Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

март 28, 2024, 15:58:56

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 [2] 3 4  Всички   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: ТАТУИРОВКИ  (Прочетена 101567 пъти)
 
marykz
Новак
*
Пол: Жена
Публикации: 15



« Отговор #15 -: септември 29, 2011, 21:06:29 »

И аз имам едно такова бижу - почти "прясно е", направих си я на 3-ти август.  danceg chee



Снимката не е много качествена, но самото тату е много нежно (според мен де...  blush ). За мен има много ясен смисъл и откакто я имам се чувствам прекрасно... Превеждам си я като "Обичай ме, ако ти стиска" - не съм лесен човек и най-силно страдат от глупостите ми хора, които държат на мен най-много и които са ми най-скъпи. Таа...всички останали да се чувстват предупредени...  pardon LAUGHTER
Активен
nadelina88
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 681



« Отговор #16 -: септември 30, 2011, 10:09:04 »

Много ми харесва темата! За жалост обаче нито една снимка не успях да видя, незнайно защо. Аз нямам татус, но сега съм се надъхала да си направя един и чаках да се застуди времето, защото нали не е хубаво да се показва на слънце. Баща ми има татус на крака отгоре на стъпалото над пръстите (това място май си няма име) буквичката му "D". Сега искам да си направя и аз на същото място пак неговата буква, но отгоре да има някакви красиви и нежни крила. Още търся из нета крила, които да ме впечатлят и да се вържат със символиката на самия татус. Като си я направя, ще покажа! smile

П.С. Мисля точно като МоникаМария, че татуса трябва да носи много личен смисъл, емоция, усещане, чувство! smile
Активен
Bibsi8792
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1096



« Отговор #17 -: септември 30, 2011, 10:19:30 »

А аз да си призная съм влюбена в ето тази /на снимката/
Съгласна съм ,че трябва да носи някакво послание ,а имено тази за мен наистина носи това послания.За жалост няма да си я направя,а само ще мечтая за нея smile  blush Сега ще ме попита защо , може за някой от вас да прозвучи глупаво ,но милото не харесва татуси и шарении по тялото ,а и на мен ми мина мерака преди година ,но реших да я споделя с вас smile


* Elegant-Tattoo-Design-For-Women-2011.jpg (21.47 KB, 191x255 - видяно 66720 пъти.)
Активен
marykz
Новак
*
Пол: Жена
Публикации: 15



« Отговор #18 -: септември 30, 2011, 13:25:12 »

Ами като не съм я прикачила като хората как да се вижда...  pardon crazy

Bibsi, и моето мило не харесва...Ама като си я направих само ме караше да ходя с потничета, да я гледа...  tease Ако ти харесва и има смисъл за теб - престраши се. Wink Стискам ти палци!


* 320967_2093874099414_1022144667_1884651_1921885615_n.jpg (30.34 KB, 676x540 - видяно 4221 пъти.)
« Последна редакция: септември 30, 2011, 13:28:00 от marykz » Активен
Bibsi8792
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1096



« Отговор #19 -: септември 30, 2011, 13:31:40 »

Ами като не съм я прикачила като хората как да се вижда...  pardon crazy

Bibsi, и моето мило не харесва...Ама като си я направих само ме караше да ходя с потничета, да я гледа...  tease Ако ти харесва и има смисъл за теб - престраши се. Wink Стискам ти палци!

Смисъла за мен е голям ,но ще видим ... може и да се сдобия с тази красота за мен smile И твоята е много хубава smile
Активен
Monikamaria
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1505



Моят сватбен албум

« Отговор #20 -: септември 30, 2011, 13:53:28 »

Бибс, направи си временна за опит, ако искаш - за да видиш как ще се чувстваш ти самата, дали ще ти писне, как ще я приеме половинката... smile Иначе е много красива.
А относно смисъла, аз смятам, че дори и другите да не виждат такъв, важното е този, който си я носи да го вижда.  smile
Активен
miauka
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 793


"Не е важно какъв си-важното е да си добър човек!"


Моят сватбен албум

« Отговор #21 -: февруари 08, 2012, 19:53:05 »

Момичета хайде да съживим малко темата  girl_wink
Има те ли татуировка?Иска ли ви се да имате и какво ви е мнението за тях?
Аз много харесвам и искам!Според мен трябва да има някакво значение за човека който я носи а не просто някаква картинка  good Намислила съм нещо малко и нежно с много значение...да видим кога ще се предстраша  blum
Активен
carlyangel
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1377


Обичаме нашето хубаво момиченце :)


Моят сватбен албум

« Отговор #22 -: февруари 08, 2012, 22:36:44 »

Сестра ми има 2 татуировки-един феникс на гърба и делфин  на глезена.Аз много исках/и май все още искам/ татуировка,но мъжът ми е много против.Лятото отидох до едно студио и си казах,ако ме поемат веднага,ще си направя,ако не-не.Е,имаше много хора и ми казаха,че мога да си запиша час,но аз си бях поставила вече ултиматум и се отказах.Сега желанието ми май пак се завърна... tease
Активен
Росита
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 125


Бургас, морето и .....


Моят сватбен албум

« Отговор #23 -: март 25, 2012, 23:24:57 »

Имам две/засега/ - едно драконче на дясната плешка и древен келтски символ на лявото рамо. Милото беше потресен като си направих първото тату, но после взе да свиква, сега замислям трета. Да знаете като краста е татуирането. Без тату може, но човек който вече има една татуировка трудно може да остане само с нея, или поне така си мисля. Ще кача снимки в галерията, само да си намеря снимките.
Активен
m0onlight
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1638


Любовта е чудо– вярвай в чудесата !


Моят сватбен албум

« Отговор #24 -: март 26, 2012, 10:59:45 »

Росита, много са хубави татусите ти  Bravo Заинтригува ме какво значи този символ, но знам, че вероятно има специално значение за теб и не бих настоявала да разкриваш значението му  give_rose Татусите наистина май са краста - мъжа ми има една и онзи ден ме сюрпризира, че възнамерявал да си направи още две! Аз ... като бях тийнеджърка (колко смешно ми звучи сега  sarcastic) исках да си правя някакъв дракон на същото място като теб, но винаги като се решах да отида, все нещо се случваше и накрая се отказах. Но татусите ми останаха страст и нищо чудно следващият път когато мъжа ми отиде, да отида с него  blum
Активен
miauka
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 793


"Не е важно какъв си-важното е да си добър човек!"


Моят сватбен албум

« Отговор #25 -: март 26, 2012, 11:49:18 »

Момичета както бях писала,че много харесвам татусите и че незнам кога ще се престраша е  престраших сеее  yahoo Точно преди две седмици!На стапалото отстрани,малка е но с голямо значение  heart Бях със съпруга ми,малко ме беше страх да си призная боли,но не е нещо което не можеш да издържиш  girl_wink а и всичко свърши за 5 минути като вече казах не е голяма и не е нещо сложно  smile

Росита и на мен много ми харесват твоите татуси  Bravo Във връска с "крастата" докато ми правеха моята аз казах,че си правя тази и повече не искам и татуиста ме изгледа и  sarcastic funnytooth каза ми "без една може с една не може, пак ще се видим"!За сега не мисля за друга но кой знае...никога не казвай никога  blum И моя мъж като този на m0onlight има татуси и мисли за още girl_wink
« Последна редакция: март 26, 2012, 11:50:54 от miauka » Активен
Росита
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 125


Бургас, морето и .....


Моят сватбен албум

« Отговор #26 -: март 26, 2012, 11:57:50 »

m0onlight, miauka, благодаря ви!  smile
И двете си имат своето значение за мен. Символът трябваше да е малко по-малък и с по-малки лунички, но и така ми харесва. Скоро мисля да си посетя тауиста хем да ми донаправи нещо по триаграмата, хем да си направя и трета. В този ред на мисли, някой ако познава татуист от Бургас, който да си търси площ за рисуване, да ми се обади.  Wink
Активен
Marina12
Любопитен
*
Публикации: 29


Бъдещата съпруга ;)


« Отговор #27 -: март 26, 2012, 15:33:21 »

Nina, аз харесам "хенна" (къна) - временни татуировки в арабски стил. Можеш да си направиш различните мотиви и рисунки по ръцете и тялото. Само трябва да имаш терпение, защото процедурата трае приблизително 2,5 часа. Татуировката се държа 1-2 месяца и с времето избледнява.
Активен
m0onlight
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1638


Любовта е чудо– вярвай в чудесата !


Моят сватбен албум

« Отговор #28 -: март 26, 2012, 16:23:29 »

miauka, събуди любопитството ми - моля те, качи снимка да я видя  give_rose Ох, момичета, така като си говорим и се разпалва старата ми страст ... хрумват ми няколко неща, които мога да си татуирам  blum
Активен
nadelina88
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 681



« Отговор #29 -: март 26, 2012, 16:35:50 »

Момичета, раздвижили сте темичката виждам! Аз също си направих!!!  heart За рождения ми ден (15 ноември) сестра ми ме изненада като каза, че ми е запазила час и това беше голям подарък за мен самата, с татуировката ми започна деня! А и стана много красива...  give_rose
Вече минаха 4 месеца (вероятно са малко), ама още не съм изпитала желание да си правя още. Но ще видим...
Активен
Страници: 1 [2] 3 4  Всички   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines