Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

април 30, 2024, 14:03:35

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 [2] 3 4 ... 32   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: " Очаквани Бебчета ЯНУАРИ-ФЕВРУАРИ-МАРТ 7 "  (Прочетена 120775 пъти)
 
Miri
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1748



Моят сватбен албум

« Отговор #15 -: октомври 01, 2010, 15:44:29 »

Ина, може наистина да си се претоварила с бродирането, а може и кръвното ти да е паднало. Но Аlben4ik е права. По добре говори с твоята лекарка, защото така невинно на вид може и да е по-сериозно. Не че трябва да е , просто за собствено успокоение. Дръж ни в течение какво става с теб.

Svilena, аз съм постоянно с ниско кръвно, но не ми се вие свят или нещо такова. случвало ми се е при много силен стрес да го кача на 120/80 и тогава ме е боляла глава, въпреки че е нормално кръвно. По- добре е кръвното да е по-ниско, а и то с напредването на бременността  ще започне да си се покачва по малко.
Активен
Lupercola
Гост
« Отговор #16 -: октомври 01, 2010, 16:40:52 »

Може и за мен 130 да е малко високо (все пак нормално ми е по-ниско).
Ще ви дьржа в течение дали сьм жива  good

Иначе се обадих на лекарката, ама я нямаше. Заместваше я някаква друга, която беше груба  nea Та си рекох, ако крьвното ми е нормално не е прееклапмсия (нямам и отоци) и няма да ходя. Ще чакам. Ако беше обезпокоително щях да отида.

Ще изчакам още и ако се повтаря това с очите, непременно ще отида. Засега спрях да правя очен труд (а в"Майсторийки" чакат резултат  sad ) и днес почивах.

Иначе се шашнах като вдях, че точно размазан поглед е на прееклампсията симптома. Имам една приятелка с нея и това вече си е гадна работа  nea
Активен
preslava_82
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 634



Моят сватбен албум

« Отговор #17 -: октомври 01, 2010, 17:10:12 »

Момичета да ви се оплача от моя лекар...изобщо не беше настроен да ме гледа на видеозона и точно за 5 минутки си видя това,което му е нужно и край!!!  cray
Аз се бях настроила за по-подробен преглед,е да ама не...
Едно нещо ме притесни,като мери главата и отчита на апарата,че отговаря за 18г.с. и 3 дни,а пък аз съм 17г.с. и 2 дни...незнам дали е отклонение от самия апарат,какво ли....каквато съм мислителка,веднага ми идва на ум,че расте с голяма главичка,а това не е нормално! sad
А иначе като мери бедрената кост излиза,че сме си на точните седмици...
Иначе лекаря ми каза да не се притеснявам,че такива отклонения били в нормата,но на мен ми се скапа всичко и си тръгнах много разочарована от кабинета му! sad
Питах го за пола,неможело да се види..питах го дължината на маточната шийка-много се спекулирало с това...ееее ми какво,всеки път едно и също! Писна ми!
Извинете ме,ако има нещо... give_rose
Активен
preslava_82
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 634



Моят сватбен албум

« Отговор #18 -: октомври 01, 2010, 17:15:29 »

Да допълня,питам го колко е тежко,горе-долу...не казва,колко е дълго цялото...пак не казва! Ми нищо не ми каза! Знам,че главичката му е 40.3мм ,а бедрената кост-24.4мм....
Активен
Miri
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1748



Моят сватбен албум

« Отговор #19 -: октомври 01, 2010, 17:35:47 »

Преслава, не се притеснявай за размерите, все пак е апартура и понякога има разминавания. На сестрата на Крис и бяаха казали, че бебто е огромно и ако не ссе роди до еди коя си дата ще предизвикат раждане. Раждането започна по нормален път за нея и какво се оказа, бебка малка и фина. Не се вкарвай в някакви филми. А докторите , какво да кажа и те са странни понякога, някои се водят от настроението си , въпреки че това не е оправдание.

Ина , сигурна съм ,че ще си жива  beating beating beating , просто си следи състоянието и ако пак се появи това размазване на зрението или почувстваш нещо не типично, отивай веднага на лекар.
Активен
*mama Eli*
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 873


Любов има навсякъде! Само трябва да се огледаме!


Моят сватбен албум

« Отговор #20 -: октомври 02, 2010, 11:27:12 »

preslava_82, не се притеснявай толкова много заради някакъв си доктор, който се подвежда по настоението си. Смени го. След като не ти обръща достатъчно внимание и не ти отговаря на въпросите. Смени го. Има толкова много кадърни доктори. Това е единственото нещо, което мога да ти кажа и да те посъветвам. А и до колкото разбирам това невнимание не ти се случва за първи път, затова .... Смени го.  good
Активен
maya_bunny
Професор
****
Публикации: 456



Моят сватбен албум

« Отговор #21 -: октомври 02, 2010, 13:35:26 »

Даааам, смяната става много лесно,отиваш при личния си лекар и той ти издава ново направление за генеколог, който  да следи бременността, с предишния просто не се виждаш повече. Аз така направих.

А ако искаш подробен преглед най-добре на частно при доктор, който знаеш, че ще обърне внимание.  good
Активен
preslava_82
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 634



Моят сватбен албум

« Отговор #22 -: октомври 02, 2010, 18:45:40 »

За смяна..не съм сигурна ,че ми се занимава с нови лекари,още повече си изгърмях двата безплатни видеозона  nea май ще си ходя при него за протокола,а пък на частно за по подробен преглед  good
Активен
kokiche
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 312



« Отговор #23 -: октомври 04, 2010, 08:13:23 »

Добро утро коремчета,
Има три филма за бременността и майчинството, единият дори са го давали по телевизията. Много са интересни за жени в нашето положение  smile.
1. От поредицата Човешкото тяло на BBC / The Human Body -2 част
2. The Ultimate Guide of Pregnancy 
3. In the womb
Тъй като не зная дали е редно да давам линкове към торенти тук, ако някой се интересува -пишете ми на лични.
Ние сме добре, коремчо се оформя вече по малко, ритка сутрин и вечер и така.

Хубава седмица майчета Good luck
« Последна редакция: октомври 04, 2010, 08:31:13 от kokiche » Активен
♥Сиси♥
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1037


ЩАСТЛИВИ!!!


Моят сватбен албум

« Отговор #24 -: октомври 04, 2010, 09:21:12 »

Добро утро на всички мамчета, много сте писали, неможах да запомня всичко  blush pardon ще прощавате...
Надявам се всички да сте добре, бебочковците също.
Ние сме добре, риткаме си и така. Днес сме на ЖК а утре на 3D и вече нямам търпение да стане 13:30  danceg danceg ще ви пиша, веднага след като се върна. Да кажем малката госпожица, колко е пораснала  yahoo
Пожелавам ви сладки ритничета и много усмивки. Целувки и галки по пупите  give_rose give_rose
Активен
preslava_82
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 634



Моят сватбен албум

« Отговор #25 -: октомври 04, 2010, 09:32:25 »

Добро утро и от мен момичета smile
Ние също сме добре,да ви кажа последните няколко дни,сякаш корема ми хвръкна изведнъж  blum
Чувствам се добре,но още не усещам така желаните ритници  Wink

kokiche ,аз съм гледала единия от тези филми -In the womb
Много ми беше интересен,препоръчвам и на другите момичета да го гледат good

Успешна седмица на всички! give_rose
Активен
♥Сиси♥
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1037


ЩАСТЛИВИ!!!


Моят сватбен албум

« Отговор #26 -: октомври 04, 2010, 09:35:25 »

Преси, значи трябва да ни покажеш пупата  yahoo
Хайде скоро да усетиш бебешорските ритничета  give_rose
Откъде мога да си сваля филма?
Активен
alben4ik
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 916



Моят сватбен албум

« Отговор #27 -: октомври 04, 2010, 09:58:49 »

Дааа, точно така preslava_82 искаме да видим снимчици  smile
А пък колкото до "ритниците" както ти казваш, аз от личен опит да ти кажа (поне при мен беше така), че това никак даже не са ритници в началото, а лекичко побутване  heart После става по-силно и по-силно, а мен, дори и сега, рядко ме рита беба, за сметка на това движението вътре в коремчето не спира  heart. Дори когато съм отпусната и си лежа и просто не спирам да се радвам как се мести бебка от единия край на коремчето в другия и то постоянно си сменя формата, издува се ту от едната, ту от другата страна  LOVING LOVING

Аз също пуснах в галерията още няколко снимчици от вчера, може да ме видите ако искате!

А филмчето аз също искам да го гледам, ще си го потърся сама и ако не успея ще помоля за помощ kokiche
 give_rose give_rose give_rose
Активен
*mama Eli*
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 873


Любов има навсякъде! Само трябва да се огледаме!


Моят сватбен албум

« Отговор #28 -: октомври 04, 2010, 10:36:30 »

preslava_82, радвам се за коремчето ти, съвсем скоро и ритничета ще усетиш  good.
♥Сиси♥Петрова♥, чакаме да споделиш за ЖК. И аз днес съм, но тук ми попълват документите и ми мерят кръвното, така че не се вълнувам колкото теб. А и ехограф вече нямам, така че няма да се видя с бебчето докато не се роди   girl_cray3.
alben4ik, изглеждаш великолепно  Makeup
Активен
preslava_82
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 634



Моят сватбен албум

« Отговор #29 -: октомври 04, 2010, 10:54:32 »

Хйде и аз се тропнах в темата с тумбаците  blum

Абе да си признач усещам разни неща,като бълбукане
,но незнам от червата ли е ....от бебока ли е.... smile

 Offtopic Искам да ви почерпя,днес имаме годишнина с мойто мъжленце Girl_hide

 Torte Coffe Ice_cream Birthday butterfly

пс Немога да качвам снимки,иначе бих ви почерпила с една вкусна тортааа smile
Активен
Страници: 1 [2] 3 4 ... 32   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines