Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

май 29, 2024, 05:17:37

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 20 21 [22] 23 24 ... 28   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: СВАТБА В ПЛОВДИВ - 9 част  (Прочетена 179562 пъти)
 
once_upon_a_time
Професор
****
Публикации: 421


« Отговор #315 -: февруари 16, 2011, 23:15:26 »

благодаря за информацията продалжавам да тарся царква някой ако има информация за други моля да сподели
Имам поглед над три църкви в Стария град - Св. Богородица, разбира се - цена 200 лв., Св. Димитър - цена 150 лв. и Св. Св. Константин и Елена (цена не знам). Ако сватбата е в събота, венчавките задължително започват след 17.00, за Св. Богородица даже след 17.30.
Успех в ориентиране и резервиране  give_rose
Активен
juji4
Любопитен
*
Публикации: 48



« Отговор #316 -: февруари 16, 2011, 23:20:31 »

Имам поглед над три църкви в Стария град - Св. Богородица, разбира се - цена 200 лв., Св. Димитър - цена 150 лв. и Св. Св. Константин и Елена (цена не знам). Ако сватбата е в събота, венчавките задължително започват след 17.00, за Св. Богородица даже след 17.30.
Успех в ориентиране и резервиране  give_rose
благодаря за инфармацията
аз за момента съм се спряла на св.Неделя но още не съм сигурна за нея някой друг ходил ли е там
Активен
Elena_A
Новак
*
Публикации: 7



Моят сватбен албум

« Отговор #317 -: февруари 17, 2011, 16:35:24 »

За съжаление не мога да кажа нищо за Св. Неделя. Ние сме в "Св.св.Константин и Елена"  smile Тази църква си исках още от началото и когато разбрах, че е свободна много се зарадвах и не обикалях изобщо за друга. Сумата там е 165 лв. и украсата е от тях.  danceg Разбира се ако искаме можем и ние да си я украсим в рамките на допустимото за църква, но на мен и така си ми харесва.

Жената ни каза, че украсата тази година ще е от свежи цветя, а не изкуствени. Това също много ни зарадва, само дано да не увяхнат. Все пак юни месец си е доста топло.

Предлагам ти да отидеш на място, тогава ще прецениш най-добре.  good

Кога ще е вашата сватба?
Активен
juji4
Любопитен
*
Публикации: 48



« Отговор #318 -: февруари 17, 2011, 17:53:07 »

За съжаление не мога да кажа нищо за Св. Неделя. Ние сме в "Св.св.Константин и Елена"  smile Тази църква си исках още от началото и когато разбрах, че е свободна много се зарадвах и не обикалях изобщо за друга. Сумата там е 165 лв. и украсата е от тях.  danceg Разбира се ако искаме можем и ние да си я украсим в рамките на допустимото за църква, но на мен и така си ми харесва.

Жената ни каза, че украсата тази година ще е от свежи цветя, а не изкуствени. Това също много ни зарадва, само дано да не увяхнат. Все пак юни месец си е доста топло.

Предлагам ти да отидеш на място, тогава ще прецениш най-добре.  good

Кога ще е вашата сватба?

Аз ходих ,но голамата царква беше заключена ,защото не се утоплявала през зимата и обслужват литургиите в едно малко параклисче в двора и нямали ключ да ми отворят в момента.Миналата година ходих там и си спомням че беше доста просторна ватре ,но правеха ремонт.И за това попитах ако някой има по -пресни впечатления да сподели.Така или иначе пак ще ходя до там.Иначе сватбата ще е на 04.06 в Малкия бунарджик.
Активен
soffyty
Любопитен
*
Пол: Жена
Публикации: 32



« Отговор #319 -: февруари 17, 2011, 19:09:18 »

Здравейте момичета!
Незнам от къде да започна да чета  girl_impossible От 14-ти февруари съм собственик на страхотен годежен пръстен  yahoo heart Girl_hide.
Засега знаем само, че искаме сватбата ни да е на 7 май в Пловдив, тъй като милото е от тук, а и вече живеем тук от 1 година. Милото каза, че ще помогне с каквото може, но освен да одобрява не очаквам много от него.  pardon Така, че на мен ще се пада тежката задача за всички дреболий. Почвам да се рея из форума  good
Активен
borana_g
Регистриран

Публикации: 5


« Отговор #320 -: февруари 17, 2011, 21:27:35 »

Здравейте и от мен. Препоръчайте ни хубав ресторант за сватбата в Пловдив гостите ни ще са над 200 души smile Без Ленинград! Кажете и някой добър DJ от Пловдив, който да създаде настроение и да си разбира от работата а не само да пуска музика и точка. Има ли смисъл да наемаме и оркестър и DJ за сватбата като имаме толкова много гости? Датата която сме си избрали с моя приятел за сватбата ни е 18 септември.
Активен
bella_mi
Любопитен
*
Публикации: 40


« Отговор #321 -: февруари 17, 2011, 22:31:10 »

Хм, за 200 човека в Пловдив е трудничко, щом и Ленинград излючваш като вариант. Не си споменала дали имаш специални изисквания - на открито, тип градинско парти или изискан ресторант. Средата на септември ми се струва рисковано вън. До колкото знам от ресторантите Хитър Петър има такъв капацитет, но на мен много не ми харесва, идва ми доста битов. Виенския павилион също ще ви събере, както и Амбасадор.
Според мен дали ще има оркестър или не е единствено и само решение на младоженците и няма нищо общо с броя на гостите. ДЖ както пуска за 80, така пуска и за 150 и за 200 човека. Аз лично оркестър на сватба не харесвам, просто асоциирам оркестър с други мероприятия, различни от сватба. Избора на ДЖ според мен е много важен и силно субективен момент. Той в крайна сметка пуска такава музика каквато вие му кажете, от което следва, че дали ще има настроение си зависи само от вас и малко от него. Аз нашия все още не бих искала да го препоръчвам, понеже не ни е минала сватбата и нямам лични впечатления. На срещите ни беше вежлив, спретнат, компетентен и услужлив, обясняваше подробно, обърна ни внимание за неща, които са логични, но ние не се бяхме сетили. Оказа се и познат на приятеля ми.
Моят съвет е да си набележиш няколко (тук има много инфо, което е и много субективно) и да се срещнеш лично с тях. Искаш им записи на сватби, отиваш си у вас и гледаши слушаш внимателно всичко. Така ще разбереш кой каква дикция има, как му звучи гласа на микрофона, колко глупости говори и те така.
« Последна редакция: февруари 17, 2011, 23:08:18 от bella_mi » Активен
shampioni
Любопитен
*
Публикации: 20


www.shampioni.com


Моят сватбен албум

« Отговор #322 -: февруари 17, 2011, 22:51:06 »

Ако искате добър DJ от Пловдив, който да води много добре ти гарантирам препоръчвайки нашия: DJ Алекси,!  Тестван е преди мойта сватба на стария ми колега в бившата фирма и аз го препоръчвам на всички познати които ще се женят или ме питат за добър DJ, защото сме много доволни от него. Миналата година Алекси води и сватбата и на моя съдружник в Банско. Той е DJ с музикално образование и ги усеща сватбите!
Какво не му харесвате на Ленинград?!?!? Това е най-хубавия ресторант за сватби в Пловдив. Не случайно повечето известни личности от другите градове и мощни фирми като Атаро Клима си правят сватбите и частните партита там. Аз съм бил на сватба в Ленинград преди да направим нашата на мой много добър приятел се жени там преди 4-5 години и беше поканил 300 души и нито се задими, нито имаше блъсканици. Широко кеф, ползват скъпи ароматизатори за мириса на въздуха. Ленинград поне според мен е класи над Марица и Тримонциум!
« Последна редакция: февруари 17, 2011, 23:07:40 от shampioni » Активен
Phoebe
Новак
*
Пол: Жена
Публикации: 7



Моят сватбен албум

« Отговор #323 -: февруари 18, 2011, 02:55:23 »

Здравейте искам да попитам някои дали знае нпкои си DJ Весо дали е дбър и има ли препоръки за него, и също така за видеооператор Зани студио , фотографът ни ще е Георги Вачев Yes , но за видеооператора нямам никакви отзиви. Момичета ако знаете нещо моля кажете
Активен
borana_g
Регистриран

Публикации: 5


« Отговор #324 -: февруари 18, 2011, 08:06:12 »

Ами търсим изискан ресторант с хотелска част или в близост хотел понеже ще имаме гости от Варна, Бургас, Плевен и от чужбина и искам да им осигурим нощувката в хотела и все пак някаква отсъпка да направят. Ленинград не ми го хвалете и аз съм била на сватби там и не съм очарована! А къде е този ресторант Хитър Петър? Някой да има отзиви за сватбен дом Водолей? На мен ми харесва външния му вид, но вътре не съм влизала. Ще събере ли над 200 човека и най-вече ще се чувстват ли комфортно? Има ли момичета на които сватбите им са били там и как е? Мерси за инфото ще проверя този DJ.
Активен
stefania1981
Любопитен
*
Публикации: 32


« Отговор #325 -: февруари 18, 2011, 08:20:58 »

Здравейте искам да попитам някои дали знае нпкои си DJ Весо дали е дбър и има ли препоръки за него, и също така за видеооператор Зани студио , фотографът ни ще е Георги Вачев Yes , но за видеооператора нямам никакви отзиви. Момичета ако знаете нещо моля кажете
Ако наемете Зани студио,мисля,че няма да е грешка,те са си  име в Пловдив,а относно DJ Весо-незнам как да го кажа,за да не се намесят модераторите,просто ще ти кажа да потърсиш и други.Успех
Активен
roumyana
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 2648



Моят сватбен албум

« Отговор #326 -: февруари 18, 2011, 09:01:54 »

borana_g щом искате изискан ресторант с хотелска част, най- добре проверете Новотела и Тримонциум. Била съм на сватби и на двете места и наистина всичко беше много добро. За сватбения дом нямам никави впечатления.
Какво не му харесвате на Ленинград?!?!? Това е най-хубавия ресторант за сватби в Пловдив. Не случайно повечето известни личности от другите градове и мощни фирми като Атаро Клима си правят сватбите и частните партита там. Аз съм бил на сватба в Ленинград преди да направим нашата на мой много добър приятел се жени там преди 4-5 години и беше поканил 300 души и нито се задими, нито имаше блъсканици. Широко кеф, ползват скъпи ароматизатори за мириса на въздуха. Ленинград поне според мен е класи над Марица и Тримонциум!
Доста е крайно да се абсолютизира така. Разбира се всеки има право на мнение, но да подлагате и чуждото мнение на атаки е доста крайно.
Активен
stefania1981
Любопитен
*
Публикации: 32


« Отговор #327 -: февруари 18, 2011, 09:21:19 »

Ами търсим изискан ресторант с хотелска част или в близост хотел понеже ще имаме гости от Варна, Бургас, Плевен и от чужбина и искам да им осигурим нощувката в хотела и все пак някаква отсъпка да направят. Ленинград не ми го хвалете и аз съм била на сватби там и не съм очарована! А къде е този ресторант Хитър Петър? Някой да има отзиви за сватбен дом Водолей? На мен ми харесва външния му вид, но вътре не съм влизала. Ще събере ли над 200 човека и най-вече ще се чувстват ли комфортно? Има ли момичета на които сватбите им са били там и как е? Мерси за инфото ще проверя този DJ.
Незнам дали Ви устройва като вариант,но може да видите и в Куклен,има си хотел,външен  басейн,където е идеално за изнесен ритуал,а ресторанта за мен е доста приличен и цените са добри,но все пак е извън града,но то и Водолея не е в Пловдив.В Куклен Ви подаряват и сватбен апартамент за първата брачна нощ.
Активен
lawyer
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 779


Моят сватбен албум

« Отговор #328 -: февруари 18, 2011, 09:41:53 »

От моите впечатления смятам, че доста трудно ще се намери в Пловдив ресторант за над 200 човека, който да има и хотелска част и всичко да е на ниво. Споделям горните мнения на момичетата- освен Ленинград, другият е Новотела (залата е Бендида, ако не се лъжа) и мисля, че наистина Ленинград е едно от най-добрите, да не кажа най-доброто за големи сватби smile възможно е да има и други ресторанти с голям капацитет, но те са по-скоро в битов стил и малко не ми се връзват за сватби, въпреки че всеки си има вкус smile Относно dj Алекси и ние сме го наели за нашата сватба, след много четене във форума, срещи и т.н., но мисля, че не сме сбъркали! За фотографа Георги Вачев поздравления за булката, която го е избрала, много е добър, препоръчвала съм го тук във форума, защото имам преки наблюдения върху работата му.
Активен
lawyer
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 779


Моят сватбен албум

« Отговор #329 -: февруари 18, 2011, 09:50:44 »

borana_g, видях, че питаш и за Водолей, мисля, че 230 човека няма да успее да събере вътре  crazy иначе отвън имат голяма градина, но пък понеже е септември сватбата, рискуваш да завали sad изчети назад темата за булки от Пловдив има мнения на хора, които са присъствали на сватби, проведени там. И все пак си намисли няколко ресторанта, които да обиколиш на място, защото от личното впечатление по- добро няма!
Активен
Страници: 1 ... 20 21 [22] 23 24 ... 28   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines