Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

април 27, 2024, 19:16:04

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 2 [3]  Всички   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Шофирането и бременността  (Прочетена 15607 пъти)
 
BASTET
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 699


пак съм се размечтала..


Моят сватбен албум

« Отговор #30 -: февруари 16, 2011, 04:53:15 »

Аз си карах с колан и се возех и като пасажер пак с колан. Веднъж ни спира патрул, идва полицаят при нас и оглежда. И казва на мъжа ми - "ама тя госпожата бременна ли е?" Ама коремът ми стърчи до брадичката горе-долу biggrin. И аз пускам култовия лаф "ми малко". И служителят на реда гледа, гледа и се чуди какво да каже и ми казва "ама Вие нали знаете, че можете да пътувате без колан?". Викам "да, знам", И той погледа още малко и каза "ъъъ, ами добре тогава, довиждане, лек ден"  danceg
Активен
Майка вълчица
Новак
*
Публикации: 11



« Отговор #31 -: май 16, 2011, 18:49:31 »

Аз карах без колан. Вечерта преди да родя пак шофирах  danceg  общо взето цялата бременност си я изкарах на колела. Чувствах се много добре  yahoo
Активен
Miri
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1748



Моят сватбен албум

« Отговор #32 -: май 16, 2011, 19:43:53 »

Незнаех ,че има специални колани за бременни. Така че си карах със стандартния до последно. От началото до края на бременността съм карала, даже и когато ми изтекоха водите се отнесох сама към болницата.
Активен
niya
Регистриран

Публикации: 3


« Отговор #33 -: май 20, 2011, 16:46:15 »

Аз също си карам ,вече съм в 8 месец и през цялото време не съм слизала от колата. Мисля, че ако се чувства човек добре, не е проблем.
Ще видим бебчо дали ще обича да се вози smile
Активен
alek_stz
Любопитен
*
Публикации: 48



Моят сватбен албум

« Отговор #34 -: май 20, 2011, 23:27:59 »

Няма да се плашите аз за малко сама да се закарам до болницата като почнах да ражда, че бъдещия татко беше нощнта и ми беше зор да го събудя, но до последно си карах колата, а в момента в който ме изписаха от болницата пак се качих.Нема такъв мързел като мен yahoo
Активен
Страници: 1 2 [3]  Всички   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines