Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

април 26, 2024, 21:28:26

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: [1] 2 3  Всички   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Зимна сватба?  (Прочетена 28537 пъти)
 
RaMa
Регистриран

Публикации: 1


« -: септември 16, 2010, 18:27:11 »

Здравейте момичета!
Съжалявам ако вече има такава тема, но съм нова и не можах да я намеря  blush
Нашата сватба ще е този януари и съм много притеснена заради времето. За тези които са имали зимни сватби - играхте ли хора навън? Скъсихте ли си роклята за да не се изцапа? Носихте ли токчета? Все си представям как ще се подхлъзна някйде и... отиде ми роклята  cray
Активен
tweety bird
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 908



Моят сватбен албум

« Отговор #1 -: септември 17, 2010, 10:10:59 »

Здравей, Рама!
Първо не се знае дали ще има сняг, вече зимите са топли, така че, миналата зима си бях в БГ до 10 януари и сняг нямаше, поне по нашия край.
Можеш да си купиш по-финни или не до там ботуши ,които да отговарят на роклята и цвета, после в ресторанта ще ги смениш. След това никой не казва, че трябва да играете хора, ние няма да играем и без това от хотел ме взимат, пък и не искам да ми се появят някакви по къси гащи и потници и да задумкат. Роклята и през лятото да е пак можеш да я изцапаш, така че не се притеснявай, според мен няма нужда от притеснение. Успех с подготовката smile
Активен
asseto
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 557



Моят сватбен албум

« Отговор #2 -: септември 17, 2010, 10:33:58 »

Нашата сватба беше през лятото (август), но въпреки това не сме играли хора навън. smile Но пък роклята ми се изцапа подобаващо по време на фотосесията, нищо че бяхме из центъра на София, а не по баири и чукари. Просто София си е ужасно мръсна по всяко време.
Твоята сватба къде ще е? Ако не държите да играете хоро навън, почти няма да ти се налага да се движиш на собствен ход из снега (ако изобщо има такъв). Фотосесия може да си направите и на закрито, ако намерите някъде хубава зимна градина да речем, или сграда с красиво фоайе, или пък дори на открито, но не по улиците, а някъде където снегът (отново ако го има smile ) е чист и бял (градинка или подобни)... Варианти много, според мен зимната сватба има една особена романтика и може да се получи наистина страхотно. smile

А ботушките, както е предложила tweety bird, могат да бъдат много красив аксесоар за зимна булка.  Wink
Активен
vilenceto
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 409



Моят сватбен албум

« Отговор #3 -: септември 17, 2010, 16:50:43 »

RaMa,
нека споделя опита си от една зимна сватба на една приятелка тази година. Беше края на януари и навън беше -20 градуса , мога да ти кажа, че ни беше все тая, че има сняг (точно когато бяха най-големите виелици) играхме хоро навън, лично аз въпреки че бях гост бях с пролетни обувки, защото само те се връзваха на роклята ми, рокля с къс ръкав и тънко кожено яке. Не усещах никакъв студ. Булката беше с рокля без презрамки, без кожухче, без нищо отгоре (въпреки че имаше предвидено кожухче) и цялата гореше от вълнение, не изпитваше никакъв студ. Сватбата беше невероятна, като приказка - всичко в бяло , сега когато гледаме снимките виждаме само красотата и чистотата на целия ден. Зимната й сватба се превърна в зимна приказка.
Активен
f4_fire_team
Регистриран

Публикации: 6



« Отговор #4 -: септември 21, 2010, 21:36:40 »

Занимавам се с огнени шоута по сватби и разни събития.... Зимните сватби са малко по малко от летните, но ги има. Съветвам те ....най-грозното за мен нещо е булката да има рокля с ръкави....изглежда ужасно и не сватбено lol)
А и както каза vilenceto...на този ден не чувства никой, нито студ, нито горещина...нищо...само радост, щастие и гледаш всичко през едни розови очила...нищо не е ежедневно сиво и нищо не може и не трябва да ти помръчава настроението.
Хорото не пречи да се играе и в сняг...има ли настроение...и в морето ще го играят гостите lol А и идеята да  бъдеш с ботуши и да се преобуеш, не е лоша...хем ще ти е по-комфортно.
Активен
Mariaid
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 883



« Отговор #5 -: септември 28, 2010, 18:28:55 »

Като се сетя какво беше времето на миналата Нова Година, си мисля, че хич няма да има снегове, ледове, калчища и т.н. Не се притеснявай - това е вашият ден и не вярвам един сняг да ви попречи  yahoo Гледала съм снимки от декемврийска сватба и наистина. Предвиди си едно кожухче за всеки случай, че и за мен рокля с ръкави е меко казано "странно".  Oh my ...
Активен
chantrer
Ентусиаст
**
Публикации: 71



« Отговор #6 -: октомври 16, 2010, 22:06:10 »

Здравей ! Аз те подкрепям в зимното "начинание" съвсем доброволно. Нямаме никаква причина да бързаме, сами си избрахме февруари за сватба. Дори ще се радвам да има сняг и всичко да е бяло и красиво.
Но при мен няма поводи за притеснение понеже моят ритуал ще е в хотел, ресторанта е в хотела, там ще се обличам, гримирам, всичко.

Дори студа ми е в програмата. Предвидила съм с него да поизтрезнеят гостите към 00:00 ч - ще ги изкарам навън да наблюдават заря. И после на свежо може да почнем отначало  yahoo
Активен
svekarva
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4023



« Отговор #7 -: октомври 26, 2010, 19:02:11 »

Погледни каква красота!


* DSC_0691.jpg (24.64 KB, 341x512 - видяно 642 пъти.)
Активен
wanting
Професор
****
Публикации: 314



Моят сватбен албум

« Отговор #8 -: октомври 26, 2010, 19:18:51 »

нашата сватба беше зимна - 27 февруари smile
бях си на токчета и то с обувки, но с дълги бели чорапи smile
роклята ми беше от бюстие и долна част - а отгоре бях с едно плюшено бяло болеро, като по време на церемонията и в ресторанта го свалих smile
при нас нямаше сняг, но за сметка на това точно влязохме в ритуалната и заби страшен град  girl_impossible
като излязохме беше спряло,но навсякъде беше кално и мокро, но не си подкъсих роклята, защото с токчетата не се влачеше  good
не е важно че сватбата е зимна, важно е сватба да има  Bravo
ето една снимчица да ме видите как ходех  tease


* DSC00611.JPG (69.91 KB, 300x380 - видяно 10479 пъти.)
Активен
Nina Style
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1790


www.ninabg.com


Моят сватбен албум

« Отговор #9 -: ноември 06, 2010, 10:58:45 »

По въпроса за зимните сватби ,винаги се питам едно и също . Защо не искат хората да се женят зимата ? Верно ,че студа и снега малко затрудняват ,но пък само си представете каква фотосесия може да се направи . Стига младоженците да са малко по смели и да издържат на студено .
Активен
baby83
Регистриран

Публикации: 4


« Отговор #10 -: ноември 26, 2010, 10:34:28 »

Здравей ! Аз те подкрепям в зимното "начинание" съвсем доброволно. Нямаме никаква причина да бързаме, сами си избрахме февруари за сватба. Дори ще се радвам да има сняг и всичко да е бяло и красиво.
Но при мен няма поводи за притеснение понеже моят ритуал ще е в хотел, ресторанта е в хотела, там ще се обличам, гримирам, всичко.

Дори студа ми е в програмата. Предвидила съм с него да поизтрезнеят гостите към 00:00 ч - ще ги изкарам навън да наблюдават заря. И после на свежо може да почнем отначало  yahoo
Zdravei ! Ot grad si i kude shte bude tvoqta svatba, za koi restorant govorish??
Активен
Hekseskud
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 357



Моят сватбен албум

« Отговор #11 -: януари 05, 2011, 13:25:58 »

И аз да се включа по темата:) Ще съм зимна и пролетна булка (за второто не е ясно още).

Та първата дата е към средата на февруари и първоначално бях ужасена от мисълта за зимна сватба - то студ, сняг, лед, кал...Направо....  sik 
Но на мъжа ми това е любимия сезон и просто го виждах как се радваше от мислълта за една скромна малка церемонийка зимата. Накрая се прежалих, като оставихме варианта за пролетната сватба, та да има компромис.

Колкото повече четях и се интересувах от зимните сватби, колкото повече снимки гледах - започнах все повече да се навивам - та се стигна дотам, че бях готова всичко да бъде зимата - и край:)

За съжаление, няма да успеем да организираме толкова бързо едно по-голямо събитие - най-вече хората няма да могат да пътуват. Иначе съм Skiing първа писта:)))

Грабна ме спокойствието и романтиката на зимата - през лятото и пролетта с тоя голям наплив и заети граждански, ресторанти и бой за рокли - малко ми идва в повече...А сега зимата навсякъде е спокойно от такива мероприятия и много по-бързо си организирахме нещата. Резервирахме и зала, и фото по наше си желание, а не каквото е останало.

Та дори организирахме една нестандартна следсватбена сесия с фотограф в планината на снега - Да видим дали ще има оцелели  blum

Така че - смело зимни булки! Това са най-големите смелчаци и най-коравите купонджии!
Активен
Pandichka
Новак
*
Пол: Жена
Публикации: 11



« Отговор #12 -: януари 15, 2011, 17:53:53 »

Здравейте,

ние също планираме да се оженим през декември в края на тази година - и то точно на 9.12, защото искаме да съвпада с годишнината, откакто сме заедно  smile Мен също ме вълнуват въпросите на авторката, но се окуражих като прочетох отзивите на другите момичета. Благодаря ви!  good 

Здравейте момичета!
Съжалявам ако вече има такава тема, но съм нова и не можах да я намеря  blush
Нашата сватба ще е този януари и съм много притеснена заради времето. За тези които са имали зимни сватби - играхте ли хора навън? Скъсихте ли си роклята за да не се изцапа? Носихте ли токчета? Все си представям как ще се подхлъзна някйде и... отиде ми роклята  cray

RaMa, пиши как мина сватбата  smile ... и честито!!! give_rose
Активен
Mauve
Ентусиаст
**
Публикации: 66



« Отговор #13 -: януари 27, 2011, 13:06:51 »

В зимната сватба има толкова романтика.... Много по-дборе да вали сняг през зимата, отколкото ппроливен дъжд през пролетта и лятото. Виж само тези снимки! Каква красота! Ние много се колебахме дали да не е зимна...  good
http://www.projectwedding.com/real_wedding/show/kate-dante-vail-co/30
Активен
Hekseskud
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 357



Моят сватбен албум

« Отговор #14 -: януари 27, 2011, 13:13:59 »

Мен малко ме е шубе от големия студ, който се очертава точно около сватбата, ама...ще го борим някак. Иначе стискам палци да има сняг - ще е чудеееесно! В момента, колко и да ми зъзне Д-то от студ не съжалявам, че ще се женим зимата  give_rose Само да няма много лед, че с тия високи токове ще взема да гризна асфалта  sarcastic Иначе датата ни е знакова - това е нашата годишнина  heart. Тъй че щом ни е бил акъла да се загаджим зимата - толкова ще ни е и да се оженим тогава smile
Активен
Страници: [1] 2 3  Всички   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines