Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

март 28, 2024, 19:33:38

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: [1] 2 3 4  Всички   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: ТАТУИРОВКИ  (Прочетена 101569 пъти)
 
Vessy
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 188


влюбена в живота и в мъжа си :-)


Моят сватбен албум

« -: септември 07, 2010, 12:25:06 »

Търсих и ненамерих такава тема. От 3 дни съм горд собственик на едно тату. Имали и други? Иска ми се, ако и вие проявявате желание да се похвалим smile Моята е още прясна и сега прави коричка, но като се оправи ще я покажа. Нека да си направим клуб на татутата и да покажем кой с какво се е украсил smile

Дано идейката ми ви се хареса.  give_rose
Активен
Деница Звездица
Global Moderator
Сватбен ГУРУ
*
Публикации: 863


Dum spiro, spero!


« Отговор #1 -: септември 07, 2010, 13:59:57 »

Готина тема си направила, Веси. Честито ти татусче.  girl_wink

Аз нямам, макар че понякога са ми минавали мисли за такива неща. Сега вече хептен нямам смелост, но кой знае... Нямам търпение да покажеш твоята.  smile
Активен
hristi
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 512


щастлива госпожа


Моят сватбен албум

« Отговор #2 -: септември 07, 2010, 19:51:10 »

браво за темичката....... smile
аз имам една на китката.........и скоро ще си направя още една на глезена........
след като родих се престраших да си направя...... smile
Активен
leni_beni_
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2061



Моят сватбен албум

« Отговор #3 -: септември 07, 2010, 21:21:00 »

И аз съм в клуба на татуираните  tease
Моята е 10 годишна, и все още си я харесвам  good
Активен
lunno momiche
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1602


"Има само едно щастие в живота: да обичаш и да бъд


Моят сватбен албум

« Отговор #4 -: септември 08, 2010, 07:24:52 »

Страхотна темичка!!!  Bravo
Аз нямам, но сериозно обмислям да си направя на тила (само, че ме е страх от болката, при правенето  shok ).
Преди време мислих за мъничка обица на носа, но така и не се осмелих.  pardon
Активен
Vessy
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 188


влюбена в живота и в мъжа си :-)


Моят сватбен албум

« Отговор #5 -: септември 08, 2010, 10:44:18 »

 Bravo супер, много се радвам, че темичката се хареса.

Деничка Звездичка  мерси, за семлост и аз нямах и ме беше много страх, но си помислих, че след като толкова мъже си правят навсякъде не би трябвало да боли много, все ппак те не издържат много много на болка.

hristi супер, ще ги покажеш ли?

leni_beni_ толкова време и не ти е омръзнала, браво и аз си мисля, че няма да ми омръзне. А ти ще дадеш ли снимка, ако може де? smile

lunno momiche благодаря. Болката (зависи и кой ти я прави си мисля) на мен ми наподобява, когато си махам космите с епилатор и едно като иглички е. та и това е същото усещане. На много места прочетох, че и други момичета го опреличават на това smile
Активен
Vessy
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 188


влюбена в живота и в мъжа си :-)


Моят сватбен албум

« Отговор #6 -: септември 10, 2010, 12:10:51 »

Ето я и моята  тату

Активен
lubov4eto
Любопитен
*
Публикации: 40


« Отговор #7 -: декември 14, 2010, 14:59:41 »

Аз много искам на гърба да си направя даже съм си хресала, обаче ми казаха че много боли та мисля дали да не я направя същата малко по малка на кракът
Активен
InaLutay
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 131



Моят сватбен албум

« Отговор #8 -: януари 28, 2011, 00:04:26 »

Нямам и не бих си направила, освен ако не са от онези с къната, но и те много не ме блазнят. Осве нда загрозят друго не правят... Като искам пингвинче ще си нарисувам и ще си го нося в портмонето smile
Активен
Monikamaria
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1505



Моят сватбен албум

« Отговор #9 -: март 15, 2011, 17:29:02 »

Аз също имам и много харесвам татуировки. smile Според мен татуировката трябва да е много лично нещо и да има смисъл, важен за човека! В моята съм вложила много! Ще потърся снимка да я кача тук.
Искам и още една да си направя. Намерих една рисунка на майка ми, в една нейна много стара тетрадка и много ми хареса. Не съм виждала подобна досега. Искам да си я татуирам на крака като символ на връзката ми с майка ми. Което нея обаче няма много да я зарадва, защото не е поддръжничка на татуировките в никакъв случай! sarcastic
Активен
fashion
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 399



« Отговор #10 -: март 15, 2011, 18:23:25 »

Аз преди бях луднала по татоотата и си правих временни за да видя дали няма да ми омръзнат и мислих тогава истинска.... Но уви омръзнаха ми,добре,че не си направих истинска  smile
Активен
Monikamaria
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1505



Моят сватбен албум

« Отговор #11 -: март 15, 2011, 18:38:09 »

fashion, именно поради тази причина, а и не само, мисля, че трябва татуировката да има дълбок смисъл за теб. smile Отделно има хора явно, на които наистина си им омръзва. Може би тогава временните са добър вариант.
Активен
Monny
Любопитен
*
Публикации: 27



« Отговор #12 -: март 15, 2011, 22:46:48 »

Ето я и моята  тату


ето това много ми харесва! И аз винаги съм искала да си направя татус на рамото  smile
Активен
angel4e
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1058


Моят сватбен албум

« Отговор #13 -: март 16, 2011, 12:02:52 »

Аз съм си решила проблема с омръзването, като съм я сложила на място на което я виждам само с огледало. Боли, в зависимост от мястото по тялото,а не от човека, който я прави. Татуировката ми е на кръста, всичко беше търпимо, докато не стигна "опашката" ми, там на кокала беше много неприятно. Много искам още татуировки, това което ме спира е, че не знам с какво ще се занимавам след години и дали това няма да попречи на работата ми.
Активен
Nina Style
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1790


www.ninabg.com


Моят сватбен албум

« Отговор #14 -: септември 29, 2011, 10:36:12 »

Много ги харесвам,когато ги видя на друг човек,но нещо нямам смелост да си сложа и аз. Не знам защо,но повече ме е страх от болката от колкото от това,че ще ми омръзне и няма да мога да я махна. А какви са тези,които се слагат временно? Добре ли изглеждат и личи ли си,че не е истинска?  crazy
Активен
Страници: [1] 2 3 4  Всички   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines