Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

септември 20, 2024, 14:46:02

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 5 6 [7] 8 9 10   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Сватбата на tweety bird - 03.10.2010 година  (Прочетена 50408 пъти)
 
tweety bird
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 908



Моят сватбен албум

« Отговор #90 -: октомври 19, 2010, 10:49:07 »

Благодаря, Аva, мисля, че му намерих цаката на качването, така че скоро очаквайте снимки в албума, но няма да мога да кача всички, просто да добиете представа, дори не всички ще са професионални, като от тортата, защото както знаете тя се изнесе много късно и фотото си беше тръгнало. Все пак имаме 1800 снимки, ще избера по-важните smile
Активен
Dallila
Професор
****
Публикации: 423



Моят сватбен албум

« Отговор #91 -: октомври 19, 2010, 13:31:13 »

Tweety, прекрасна си.Прическата, грима, роклята, всичко е страхотно, а ти си като фотомодел.Нямам търпение да видя още снимки. heart
Снимката с половинката ти е изпълнена с толкова много любов и щастие, че стопля сърцето.
Бъдете винаги толкова щастливи.  give_rose
Активен
_Ava_
Ентусиаст
**
Публикации: 149



Моят сватбен албум

« Отговор #92 -: октомври 19, 2010, 13:37:34 »

Йееее, успяла си да качиш в албума  Bravo Снимките са страхооооотниииии!
Обожавам есенни фотосесии! А вашата се е получила приказна! Всичко е ... абе нямам думи, уникално!
Активен
Lionelsa
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1616



Моят сватбен албум

« Отговор #93 -: октомври 19, 2010, 13:51:59 »

Охо, имаме си булката беглец  sarcastic
Много ми повлияха две снимки - втората на моста с лампите, къде сте само двамата, както и целувката под едно дърво.

Големи сте сладури и двамата heart
Очаквам с нетърпение да видя и снимки с късата рокля
Активен
tweety bird
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 908



Моят сватбен албум

« Отговор #94 -: октомври 19, 2010, 14:11:09 »

Най-накрая успях...........голяма мъка е това качване, качих колкото можах и то само заради вас момичета, иначе доста се поизнервих, дано ви допаднат, защото аз много си ги харесвам smile
Благодаря ви Dallila, Ava, lionelsa за прекрасните думи и късата рокличка я има вече smile
Приятно гледане и се радвам пак , че станахте съпричастни с нашата приказка smile
Активен
evane
Ентусиаст
**
Публикации: 145



Моят сватбен албум

« Отговор #95 -: октомври 19, 2010, 15:48:04 »

 Bravo големи сладури сте! и поредното доказателство, че лъчезарната булка озарява снимката!
Активен
nadelina88
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 681



« Отговор #96 -: октомври 19, 2010, 18:43:18 »

tweety bird, невероятна си! И не го казвам просто така! Ако искаш ми вярвай, но си се представям на моята сватба с огромна принцеска рокля, каквато имаш ти, с букли и цвете в косата. Това ми е мечтата и така се виждам след време, наистина!  heart И за да те успокоя, че няма да взема всичко искам да ти кажа, че искам много силен грим, който ти нямаш, но пък този е много сполучлив и несъмнено си казала на гримьора, че се харесваш! Недей да ми се сърдиш, ако открадна някои неща от теб, но наистина си много красива. Впечатлиха ме снимките от фотосесията с маратонките, това е толкова различно и може би не би било прието от хора, които не те познават, а всъщност е толкова сладко!  give_rose  И много ми харесаха снимките, когато се смеете с кумовете на моста - в такъв ден, ако го няма този искрен смях, значи не е било толкова истинско, а ти си качила и тези снимки!
Желая ти много много много любов за напред с твоя любим и никога да не слиза от лицето ти тази невероятна усмивка!  gu6
Активен
dragonfly_d
Любопитен
*
Пол: Жена
Публикации: 31



« Отговор #97 -: октомври 19, 2010, 18:55:58 »

tweety bird , искам и аз да ги разгледаааам! Не го намирам албумчето ?  pardon Момичета, помагайте.... ктде да търся. Виждам само старите снимки от подготовката  sad
Активен
Mrs.™
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4641



Моят сватбен албум

« Отговор #98 -: октомври 19, 2010, 19:01:06 »

Twetty,била си прекрасна булка  girl_in_love Пожелавам ви да сте все така усмихнати,весели и да се обичате все така силно  nazdrave
Активен
Боги
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2282


I can't live in a world, where you don't exist...


Моят сватбен албум

« Отговор #99 -: октомври 19, 2010, 21:30:25 »

tweety, прекрасна си, много лъчезарна и усмихната булка Bravo а двамата сте много сладки....бъдете винаги толкова влюбени и щастливи heart личи, че купона е бил на 6 smile
Активен
Milataaa
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 338



Моят сватбен албум

« Отговор #100 -: октомври 19, 2010, 21:37:28 »

Красива, красива, много красива булка:) Много красива и лъчезарна двойка сте! Обичайте се все така, даже по-силно с всеки изминал ден:) Love girl
Активен
Lupercola
Гост
« Отговор #101 -: октомври 19, 2010, 21:46:27 »

Не мога да ти се нагледам !!! Пу-пу-пу !!!

Всичко ти е прекрасно: и тоалетите, и обувките, и прическата, и грима. А най-хубавото си ти самата  girl_in_love girl_in_love girl_in_love
Бродерията на сакото на мьжа ти е гениална идея  judges Как не сьм се сетила !! Ама кьде я правиха? Супер е! Всичко е супер!

Много се радвам за вас ! Бьдете много щастливи !!
  nazdrave nazdrave nazdrave
Активен
Мименце
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 455


Искам всичко!!!


« Отговор #102 -: октомври 20, 2010, 09:07:56 »

Много, ама много сте красиви heart
Прекрасни снимки, с много емоция и настроение girl_wink
Бъдете все така влюбени и щастливи heart
Активен
tweety bird
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 908



Моят сватбен албум

« Отговор #103 -: октомври 20, 2010, 10:02:24 »


Благодаря ти, Dallila, не съм точно модел, като се има предвид , че напълнях 5кг, но това не ми пречеше да се чувствам най-щастлива и най-хубава в този ден. Това е по-важното, имах ден за който всяка жена мечтая. Не вярвам на жените, които казват, аз не искам сватба, просто не ик вярвам.

Благодаря и на Ava. Аз също харесвам есенни фотосесии и пролетни. Исках много неща да включа като инвентар, но просто не остана време.


Радвам се, че снимките са докоснали lionelsa и evane
Активен
tweety bird
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 908



Моят сватбен албум

« Отговор #104 -: октомври 20, 2010, 10:17:06 »

Nadelina88, не се сърдя ни най-малко, напротив даже се радвам, че имаме еднакво виждане и харесваме едни и същи неща, а може би и те мотивирам в някои отношения. И аз искам роклята да ми е огромна, и тя беше визуално по-широка, но майка ми реши да опъне уж воалите на ролкята и теж се навиха на по-малки къдрици, е не й се сърдя де... smile
Прическата също , обичам вълни, леко романтични и прибраните кокове обичам, но не е в моя стил. Относно грима, пробния ми грим беше БРУТАЛНО опушен като на фолкпевица, аз също се гримирам постоянно и без грим не мога и си мислех, че дори силно се гримирам, но след като се видях с черен грим не се възприех, за снимките предполагам, че щеше да е добре, но не и за мен и хората предполагам. Не можах да свикна, дори и повечето от персонала ме хареса с по-нежния. Но да ти кажа честно на снимките изглежда такъв, иначе на живо беше по-агресивен.,но аз бях доволна от резултатът.
Много се смяхме на тези снимки и фотографът ги е уловил, като изключим ,че имам и снимка на която почти съм разплакана от болката, която ми причини гадната пчела smile А маратонките, исках да ги има на снимките, като нещо по-оригинално, а и ми беше по-удобно, въпреки че аз нося сано високи токове.
Хората не реагираха лошо на това, даже вадехе телефони, фотоапарати и ме снимаха и ми се радваха много.
Благодаря и за пожеланията ти.
Активен
Страници: 1 ... 5 6 [7] 8 9 10   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines