Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

септември 20, 2024, 12:39:08

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 2 3 [4] 5 6 ... 10   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Сватбата на tweety bird - 03.10.2010 година  (Прочетена 50331 пъти)
 
Le_Chat
Новак
*
Пол: Жена
Публикации: 10


В едно голямо мъжко сърце...


« Отговор #45 -: октомври 04, 2010, 11:49:05 »

Решили в този миг, този час
да се влеят две съдби
в една, едничка.
Решили в този миг и
останали в захлас
от божествения плам
на празника обичан.
И много радост, сила и живот
да крепят влюбените двама.
Закриляни от просторен небосвод
да прошепнат: "Винаги до рамо".
Бъдете си за всичко необходими,
дори в житейските прости неща.
Само така през годините трудни
ще покорите света.
Не искайте един от друг неща
невъзможни, достатъчна е и една
дума добра. Изживейте заедно
всички минути тревожни
до мига, когато ще сте
с посребрена коса.
Нека очите Ви в една посока да гледат,
а ръцете да милват послушни деца.
Нозете Ви една пътека да следват –
пътеката на радостта!
Сътворете вашата приказка
и пазете обичта си!
ГОРЧИВО!

 nazdrave

Активен
michelle
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1484



« Отговор #46 -: октомври 04, 2010, 11:58:29 »

 Честито tweety bird  nazdrave Пожелам ви да си бъдете опора , да можете да разчитате за всичко един на друг и така любовта ви с всеки ден да става по-голяма и силна. Да има много красота в живота ви и да бъдете щастливи!
           
Активен
Мименце
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 455


Искам всичко!!!


« Отговор #47 -: октомври 04, 2010, 15:24:45 »

Честито мило семейство!!!!!
Бъдете много щастливи и влюбени!
Обичайте се, уважавайте се, бъдете си опора heart
Чакаме те с нетърпение да разкажеш подробности и да покажеш снимки!

Активен
dragonfly_d
Любопитен
*
Пол: Жена
Публикации: 31



« Отговор #48 -: октомври 05, 2010, 00:58:34 »

Честито и от мен, птиче!!!  С пожелание за много любов, разбирателство, красиви мигове и много усмивки  smile smile smile smile
Активен
lunno momiche
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1602


"Има само едно щастие в живота: да обичаш и да бъд


Моят сватбен албум

« Отговор #49 -: октомври 05, 2010, 06:39:47 »

ЧЕСТИТО!  weddingday
Желая ви много семейно щастие и любовта да е ваш верен спътник!   twohearts
Активен
mstoqnova
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 357



Моят сватбен албум

« Отговор #50 -: октомври 05, 2010, 07:52:07 »

Честито и от мен мило семейство  give_rose

Свързахте сърцата и съдбите си и така направихте поклон пред живота! Пожелавам ви живота да ви се отблагодари, като дари с много щастие всеки ваш ден от ук нататък.
Активен
anelcka80
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 859


Моят сватбен албум

« Отговор #51 -: октомври 05, 2010, 16:06:41 »

Е хайде честито и от мен!!! Много слънце в душите ви и много любов в сърцата ви!!! give_rose
Активен
tweety bird
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 908



Моят сватбен албум

« Отговор #52 -: октомври 05, 2010, 22:04:30 »

Благодаря ви,  Trubadura, vilenceto, ina0208, plamak, Dallila,evane, Le-CHat, Michelle, Мименце,dragonfly_d, lunno momiche, mstoqnova, anelcka80...дано не съм пропуснала някой.
Изживях най-хубавия си ден. Искам пак сватба smile           
НЕ знам от къде да започна, по принцип имам снимки, но не са професионални, затова може да почакаме след 2 седмици някъде smile
Сега малко предистория.
Последната седмица се прибрах при нашите и с майка се заловихме за работа. Така се изморихме с нея, че нямахме търпение да се види резултатът.
Най-щастлива бях, че всички си тръгнаха с подаръчетата, даже някои си ги бяха хапнали там, бях купила розови салфетки и знаете какви пеперудки им правих за пръстени...всички си взеха тази салфетка с пеперудка за спомен. Имаше и около 60 късметчета, така че и много от хората си тръгнаха и с такива. Някои искаха да им свалим и пом помпоните, но им казах, че нямам стълба, но ще ги науча как се правят. Имаше само едно детенце, но за сметка на това, мина през всички маси накрая събра си всички кристали (бях ги купила от Америка), обра и кафето, купих и половин кг. кафе на зърна за украса....й я питах защо й е кафето, каза ми миришИ ми хубаво smile .
Тейбълките, които ми направи Anelcka80, момчетата ги събираха и ги пъхаха в джоба на ризката ...
Сега да разкажа за самия ден. В съботата преди сватбата заминах за Велико Търново вечеряхме с роднините там и те бяха дошли ден по-рано и оправяхме с майка още неща за украсата и т.н.
Слезнах в зала да изтренирам танца изненада за всеки случай. smile
Легнахме и спах до към 5ч, събудих се и се помъчих да поспа, но съм дремнала до 7:40ч. Станахме с майка къпахме се и пак се започна, да не забравим нещо ... Слезнахме с нея, баща мии брат ми да закусваме.....наядох се като за световно, че не се знаеше кога пак smile
Качихме се горе по стаите, тук ми се хуби момента какво се прави, украсявахме стаята, розови листенца, разни други украси и дойде 11ч даже помолих фризьора да дойде половин час по-рано и отидохме с майка на прически smile
Направи нея и тя отиде да реди коктейлните маси. Започнаха да ме правят прическа, грим, после дооформи прическата и стана 13ч. Мъжът ми звъня да ме пита как съм, аз го питах дали пътуват, защото в 13:30 трябваше да са пред хотела. Прибрах се и си усилих музиката в стаята от радост, но успях да чуя калксоните. Фотографът ме поснима докато дойдат и после излезна.
Аз бях вътре с 2 момичета, след което пуснаха кумата (въобще не се притеснявах). Заключихме се и те останах вътре. Брат ми му задаваше въпроси, естествено, че го затрудних, че да дава пари.Когато свършиха с това, ги пуснахме. Всички нахълтаха, той и приятелите му са по 2 метра smile Мъжът ми като ме видя и не знаеше какво да каже. Всички казаха колко съм хубава (но то е нормално за всяка  булка) . Поседяхме малко и тръгнахме за фотосесията.
На фотосесията се случи нещо много болезнено нещо за мен, от което още имам спомен...но за това следващия път, че вече стана късно smile
Целувки за всички.
Активен
Lupercola
Гост
« Отговор #53 -: октомври 05, 2010, 23:10:11 »

tweety bird

 heart  heart heart ЧЕСТИТО !!! heart heart heart

 nazdrave
 

Активен
ilinor
Ентусиаст
**
Публикации: 52



Моят сватбен албум

« Отговор #54 -: октомври 06, 2010, 09:16:39 »

Включнвам се късно но ЧЕСТИТО tweety bird ПОЖЕЛАВАМ ТИ ЦЯЛОТО ЩАСТИЕ НА ТОЗИ СВЯТ ДА ОСТАНЕТЕ ЗАВИНАГИ ТАКА ВЛЮБЕНИ И КАКВОТО ЖЕЛАЕТЕ ДА СТАНЕ РЕАЛНОСТ...... много се изкефих на историята ви направо си е за филм Bravo радвам де че и всичко е било наред в самия ден ОЩЕ ВЕДНЪЖ ЧЕСТИТО......межди другото и аз сега като теб в не искам да се женя незнам да ли всичко ще е наред направо ще умра моя ден е 16,10  Целувки
Активен
asseto
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 557



Моят сватбен албум

« Отговор #55 -: октомври 06, 2010, 11:54:27 »

Честито и от мен, tweety bird! Ти си една от най-жизнерадостните и енергични булки тук и с голямо удоволствие следях нещата, които показваше и разказваше... Радвам се, че това е бил наистина вашият ден и си успяла да му се насладиш така!
Пожелавам ви да не спирате да се обичате всеки ден, всяка минутка, да не забравяте какво сте преодолели заедно и любовта ви да се материализира в един куп весели и жизнерадостни като вас дечица, които много да ви радват!
Активен
roxanne
Професор
****
Публикации: 329


Моят сватбен албум

« Отговор #56 -: октомври 06, 2010, 12:07:36 »

Tweety bird, със закъснение честито и от мен  Bravo
Чакам с нетърпение по-подробен разказ, но и от това, което си споделила е ясно, че си изживяла своя ден-мечта  give_rose. От тук нататък не остава друго, освен пожеланието всички дни пред вас да са такива и тази емоция, която сте създали и споделили да ви топли до дълбоки старини!
Отново честито!  give_rose
Активен
tweety bird
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 908



Моят сватбен албум

« Отговор #57 -: октомври 06, 2010, 16:37:57 »

Благодаря ви, inaxastra, ilinor, asseto, roxanne, за милите думи.
Продължавам с историята.
Отидохме на фотосесия и се почна едно снимане от случайни хора, снимат, радват се, обикаляха някои от тях с нас по различните места за снимки. Минаха две бабички и те стоят и гледат и вика пу пу каква е красива, като принцеса, не съм виждала такава рокля. Понеже това е твоя ден и всяка булка се радва на тези думи особено от хора, които не познава.
Точно преди да приключим снимките нещо се бъзикахме с кумувете и усетих как нещо ме пробожда много силно в хълбока , започнах да пищя силно, чак ехо се полуì, цялата изтръпнах, ужили ме пчела. Мъжът ми се мушна под полата, че тя е огромна, едвам се движех и я смачка. Сега още си имам спомен от нея. едно голямо и сърбящо петно. Отне ми поне час, за да се успокои , намазахме го с алергозан и така.
След това влезнахме в ресторанта, но някои беше объркал столовете с 2 по-малко на едната маса и проблем, няма къде да седнат хората. Много се изнервихме . Освен това и персонала не беше на ниво.
Влезнахме и аз вече си бях сменила голямата рокля с късичка. Като влезнахме, всички си отвориха устата, не очакваха , че ще съм с малка, сигурно си мислеха, как ли ще играе с тази рокля smile
Свекървата ни захрани , седнахме за наздравица и DJ каза, а сега пърия танц на младоженците. Започнахме да играем блус на Eric Clepton - Wonderful tonight, естествено имаше завлачване на песента, но докато хората се усетят какво става и започна следващата песен на Black eye peas - Boom Boom Pow, тогава залата се взриви, гостите запòчнаха да викат, пляскат, свиркат, това много ни повдигна така помра1еното ни настроение. След тази песен започна Timbaland - apologize (страхотна румба), следващата беше от филма Pul fiction - you never can tell и накрая завършихме с танго от филма с Антонио Бандерас - Take the lead. Мъжът ми все беше уморен и нямахме време за тренировки и аз исках да се откажа от танца, защото нямаше да направим нищо, аз съм тртенирала танци, но той не е и се притеснявах. Тренирахме всиччко на всиччко седмица и половина и от не всеки ден, просто толкова дни се събираха. Много се притеснявахме и двамата като ни извикаха за танца, но направихме много голямо шоу. Всички говорят за танца и до днес. Всеки казва на такава сватба (като общо) не сме били, което много ме радва.
Забравих да кажа за ритуалната зала като влезнахме вътре беше много хубаво, имаше жива музика, за което не знаех, цигулар и др не го помня , нвярно беше йоника,чè пиано няма как да е, много хубави думи каза ритуалчикът. На няколко пъти ме разплака, на няколко пъти едвам се сдържах от смях, беше много весело. За подписа да не говорим, той искаше да ме настъпи и ми повдигна роклята още преди да съм се подписала и някой му подвикна, че е рано, след това аз се опитах да го настъпя, той се дърпаше, голям смях в залата, според мен аз го настъпих след моя подпис. В рестоанта, той пък взе цялата пита на мен остави две парчета smile В църквата ритуалът беше много хубав, поповете големи сладури, пускаха шеги. Малко трудно
В ресторанта купона беше на 6 smile Dj -те (бяха двама) се изумиха как хората веднага почнаха да танцуват, нямаше човек, който да не е станал, те казаха, че на сватба обикновено първия час хората почиват, отсрамват се и едва тогава започват танците. Затова и едвам изкарахме тортата, защото те казваха на гостите поне 3 пъти да си седнат на местата, да си починат ама те не (обикновено тортите ги вадят след 23:00), а от тези танци и от това,че на хората не им се седи по масите тортата я извадихме след 1:30ч. И ТО ПО МОЕ настояване, защото си казах, може някой да иска да си тръгне как така без торта и едвам я изкарахме. Ей по едно време си мислех, че сватбата няма да свърши, никой не си тръгва, а на мен душата ми плачеше за сън . smile
Нямаше никакви игри, защото все се танцуваше, само помолих DJ по едно врем да ги накара да седнат, че да видя дали мъжът ми можв да сложи памаперс на кукла, е направи го в което не вярвах. Стана голям смях и пак се почнаха танците. Имаше разбулване на булката, което се прави в този край. Хвърляне на букета, жартиера и това беше. Като си легнахме едвам издържах да се изкъпем и легнем и нещо друго smile , дори не сме си отваряли подаръците (те бяха само 3), нито пликовете, заспахме като пребити. На другия ден се изредиха всички хора да ни звънят и да кажат колко хубаво е било всичко и как не са били на такава сватба, за което много се радвам. АРадвам се,чè направихме и танца. Като получа диска ще ви го пусна. Аз сега го имам, но то 3-та песен, защото никой не е очаквал танц изненада, че да снима.
Всеки ден си гледам снимките и се редвам и ми става мъчно,  ччè всичко мина така бързо.
Искам пак да си сложа същата рокля и да изиграя първият ни танц.
Активен
Milataaa
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 338



Моят сватбен албум

« Отговор #58 -: октомври 06, 2010, 21:04:48 »

Честито и от мен! Ти беше едно от първите момичета, на чиито коментари попаднах тук във форума и се радвам, че сте имали вече своя прекрасен сватбен ден! Да се обичате и уважавате до дълбоки старини и да умилявате всички, минавайки хванати за ръка край тях:)  twohearts Страхотен разказ:) и последните думи събудиха носталгия и у мен:)
« Последна редакция: октомври 06, 2010, 21:08:46 от Milataaa » Активен
dragonfly_d
Любопитен
*
Пол: Жена
Публикации: 31



« Отговор #59 -: октомври 06, 2010, 21:56:16 »

Мила tweety bird , по разказа още ти личи емоцията!  yahoo Аз също като Milataaa , попаднах първо на твоите коментари във форума и  се радвам, че всичко е минало страхотно! Браво за танца  Bravo С нетърпение чакаме снимките ( когато станат ).
Активен
Страници: 1 2 3 [4] 5 6 ... 10   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines