Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

септември 20, 2024, 06:05:55

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: [1] 2 3 ... 10   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Сватбата на tweety bird - 03.10.2010 година  (Прочетена 50280 пъти)
 
michelle
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1484



« -: септември 21, 2010, 18:44:38 »

 Хайде, птиче  Wink , броени дни остават до твоята сватба. Пожелавам ти всичко да се подреди както дори не си и мечтала, да премине всяко притеснение. И последните ви стъпки към вашата сватба да бъдат спокойни, уверени, стъпки на щастлива двойка  smile
                     
 Може би няма да имаш много време за думи за подготовката, но ще се радвам да разказваш след сватбата  smile
Активен
Деница Звездица
Global Moderator
Сватбен ГУРУ
*
Публикации: 863


Dum spiro, spero!


« Отговор #1 -: септември 21, 2010, 18:52:15 »

Ооо, записвам се с интерес да следя темичката на tweety. Успех с подготовката!  girl_wink
Активен
asseto
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 557



Моят сватбен албум

« Отговор #2 -: септември 22, 2010, 08:35:00 »

Честита темичка, tweety bird!
Пожелавам ти да я напълниш с много позитивни емоции покрай последните стъпки от подготовката и с прекрасен разказ и снимки от невероятна сватба!  Wink
Активен
Mrs.™
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4641



Моят сватбен албум

« Отговор #3 -: септември 22, 2010, 08:40:59 »

Записвам се и аз да я следя  blum Честита темичка,т6о почти не останало време до сватбата ти  girl_wink
Активен
vilenceto
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 409



Моят сватбен албум

« Отговор #4 -: септември 23, 2010, 08:44:03 »

Честита темичка tweety bird ,
детайлите около твоята сватба ме грабнаха още от самото начало. дано успееш да драснеш някой ред преди големия ден. При всички положения ще очакваме разказче и снимки след като станеш госпожа.
Пожелавам ти приятна последна седмица от подготовката за вашия специален ден на любовта!!!
Активен
Капризче
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3244


Baby Time


Моят сватбен албум

« Отговор #5 -: септември 23, 2010, 08:55:48 »

Честита тема tweety bird! Приятни оставащи моменти като госпожица и лека подготовка! А за сватбения ти ден ти пожелавам да е най-красивия и най-щастливия ти до сега!
Активен
lunno momiche
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1602


"Има само едно щастие в живота: да обичаш и да бъд


Моят сватбен албум

« Отговор #6 -: септември 23, 2010, 08:59:46 »

ЧЕСТИТА ТЕМИЧКА, tweety bird!  give_rose Good luck
Активен
Мименце
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 455


Искам всичко!!!


« Отговор #7 -: септември 23, 2010, 09:26:01 »

Честита темичка tweety bird !!!
Много приятни емоции по подготовката ти пожелавам и очакваме  подробности около организацията girl_wink
Активен
evane
Ентусиаст
**
Публикации: 145



Моят сватбен албум

« Отговор #8 -: септември 23, 2010, 09:43:29 »

Честита темичка и от мен smile
бях започнала да се чудя кога ще бъде сватбата ти, защото нямаше тема...
спорни и приятни последни дни преди голямото събитие smile
Активен
mstoqnova
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 357



Моят сватбен албум

« Отговор #9 -: септември 23, 2010, 10:01:50 »

Честита темичка и от мен  give_rose Пожелавам ти дни на подготовка изпълнени само с положителни емоции и един невероятен ден  give_rose
Активен
tweety bird
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 908



Моят сватбен албум

« Отговор #10 -: септември 23, 2010, 13:43:52 »

Здравейте, момичета, Michell, Деничка Звездичка, asseto, miss, vilenceto, Капризче, lunno mimiche, Мименце, evane, mstoyanova, сега виждам темa.
Само малко допълнение към Michell, сватбата е на 03.10.10.
Не съм очаквала тема, защото не съм си давала инфото в темата за сватбените дати и не съм и очаквала такава.
Благодаря ви все пак, щом си имам темичка, значи трябва да пиша.
Нека започна от по-далече тогава.
С моя годеник решихме сватбата да е в Търново, защото там се запознахме съвсем случайно. Преди 2,5 г. се прибрах в БГ на ваканция за коледни и новогодишните празници. Спрях на една бензиностанция да заредя бензин във Велико Търново, че бях просто на разходка там и той вероятно е зареждал неговата. Отвори се вратата на бензиностанцията, исках да си купя дъвки и пред мен стоеше той, искаше да излезне навън. Аз бях със слънчеви очила, защото слънцето грееше доста силно. Вратата се отвори, той ме погледна и отстъпи една крачка назад при вида ми и врата след като се отмести се затвори пак. На мен ми стана смешно и тръгнах да влизам когато влезнах аз се усмихнах широко и той се шокира направо. Така и се запознахме, пихме по един чай... Каза, че се бил отместил, понеже бил заслепен от усмивката ми...на другия ден се видяхме пак. Аз знаех, че няма какво да се получи, защото си идвам в БГ за по 3-4 седмици. Разменихме си скайп и т.н. Един ден в Чикаго случайно се засякохме в скайпа, защото часовата разлика е голяма и когато тук е нощ, там е ден.
Започнахме да си говорим докато не разберем, че не можем един без друг. Аз се прибрах отново в БГ за тази Нова година и се видяхме, той ми беше на гости, после аз и така .... заобичахме се набързо lol)))
След Нова година си заминах, беше много трудно и за двете страни, но му казах, че мога да си дойда едва след 6м, защото там трябва да стоя 6м. Един ден той ми предложи в скайп и аз приех. Няма нищо романтично, но пък така ми харесваше. Последва трескаво обикаляне по диамантените магазини, за да си харесам пръстен, прати ми пари и аз си го купих. Така бях сгодена, без дори на живо да ми е поискал ръката. Най-сладкото от всичко беше, че той се прибираше за обяд, за да ме събуди за работа, лаптопите ни бяха включени постоянно, когато аз съм вкъщи го гледам как спи, а когато аз спя през нощта ме гледа той и все едно сме си един до друг. Така той ме събуждаше за работа все едн съм му на леглото, а пък когато аз си лягах вечер, събуждах него, за да си поговорим малко и той да тръгне на работа. ЛУДИ ХОРА:)  tease . Но пък беше много хубаво. Това продължи 6м, докато юли месец не се прибрах  и може би окончателно. Сега съм подала документи за удължаване на зелената карта и ще видим дали ще го получа, така мога да стоя тук 2г,., без да се връщам в Чикаго.
Това е за сега, стана дълго, за да не ви ставам банална стигам до тук. Опитах се най-кратко да го напиша, без никакви подробности. Ако трябва да напиша през какви трудности минахме и двамата....не искам да се връщам назад, искам да запомня само хубавите неща...
Активен
Lionelsa
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1616



Моят сватбен албум

« Отговор #11 -: септември 23, 2010, 14:32:11 »

Записвам се и аз с интерес да следя темата. blum

tweety bird, не са важни трудностите, през които сте преминали, а това че сте намерили начин да бъдете заедно въпреки тях. heart
Активен
tweety bird
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 908



Моят сватбен албум

« Отговор #12 -: септември 23, 2010, 16:07:59 »

Само да допълня, че съм доволна от поръчаната торта вчера.
Мъжете обикновено (според моите виждания) не обичат да обикалят искат в първия магазин, цех или каквото е било оттам да се вземе желаното нещо.
Бяхме в няколко сладкарници (то вече се чудя това дали са и сладкарници) , сладкарките на които обяснявах какво искам казваха, ами ние това не можем да го направим. Викам си брей като че ли искам да ми донесат Айфеловата кула в ресторанта. Други просто ги мързеше. Съвсем се отчаях. На трети тортите ги издокарваха, ама не и на вкус. Викам си, да изглеждат добре, но не са вкусни. Вчера сутринта му казвам - абе я да минем последно през една сладкарница...мислех, че вече ще му прелее чашата, но се съгласи. И о, чудо, опитахме едни пастички - кръгли и си казах, леле не съм яла по-вкусна торта. Веднага я питам дали може това, което аз искам и тя се съгласи. Сега се надявам, че ще се получи нещо хубаво и най-вече вкусно. Искам една обща торта за нас близките и отделни тортички  за останалите. А на кума му правим торта изненада, която много ще му хареса.
Активен
vilenceto
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 409



Моят сватбен албум

« Отговор #13 -: септември 23, 2010, 16:26:36 »

tweety bird ,
вашата история е страхотна, като по филмите smile въобще не ставаш банална, това е твоята тема и можеш (а на нас ни харесва) да пишеш колкото си искаш за себе си, за сватбата и за твоя любим smile

радвам се, че сте намерили Тортата, наистина е трудна задача. дано и на самата сватба останете доволни.
Активен
evane
Ентусиаст
**
Публикации: 145



Моят сватбен албум

« Отговор #14 -: септември 24, 2010, 14:12:21 »

отметнали сте още от важните задачки, браво smile
по дискавъри върви едно предаване cake boss, аууу какви торти правят - вчера в една сложиха гълъби  tease с такова старание и ентусиазъм работят, на нищо не казват не
Активен
Страници: [1] 2 3 ... 10   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines