Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

април 24, 2024, 05:44:15

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: [1]   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Сватбен Салон "Beauty" Асеновград не се доверявайте  (Прочетена 5222 пъти)
 
ivettoni
Регистриран

Пол: Жена
Публикации: 6



Моят сватбен албум

« -: септември 21, 2010, 17:50:19 »

 cray Пиша за да не пострада някой както аз ,Въпросното салонче не стига че казаха една цена и после ,разбира се 200- 300 лв отгоре ,"това както и да е",на всички Булки се случва да вдигнат цената на мечтаната рокля но аз ги дадох за 20 -30 камъка сваровски,но нямам такива камъни имам от 20 стотинки.И това прежалих ,но с объркани цветове на шампанско , сменено було за което платих повечко разбира се, не зашити подплънки ,криви и скъсани ръбове от машина и недовършени и сменена връзка на гърба и шиене в последния момент,Въпреки че имах час  angry,това ми е в повече. Аз също съм си виновна че не я огледах (иначе ми стои така както исках )Но дефекти много сега е Ремонт а до сватбата имам малко време ,днес разбрах за камъните и видях скъсаните ръбове.Реших да пиша за да не посрада някоя булка като мен.Знам че не съм първата ,няма и да съм последната излъгана от тях ,но дано да помогна .И въпреки всичко това е моя ден и ще съм усмихната и най - щастливата булка.Бягайте от този салон.
Активен
olina
Новак
*
Публикации: 13


« Отговор #1 -: март 05, 2011, 21:37:28 »

и аз не съм доволна-ужасно отношение .
Активен
fashion
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 399



« Отговор #2 -: март 08, 2011, 14:53:53 »

Момичета, затова най-добре готови рокли - мериш и купуваш на момента. smile Иначе рисковете са много големи,дори и да ти я направят както искаш може модела да не ти седи добре.. angry
Активен
rozovka
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1031



« Отговор #3 -: март 08, 2011, 17:03:48 »

fashion, малко сме  Offtopic, все пак темата е за свършената и несвършената работа, но не мога да не се сдържа да кажа, че това е и моето мнение. Има огромен избор от готови прекрасни рокли - избира се, ако трябват корекции от рода на скъсяване или стесняване в талия се прави и готово.
Активен
gerinceto
Регистриран

Публикации: 1


« Отговор #4 -: март 12, 2011, 19:57:23 »

kak se kazva dizainerkata na tozi svatben salon Beauty  ?! poneje s1m pora4ala roklq ot salon na ime taka ... i se opasqvam da ne e s16tiq ... :|
Активен
Страници: [1]   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines