Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

март 28, 2024, 11:44:02

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: [1] 2 3  Всички   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Добрите сватбени агенти  (Прочетена 60829 пъти)
 
michelle
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1484



« -: септември 10, 2010, 18:30:22 »

 Започвам тази тема, за да има местенце, в което да се пише за едни от най-важните хора в сватбения ден-сватбените агенти  smile Сигурна съм, че има много истински отдадени на работата си хора, чиито имена заслужава да се кажат.
 Нека започна с агентката, която беше на нашата сватба-Деница Бозова от агенция "Органза" във Варна. Това е едно много младо, винаги усмихнато момиче. Тя няма да ви каже "Това е невъзможно". Нейните думи винаги започват с "Всичко е възможно". Притежава невероятен хъс за работа. В състояние да омагьоса и най-несговорчивия човек. Въображението и е неизчерпаемо и е способна да измисли неща, които са наистина оригинални, носещи вашето усещане за сватбата. Можете да разчитате във всяко едно отношение на нея-ще направи всичко, за да имате прекрасен ден.
  Благодарим ти и двамата, Дени!!!  give_rose
 
Активен
Ariel
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1083



Моят сватбен албум

« Отговор #1 -: септември 23, 2010, 17:11:59 »

Мисля, че темата може да е много полезна за бъдещи булки!

Аз съм повече от доволна с моята сватбена агентка и ако трябваше пак да се омъжвам, пак бих избрала нея и нейния екип - става дума за агенция "Сватбарите", София!

Всичко, което говорихме първоначално и всичко, което ми беше обещано беше изпълнено до последната дума и нямаше изцепки от сорта на недоразбрани уговорки и неспазвания. Декораторката им сътвори за мен най-прекрасната сватбена декорация по мои идеи, всичко беше изпълнено до последното листенце. DJ-ят беше повече от чудесен, ненатрапващ се и изпълни всичко, което искахме от него. Снимките ни са слънце и ги получихме само една седмица след сватбата благодарение на чудесната фотографка, която работи здраво, за да можем да си ги получим преди да заминем, а самата агентка Христина се грижеше и координираше всичко през цялото време преди и по време на сватбата. Без нея в самия ден сигурно щях да полудея. Благодарение на агентката ми дори не съм влизала в комуникация с част от изпълнителите, а всичко минаваше през нея, което много ме облекчи. Все още не съм видяла видеото, за да кажа дали сме доволни от оператора, за това ще пиша по-натам. Единственият човек от екипа, от който не съм доволна е преводачката - според мен преводът й беше далеч от перфектен, въпреки страхотните й референции и съжалявам, че се доверих сляпо.

Все пак бих направила една забележка, която хората трябва да имат предвид - агентката ми е човек, с който не всеки би работил лесно и знам, че много хора, които обичат да държат юздите изкъсо биха се намерили в приключение с нея ако не са съгласни да приемат чужди идеи. Аз съм също такъв човек, но успях да намеря общ тон на разговор с нея и за мен това не беше проблем, което обаче не е задължително да важи за други. Мисля, че бях много обективна в мнението си и дано то помогне на бъдещи булки занапред!
Активен
buboleche
Ентусиаст
**
Публикации: 79



« Отговор #2 -: октомври 14, 2010, 09:05:36 »

Хората в подготовката на сватбата при мен бяха Пърфект ивент.

http://www.perfectevent.bg/

Две изключително мили дами, които дори в глупостите и кризисните ми моменти на невротизирана булка не ми се изнервиха, а бяха много търпеливи и изключителни съветници. Съжалявам, че на малко късен етап се свързах с тях , а не още в началото, защото можехме да се спестим много нерви, разходки и срещи... изключителни професионалисти.
Активен
Zornica
Регистриран

Публикации: 2



« Отговор #3 -: ноември 02, 2010, 18:34:35 »

Хората в подготовката на сватбата при мен бяха Пърфект ивент.

http://www.perfectevent.bg/

Две изключително мили дами, които дори в глупостите и кризисните ми моменти на невротизирана булка не ми се изнервиха, а бяха много търпеливи и изключителни съветници. Съжалявам, че на малко късен етап се свързах с тях , а не още в началото, защото можехме да се спестим много нерви, разходки и срещи... изключителни професионалисти.

Толкова толерантно когато някой оцени труда ти в такъв напрегнат момент.От опит знам, че сватбените агенти изживяват всяка сватба със специална емоция.Браво на момичетата.
Активен
unicusbg
Ентусиаст
**
Публикации: 119


hand made манияк


Моят сватбен албум

« Отговор #4 -: ноември 13, 2010, 13:16:33 »

На мен много ми допада и вариантът да се наеме сватбен агент не за цялата сватба, а за няколко дни, за да те посъветва и да помогне за някои неща в рамките на платеното време. Не знам дали всички агенции го предлагат. Иначе спорът да се наеме ли агент или не май е вече.
Активен
Lilium
Ентусиаст
**
Публикации: 83



« Отговор #5 -: декември 03, 2010, 15:43:45 »

Мишел, поздравления за започването на тази тема smile Според ще е полезна на всички бъдещи булки, решили да ползват усугите на сватбена агенция  good

Сватбената агенция, която превърна нашият сватбен ден в една приказка е " Emotion Wedding" гр. Хасково.  Таня и екипът й, са едни невероятни професионалисти, за които това не е просто работа smile Всяка една сватба, е подготвена спрямо характера, бюджета и предпочитанията на младоженците. Няма клишета, всичко е индивидуално и направено с толкова много любов и професионализъм, че просто нямам думи smile Ние бяхме поверили цялостната организация на агенцията, изобщо не съжаляваме, няма и за какво - истината е че нашата сватба беше перфектна, не само защотото беше нашата, а защото беше така smile 6 месеца беше цялата подготовка, всичко беше толкова изпипано и направено, че ние и нашите родители бяхме "гости" на сватбеото ни тържество, за нищичко не сме мислили.... ех само като се сетя, за каква красота ставаше въпрос. Това е сватбена агенция N1 за Хасково и региона, ако някой се интересува допълнително, мога да покажа снимки....
Активен
ellimink
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 850



Моят сватбен албум

« Отговор #6 -: февруари 17, 2011, 17:27:52 »

Здравейте,
т.к темата Сватбени агенции започна скоропостижно и така и приключи sad моля ви помогнете с похвала или добра дума за сватбената агенция която ви е организирала сватбата в София. smile От тези от които сте доволни и са си свършили работа според вашите изисквания.
Мерси за отговорите.
Активен
emanuela_
Новак
*
Пол: Жена
Публикации: 13



« Отговор #7 -: февруари 18, 2011, 13:11:24 »

Здравейте и от мен.Споделете отзиви за сватбена агенция в Стара Загора от която сте останали доволни.Някой има ли отзиви за агенция Летен Сняг?Благодаря ви.
Активен
ellimink
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 850



Моят сватбен албум

« Отговор #8 -: февруари 18, 2011, 14:21:00 »

emanuella,
Здравей. В др тема- "сватбени агенции" видях това:
На някой ако му трябва сватбена агенция за Стара Загора и региона, горещо препоръчвам "Ами сега". Лети (сватбената агентка) е много коректна и отговорна. Била съм свидетел на нейната работа, и отговорно мога да заявя, че тя е много добра. Цените не са много високи, така че ще е по джоба на всяко младо семейство.
Надявам се инфото да е полезно "
Пуснато е от AnGeL oF lOvE

Дано ти помогне нещо.
Активен
lunno momiche
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1602


"Има само едно щастие в живота: да обичаш и да бъд


Моят сватбен албум

« Отговор #9 -: февруари 18, 2011, 14:26:36 »

Аз имам добри впечатления от агенция "Стелина" (тя е правила сватбата на Веселин Маринов) за Стара Загора, както и съм чувала хубави неща за "Ами сега".  good (във ФБ има много снимки и от 2-те агенции).
« Последна редакция: февруари 18, 2011, 14:44:12 от lunno momiche » Активен
pandelka
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 51



« Отговор #10 -: февруари 28, 2011, 19:34:17 »

момичета помагайте  Computer, някой има ли мнение за агенция Party time?
Активен
alegrita88
Регистриран

Публикации: 2


« Отговор #11 -: юни 16, 2011, 12:02:57 »

Дойде моят ред да споделя как протече най-хубавото събитие на живота ми. Изполазвах услугите на сватбена агенция. Много съм доволна. Върнаха ми всички отстъпки ор еесторант, покани, видео и фото заснемане и др. На мои проятели им направиха и медиино отразяване на сватбата. smile
Активен
Marie_Anet
Любопитен
*
Публикации: 20


« Отговор #12 -: юли 07, 2011, 18:57:39 »

Ето че и аз се изправям пред въпроса, коя агенция да избера за сватбата ни в София.  girl_wink
Помогнете ми момичета...споделете вие от коя останахте доволни.  pleasantry
Аз толкова неща изчетох в нета вече, че се обърках  crazy
Благодаря ви предварително  give_rose
Активен
gerikink
Новак
*
Публикации: 9



« Отговор #13 -: юли 16, 2011, 19:07:55 »

Ами за София, абсолютно с 2 ръце за "СВАТБАРИТЕ". Невероятна сватба ни направиха и за агентката Хриси, няма невъзможни неща. Според някой, е твърде да речем.....налагаща се. Точно такъв човек обаче, е необходим за идеалното протичане на една сватба. Не съм се притеснявала за нищо. Тя и екипът и, бяха хората, които направиха този ден уникален. И знам, че за както за нас, така и за гостите ни, ще остане незабравим.
Активен
Ивето
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 919


Мама на прекрасен син :)


« Отговор #14 -: юли 16, 2011, 19:16:36 »

Аз ползвах услугите на 2 сватбени агенции-за украсата на ресторанта Сватбена и парти агенция " My love"
а за подаръците за гости Сватбена Работилница Fairy Moments...и от двете съм страшно доволна girl_wink
Активен
Страници: [1] 2 3  Всички   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines