Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

юни 01, 2024, 07:41:03

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 [2] 3 4 ... 10   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Сватбата на tweety bird - 03.10.2010 година  (Прочетена 47810 пъти)
 
tweety bird
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 908



Моят сватбен албум

« Отговор #15 -: септември 24, 2010, 15:48:42 »

Аз отмятам по-големите неща, но се притеснявам за дребните, да не забравя нещо и после да съжалявам.
Тортата не е нещо кой знае какво специално - просто исках да са розови мини тортички с кафяв кант и лек пълнеж, голямата торта ще е същата, обаче където и да идех все казваха това не може smile
В Америка също има такова предаване такива торти правеха нямат си нищо общо с тортите.
Ето някои от тях :




Активен
Mrs.™
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4641



Моят сватбен албум

« Отговор #16 -: септември 24, 2010, 18:18:17 »

  Offtopic И в Бг правят страхотни и оригинални торти,но ги правят мацки,които нямат сладкарници и може само по интернет или чрез познати да разбереш за тях.
бг мъфини
детска торта и т.н.
Активен
conflate
Сватбар
***
Публикации: 227



« Отговор #17 -: септември 25, 2010, 14:08:33 »

Честита тема tweety bird! Прочетох историята ви и ахнах - и ние с моят вече съпруг се запознахме...в icq докато аз живеех в Германия през далечната 2005, когато скайп още прохождаше, хаха! Знам какво е да поддържаш връзка от разстояние - може да е страшно трудно, но и много вълнуващо,сякаш се опитвахме дори повече да накараме другият да се чувства специален, да се изненадваме, изгражда се сякаш свят за двама. Браво на вас, че сте успели въпреки огромното разстояние помежду ви.
Много е хубаво, че сте избрали за място на сватбата градът, в който сте се запознали! Следя с интерес подготовката, наслади се на всеки миг!
Активен
tweety bird
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 908



Моят сватбен албум

« Отговор #18 -: септември 25, 2010, 15:52:48 »

Miss, това е жалко, тези хора трябва да работят така, че всеки, който има нужда да ги открие ... и за тях добре и за нас. Голям зор беше докато намеря това, което търсех. Креативните хора трябва да се знаят, а не тези, които се опитват да ги тъпчат. Днес гледах филм за Ню Йорк ( само на разходка съм била там), но така ми се прирева, че ... чувствам чуждата държава по-близка от майчината sad
Conflate, добре дошла в моята темичка ! smile
Така е, връзката от разстояние е много трудна и за двете страни, но в такива ситуации се вижда могат ли един без друг или не. Аз си казах сега ако издържим , значи трябва да се съберем , ако ли пък не , не сме един за друг.
Искам да благодаря на Anelcka80, за това, че с удоволствие ми направи тейбълките. Една голяма целувка за нея.  god
Днес имах голям зор с танца ни. Все пак е трудно да накараш мъж да танцува, но дано се справим. Аз си заминавам тази седмица и няма да имаме време за тренировки, а днес приключихме с танца, така че довечера ще го изиграем последно и това е, кой запомнил, запомнил, другия да се срамува smile
Мислехме да имаме подаръчета бутилка вино за всеки гост, но червеното вино, което ни предложиха не ни хареса и се отказахме, нямахме време да търсим на друго място. Затова си поръчах кутийки, които ще напълним с нещо. Средата на другата седмица трябва да дойдат, че да мога да ги напълня.
Възглавничката за пръстените е готова,бутониерите са готови,поканите отдавна раздадени(много са нежни) роклята, костюма му, халките, за мен обувки и ботуши са готови, направени са етикетите за ракията,менюто е уточнено. Остава да напълня подаръчетата, да облицовам кутията за картичките, да си купя бижута, да направим късметчетата, шампанското, чашите . Има доста неща.Аз не обичам да оставям за последния ден и ако зависеше от мен отдавна да съм готова с всичко.
Остава седмица и не ми се вярва, иска ми се да имам малко повече дни, че да не ми е напрегнато, но уви ... smile
« Последна редакция: септември 25, 2010, 15:55:12 от tweety bird » Активен
Le_Chat
Новак
*
Пол: Жена
Публикации: 10


В едно голямо мъжко сърце...


« Отговор #19 -: септември 25, 2010, 17:09:28 »

Здравей и от мен, Tweety!  smile  Както vilenceto е написала и мен ме грабна още в началото, затова следя с интерес всичко около теб и твоя приказен ден .. Нямам търпение да те видя като булка, а до тогава ти желая спокойни дни, в които да се насладиш на последните мигове като госпожица  Wink . Нека всички твои сегашни тревоги, но и трепети да те отведат до красивия, мечтан сватбен ден!  Good luck
Активен
tweety bird
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 908



Моят сватбен албум

« Отговор #20 -: септември 26, 2010, 17:51:39 »

Здравей, LeChat, благодаря ти ....
....моят приказен ден наближава, а с наближаването стресът е неописуем, направо не ми се жени ... тоооолкова хубав ден, а тези дни са ми изпълнени само с напрежение, стрес и какво ли още не.
След този стрес не мога да повярвам, че ще предстои ден в който трябва да съм най-щастлива...

 каквото и да търся по магазините нищо няма ... егати и държава ....да не говорим, че много от магазинерките не знаят какво имат в магазините си...казват, а няма такова нещо тук, после случайно го намирам и тя вика, а ми то това било същото. Въобще как ги приемат на работа такива като те по никакъв начин не могат да развиват бизнес. Отиват на работа , ама защо ходят и те не знаят, само знаят на коя дата им идва заплатата.....ама хайде....Michelle, и аз по твоя път вървя.
Днес не свърших нищо и не съм доволна ...но стига толкова.
Трябва да украся чашите и шампанското, но тези украси, които ги има са ми кич, искам нещо семпло и изчистено, така че ще гледам така да ги украся. Ще направя и късметчетата и кутията за пликовете тези дни.
Етикетите за ракията станаха симпатични, трябва да ги налепим.
Стискайте палци Гърция да не си затваря границите, че трябва да влезна и там ... пълна лудница.
Активен
Dallila
Професор
****
Публикации: 423



Моят сватбен албум

« Отговор #21 -: септември 26, 2010, 18:37:03 »

tweety bird, честита темичка и от мен. smile Остава наитина малко до големия ден и ти пожелавам стресът, на който си подложена да изчезне и да остане само приятната емоция от оставащата подготовка. smile
Историята за запознанството ви е наистина много вълнуваща  girl_in_love Щом сте преминали през това, за да сте заедно, значи наистина ви е писано да е така.От тук нататък ви пожелавам да сте винаги един до друг. smile
Стискам палци всичко да се нареди с оставащите неща от подготовката и да не затварят границата.  blum
Активен
evane
Ентусиаст
**
Публикации: 145



Моят сватбен албум

« Отговор #22 -: септември 27, 2010, 08:32:59 »

вие сте мнооого напред с подготовката, ще се справите до края на седмицата smile ще видиш, когато вече нямате никакви задачи, а остане (само) да се ожените, колко ще ти е спокойно и хубаво...
най - красивите неща стават неочаквано и спонтанно - както сте се запознали  give_rose сигурна съм, че такива моменти ще има и в сватбения ти ден
Активен
michelle
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1484



« Отговор #23 -: септември 27, 2010, 09:11:03 »

  Е, какво чета тук? Няма да вървиш по моя път, ама недей, в никакъв случай! Знам, трудно е да се приеме всичко, което описваш. Но другата седмица по това време даже няма и да си го спомняш, повярвай ми. Безмислено е. Като си го кажеш и вътрешно ще ти стане съвсем спокойно.
 Истината е, че някои от нещата няма да бъдат така изпипани, както си се старала да станат. Ала ще видиш, че е по независещи от теб обстоятелства. Защо да си хабиш нервите тогава? Хубавото е, че за сметка на това други неща ще надминат очакванията ти  smile Накрая положителното като резултат ще бъде повече  smile
 Така че, почивай си повече. Усмихни се на себе си и остави сватбата да се случи  smile А тя ще бъде чудесна, не се съмнявай!
Активен
Мименце
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 455


Искам всичко!!!


« Отговор #24 -: септември 27, 2010, 14:42:13 »

tweety bird историята Ви е страхотна и много истинска heart
След толкова премеждия и препядствия сте на прага на най-щастливото събитие - Вашата Сватба heart
Доста неща сте отметнали, остава Ви само да бъдете спокойни и уверени girl_wink
Ще има ли моминско и ергенско парти?
Активен
vilenceto
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 409



Моят сватбен албум

« Отговор #25 -: септември 27, 2010, 17:02:08 »

tweety bird ,
ние на нашите чаши сложихме само панделка, аз също не харесвам украсите по магазините, само панделка ще сложа и на шампанското (просто ще махна етикетите от бутилката и ще боядисам бутилката в бяло)

стискам палци за Гърция и кажи после дали всичко е минало ОК, че и нас ни чака посещение там и малко се притеснявам,  май се поуспокоиха нещата, ама знае ли човек.
Активен
tweety bird
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 908



Моят сватбен албум

« Отговор #26 -: септември 28, 2010, 16:46:06 »

Michelle, така е както го казваш, но наистина много ми е трудно вече, не издържам .... искам вече да е 3-ти, че да не мисля.
Dallila, благодаря ти за милите думи smile имам нужда от кураж.
Evane, да ти кажа, хич нямам време, ето сега ям и едновременно пиша smile
Vilenceto, мисля да е изчистена украса за чашите и за шампанското, та дори и свещите.
Мименце, няма да има ергенско и момичнско парти, така решихме. Не мисля, че се прощавам с моминските години, пък и той си е походил, така че не търсим начин за излизане и купонясване поотделно. А не мисля, че трябва да се стига до крайности, може да му докарат някое момиче, за мен това е повече от просташно, но знаеш какви са мъжете. Той сам първи каза, че не иска парти.
Активен
tweety bird
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 908



Моят сватбен албум

« Отговор #27 -: септември 28, 2010, 16:59:46 »

Да се отчета за днешния ден:
Бях да си боядисам косата, подтригах я, изсуших я, щях да си оправям веждите, но остана за четвъртък , че имам доста време. Направих си френски маникюр с shellac, че това е единствения начин да ги задържа, без да да ми се обели лака до неделята. Лошото е,че не мога да слагам апликации по него. Може би и така е по-добре, защото иначе ще стана много лъскава ако имах камъче или цветенце, защото бюстието ми е със Сваровски, обиците, гривната и пръстена (които купих днес, да се похваля) също са с камъните и много ще се натруфи ако сложа и апликации. Няма да нося колие, защото обиците са ми големи.
Купих си кафяв картон и сега правя пръстени за салфетките с пеперудки, стават много сладки. Розови салфетки с кафява пеперуда отгоре. Днес довършвам късметчетата и възглавничката. Направих и пом поми, които са много сладки и те ,това представляват

Утре трябва да изпринтя тейбълките, които Anelcka80 ги направи за мен smile
Книгата за гости я доукрасих. Остава - шиенето на платното за ресторанта (че искам да е в розово с кафяв надпис), украсата за шампанското и, свещи и чаши.
Обаче не мога да си намеря изчистени държачи за свещи, нито дълги изчистени бели или розови свещи, всички са едни брокатени....
За сега се сещам само това, отивам да си работя аз
До скоро,и целувки
Активен
Lionelsa
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1616



Моят сватбен албум

« Отговор #28 -: септември 29, 2010, 08:10:32 »

А ще ни покажеш ли новите си творения?
Активен
tweety bird
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 908



Моят сватбен албум

« Отговор #29 -: септември 29, 2010, 09:07:26 »

Качих ги в галерията си,книгата за гости, късметчетата (обаче не са снимани под добър ъгъл и не се виждат бонбонките), възглавницата за пръстенчетата и пръстена пеперудка за салфетките (който също на живо е по -хубав), кафяво с розов прокат.
Тук не мога да ги сложа мн малък размер ми дава.
До 2 през нощта съм ги правила с майка.
Сега получих и кутийките за подаръчетата и това е , следобяд ще пиша пак.

Целувки
Активен
Страници: 1 [2] 3 4 ... 10   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines