Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

април 27, 2024, 08:01:19

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: [1] 2 3 ... 30   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: "Покупки за бебето и детето" 12  (Прочетена 159573 пъти)
 
gucci
Leader
****
Пол: Жена
Публикации: 6319


Обичаме се!


Моят сватбен албум

« -: септември 15, 2010, 22:11:53 »

Активен
Данитка
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2117



Моят сватбен албум

« Отговор #1 -: септември 16, 2010, 09:27:24 »

Постове от рода запис и т.н. не се толерират!!!

МОДЕРАТОР
Активен
Рубин
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2491



« Отговор #2 -: септември 16, 2010, 11:38:21 »

Честита темичка мамчета! Bravo
Аз да попитам за олеклото за зимата!Колко и какви дрешки ще са най необходими за малката?И ескимосите какви е хубаво да бъдат?Има едни от 2 части и такива тип гащеризон? *crazy*Говоря в множествено число,защото ми казаха,че е хубаво да са два,,че нали зимата трудно съхнат.
Активен
matsinka
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 571



Моят сватбен албум

« Отговор #3 -: септември 16, 2010, 11:59:21 »

и мен ме интересува колко космонавяета са нужни, а и колко порт бебе.Аз мисля да взема 2 космонавяета,а порт бебе имаме 2  .Днес ще ходим да търсим бебефон,ако може да споделите за какво да внимавам и се колебая дали да е с видео или не.Четох ,че тези с видео били много шумни.
Активен
juji
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1425


« Отговор #4 -: септември 16, 2010, 12:03:43 »

Аз имам едно космонавтче,майка ми иска да купи още едно ,но не мисля ,че си струва.Имам и нещо като чувалче подобно на това което беше показано от Фиама така ,че ми стигат. А и те са достатъчно големи да изкараме зимата
Активен
Lupercola
Гост
« Отговор #5 -: септември 16, 2010, 13:00:21 »

Мацинка, за какво са ти две порт-бебета?  crazy
Активен
*trinity*
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 450



Моят сватбен албум

« Отговор #6 -: септември 16, 2010, 14:28:54 »

  И аз да се разпиша в новата темичка с новината че вече си имаме кошарка и матраче и изобщо вече сме готови да чакаме бебо кога ще реши да излиза Wink
  Остана само количката ,но нея май ще я вземем когато родя че няма скоро да ми трябва.
Активен
ellie_bellie
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1738

мрън-мрън, мяу-мяу


Моят сватбен албум

« Отговор #7 -: септември 16, 2010, 14:31:34 »

Повече от едно порт-бебе за какво може да се ползва?  crazy
И повече от едно космонавтче за мен е малко безсмислено. Тези неща не се перат всеки ден. Вие колко често си перете зимните якета? Относно дали да е на 2 части или космонавт, за толкова малко бебе ми се струва неудобно 2 части.
Повивалника на скрина го ползвам, но все по-рядко. Сменям я навсякъде другаде също. Повивалникът ми е най-полезен когато и правя масаж заради удобната височина.
Активен
Miri
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1748



Моят сватбен албум

« Отговор #8 -: септември 16, 2010, 16:01:46 »

Извинявам се за невежеството, ама какво е порт бебе  blush ? А космонафтчето няма ли много да прегрява бебето? Аз не съм мислила да купувам, ама гледам ,че доста се споменава за зимните бебета и мамите с повече опит могат да дадът малко инфо.
Активен
Vessi
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 340



« Отговор #9 -: септември 16, 2010, 16:37:08 »

Мири понеже си по USA  като нас само да споделя че нито порт бебе ти е нужно нито космонавт.Ние живеем на -40 зимата , което прави излизането на вън невъзможно в периода  ноември- април.За ходене до магазина се завивахме с одеало , но знаеш от колата в маказина престоя на вън е 1-2 минути.В къщи всичко е на парно и технически температурата е 20-22С  което също обезмисля тази покупка.На мен свекърва ми ми донесе за Тиа космонавт които на практика облякохме 2 пъти за по 15мин да разгледаме снега . Дано съм ти полезна.
Активен
Miri
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1748



Моят сватбен албум

« Отговор #10 -: септември 16, 2010, 17:00:03 »

Веси благодаря за инфото. При нас зимите са много меки , въпреки че живеем в планински район и падат снегове. Температурите са падали най-ниско до сега до -16-17С , а и у дома е много топло, особено през деня става баня, заради прозорците и слънцето. Та щом ти в Канада, където зимите са още по-сурови не ти е бил необходим космонафт, явно и на нас няма да ни трябва. Моите притеснения са, че не искам излишно да прегрявам детето.
Активен
Lupercola
Гост
« Отговор #11 -: септември 16, 2010, 17:03:53 »

Ма той космонават е за навьнка. Как ще го прегрееш... То се обича като теб - не мож го изкара по пуловер само и яке му трябва, и това яке е точно космонавта. Освен, ако не излизате вьобще...

Иначе както Веси го е описала, ако не се разхождате нещо на вьздух, а е само от колата до супера, наистина изглежда ненужен.
Активен
Miri
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1748



Моят сватбен албум

« Отговор #12 -: септември 16, 2010, 17:13:26 »

Ами на разходка на първо време смятам да бъде в двора за по малко , иначе градски транспорт не ползвам въобще и наистина е от колата , та в мола. Значи космонафта е като яке, а какво е порт бебе?
Активен
Lupercola
Гост
« Отговор #13 -: септември 16, 2010, 17:30:10 »

Мири, космонавтьт е ето това:




А порт-бебе-то, това:



Аз порт бебе вьобще няма да взимам. Космонавт имам от брат ми.
Активен
ellie_bellie
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1738

мрън-мрън, мяу-мяу


Моят сватбен албум

« Отговор #14 -: септември 16, 2010, 17:42:15 »

Aз имам портбебе, което ползвам за кош за новородено към количката ми, защото иначе имам само летен кош. И портбебето де факто влиза в летния кош и количката става за новородено. Но не виждам иначе за какво би се ползвал, та камо ли 2  crazy. Върши ми хубава работа ако сме на гости и съм го взимала Евелин да спи в него.
Космонавт на мен ще ми трябва, живеем в града, колата не я ползваме всеки ден, детето ще излиза навън и през зимата. Мири, на теб едва ли ще ти трябва наистина. Като гледам тук хората в предградията, наистина са само с кола и в мола... Виж, като си в двора, не знам с какво ще го обличаш...
Активен
Страници: [1] 2 3 ... 30   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines