Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

март 28, 2024, 23:30:52

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 2 [3] 4  Всички   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: ТАТУИРОВКИ  (Прочетена 101571 пъти)
 
m0onlight
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1638


Любовта е чудо– вярвай в чудесата !


Моят сватбен албум

« Отговор #30 -: март 26, 2012, 16:52:09 »

Ахх на всички по отделно ли да се моля - защо не си показвате татуситееее  tease Аз тука си умирам от любопитство  Eeager nadelina88, разказвай - къде се намира, какво представлява .. снимкааа  biggrin
Активен
nadelina88
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 681



« Отговор #31 -: март 26, 2012, 17:17:39 »

m0onlight, аз по-нагоре съм написала какво исках, за това не го споменах в този пост - буквичката на баща ми "D" с крила, над пръстите на десния ми крак е. И като видях, че пишете в темата направо тръгнах да се снимам, ама така и не си намерих готини сандали, с които да я снимам и се отказах.  funnytooth А исках снимката да е оригинална и красива! Wink Ако ме надъхаш и със смешни сандали ще се снимам още сега!!  sarcastic
Активен
miauka
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 793


"Не е важно какъв си-важното е да си добър човек!"


Моят сватбен албум

« Отговор #32 -: март 26, 2012, 17:24:55 »

m0onlight моята е дата изписана с римски цифри  heart Но сега като стана на въпрос не съм я снимала  shok имам само как ми я прави татуиста  blum Тъй като и моята е на стъпалото ми трябват готини обувки  blum ще потърся нещо и ще я снимам  girl_wink
Стана ми любопитно ти какви идеи имаш за татус?
Активен
La_Fleur
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 286



« Отговор #33 -: март 26, 2012, 17:59:01 »

И аз съм живо потвърждение на "сентенцията", че без една татуировка може, но с една не може girl_wink...или поне трудно човек остава с една. Първата си я направих преди доста години, малко след като станах пълнолетна, че дотогава имах забрана от родителското тяло pardon, на лявата плешка е, цветна и представлява орнамент. Преди 2 г. бях на море и за да "запечатам" един страхотен миг от живота си хукнах към Бургас да си татуирам йероглиф на врата, значеш "изгрев". Третата и четвъртата татуировки си ги направих заедно като подарък за 29-ия ми рожден ден. Едната е на вътрешната страна на китката, на иврит и представлява името на един от седемте архангели, чието име в превод означава "божествена светлина/огън". Другата е на стъпалото ми и представлява вишнева клонка (от поговорката, че "най-прекрасният измежду цветовете е вишневият" и филма "Последния самурай", който е един от любимите ми") и надписа "No love lost, no love found", от песента "No love", в смисъла на това, че няма изгубена любов, защото няма намерена любов, т.е. няма защо да се съжалява за нещо, което не е било достатъчно истинско и е свършило и ти всъщност не си изгубил. Мъжът ми все иска да ми я "изтрие" от крака DANCE, но съм му обещала някой ден да я "префасонирам" на "love lost, love found" -  изгубена любов, намерена любов. Но си ги обичам всички татуировки, не съм съжалявала, че ги имам, не съм ги направила за позьорство, а защото наистина носят послание за мен. Ангажиращото е, че през известен период от време трябва да се освежават, особено когато са на места, които се търкат така да се каже.


* 76316_1580731950558_1003460048_31519073_3625588_n.jpg (41.27 KB, 720x356 - видяно 25963 пъти.)
Активен
sisionka
Любопитен
*
Публикации: 34



Моят сватбен албум

« Отговор #34 -: март 26, 2012, 19:04:40 »

Здравейте мацки, много интересни татуси имате. Аз също имам и то не една, а цели 4 е последната още не е завършена, но и това ще стане скоро. Даже с милото смятаме да си направим татуси от 1вата ни годишнина като гаджета - той на мен и аз на него  smile smile
Иначе татусите са една черна пеперудана на ходилото, две големи на гърба и една на по-голямата част от ръката ми- и трите са главно цветя.
Активен
gothic_queen
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 453



Моят сватбен албум

« Отговор #35 -: март 27, 2012, 12:39:27 »

Aз си имам 4 татуировки-всичките 'ученически',т.е. с лошо качество на боите и донякъде на изработката и всичките за 'преправяне',което отлагам с години.
Първата ми е скорпион,на лявата ръка,направена когато бях на 16,заедно с родителите ми в гр.Велико Търново smile


* IMG_3945.JPG (22.18 KB, 336x448 - видяно 9768 пъти.)
Активен
gothic_queen
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 453



Моят сватбен албум

« Отговор #36 -: март 27, 2012, 12:42:39 »

Останалите са правени от един татуист в Благоевград в рамките на година.ПървАТА от тях беше ниско долу на кръста-чука на Тор-бог на гръмотевиците от скандинавската митология blum


* IMG_3955.JPG (23.03 KB, 448x272 - видяно 5644 пъти.)
Активен
gothic_queen
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 453



Моят сватбен албум

« Отговор #37 -: март 27, 2012, 12:49:02 »

За третата,на корема е, родителите ми се сърдиха 3 дена,не ми говореха,защото не им бях казала,в интерес на истината най не я харесвам,защото е просто плетеница,не значи нищо за мен.бях отишла с една зверска келтска шареница с череп,но татуиста ме разубеди,че съм момиче ...сега много съжалявам...Иначе голям кеф,не я усетих изобщо,лежах си и се заливах от смях,заради гъдела ми Bravo


* IMG_3953.JPG (26.72 KB, 448x336 - видяно 13180 пъти.)
Активен
gothic_queen
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 453



Моят сватбен албум

« Отговор #38 -: март 27, 2012, 12:55:02 »

И последната,келтски символ,триединство,'колелото на живота' и т,н,,с много значения и много използвам,имаме го с двете ми най-добри приятелки на едно и също място give_rose

Истината е,че спрях да се татуирам,като се събрахме със съпруга ми,иначе досега щях да имам поне още 3,но не съм се отказала де,по-нататък....на мен си ми харесва,даже го убедих да си направим обща-символа на Близнаци и Скорпион преплетени,той го измисли smile


* IMG_3904.JPG (25.6 KB, 448x336 - видяно 2083 пъти.)
Активен
m0onlight
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1638


Любовта е чудо– вярвай в чудесата !


Моят сватбен албум

« Отговор #39 -: март 27, 2012, 12:56:22 »

Ихааа колко съм доволна!!!  DANCE danceg
Момичета, виждам,че доста от вас имат на крака - там не е ли едно от най-болезнените места за татус?
miauka, моите идеи за татуси през годините са били доста разнородни - първоначално исках дракон от тия китайските, после йероглифи някакви, последно гледах някакви феички, а снощи изтърсих на мъжа ми: "Какво ще кажеш за годишнината ни да си татуираме символите от брачните ни халки?" При което той  shok Oh my ... . А на мен ми хрумна, защото всъщност символите, гравирани на халките ни са зибу символи, които са новата мода в Америка за татуировки(доколкото бях чела, когато търсим какво да си гравираме на халките).
gothic, радвам се, че се включваш  give_rose А за тая на корема - аз си мислех, че е боляла най-много, а ти гъдел!  funnytooth
nadelina88, ето ти повод тогава за нови сандалки!  blum Шегувам се  girl_wink Хайдееее колко още да те навивам tease Това важи и за miauka  Flower
Активен
Росита
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 125


Бургас, морето и .....


Моят сватбен албум

« Отговор #40 -: март 27, 2012, 16:27:48 »

gothic_queen, много са ти готини татусите. Много харесвам келтските символи, третия ми татус ще е отново такъв.
Втория е вариация на триединството, но ще се "редактира" скоро. Искам малко светлосенки да добавя, вероятно и още нещо, но ще го съгласувам с татуиста ми.  
Активен
nadelina88
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 681



« Отговор #41 -: април 29, 2012, 12:08:11 »

Здравейте! Аз си снимах татуировката! Да ви кажа оказа се много трудно да направиш сам хубава снимка на точно такова място по тялото, всякак се въртях, за да я хвана добре. И исках да си личи и тока на обувките, нооо това беше невъзможно. Скоро трябва да накарам някой приятел да се позанимаваме със снимане. smile

Активен
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #42 -: април 29, 2012, 13:02:49 »

Готик, келтския символ много ме кефи, а и прилича на татуто на вълка от снимката ми, отдалеч. heart heart
Да ти кажа честно, аз винаги съм мислела че повече от едно тату не бих си сложила. Мисля някой ден, когато съм към 40 годишна  sarcastic , да си направя йероглифи отзад по линията на гърба.
А на мъжа ми мисля че ще му отива дракон или бодлива тел на ръката, и го навивам усилено. Почти съм успяла, просто каза че не му е дошло още времето, иначе е съгласен.
За мен лично няма нищо по -секси от мъж с тен и тату... heart
Активен
Divinitas
Регистриран

Пол: Жена
Публикации: 5



« Отговор #43 -: юни 22, 2012, 09:54:37 »

Аз имам тату на кръста от 4 години вече и не съжалявам, че си я направих  danceg

Още има хора които като я видят ми казват, че е много красива. Това ме радва  yahoo
Активен
petar232
Регистриран

Публикации: 3


« Отговор #44 -: март 15, 2013, 12:05:24 »

Здравейте! Аз си снимах татуировката! Да ви кажа оказа се много трудно да направиш сам хубава снимка на точно такова място по тялото, всякак се въртях, за да я хвана добре. И исках да си личи и тока на обувките, нооо това беше невъзможно. Скоро трябва да накарам някой приятел да се позанимаваме със снимане. smile



Тази много ми харесва! И мястото е яко! браво!
Активен
Страници: 1 2 [3] 4  Всички   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines