Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

септември 20, 2024, 13:43:00

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 [2] 3 4 ... 7   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Сватбата на plamak_ 16.10.2010 г.  (Прочетена 28987 пъти)
 
Мименце
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 455


Искам всичко!!!


« Отговор #15 -: септември 30, 2010, 15:21:22 »

Коректно отношение от тяхна страна girl_wink
Плами, вие къде ще се бракосъчетаете?
Имам предвид в кой град ще бъде Вашата приказка, ресторанти.... разкажи на мен /а и не само/ ми е доста интересно. Това е твоята темичка  girl_wink
Активен
plamak_
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 880



Моят сватбен албум

« Отговор #16 -: септември 30, 2010, 15:42:14 »

В Бургас ще ни е свадбата , въпреки че милото не е от тук предпочетохме церемонията да си е в Бургас.Ритуалната зала е само една така, че за нея не конкретизирам , църквата ще е  Св Иван Рилски и на близо до нея  е и ресторанта -Университета ,можеш да го видиш тук има и снимка на залата http://universiteta.netau.net/index.html, но естествено това и е редовния вид , а за случая ще са подредени според нашите предпочитания.Ние не наемахме агенция , а аз си правих цялата украса и ни  обясниха долу горе как ще  е украсено в ресторанта , ще използват и украсата от колата .Сега в събота предстои да платим вече и ритуалната зала и да определим менюто ,че останаха само 2 седмици , времето лети ли лети. smile Виждаше ми се толкова много като запазвахме дата защото имаше 3 м и половина, а ето че минаха неусетно.Вече започва да ми е все по нетърпеливо ,напрегнато и притеснено.Радвам се че и оредихме въпроса с музикантите които са за извеждането на булката , че до последно все се чудехме кой ще е защото и много скъпи все намирахме , но накрая баща ми намери координатите на един колега ,който свири по сватби и сме готови и с това.
Момичета сега се сетих да попитам в църквата каква трябва да е питката цяла или на топчици ,защото диджея ми каза ,че вече питката която захранва свекървата и тази която ние чупим били две различни едната била цяла , а  другата на топчици и за това питам дали има значение и в случая?
« Последна редакция: септември 30, 2010, 15:46:04 от plamak_ » Активен
госпожица
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 923



Моят сватбен албум

« Отговор #17 -: октомври 01, 2010, 11:24:19 »

Ей плами, най-сетне малко новини и от теб smile Ресторанта изглежда страхотно и без украса, а представям си като наредите вашите красоти вътре  smile Според мен има значение единствено за питата, която чупите да  е цяла, а до колкото знам, тази с която ви захранва свеки после се раздава на гостите и може би затова е по удобно да е на топчици  pardon За църквата съм сигурна че няма никакво значени, попът просто откъсва там по 2 парченца и би захранва. kiss2 Успех в подготовката и не спираи да споделяш напредъка с нас  give_rose
Активен
plamak_
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 880



Моят сватбен албум

« Отговор #18 -: октомври 01, 2010, 11:27:02 »

Аз днес ходих до църквата да платя таксата и съм толкова разсеяна ,че забравих да попитам ужас angry
Активен
plamak_
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 880



Моят сватбен албум

« Отговор #19 -: октомври 02, 2010, 16:53:55 »

Здравейте момичета , ние днес ходихме да определим менюто ,вече си избрахме всичко и напазарихме някой от нещата които можем да внесем и които ще ни трябват за тортата.Но тъй като събота и неделя не работи ритуалната зала с плащания остава да отидем и за това тази седмица.Това от мен за сега очаквам вече че тази седмица ще определим и точната бройка които ще идват ,защото още не сме купили цветчета за тях.
Активен
Боги
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2282


I can't live in a world, where you don't exist...


Моят сватбен албум

« Отговор #20 -: октомври 03, 2010, 13:37:48 »

Ей Плами и при вас нещата вървят с пълна сила. Браво че сте уредили оркестъра за извеждането, това беше нещото което не исках за сватбата ни, но не съжалявам че го имаше, беше много весело. За питите мисля, че няма значение, нашата за захранването беше цяла и после я дадоха на гостите за здраве на младоженците, и тази за чупенето беше цяла, а за църквата не помня, свеки ги биши поръчала от някъде, знам че имаше рози на тях, защото много държах. Така че каквото си решиш, успех, не се тревожи всичко ще мине перфектно smile
Активен
plamak_
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 880



Моят сватбен албум

« Отговор #21 -: октомври 03, 2010, 16:49:32 »

Момичета днес ми правиха и пробната прическа ,но няма да е точно същата с малко промени ще е .


Активен
˙·٠Outono Bolboreta™٠·˙

Leader
****
Пол: Жена
Публикации: 8604


·٠•●♥☆Щастлива, Слънчева, Успешна ☆♥●•٠·


Моят сватбен албум

« Отговор #22 -: октомври 03, 2010, 17:08:22 »

Много е хубава!!! good
Активен
plamak_
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 880



Моят сватбен албум

« Отговор #23 -: октомври 03, 2010, 22:42:04 »

Благодаря много ˙·٠Butterfly™٠·˙
Активен
госпожица
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 923



Моят сватбен албум

« Отговор #24 -: октомври 04, 2010, 11:19:51 »

 Bravo Plamak_ прическата ти е разкошна, отгоре даже ми прилича на коронка smile
Активен
plamak_
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 880



Моят сватбен албум

« Отговор #25 -: октомври 04, 2010, 12:33:38 »

И на мен много ми хареса ,като се има на предвид че дори тук не е в окончателния си вид , сигорна съм че фризьоркат ми (кумата ми) ще се справи перфектно. smile
Активен
Мименце
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 455


Искам всичко!!!


« Отговор #26 -: октомври 04, 2010, 15:50:40 »

Плами, ресторантът изглежда страхотно!
Сигурна съм, че ще бъде много красиво като се добави твоята украса girl_wink сътворена с толкова любов heart  Какви ще бъдат цветовете на сватбата Ви?
Прическата ти е възхитетлна, много ми харесва girl_wink
Активен
plamak_
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 880



Моят сватбен албум

« Отговор #27 -: октомври 04, 2010, 16:13:06 »

За сега съм се спряла на жълто и бяло , за това си подбрах и жълти и бели цветя за украсата на колата и букета ,както смятам и тортата да правя.
Активен
plamak_
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 880



Моят сватбен албум

« Отговор #28 -: октомври 05, 2010, 11:43:00 »

Момичета днес свършихме с милото още една полезна работа , вече платихме и в гражданското и попълнихме всичко ,вече сме готови и за там .После ходих да си  купя и цветчета за гостите , че не бързах защото много пооредя списъка и няма смисъл ,после ако останат много нямам какво да ги правя, за това оставих по накрая, в крайна сметка от 60 човека сега май ще са 49 , че не се и знае до края може и още да понамалеят.Също така най накрая се наканих да купя и копчета за костюма на милото тъй като са едни лъскави и не ми харесват , за това ще ги сменям.За днес списъка е изпълнен ,дори успяхме и разходка с малката да направя  yahoo.
Активен
госпожица
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 923



Моят сватбен албум

« Отговор #29 -: октомври 05, 2010, 11:47:35 »

 Bravo Плами много си дейна smile Не мога да повярвам, че не само се зае да си правиш сама тортичката, ами сега и костюма на младоженеца ще дооправяш  give_rose
Активен
Страници: 1 [2] 3 4 ... 7   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines