Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

март 29, 2024, 18:03:35

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: [1] 2 3  Всички   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Сватбата на jivetoo 16.10.2010 г.  (Прочетена 11843 пъти)
 
Боги
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2282


I can't live in a world, where you don't exist...


Моят сватбен албум

« -: септември 20, 2010, 11:23:31 »

Мила jivetoo, остана по-малко от месец до вашия сватбен ден и този път се надявам всичко да е наред....няма измъкване и отлагане smile
Време е и ти да си имаш темичка в която да ни разкажеш за подготовката и за самата сватба. Пожелавам ти спокоен последен месец и една незабравима сватба. Чакаме разказ и много снимки...... give_rose


* w6.jpg (67.14 KB, 402x620 - видяно 298 пъти.)
Активен
vilenceto
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 409



Моят сватбен албум

« Отговор #1 -: септември 20, 2010, 13:04:17 »

честита темичка jivetoo,

датата ви е страхотна, един ден преди моят рожден дедн  blum
вече може би те тресе треска, още месец и ще бъдеш госпожа smile
чакаме разказче за подготовката smile
Активен
tcveteto
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 55



« Отговор #2 -: септември 20, 2010, 13:07:25 »

Честита темичка и от мен! Много приятни емоции до и на сватбата ви give_rose
Активен
jivetoo
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 64


Моят сватбен албум

« Отговор #3 -: септември 20, 2010, 14:08:55 »

Здравейте и от мен момичета.Вече и аз си имам темичка yahoo много,много ти благодаря  Боги  give_rose .И аз се надявам всичко да е наред.Моето момче вече се оправи така че няма измъкване.И сега с пълна пара се подготвяме за големия ден.
Активен
jivetoo
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 64


Моят сватбен албум

« Отговор #4 -: септември 21, 2010, 00:04:05 »

И така да разкажа малко и за нас.Ние сме заедно от 5години.Запознахме се на морето в Черноморец една много,много луда любов.Два месеца по-късно заживяхме заедно като семейство и затова мислех че до сватба няма да стигнем а само ще подпишем.Но миналата година на моят рожден ден(на 28октомври) получих предложене за брак.Беше много романтично защото са качихме на Витоша(и двамата много обичаме планините)и на едно красиво място ми подари пръстена.От януари месец започнахме да организираме сватбата като се обадихме първо на оркестъра понеже слънцето е музикант(гайдар) а аз обичам народна музика и искахме първо това да уредим.Оркестъра е Млади тракийци с Ваня Вълкова коита страшно много харесваме.И двмата сме от Ямбол но живееме в София та решихме сватбата да е в Ямбол.И така първоначално датата ни беше на 21август и започнаха едни подготовки купих си рокля юни месец взехме си халки(на които датата е 21август) запазихме ресторанта,ритуалната зала,църква и хотела за гостите,раздадохме поканите но...........                                                                                                                                         На 29юни слънцето стъпва лошо и си чупи крака понеже е на кофти мяста(стъпалото)и му направиха операция и доктора ни посаветва да отложиме сватбата защото щеше да бъде с патерици.И отложихме за 16октомври.Сега след 2месеца носене на патерици слънцето вече е ок                                                                                                                                                И сега като казва Боги измъкване няма.Вече сме почти готови остана букета,фризьор и грим но това ката се приберем в Ямбол тази седмица ще уредя.Благодаря на всички.Е това е са сега от мен целувки
Активен
evane
Ентусиаст
**
Публикации: 145



Моят сватбен албум

« Отговор #5 -: септември 21, 2010, 12:17:26 »

пожелавам ти последните дни до сватбата да минат спокойно и приятно и всичко лошо да остане зад гърба ви  Wink
Активен
asseto
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 557



Моят сватбен албум

« Отговор #6 -: септември 21, 2010, 14:04:51 »

Честита темичка! smile
Радвам се, че твоето момче вече е по-добре и дано това да е последното изпитание пред осъществяването на вашата приказка! Пожелавам ви прекрасна сватба и още по-прекрасен семеен живот след това!  give_rose
Активен
Lilium
Ентусиаст
**
Публикации: 83



« Отговор #7 -: септември 21, 2010, 18:23:34 »

 jivetoo , Честита темичка и от мен smile Започна се с октомврийските булки , хахаха, дано и времето да е с нас.  Пожелавам ти тези две седмици да бъдат изпълнени с много положиелни емоции, любов и безброй приятели около вас... ще чакаме разказчета  give_rose
Активен
jivetoo
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 64


Моят сватбен албум

« Отговор #8 -: септември 24, 2010, 09:26:00 »

Момичета много благодаря за пожеланията give_rose.И аз се надявам да е хубаво времето че когато си купувах роклята сватбата беше планирана за август,та се чудя дали да си купувам нещо като болеро,пелерина или шал.Но това май ще го реша в последния момент като знам каква съм и трудно взимам решения.Това е за сега от мен до скоро. kiss
Активен
lunno momiche
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1602


"Има само едно щастие в живота: да обичаш и да бъд


Моят сватбен албум

« Отговор #9 -: септември 24, 2010, 09:40:56 »

Миличка jivetoo, ЧЕСТИТА ТЕМИЧК!  give_rose
Съжалявам, че сте претърпели инцидент и се е наложило да отмените датата, но хубавите сватби често претърпяват леки затруднения, затова очаквам весела и красива  Сватбаааа на 16 Октомври!
От сърце ти желая подготовката ти да премина, придружена от много и все положителни емоции!  Good luck
Активен
Lionelsa
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1616



Моят сватбен албум

« Отговор #10 -: септември 24, 2010, 09:43:59 »

След толкова перипети ви пожелавам спокойни и много весели последни дни до големия ден give_rose
Активен
jivetoo
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 64


Моят сватбен албум

« Отговор #11 -: септември 24, 2010, 23:11:25 »

Lunno momiche i Lionelsa много ви благодаря give_rose
Активен
bubu_123
Сватбар
***
Публикации: 227



Моят сватбен албум

« Отговор #12 -: септември 25, 2010, 08:39:01 »

Щом така се е случило с твоето момче, значи сега ви чака светло и безоблачно бъдеще! Вярвам, че всичко лошо е отишло там и отсега нататък ви чакат само хубави моменти!  good
Активен
ilinor
Ентусиаст
**
Публикации: 52



Моят сватбен албум

« Отговор #13 -: септември 29, 2010, 09:21:15 »

Всичко ще е наред и ще имате страхотна сватба .............надявам се да направим конферентна връзка от двете сватби  danceg
Активен
plamak_
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 880



Моят сватбен албум

« Отговор #14 -: септември 30, 2010, 18:11:20 »

Честито за темичкатаи от мен ,дори и малко късничко  blush , малко съм пристрастна с датичката ви тъй като и нашата сватба е тогава и знам вече колко трепетно очаквате денят , за това само ви желая да сте много щастливи не само в самият ден , но и цял живот и много приятни и незабравими емоции.
Активен
Страници: [1] 2 3  Всички   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines