Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

септември 20, 2024, 14:28:37

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 2 3 [4] 5 6 7   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Сватбата на plamak_ 16.10.2010 г.  (Прочетена 28998 пъти)
 
госпожица
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 923



Моят сватбен албум

« Отговор #45 -: октомври 12, 2010, 17:18:27 »

Леле колко много сърчица и розички smile Bravo Страхотни са  give_rose Представям си колко време си си играла, за да ги направиш, вече нямам търпение да видя самата торта.
Активен
plamak_
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 880



Моят сватбен албум

« Отговор #46 -: октомври 12, 2010, 17:22:44 »

Ами вчера се занимавахме часове наред ,защото малките сърчица са около 950-1000бр , а големите са 45бр, розите са 76бр и нямаше как да сварим снощи и довършихме днес.
Момичета да ви се оплача ,все повече оредяваме за сватбата ужас малко ми е гадничко , но както и да ще гледам да мисля за хубави работи. smile
« Последна редакция: октомври 12, 2010, 19:38:08 от plamak_ » Активен
Lionelsa
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1616



Моят сватбен албум

« Отговор #47 -: октомври 12, 2010, 22:32:47 »

Ох, не знам как се захвана с направата на тортата. Толкова много време ще ти отнеме, вместо да си почиваш.
Не се притеснявай за гостите. Малките сватби обикновено са по-весели, а и ще сте заобиколени от най-близките хора.  heart
Активен
plamak_
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 880



Моят сватбен албум

« Отговор #48 -: октомври 13, 2010, 06:40:12 »

О не съжалявам че си правя аз тортата ,защото ще имам поне какво да правя за да не мисля само за сватбата ,така ще се съсредоточа в изработката. *crazy*Почва да ми става все по притеснено ,говорим си всеки ден с кумата и се обясняваме колко трепетно и двете чакаме сватбата yahoo.Тъй като нашата сватба няма да е много по традициите тя ще е в къщи още от петък и на дали ще спиме ,защото само ще бъбрим и ще се приготвяме Makeup MANICURE , аз трябва да правя нейната прическа тя моята и на майка , че ако остане време и сестра ми трябва да впишем в графика и останалите работи .А сутринта ще идат да вземат съвсем формално кума няма да има излишни дандании ,защото кумата ще е при нас така или иначе , после ще се видят с останалите гости от страната на младоженеца и идват да ме взимат тогава ще се присъедини и кумата към тях.Общо взето шантава работа ще е .Снощи с милото се трудихме върху народните танци , а аз въпреки че съм ги танцувала имам чувството че ще се изложа.Колкото наближава в главата ми започват да се въртят куп въпроси и се чудя на кой по напред да си отговоря. tease
Активен
Lionelsa
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1616



Моят сватбен албум

« Отговор #49 -: октомври 13, 2010, 08:16:21 »

Няма да се изложиш, спокойно. А и роклята ти ще е дълга и никой няма да вижда на къде си преплиташ краката  blum
Радвам се, че няма да е сватба по книга. Аз лично цялата дъндания по вземането на булката и другите подобни обичай не ги харесвам. Направете го както ви харесва.  good
Активен
госпожица
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 923



Моят сватбен албум

« Отговор #50 -: октомври 13, 2010, 13:26:35 »

Плами, сигурна съм че много ще се забавлявате с кумата поженски, то така или иаче се съмнявам някоя булка да спи вечерта преди сватбата  smile Нямам търпение да ни пуснеш снимки smile Като гледам момичетата как се подготвят за сватбите си, все повече си мечтая за моята give_rose
Активен
plamak_
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 880



Моят сватбен албум

« Отговор #51 -: октомври 13, 2010, 13:33:54 »

Нинка и аз не обичам прекалено традиционите сватби ,въпреки че си има и хубави традиции , аз например вече като дойдат да ме взимат не исках музика ама всички настояваха и накрая склоних, всички като накацат по терасите ужас  tease, на сватбата на сестра ми дори една комшийка я снимаше от терасата. angry
От половин час се опитвам да скопосам това което пиша ,но и ставам да правя платки и направо си загубвам мисълта blush.Снощи нещо ми беше много отвратително ,може би защото разбрах вече кой няма да идва и видях колко малко ще сме от наша страна спрямо това което щяхме да сме, освен това се надявах силно че и братовчед ми от Лондон ще може да дойде , но и той няма да може.Вчера се наложи да пробвам пак роклята за последно,за да проверя дали ми са подходящо изместени презрамките на сутиена , много ми е страно да се възприема, защото не съм свикнала да нося дълги рокли  pardon, ама и аз съм си един чишит  :girlhide:Милото сега оправя поставката ,ако я снимам после ще ви я покажа ,но тя си е абсолутно обикновена три етажна поставка ,така че за това не я снимах до сега.Много ми е напрегнато и притеснено , а не мога да определя дори за кое повече ,дали за това как ще пренесем тортата предния ден и дали ще се получи добре или как ще протече самата сватба.В главата ми на моменти е такава каша.Днес дори решихме тъй като са по малко гостите да направим реформа на масите и сега от 6 ги направихме на 4 малко по големи от предвидените и готово.От мен за сега това ,може всичко да е било доста объркано ,ама защото правя по няколко неща на веднъж.
Ооо определено ще се забавляваме с кумата Госпожица,  защото се познаваме от много години с нея и винаги сме се забавлявали страхотно заедно и със сигорност ще има и снимки и от сватбата и от преди това сигорно.Пожелавам ти съвсем скоро да разказваш трепетно и за твоите приготовления , защото знам с какво нетърпение се очаква този ден. smile
Активен
svetla_ety
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 674



Моят сватбен албум

« Отговор #52 -: октомври 13, 2010, 19:54:23 »

Ох колко познато ми звучат тревогите ти! Миналата година и аз ги изпитвах в последните дни! Аз също се бях нагърбила да свърша сама повечето неща ( за торта нямам шанс Wink ) и знам колко много труд и нерви и обмисляне на всеки детайл... само ще спомена че предния ден и до момента с прическата и грима бях пред нервна криза, но като чух бибиткането на идващите да ме вземат коли и си казах хайде .. и всичко тръгна като по вода, времето и събитията се случваха и нямах как да ги спра и не ми оставаше нищо друго освен да се наслъждавам на всяка секунда. Стискам ти палци да съумееш да се успокоиш, а за липсващите гости не съжалявай - те губят  good
Успех!
Активен
dodo23
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2192



Моят сватбен албум

« Отговор #53 -: октомври 13, 2010, 20:14:51 »

Плами,много добре изглеждат сърчицата и розичките за тортата!От какво ги прави-от някакво маслено тесто ли или нещо по-специално?!
Предсватбената треска е нещо нормално за всяка булка и е задължително да се оставиш на течението!
Нищо не може да се обърка-всичко ще е повече от чудесно,защото ще постави началото на семейния ви живот!
Що се отнася до гостите-май на всички ни се е случило наши близки да не могат да присъстват!
Радвай се и се забавлявай с тези,които ще са с теб!
Ако имаш нужда от помощ-обаждай се!Бургаските булки са насреща! smile
Активен
plamak_
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 880



Моят сватбен албум

« Отговор #54 -: октомври 13, 2010, 20:45:40 »

Благодаря много dodo23, знам че мога да разчитам на вас , но се надявам да се справя. :)А що се отнася до фигурките правени са от фондан.
Активен
Боги
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2282


I can't live in a world, where you don't exist...


Моят сватбен албум

« Отговор #55 -: октомври 13, 2010, 20:56:02 »

Миличка майсторка си  Bravo Bravo yahoo нямам търпение да видя тортата готова. За намаления състав на гостите не се ядосвай, тее губят.....наслаждавай се пълноценно на последните дни моминство. И не забравяй, че в деня на сватбата всичко ще бъде перфектно, а това ще го почувстваш като видиш радостта в очите на любимите хора smile
Активен
plamak_
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 880



Моят сватбен албум

« Отговор #56 -: октомври 13, 2010, 21:01:18 »

От утре ще е пълна къща в къщи , но ще се справим някък си важното е че си струва да се потрудим повече , а що се отнася до гостите вече взе да ми минава ,мисля за другите неща не за тях , никой не мога да накарам на сила да дойде , а и не всеки има възможност за това,защото пътуват от други градове.
Активен
plamak_
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 880



Моят сватбен албум

« Отговор #57 -: октомври 14, 2010, 22:07:25 »

Здравейте момичета , аз чак сега успях да се добера до компютъра , да ви се похваля тортата ми вече е готова yahoo, когато я снимам и имам възможност ще ви я покажа.Остава още само един ден а имам куп работи да се  свършат  angry
Активен
госпожица
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 923



Моят сватбен албум

« Отговор #58 -: октомври 14, 2010, 22:28:15 »

Спокойно Плами, ти сега се отдай на спокойна подготовка, ние за снимчици можем да поизчакамае  give_rose Пожелавам ти много весела подготовка и сватба yahoo
Активен
Боги
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2282


I can't live in a world, where you don't exist...


Моят сватбен албум

« Отговор #59 -: октомври 15, 2010, 13:45:22 »

Плами, остана малко до Големия Ден yahoo
Пожелавам ви много слънце, усмивки и една приказна сватба. Чакам после снимки с нетърпение give_rose
Активен
Страници: 1 2 3 [4] 5 6 7   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines