Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

април 25, 2024, 02:20:54

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: [1] 2  Всички   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Сватбата на Tcveteto-02.10.2010г.  (Прочетена 7810 пъти)
 
jivetoo
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 64


Моят сватбен албум

« -: септември 15, 2010, 09:41:19 »

Здравей Tcveteto,остана по-малко от месец до вашата сватба.Пожелавам ти само хубави емоций през  останалите дни и една приказна сватба.
Активен
tcveteto
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 55



« Отговор #1 -: септември 16, 2010, 08:13:14 »

Ехххаааа имам си темичка и аз yahoo , за което искам да благодаря на jivetoo.
А като се замисля наистина колко време остана започва да ме обзема едно вълнение pardon
Активен
asseto
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 557



Моят сватбен албум

« Отговор #2 -: септември 16, 2010, 09:35:04 »

Честита темичка!  smile Ще чакаме да разказваш как върви подготовката до момента.
Пожелавам ти приказна сватба!
Активен
tcveteto
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 55



« Отговор #3 -: септември 17, 2010, 20:07:27 »

След днешния тежък ден сега намирам малко свободно време да разкажа за моята сватба.
Темата на сватбата е прасковеният цвят - тъй като ресторантът, в който ще сме, е боядисан в оранжево нямаше и как да изберем друг цвят  - но на мен ми харесва така или иначе и не съжелявам.
Моята рокля е готова - чака вече вкъщи на закачалката да бъде облечена, имам също и чантичка в комплект с роклята, а и обувките са готови yahoo
Имам вече час за гримьор, само трябва да се видим за да уточним подробностите. Пробен грим няма да правя, защото тя ме гримира и за бала ми, така че й се доверявам напълно.
Още преди да се сгодя моята фризьорка ми казваше, че за всеки повод ме прави къдрава и за това на сватбата ми ще съм с права коса - така и остана - харесах си една прическа с права коса и цвете, няма да съм с воал. А цветето си го намерих съвсем случайно в интернет и също толкова случайно по него има същите камъчета както по горната част на бюстието на роклята. Сигурно пропуснах да кажа, че роклята е цяла, в бяло (има снимка в галерията)
Поканите ни следват цвета на сватбата - има ги и тях в галерията
Младоженецът също е готов - той ще бъде с тъмен костюм и много бледо лилава риза, за да може роклята ми да изпъква girl_wink
Сигурно пиша много хаотично, ако се сетя още нещо пак ще пиша smile
Активен
tcveteto
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 55



« Отговор #4 -: септември 20, 2010, 16:19:43 »

Да продължа с подготовката за нашата сватба. Имаме още:
чаши, шампанско, късметчета, кошничка за халки, халките, бутониери, цвете за косата ми.
А остават толкова много неща: бижута за мен, подаръчета за гостите, жартиер, да поръчам букета ми, икебаната за колата и естествени бутониери за младоженеца и кумувете, подаръчета за децата, тейбълките, да разпределя гостите по масите, да сложа етикетите на сватбената ракия, да помислим кой от къде и с какво ще тръгне

 Oh my ... Като гледам списъка и лошо ми става, да не говорим че другата седмица ще съм заета и с разкрасителните процедури  pardon
Активен
vilenceto
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 409



Моят сватбен албум

« Отговор #5 -: септември 20, 2010, 16:27:03 »

тук имало още една октомврийска булка, която е силно повлечена от сватбената подготовка.
Спокойно Tcveteto, така като чета какво ти остава още, това са нещица, които при по-добра организация не изискват толкова много време, така че спокойно ще се справиш, ако можем да помогнем с нещо сме насреща  girl_wink
Активен
tcveteto
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 55



« Отговор #6 -: септември 21, 2010, 07:31:56 »

Да ви разкажа и аз малко предистория - всичко започна преди 5 години в едно кафе, в което работех за малко. Той идваше там с компанията си и така се запознахме. След това започна ухажване, флиртове - с една дума станахме гаджета. И двамата израснахме пред очите си  - тогава аз бях 11 клас, той тъкмо беше завършил. Неусетно той стана част от мен, част от живота ми и не можех без него. На 20,09 миналата година бяхме на планина с приятели и тогава се случи - видях красив пръстен пред мен. На 31,10  се сгодихме и започнахме да правим панове за сватбата.........
Активен
evane
Ентусиаст
**
Публикации: 145



Моят сватбен албум

« Отговор #7 -: септември 21, 2010, 12:10:57 »

честита темичка smile
пожелавам ти спокойна и весела подготовка
Активен
tcveteto
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 55



« Отговор #8 -: септември 23, 2010, 10:54:45 »

Здравейте момичета, включвам се да ви разкажа какво още отметнах като ангажимент.
Вчера използвах почивния ден за обиколка по магазините - взех си жартиер ( снежно бял с бледосини панделки),поръчах си обеци от един каталог, дано да ми харесат и на живо и се уточнихме и с гримьорката ми.
Другата седмица започнах да запълвам графика - понеделник съм на пробна прическа,а петък - на козметик и маникюр....
Също трябва да взема и подаръците за гостите и да измайсторя подаръците за малчоганите...
Това е за сега от мен.....Силно се надявам да ни е хубаво времето smile

ПП Може би ще ми дойде точно на сватбата и съм малко разочарована, защото при мен МЦ протича много тежко - ужасни коремни болки, главоболие, гадене, а и в съчетание с напрежението представям си какво ще стане...... sad
Активен
evane
Ентусиаст
**
Публикации: 145



Моят сватбен албум

« Отговор #9 -: септември 24, 2010, 14:17:20 »

не го мисли това отсега - просто гледай да си подготвена в самия ден smile покрай толкова много вълнения, много често се случва да закъснее. има време, спокойно Wink (а за всичко останало има аулин)[/8]
Активен
tcveteto
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 55



« Отговор #10 -: септември 26, 2010, 21:58:00 »

Нашата сватба всъщност беше планирана за 25,09 - даже бях запазила датата в общината и черквата, но с ресторанта се позабавихме малко и когато отидохме да капарираме вече ни бяха изпреварили за нашата дата cray Oh my ... beating Не знам как се стърпях да не се разплача пред собствениците на ресторанта. Както и да е преживях го, явно не ни е било писано да се оженим на тази дата  pardon- и без това вчера почти цял ден валя дъжд.
Така по обратния ред минах пак през общината и черквата, добре че бяха свободни същите часове, а и още не бяхме направили поканите. И така нашата дата стана 02.10

Днес бяхме до ресторанта- усещам че тази седмица доста често ще се ходи до там.
Бях на козметик и сега 5 дни преди сватбата упорито се боря с 2 големи пъпки на лицето си  beating
Мама милата и тя вече се е паникьосала - общо взето последните дни ще са пълен хаос, а и на лекции трябва да смогна да отида crazy
Активен
evane
Ентусиаст
**
Публикации: 145



Моят сватбен албум

« Отговор #11 -: септември 27, 2010, 08:20:28 »

и ние изживяхме нещо подобно с ресторанта - не правели две сватби в един ден, но поразмислиха и ни записаха smile почти се справиха в деня - закъсняха с 15 мин, но все пак нямаше досадно чакане
не се притеснявай за пъпките, гримът прави чудеса  good
Активен
Lilium
Ентусиаст
**
Публикации: 83



« Отговор #12 -: септември 27, 2010, 15:38:18 »

ПП Може би ще ми дойде точно на сватбата и съм малко разочарована, защото при мен МЦ протича много тежко - ужасни коремни болки, главоболие, гадене, а и в съчетание с напрежението представям си какво ще стане...... sad

tcveteto, аз имам същият проблем, ето днес е понеделник, а няма и след от МЦ sad и аз съм така като тебе,  мого ме боли и има дни направо права не мога да стоя , ама и ние имаме един късмет  sad сега ще те разведря малко, вчера говорих с агентката ни, и й споделих че евентуално може да ми дойде на сватбата, а тя много се зарадва, каза че било на късмет и семейно щастие, ако майката, сестрата или самата булка е в МЦ , представяш ли щях да падна като рабрах,  smile аз вече  почнах да свиквам с мисълта, поне ще сме подготвени ако ни изненада, не си скапвай настроението, не прави като мен, аз отрових живота на всички около мен , и както пиша ефекта е нулев, така само по зле правя положението, защото на МЦ всичко му влияе, ама на жени...... give_rose
Активен
vilenceto
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 409



Моят сватбен албум

« Отговор #13 -: септември 27, 2010, 16:58:36 »

спокойно tcveteto и Lilium ,
както evane каза "...за всичко останало има аулин..." , който според мен прави чудеса.
не може една такава дреболия да развали цяла приказка.
Активен
tcveteto
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 55



« Отговор #14 -: септември 27, 2010, 20:29:22 »

сега ще те разведря малко, вчера говорих с агентката ни, и й споделих че евентуално може да ми дойде на сватбата, а тя много се зарадва, каза че било на късмет и семейно щастие, ако майката, сестрата или самата булка е в МЦ , представяш ли щях да падна като рабрах,  smile

 :funny:Направо наистина ме развесели. Дано наистина е така ако се случи. Мен нещо започна да ме наболява корема....или да идва или да чака какво е това beating
Днес разпечатах етикетите за ракията, утре продължавам със спринта по магазините smile
vilenceto, Lilium, evane  много ви благодаря за подкрепата give_rose
Активен
Страници: [1] 2  Всички   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines