Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

март 29, 2024, 07:01:34

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 2 [3]  Всички   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Добрите сватбени агенти  (Прочетена 60835 пъти)
 
DieBraut
Регистриран

Пол: Жена
Публикации: 4



« Отговор #30 -: март 14, 2012, 10:11:44 »

emocia_wa, благодаря за насоките!

Вече съм се спряла на агенция, като наистина разчитам на 100% на агентката за всичко, включително и разпределянето на бюджета. Тъй като сами нямаше как да преценим колко в нашия случай би било приемливо, определихме груба сума по която да се ориентираме и засега ще работим за що-годе запазването й като краен разход. Засега ми прави добро впчеатление, че агентката ми се опитва да ми спести някои излишни разходи, може би наистина с оглед на определния бюджет, което ако не друго оставя у мен усещането, че не иска просто да ми вземе парите  Wink.

И все пак може би е по-добре да споделя впечатления на един малко по-късен етап, все пак все още търсим подходящ хотел и ресторант.

Активен
emocia_wa
Професор
****
Публикации: 399



« Отговор #31 -: март 15, 2012, 14:43:55 »

DieBraut радвам се, че сте намерили агенция  smile
а за спестяването на разхода-точно това имах и аз предвид-оптимизиране на бюджета, за повече и по-качествени услуги/продукти  good явно сте си намерили добър организатор  Bravo надявам се всичко да мине добре, както сте го искали и без неприятни изненади  good успех в подготовката и ти пожелавам истински да и се насладиш  danceg
Активен
petenceto0
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 202



Моят сватбен албум

« Отговор #32 -: октомври 15, 2012, 14:57:21 »

Аз и моят съпруг Димитър искаме да изразим благодарността си и своята признателност към Дени от сватбена агенция Емоция(www.emocia.eu). Благодарим от сърце за помощта както около самата организация, така и в самия сватбен ден!Пожелаваме още много красиви празници и професионални успехи!сем. Петрови
Активен
emocia_wa
Професор
****
Публикации: 399



« Отговор #33 -: октомври 16, 2012, 10:52:53 »

Аз и моят съпруг Димитър искаме да изразим благодарността си и своята признателност към Дени от сватбена агенция Емоция (www.emocia.eu). Благодарим от сърце за помощта както около самата организация, така и в самия сватбен ден!Пожелаваме още много красиви празници и професионални успехи!сем. Петрови
За мен беше удоволствие! Аз ви благодаря за доверието, и за възможността да бъда част от вашия празник и да споделя емоцията ви!  give_rose
Активен
aleksandroff
Ентусиаст
**
Публикации: 102


« Отговор #34 -: ноември 10, 2012, 12:50:43 »


Искам да изкажа огрооомната си благодарност на Петя от сватбена агенция Пърфект ивент www.perfectevent.bg  за огромното търпение, за отзивчивостта, за това че без нея нямаше да се справя с организацията. В моменти на кризи и изблици на нервност, тя бе до мен, даваше ми напътствия, успокояваше ме... говорехме с часове. (не ми се мисли каква телефонна сметка навъртя покрай мен). Срещите с нея бяха не работни, а приятни, изпълнени със смях и майтапи (има страхото чувство за хумор). В нейно лице намерих приятел.
Препоръчвам я от все сърце. Петя е страхотна. както и екипа й! а декорацията беше красива и стилна. В деня на сватбата тя бе неотлъчно до мен - усмихната и щастлива, просто си личи че обича работата си.
« Последна редакция: ноември 10, 2012, 12:55:03 от aleksandroff » Активен
crazynelly
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 720


твоя аз съм..


Моят сватбен албум

« Отговор #35 -: август 01, 2013, 14:23:17 »

Някои да има мнение за тази агенция? - http://royalwedding.bg/
 blush blush blush blush
Активен
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #36 -: август 01, 2013, 14:26:44 »

Някои да има мнение за тази агенция? - http://royalwedding.bg/
 blush blush blush blush

в фб съм засичала техни неща, изглеждат много добре, на ниво.
Активен
crazynelly
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 720


твоя аз съм..


Моят сватбен албум

« Отговор #37 -: октомври 29, 2013, 13:04:52 »

Аз съм с две ръце и два крака за сватбена агенция Вълшебниците и прекрасната агентка Дени! good
Супер човек е! Винаги е мила и с всяка следващата наша среща все повече се радвам, че избрах да работя с нея за моята сватба!  danceg  blush
Активен
Страници: 1 2 [3]  Всички   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines