Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

октомври 05, 2024, 00:48:25

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 20 21 [22] 23 24 ... 32   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: " Очаквани Бебчета ЯНУАРИ-ФЕВРУАРИ-МАРТ 7 "  (Прочетена 129250 пъти)
 
♥Сиси♥
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1037


ЩАСТЛИВИ!!!


Моят сватбен албум

« Отговор #315 -: октомври 29, 2010, 08:03:02 »

ааа sunray   friends friends няма никъде да се хващаме. Ще се погалим по пупите  girl_wink
Нали затова сме тук да си коментираме. Аз се чудя защо моята не го прави, а съм от самото начало при нея.
Активен
Armanii
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 181



« Отговор #316 -: октомври 29, 2010, 17:59:59 »

♥Сиси♥Петрова♥ И аз съм от самото начало при моя док, но той по принцип си е много пестелив в коментарите и обясненията та ми спестява и меренето на кръвното. Иначе по мои наблюдения в повечето частни болници и клиники не го следят, защото ЖК се води само от лекар , а в държавните си има и сестра или акушерка, която следи тези неща. Както и да е - всеки, който се притеснява от това ще си търси сам решение на въпроса  smile
Аз имам едно запитване към вас момичета, които сте в по-напредналите седмици - имам едно придърпване, което е точно около пъпа.. Дали е нормално?  Че от няколко часа ме притеснява това нещо..
Лека и спокойна вечер, галки по пупите  heart
Активен
sunray
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 2805


Имам всичко.


Моят сватбен албум

« Отговор #317 -: октомври 29, 2010, 23:58:09 »

Армани, на мен ми се е случвало само един-два пъти, и то не силно, но съпругата на кума ни се оплакваше от това често, а всичко им е наред. Чела съм и във форума за други такива оплаквания. Предполагам е нормално и често срещано  smile
Активен
preslava_82
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 634



Моят сватбен албум

« Отговор #318 -: октомври 30, 2010, 12:54:27 »

На мен също ми се е случвало да ме пререже,но ниско долу,а не около пъпа...само веднъж или два пъти,не съм му обръщала внимание,тъй като не се повтори.  pardon
Ние иначе сме добре,вече всеки ден си усещам бебка,понякога и сутрин и вечер,понякога само вечер,както и е кеф  Girl_hide
Пожелавам на всички слънчев уикенд!!! smile
Активен
Lupercola
Гост
« Отговор #319 -: октомври 30, 2010, 13:49:19 »

Здравейте, врьщам се сред вас  smile smile smile

Имах гости от Бьлгария и се скьсахме от обикаляне. Вьобще не сьм пипала компютьр. Изчетох всичко, но не можах да запомня на 100%  blush blush blush

Взех си изследванията. Всичко ми е на 6. Идеални !! Сега ще й се натрие носа на акушерката, защото заради килата и изследването за захар, само повтаряше: "Сега ще се разбере истината". Е, истината е, че сьм напьлно в границите. Рисково е над 1-1,4. Аз сьм 0,85  danceg Желязото ми сьщо е идеално. Вьобще извьн факта за повечето килца, всичко останало- крьв, налягане, физическа форма и пр ми е перфектно - здрава сьм като крава  yahoo yahoo yahoo

Мири, готиното на практиката на моите акушерки е, че не трябва да пиеш глюкоза, а има списьк сьс закуски, сьдьржащи количеството глюкоза и ти си избираш една от тях. В лабораторията доста мрьнкаха, че не се прави по техния начинч, но толкова по-зле за тях.

Бяло течение имам от пьрвият ден на бременността. Питат ме винаги с какьв цвят и консистенция е, дали има зачервяване и сьрбеж и ми казват, че това, което имам аз е напьлно нормална физиологично реакция и сьм убедена, че е така (за моето си де).

Мен ми мерят шкембето точно както го е описала Албенчик. Не мерят обиколка на талията, а дьлжина на матката точно по нейното описание. Те са много добри професионалисти и определено си разбират от работата. Само като пипне корема, знае как е разположено бебето и кьде са му различните части на тялото.

За плетките и аз плета одеалце. Купих си страхотна прежда 20% коприна 80% бейби алпага (вьлна мека като кашмира). Сьжалявам само, че нямаше лилаво (исках по-тьмен цвят), затова взех розово.

Иначе гостите от Бьлгария (Злати(skylife) от форума) ни донесоха мноооого подарьци. Получихме и колет от кака Pleasurе. Сега имаме страхотни плетени жилетчици, рокли, шапки, както и сребьрна льжичка с нашата буква.

Много сьм щастлива.

Целувам ви всички  gu6 и ви се извинявам ако не сьм била напьлно в час по обсьжданите теми
 give_rose give_rose give_rose

 




Активен
Svilena
Сватбар
***
Публикации: 271


Моят сватбен албум

« Отговор #320 -: октомври 30, 2010, 16:41:15 »

Здравейте, дами!

Аз наистина от сума ти време се губя, но затънах в уроци и дните ми направо отлетяха така, а и водна аеробика подхванах, та....  blush Даже не успявах да прочета тук, да видя кой накъде е, извинете за което! Беше ми на гости една дружка от България, та и с нея се правихме на туристки из Рим.

Така или иначе, нямах много за споделяне, тъй като бях в изчакване на феталната си морфология (мина вчера!), така че сега се появявам в подходящ момент  Wink Признавам, че почти всичко изчетох, но обемът на пропуснатата  ;)от мен информация си е впечатляващ, хихихи!

Зърнах много пораснали коремчета - браво на вас! Аз продължавам да диря кабела на фотоапарата, затова не мога да се отчета лиЧно, но в галерийката си съм качила 5 снимки от вчерашната морфология, където се вижда бебокът.

Беше супер вълнуващо, големи сме късметлии, че можем да видим толкова добре бебенцата си сега, а като си помисля майките ни как са си чакали 9 месеца, без да знаят ни пол, ни нищо.... Та мина моята морфология, след седмица трябва да намина пак за контрол -  практиката им е да видят колко е пораснал дребосъкът една седмица след фетална морфология. За мое щастие (защото не го очаквах), този втори преглед е безплатен, тъй като бил по тяхна инициатива.

Иначе, аз си чакам резултати от последните изследвания другата седмица, надявам се и вярвам, че всичко си е в нормата.  good

И аз си имам бяло течение от самото начало, но е в рамките на нормалното, казаха.

Какво друго исках да прибавя... Да! На мен нищо не ми мерят на прегледите - всъщност, моята си докторка ми проверява височината и състоянието на матката, и отва е. КОрем не ми мерят и не ме теглят, доверяват се на информацията, която им давам - аз много съвестно си казвам и си се следя, де, да не си помислите, че мамя!  funnytooth И такива работи.

Отивам да простирам едни чаршафи, затова ви оставям. Приятен и спокоен уикенд на всиЧки ви!  give_rose
Активен
preslava_82
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 634



Моят сватбен албум

« Отговор #321 -: октомври 30, 2010, 17:26:18 »

Svilena , inaxastra ,май и двете сте си имали гости  Girl_hide
Радвам се,че всичко ви е наред и на двете,все така да е! smile
 Svilena ,само да кажеш коя седмицаси...,че си нямаш линийка или поне аз не виждам...

Активен
Svilena
Сватбар
***
Публикации: 271


Моят сватбен албум

« Отговор #322 -: октомври 30, 2010, 18:16:19 »

Преси, привет!

Странна работа, не ми ли се вижда лентичката? Аз си я виждам.... Иначе съм точно на 22 седмици днес.  smile
Активен
preslava_82
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 634



Моят сватбен албум

« Отговор #323 -: октомври 30, 2010, 19:32:12 »

Поне аз не я виждам...
Много са ви хубави снимките от ФМ  Bravo
Да ви е жив и здрав момъка  smile
Аз също нямам търпение да отда на 4Д видеозон,но малко по-нататък ще е  blum
Активен
mihova
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 143


нашето съкровище


Моят сватбен албум

« Отговор #324 -: октомври 30, 2010, 19:39:30 »

Момичета искам да ви попитам някоя от вас купила ли си е нещо такова http://www.pazaruvai-lesno.bg/index.php?main_page=product_info&products_id=1008    Има ли смисъл да си взема или е излишно? Попринцип си мисля ,че доста ще ме улеснява, но се чудя. Писах в покубки за бебето и детето, но там никой все още не ми е отговорил а ми трябва бърз отговор.

А ние с бебка вече сме по добре, ще продължавам да пазя леглото какво да се прави smile
Активен
preslava_82
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 634



Моят сватбен албум

« Отговор #325 -: октомври 30, 2010, 19:47:55 »

Според мен зависи как ще храниш бебка,дали ще я кърмиш или ще е на адаптирано мляко,това е заради затоплянето на шишета,а иначе има стерилизатор на пара,ето този-
http://shop.danet.bg/product.php?ProductID=1771
който е вариант,ако кърмиш...незнам,този уред на Филипс ми се вижда адски скъп...ти си решаваш,аз имам стерилизатор от една приятелка и не съм купувала,може би ще изчакам като се роди бебка,тогава най-добре ще си преценя  smile
Незнам долколко съм ти помогнала  girl_wink
Активен
mihova
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 143


нашето съкровище


Моят сватбен албум

« Отговор #326 -: октомври 30, 2010, 20:30:53 »

Благодаря ти мила! Попринцип мисля да кърмя и можеби в употреба най много ще ми влиза стерилизаторът. А бърз отговор ми трябва защото съпругът ми е в чужбина и го е намерил за 59 euro същия а е 3 в 1
Активен
mgoranova
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 131



Моят сватбен албум

« Отговор #327 -: октомври 31, 2010, 20:56:09 »

Здравейте момичета  give_rose,

Извинявайте за намесата. От време на време, минавам и попрочитам вашата темичка. Интересни дискусии водите. Сигурно сте попадали на това видео или четете блога на Бу, мен ме впечатли много.
http://vimeo.com/15746816
Активен
Vessi
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 340



« Отговор #328 -: октомври 31, 2010, 23:34:55 »

Mihova уреда си струва да го купи така или иначе стерилизатор и пасатор си трябват , това е моят опит а ако и готви тази чудесия направо е без пари .Само готвещият уред е 200$ Успех!!!
Активен
echy_
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1009



Моят сватбен албум

« Отговор #329 -: ноември 01, 2010, 09:17:15 »

как сте коремчета?
около нас нищо ново. ходих на изложението "бебемания" и направо се ошашавих, различни марки предлагат едно и също и всеки си хвали неговото и казва че е най-добро. та се замислих как ли ще избирам шишетата, помпата и т.н. видях и пелените за многократна употреба и мисля че са доста добър вариант.
Активен
Страници: 1 ... 20 21 [22] 23 24 ... 32   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines