Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

април 20, 2024, 08:43:22

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 2 [Всички]   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Сватбата на Lilium-02.10.2010г.  (Прочетена 7582 пъти)
 
jivetoo
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 64


Моят сватбен албум

« -: септември 15, 2010, 10:14:59 »

Мила Lilium,наближава и твоята сватба и дойде ред и за твоята темичка в която да споделиш как върви подготовката ви.Пожелавам ти спокойни дни до големия ден.
Активен
michelle
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1484



« Отговор #1 -: септември 15, 2010, 10:22:33 »

 Честита тема, Lilium  smile Досега беше малко потайна и не ни казваше много, но е време да се включиш с разказ  Wink Бодро, с усмивка в последните дни от подготовката към една чудесна сватба  good
                                              
Активен
asseto
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 557



Моят сватбен албум

« Отговор #2 -: септември 15, 2010, 11:16:28 »

Честита темичка, Lilium!
Спокойни последни седмици подготовка и една страхотна сватба ви пожелавам! smile
Активен
Lilium
Ентусиаст
**
Публикации: 83



« Отговор #3 -: септември 15, 2010, 12:50:27 »

Олелелеле, не мога да повярвям,   yahoo , много се развълнувах като видях че си имам тема, ама наистина ли за мен става въпрос ,  pardon

Благодаря ви момичета ,  give_rose

Сега , откъде да започна, подготвката върви по план, ако не беше агентката ни със сигурност нямаше да се справим, това го заявявам категорично, тъй като ние сме в София, а сватбата ще бъде в Хасково, щеще да ни е много трудно да се занимаваме с организацията  smile Общо взето имахме грижата само за нашите тоалети и..... това е като се замисля, ние нищо друго не сме правили, освен да избираме и да казваме какво искаме  blush Иначе, аз имам рокля  yahoo, допълнителните аксесори също , обувки, а бе с две думи съм готова, още от юни месец  danceg , а пък бъдещият ми съпруг го облякохме миналата седмица . За съжаление нямам никакви снимки, много се изкушавам да приказвам и да показвам, и затова реших да нямам никакъв снимков материал, разбрали сме да се изнедаме взаимно, така че към момента, нищо не мога да ви  покажа,  blush Другата седмица, ще ходим за медициски и така...Вече нямам търпение, да идва сватбата, толкова много се вълнувам ... yahoo
« Последна редакция: септември 15, 2010, 15:11:12 от Lilium » Активен
tcveteto
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 55



« Отговор #4 -: септември 16, 2010, 08:16:27 »

Честита темичка  Lilium, виждам че сватбите ни са на една дата yahoo. Пожелавам ти много приятни емоции, една наистина приказна сватба и (както и на себе си) хубаво време  smile
Активен
Ariel
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1083



Моят сватбен албум

« Отговор #5 -: септември 18, 2010, 16:41:24 »

Мила Lilium, дойде и твоето време! Хайде честита темичка! Сигурна съм, че има неща, които тръпнеш да споделиш, а ние с удоволствие ще се радваме с теб! Дерзай!
Активен
vilenceto
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 409



Моят сватбен албум

« Отговор #6 -: септември 20, 2010, 13:11:33 »

Lilium,
вашата сватба е седмица преди нашата  smile
От лентичката ти виждам, че само 12 дни ви делят от сватбения ден.
Предполагам, че вече сте изкарали медицинските, а за снимки ще следим след 02 окт. , да не ни забравиш smile
Активен
Lilium
Ентусиаст
**
Публикации: 83



« Отговор #7 -: септември 21, 2010, 18:14:25 »

Здравейте, мили момичета  ... благодаря за милите думи. Днес ходихме да си правим изследванията за васерман и утре вече ще ходим при личната да направи медицинските. Вълнението вече е огромно, но аз имам едно голямо притеснине... от толкова много мислене и премисляне на нещата , оставих едно нещо недообмислено и сега не спирам да мисля за това....закъснява ми вече 5 дни, и направо ще откача, започнах да пия хапчета за предизвикване на цикъла, но ако не ми дойде  до края на седмицата, направо незнам какво ще правя  cray cray cray както и да е,  опитвам се да не мисля за това и да се концетрирам върху позитивното, но не мога , все за това си мисля....

Иначе, тази седмица ми е последна на работата, от петък съм в отпуск и по този повод се спуквам и от бачкане... като си гледам поста май само се оплаквам отколкото да се хваля, ама сега така се чувсвам  sad

Хайде, целувки от мен , ще ви пиша пак !
Активен
michelle
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1484



« Отговор #8 -: септември 21, 2010, 18:24:44 »

 Ей, спокойно  Flower Не се изтормозвай. Аз бях точно по същия начин с работата и резултатът, уверяват те, беше доста лош. Сега е момента да почнеш да прехвърляш задачи във връзка със сватбата на хората около теб. Почини си, ама хубаво, това е много важно за сватбения ти ден. Ще си позволя и още нещо-колкото и да е важен, ти и здравето ти сте по-важни. Сигурна съм, че каквото и да се случва, ще бъдеш една прекрасна булка! Пази се  give_rose
Активен
Lilium
Ентусиаст
**
Публикации: 83



« Отговор #9 -: септември 21, 2010, 19:02:33 »

Мишел, благодаря за куража, както винаги спокойна и мъдра, такава си ти  give_rose

Ами не мога да се успокоя, искам , но не мога, само си представям как този мой нередовен цикъл може да се появи  в най-неподходящият момент , в най-мечтания ден,  cray Ужас само като си помисля, но няма какво да се направи, Извинявам се предварително, за тези си постове, едва ли си  от най-приятните за четене, но за мен е важно..
Активен
vilenceto
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 409



Моят сватбен албум

« Отговор #10 -: септември 23, 2010, 09:01:43 »

Lilium,
спокойно мила, дори тялото ти да те изненада точно на сватбата, пак всичко ще мине както трябва, около мен всички булки без една бяха в това положение и те уверявам, че пак бяха толкова прекрасни.
И при мен нещата се очертават да се случат точно тогава, но какво пък.
Знам един номер за измама на организма, който при мен помага - да пиеш повечко витамин С , не може да ти навреди и ти позволява да позабавиш месечните неразположения.
Не се притеснявай да споделяш с нас, дори когато не си в настроение, нали затова сме тук да си - вдъхваме сили, все пак сме един вид web-прителки, а приятелите са заедно в добри и не чак толкова добри моменти.

Карай я по-ведро и си мисли за хубавия ден, който ви очаква!  give_rose
Активен
Ariel
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1083



Моят сватбен албум

« Отговор #11 -: септември 23, 2010, 14:12:58 »

Мила Lilium, прочетох за притесненията ти и понеже съм била в такава ситуация макар не и на сватбата ми, исках само да кажа, че противозачатъчните хапчета отлагат цикъла, но за целта се консултирай с твоя лекар, за да ти каже дали е добра идея в твоя случай. А дори да се случи, че точно тогава ще ти дойде, ще видиш, че в самия ден няма да усещаш ни студ, ни мраз, нито нищо, какво остава за един цикъл. Довери ми се!  Wink
Активен
vilenceto
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 409



Моят сватбен албум

« Отговор #12 -: септември 27, 2010, 17:06:14 »

Lilium,
доколкото си спомням вече си отпускарка и предполагам, че освен за сватбата за нищо друго не мислиш. Хубавото е, че сте отметнали почти всичко и сега ще можеш да релаксираш на 100% и да събираш сили за Денят.
Ще имаш ли моминско парти? Смятате ли да ходите ли някъде след сватбата?
Активен
Lilium
Ентусиаст
**
Публикации: 83



« Отговор #13 -: септември 28, 2010, 12:10:27 »

Здравейте момичета, мда отпускарка съм smile 
Моето моминско парти мина, беше миналата седмица, реших да го направя по-рано , за да се веселим, някак си не можах да си представя вечерта преди сватбата, да стоя до сутринта  pardon беше супер, да видиш най-близките си приятелки на едно място заради теб, направо супер  yahoo . Празнувах в столичен пиано бар  smile
След сватбата, в неделя заминаваме веднага, но незнаем къде, това е подаръка от кумовете, в деня на сватбата ще разберем къде  yahoo казаха да стягаме куфарите и потегляме четиримата, а иначе медената ни седмица ще бъде в Хургада, Египет седмица по-късно. А бе изобщо голям купон ще се заформи.  Отивам да стягам багажа, че утре пътуваме smile
 
Ще ви пиша пак, Целувки  give_rose
Активен
vilenceto
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 409



Моят сватбен албум

« Отговор #14 -: септември 28, 2010, 16:51:29 »

звучи супеееееееееер , определено ви се заформят много приятни преживявания smile
Активен
jivetoo
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 64


Моят сватбен албум

« Отговор #15 -: октомври 02, 2010, 21:53:35 »

Честито мило семейство.Пожелавам ви много щастие и любов.Горчиво.
Активен
dragonfly_d
Любопитен
*
Пол: Жена
Публикации: 31



« Отговор #16 -: октомври 02, 2010, 22:02:39 »

Честито и от мен smile  Избрали сте страхотно място за медената седмичка  Bravo Била съм в Хургада и пазя много хубави спомени от там. Не пропускайте гмуркането на кораловите рифове!!!  yahoo
Активен
vilenceto
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 409



Моят сватбен албум

« Отговор #17 -: октомври 03, 2010, 18:56:03 »

честито, мила Lilium !!!
пожелавам ви много семейно щастие!!!
Активен
plamak_
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 880



Моят сватбен албум

« Отговор #18 -: октомври 04, 2010, 07:00:15 »

Честито и горчиво , желая ви много щастие и безкрайна любов.
Активен
roxanne
Професор
****
Публикации: 329


Моят сватбен албум

« Отговор #19 -: октомври 06, 2010, 21:32:54 »

Честито и от мен на младата госпожа, която в този момент сигурно се пече... халката  Wink... на моя най-любим плаж smile
Lilium, чакаме с нетърпение да разкажеш как е минал вашият сватбен ден, но съм убедена, че е било фантастично  good А за сватбеното пътешествие - едно голямо браво за дестинацията. Ние с моя мъж сме влюбени в Египет и две поредни зими си наваксваме там откъм слънце, ако не ни мине котка път и тази година мислим да потретим  Wink Затова съм сигурна, че ще си изкарате невероятно.
Очакваме разказче при първа възможност, а на нас остава само да пожелаем дълъг и щастлив семеен живот на една от най-новите ни форумски госпожи и нейния принц!  give_rose
Активен
tcveteto
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 55



« Отговор #20 -: октомври 10, 2010, 19:31:47 »

Честито и от мен! Пожелавам ви море от щастие, водопад от любов и семейна топлина! twohearts
Активен
Lilium
Ентусиаст
**
Публикации: 83



« Отговор #21 -: октомври 19, 2010, 10:54:26 »

Здравейте, мили момичета smile Сърдечни благодарности за пожеланията и вниманието от ваша страна !!!!

Три седмици живях в един свят, в една приказка, която си пожелавам да продължи занапред, дори и без бялата сватбена рокля..... какво да ви кажа, щастлива съм и то много, имахме сватбата, за която бяхме мечтали, невероятна украса, много стил и разбира се не на последно място с много настроение. Висчки гости се забавляха, но най-много ние двамата. Благодарна съм на нашите сватбени координатори, благодарение на тях, ние бяхме гости на нашето тържество, без никакви грижи и ангажименти... Днес ми е втория работен ден, и е малко криво, ама няма как..

Ще кача малко снимки, а при първа възможност ще седна да напиша разказ за нашата приказка smile До скоро приятели lol)
Активен
Lilium
Ентусиаст
**
Публикации: 83



« Отговор #22 -: октомври 19, 2010, 11:13:51 »

Готово, качих няколко снимки smile приятно гледане  smile
Активен
_Ava_
Ентусиаст
**
Публикации: 149



Моят сватбен албум

« Отговор #23 -: октомври 19, 2010, 11:59:07 »

Lilium, Поздравления за украсата! Невероятно стилна и изчистена!
Желая ти страхотен и изпълнен с любов и разбирателство семеен живот!
Активен
Страници: 1 2 [Всички]   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines