова ниско, аз по принцип съм 90/60. а освен главоболието нямах други симптоми, но колкото и ъти да го мерих все толкова показваше.
Активен
plamak_
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 880



Моят сватбен албум

« Отговор #339 -: ноември 02, 2010, 09:26:54 »

echy_ абсурдно е да ти е толкова ниско кръвното ,защото нямаше да ти е хич наред при такива данни на апарата или нещо не си го измерила правилно или пък не е в ред апарата.
Активен
магито
Global Moderator
Заслужил майстор на спорта
*
Пол: Жена
Публикации: 4922


яхнала метлата


Моят сватбен албум

« Отговор #340 -: ноември 02, 2010, 09:29:18 »

Защо да е абсурдно да е толкова ниско кръвното 90/60 също отива към ниското, повреме на бременост това се обостря.Аз съм с 80/40 в по-голямата част от деня и без да съм бременна  blum

Ечи, течности, айрян, захар, това мога да ти препоръчам за ниско кръвно smile
Активен
plamak_
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 880



Моят сватбен албум

« Отговор #341 -: ноември 02, 2010, 09:35:45 »

За мен това е прекалено ниско кръвно , за да се чувства добре.
Активен
♥Сиси♥
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1037


ЩАСТЛИВИ!!!


Моят сватбен албум

« Отговор #342 -: ноември 02, 2010, 09:44:18 »

Аз също съм с ниско кръвно, но пък се чуствам добре. Пулса ми е около  140 удара, което за мен е идеално!
За кръвното пия повече течности и по 2 кафета на ден.
Активен
*mama Eli*
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 873


Любов има навсякъде! Само трябва да се огледаме!


Моят сватбен албум

« Отговор #343 -: ноември 02, 2010, 10:48:15 »

   Здравейте мамчета с коремчета  blum . Вчера бяхме на ЖК и всичко мина идеално. Бебо е добре и много се смяхме всички, защото когато акушерката ми опипваше корема за да разбере къде е бебо и дали е добре, то непрекъснато я риташе  laugh Тя натиска - то я рита  funnytooth . Вече е с главата на долу (май от доста време де).
   Относно кръвнота (отново) мисля, че на почти всички бременни е ниско (моето съответно). Търси се спасение със шоколад, айрян, кафе, кола.
♥Сиси♥Петрова♥, нещицата ми са в галерията.
inaxastra, съжалявам но и аз не мога да ти помогна за изследванията.
Активен
Lupercola
Гост
« Отговор #344 -: ноември 02, 2010, 10:51:01 »

Не сьм чула тук да изследват инсулин. Стандартното изследване е това, което разказах. Те по захарта сьдят за инсулина. Иначе се чудя, че няма причина да е обьркано - всичко си изпьлних стриктно.

80/40 крьвно на мен сьщо ми се струва ужасно ниско, но не мога да се изкажа по вьпроса дали е нормално или не, не сьм компетентна. Просто ми се струва странно. Моето е заковано на 110/90 (ако добре си спомянм долната граница).

Активен
Страници: 1 ... 21 22 [23] 24 25 ... 32   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines