Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

април 27, 2024, 10:37:59

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 27 28 [29] 30   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: "Покупки за бебето и детето" 12  (Прочетена 159576 пъти)
 
emili85
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 452



Моят сватбен албум

« Отговор #420 -: декември 16, 2010, 23:32:54 »

 good И аз съм против проходилките, няма непроходило дете и като проходи си викаш Еее  закакво ми трябваше да давам зор... С каката имахме една на заем, но не прояви интерес, е проходи точно на ровдения си ден на 1 годинка като подгони балоните и сега не се спира, така че не виждам смисъл  да се насилват нещата.
Веси и тук ги има тези тиранти  pleasantry
Активен
BASTET
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 699


пак съм се размечтала..


Моят сватбен албум

« Отговор #421 -: декември 17, 2010, 07:23:19 »

http://www.youtube.com/v/6UzE7lAWd4Q?fs=1&hl=en_US

Ето това е поздрав по повод на кенгурото. Аз също имам babybjorn точно заради лесното откопчаване, защото докато извадя бебо от слинга и той се буди и аааайде мама-акула пак обикаля ли обикаля.. biggrin Но досега навън не съм излизала с кенгурото. В слинга е доста по-завит и като че ли му е по-уютно.
« Последна редакция: декември 17, 2010, 07:26:33 от BASTET » Активен
echy_
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1009



Моят сватбен албум

« Отговор #422 -: декември 17, 2010, 08:12:59 »

а кое е по-добре за детето: кенгуру или слинг?
имам спомени че преди много се плюеше по кенгуруто защото изкривявало крачетата или нещо подобно. а слинга за мен поне е нещо ново и нямам никакво инфо за плюсовете и минусите.
Активен
kali_gali
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2243



Моят сватбен албум

« Отговор #423 -: декември 17, 2010, 09:08:03 »

Напротив,кенгуруто е много полезно за ставите,държи краката разтворении.А за слинга нищо не мога да кажа.Аз имам от онези дето ги забраниха,като чанта-ами няма нищо по-неудобно от него-и за мен и за бебето-ужасно е.А другите които са като шалове-те може и да са удобни,но аз не знам.
Активен
ani4ka1710
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 871


Никога не е късно да постъпиш правилно!!!


Моят сватбен албум

« Отговор #424 -: декември 17, 2010, 09:12:56 »

О кенгуруто беше една от най полезните ни вещи, защото Симона не искаше да стои в количката почти изобщо само когато спи беше там. Нашето е Jane и съм супер доволна.
Активен
valka27
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1103


http://www.panoramio.com/user/3830585


Моят сватбен албум

« Отговор #425 -: декември 17, 2010, 09:42:06 »

Един глас ЗА кенгурото.Специално ортопедката ни препоръча носене в кенгуро след навършване на втория месец.
Марина, нашето е М.Y. някакво.Дадено ни е, не сме го избирали и ми е удобно, но май наистина леко виси Ива, както е казала Кали.Аз просто не съм пробвала друго, че да открия разликата, но определено е полезна вещ good
Активен
BASTET
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 699


пак съм се размечтала..


Моят сватбен албум

« Отговор #426 -: декември 17, 2010, 10:08:17 »

..Аз имам от онези дето ги забраниха,като чанта..


Какви са тези слингове? Като Premaxx или някакви други? И защо са забранени?
Активен
fiamaa
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 885


www.pukamuka.com


Моят сватбен албум

« Отговор #427 -: декември 17, 2010, 10:43:02 »

ООооо мацорани , много благодаря за съдействието  girl_wink Аз  имам слинг, но мисля, че за вкъщи няма да ми е мн удобно, затова съм решила да купувам кенгуру  huhhuh.gif определено ще потърся това, което са препоръчали Кали-Гали и Бастет, предполагам, че го има на БГ пазара?! good Вие от къде го купихте? че се ровя в нета, но нищо не излиза crazy
« Последна редакция: декември 17, 2010, 10:50:06 от fiamaa » Активен
kali_gali
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2243



Моят сватбен албум

« Отговор #428 -: декември 17, 2010, 11:58:33 »

Мдаааа,голям проблем е купуването на това кенгуру,поне на мен ми беше.Къде ли не търсих и не намерих тук никъде.Поръчай си от чужбина.
Ето тук го има
http://www.mytoys.de/BabyBj%C3%B6rn/KID/de-mt.ba.br01.07/
-доставката до БГ е 30лв.Идва за около две седмици.И ако не е това,което си поръчала можеш да го върнеш.Много внимавай с немския,ако го знаеш си ок,но ако не има вероятност да поръчаш нещо което не искаш-примерно само лигавници за кенгуру.Ползвай гугъл преводач,снимките са подвеждащи.Аз вече поръчах от там нещо,което не беше това,което исках,добре че можеше да се върне.Ако има нещо питай.
Активен
kali_gali
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2243



Моят сватбен албум

« Отговор #429 -: декември 17, 2010, 12:00:59 »

п.п.Под снимките има филмчета как се ползва.Ще видиш колко е лесно поставянето и главно ваденето на бебето,особено ако е заспало.
Активен
Вили
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 598



Моят сватбен албум

« Отговор #430 -: декември 17, 2010, 21:10:06 »

Vessi,emili85, благодаря ви за изказаните мнения, обаче вече поръчах този с Мечо Пух и чакам да дойде другата седмица, нали съм си бърза  blum. Беше намален и затова питах тук и като никой не ми отговори, реших да го поръчвам, пък каквото-такова. Карай, здраве да е, най-много още една играчка да подритвам из нас. Иначе, аз също смятам, че това е за вече по-голямо дете и че няма начин, ако въобще не може да ходи, да тръгне с това, защото най-много да падне и да си обели лицето  girl_wink. Може пък да се заиграва с копченцата отпред, абе ще видим. А за другите проходилки и аз не мисля да купувам такава, че и без това нямам място и за такова чудо в къщи, една приятелка ми обеща да ми даде тяхната като проходи детенцето и, то е вече на годинка, така че се предполага, че в най-скоро време вече ще бяга  Wink, ако я даде, добре, ако не - здраве да е.
Активен
kali_gali
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2243



Моят сватбен албум

« Отговор #431 -: декември 17, 2010, 23:29:42 »

По въпроса за проходилките,или по-точно уокърите за каквито станавъпрос по-напред в темата-за мен те са много по-добри от другите проходилки.Да,за по-голями деца от 6 месечни са,ама те и другите не стават за бебе на 6 месеца де.Уокъра става за дете,което вече може да се изправя,а ако не може да се изправя ортопедите не препоръчват да се слага да ходи.Ние на Тео също му купихме уокър,но не сме му го дали още защото е за Коледа,не че той рзбира,ама каката още вярва в Дядо Коледа и няма как,ще чака.Та като му го дадеме ще си кажа отзивите,но съм виждала деца,които не могат да ходят колко стабилно ходят с тях.Другите проходилки са ми странни,но това си е мое лично мнение.
Активен
svetli
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1959



Моят сватбен албум

« Отговор #432 -: декември 20, 2010, 22:06:22 »

Кали купи ли коледно костюмче? Миналата седмица в четвъртък вечерта поръчах ето това http://bebeshkidreshki.com/productv/1108/koledno-gashterizonche-vesela-koleda-.html и днес пристигна - много е хубаво.
Активен
kali_gali
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2243



Моят сватбен албум

« Отговор #433 -: декември 20, 2010, 22:35:34 »

Светли,не ми се отваря линка.Аз обаче току що поръчах една коледна пижама.Като пристигне ще я покажа.
Активен
Рубин
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2491



« Отговор #434 -: декември 20, 2010, 22:39:27 »

Мамчета,вие как мислите-време ли е за тези четки за зъби,които ги дават за след 6 месец.Те не са само за зъби,а и за масажиране на венците?И ако да и сте взимали какви сте избрали?
Активен
Страници: 1 ... 27 28 [29] 30   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines