Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

март 28, 2024, 16:24:12

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 2 3 [4]  Всички   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: ТАТУИРОВКИ  (Прочетена 101568 пъти)
 
casky
Баш Майстор
**
Публикации: 1557



« Отговор #45 -: март 15, 2013, 14:20:29 »

Аз ... като бях тийнеджърка (колко смешно ми звучи сега  sarcastic) исках да си правя някакъв дракон на същото място като теб, но винаги като се решах да отида, все нещо се случваше и накрая се отказах. Но татусите ми останаха страст и нищо чудно следващият път когато мъжа ми отиде, да отида с него  blum
Това все едно аз го казах, ама аз вече не смятам да ходя с него biggrin Много исках и много ми харесва, ама не искам аз да се рисувам. стига ми на него biggrin Той има една и супер много я харесвам heart Просто много допада на същността му, защото супер яко леко се показва (а той е скрита лимонка blum ). На врата е (очи, които така са нарисувани, че трудно ще разбереш че са очи) и когато не е с риза се вижда малко от нея и напомня за себе си heart

 Offtopic Иначе често го базикам, че верно има очи на гърба си и всичко вижда biggrin
Активен
ma6ka_
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1025



Моят сватбен албум

« Отговор #46 -: април 13, 2013, 19:46:27 »

И аз си имам татус на крачето  pardon Много време исках да го направя, но все отлагах. И една сутрин, моя мил беше отново в командировка и отидох да си запазя час. На следващата седмица пак замина милия ми, а аз отидох да ме нарисуват. Като се върна  Oh my ... .. ама ти кога, ама как ... голяма изненада беше. Преди му бях споменавала, че искам да си направя, но той си мислеше, че няма да посмея. Доста го изненавах  Girl_hide
Така и не разбрах дали му харесва или не  pardon
По-лошото е, че от тогава само си мисля за следващата - каква да е, къде да е  nea  не, че не съм решила каква да и къде да е, ама много се чудя вече, дали да правя още  pardon
Активен
eleni4ka
Професор
****
Публикации: 346



Моят сватбен албум

« Отговор #47 -: април 14, 2013, 07:14:39 »

Аз много време исках татус, но като всички ме беше страх от болката. Известно време  гледах едно предаване по дискавъри Miami Ink - и се престраших. Оказа се, че боли колкото епилация...Много внимателно трябва да си изберете дизайна за да сте сигурни, че няма да ви омръзне. Моята е на гърба и се сещам за нея веднъж годишно та никак не ми е омръзнала.


* 389745_375333702518983_771438059_n.jpg (42.4 KB, 960x720 - видяно 2245 пъти.)
Активен
petq1989
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 614


моят сватбен ден 13.07.2013


Моят сватбен албум

« Отговор #48 -: април 14, 2013, 08:48:30 »

ами аз имам 3 татуировки и 3те ще се виждат, едната е точно на гръбнака и ще съм с корсет и ще се вижда,имам на китката тя там няма как да се прикрие,а и ми е много хубавичка и не искам да я крия, и една на крака имам, и когато вдигам роклята за да не я настъпя,когато танцувам и тя ще се вижда...не ми пречат никак татуировките, те значат много за мен, милото също има тату, на ръката е и е абсолютно същата като моята на гръбнака, когато я направи разбрах че ТОЙ  е различен smile
Активен
rockabilly
Регистриран

Публикации: 3



« Отговор #49 -: май 01, 2013, 15:53:10 »

Аз не бях въобще привърженичка на татуировките , но откакто си направих първата не  мога да се спра  yahoo .. наистина си е краста  pardon
Активен
ivanninov
Регистриран

Публикации: 3


« Отговор #50 -: юни 14, 2013, 16:46:56 »

Аз за това не смея да си направя първата!
Активен
Triplesec
Ентусиаст
**
Публикации: 55


« Отговор #51 -: юни 17, 2013, 12:27:43 »

да се разпиша и аз,че открих темичка като за мен biggrin
не знам как да ги броя, че почнаха от няколко различни,които сливах, но в общи линии положението е :
1.цял гръб + дупето от едната страна - разни гейши,цветя и дракони smile
2. стилизирани макове отзад на краката - цветовете са под дупето, дръжките стигат то глезена
3. koi fish с божури от под гърдата до средата на бедрото
4. ръкав на едната ръка
5. едни много стари черешови светчета зад ухото

като при алкохолиците -без едно може, с едно не може smile

Активен
stoyanov
Професор
****
Пол: Мъж
Публикации: 320


"Всяка случайност е скрита форма на необходимост!"


« Отговор #52 -: юли 02, 2013, 18:01:49 »

Аз почти се бях навил да си направя, но мой приятел ме разубеди, щял съм да съжалявам. Иначе не е лошо да имаш 1-2 готини татуировки.
Активен
petq1989
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 614


моят сватбен ден 13.07.2013


Моят сватбен албум

« Отговор #53 -: юли 03, 2013, 06:46:37 »

стоянов,как си се повлиял,ти пробвал ли си,не ,не знаеш дали ще ти омръзне...но ако я искаш силно никога няма да ти омръзне...за 1вата знаех,че я искам и какво искам,това беше преди 10 години,имам я от близо 6 години,ами не ми е писнала и за 1 ден...
Активен
stoyanov
Професор
****
Пол: Мъж
Публикации: 320


"Всяка случайност е скрита форма на необходимост!"


« Отговор #54 -: юли 19, 2013, 14:53:57 »

Петя, ами да ти кажа честно - не ми се пробва. Скоро видях едно момче, което започна с малка татуировка, а после се увлече с нови и нови татуси... Сега като се съблече на плажа и... ужас - то почти няма празно място по кожата от татуировки. Виж, за една малка и симпатична на ръката, одобрявам, но всичко прекалено не одобрявам. Мисля, че тялото е красиво и с чиста кожа, без допълнителни рисунки. smile
Активен
petq1989
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 614


моят сватбен ден 13.07.2013


Моят сватбен албум

« Отговор #55 -: юли 20, 2013, 06:26:13 »

ами ок,не ти се пробва,не пробвай,но помисли,щом се влияеш от мнението на хората за тялото ти и желанията ти,утре тези хора ще ти диктуват живота,не се заяждам,а давам пример,променил си желанието си и решението си,защото някой ти е повлиял
Активен
stoyanov
Професор
****
Пол: Мъж
Публикации: 320


"Всяка случайност е скрита форма на необходимост!"


« Отговор #56 -: юли 24, 2013, 11:03:50 »

Петя, извинявай, но никой не ми диктува в живота. Аз съм достатъчно голям, за си диктувам сам. За мен мнението на хората е важно, когато е обосновано. Ти не си ли искала или получавала съвет от близки и приятели?! Сигурен съм, че получаваш!  Все пак сме различни хора, едни харесват едно, други друго. Нямам против татуировките,  само споделих моето мнение.smile
Активен
miretoni
Регистриран

Публикации: 2


« Отговор #57 -: октомври 14, 2013, 17:01:54 »

Съгалсен съм с последния коментар!
Активен
Страници: 1 2 3 [4]  Всички   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines