Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

юни 07, 2024, 21:21:46

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 3 4 [5] 6 7 ... 28   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: СВАТБА В ПЛОВДИВ - 9 част  (Прочетена 179916 пъти)
 
D.J. Алекси
Ентусиаст
**
Пол: Мъж
Публикации: 131


Ако искаш сърце да дадеш, сърце ти трябва да имаш


Моят сватбен албум

« Отговор #60 -: ноември 23, 2010, 23:17:13 »

Bella_mi, търсете в интернет и разгледайте сайта на "Замъка Орфей" в гр. Куклен и хотел-механа "Диана" в с. Труд. И двете са с много красиви градини и имат хотелска част, но са на околко 5-6 км. от гр. Пловдив...
Активен
Garfield
Ентусиаст
**
Публикации: 128



« Отговор #61 -: ноември 24, 2010, 09:21:59 »

Здравейте,
някои има ли снимки от сватбени тържества в този Виенски павилион? smile
Активен
Garfield
Ентусиаст
**
Публикации: 128



« Отговор #62 -: ноември 24, 2010, 13:48:37 »

Благодаря ви момичета. Просто ми е интересно как се получават там нещата...изнесен ритуал, тържеството вътре.
А в интернет нямам никаква информация. И най-интерсно е, че като бяхме в Санкт-Петербург, те нищо не споменаха за този павилион.  smile
Активен
_Yani_
Любопитен
*
Публикации: 20



« Отговор #63 -: декември 01, 2010, 11:24:55 »

Здравейте, предложете сладкатница с богат избор на торта за да изберем някоя.
Не съм от Пловдив и нямам допир и информ за сладкарници. Но знам, че искам
да е лека, хубава и интересна. smile
Активен
roumyana
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 2648



Моят сватбен албум

« Отговор #64 -: декември 01, 2010, 11:32:32 »

здравей Яни, споделям моя опит, който е от преди 2-3 г. , но мисля, че все  още е актуален:
 Скалата- хубави на вид торти, добра цена, но са само сметанови и на мен лично не ми харесват.
Попимони- няколко вида крем, не ми допаднаха като вкус, тежички ми бяха.
 Неделя, много ми харесват, но идват двойно по-скъпи.
Бътерфлай, много вкусни, но цената е на килограм и не се знае колко ще излезе тортата.
Моят фаворит е Сладък рай, добра цена и най-добрия вкус.
 има и една нова сладкарница Недим, до Полиграфията, в която прявят уникални слдкиши,те също предлагат сватбени торти, но не знам как са на вид и цена.
Светлана 99- отврат
торти Чочко- не ми харесват
Активен
Garfield
Ентусиаст
**
Публикации: 128



« Отговор #65 -: декември 01, 2010, 13:21:29 »

roumyana,
Къде е тази сладкарница "Сладък Рай"? Чувала съм за нея, но не съм опитвала и гледала тортите им.  smile
Активен
roumyana
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 2648



Моят сватбен албум

« Отговор #66 -: декември 01, 2010, 15:01:42 »

самата сладкарница е доста забутана , намира се в Тракия до Форума, се завива по една уличка , която е точно срещу форума и е под един блок, може на место да се опита има и няколко витрини с готови торти, самата сладкарница не е особено приветлива, даже по-скоро изглежда зле, но имат голямо разнообразие на пълнежи, моята беше с крем брюле и фондан отгоре, стана каквато я искам, а и беше много вкусна и пресна. дано да съм помогнала с обясненията.
Активен
lawyer
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 779


Моят сватбен албум

« Отговор #67 -: декември 02, 2010, 22:54:49 »

Здравейте! Тъй като и на мен ми предстои сватба, както на всички момичета от този форум, реших да се включа. Харесали сме ресторант, за който обаче почти няма информация и мнения- р-т "Русалка". Така, че ви моля, ако някой има наблюдения за сватби, проведени там, да сподели нещо, защото от снимките изглежда доста добре, особено, ако е украсен подходящо! Благодаря, предварително!
Активен
stasidimovska
Регистриран

Пол: Жена
Публикации: 6



Моят сватбен албум

« Отговор #68 -: декември 04, 2010, 13:33:36 »

Здравейте! Тъй като и на мен ми предстои сватба, както на всички момичета от този форум, реших да се включа. Харесали сме ресторант, за който обаче почти няма информация и мнения- р-т "Русалка". Така, че ви моля, ако някой има наблюдения за сватби, проведени там, да сподели нещо, защото от снимките изглежда доста добре, особено, ако е украсен подходящо! Благодаря, предварително!
Здравей,и на мен ми предстои сватба на 11.06.2011 и аз съм се насочила към този ресторант Русалка,нещата който съм чувала за него са че при големите горещини климатиците им не били пуснати и вътре било тясно,ще се радвам ако някой помогне ,да даде едно рамо за ресторант в града на тепетата  Wink
Активен
lawyer
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 779


Моят сватбен албум

« Отговор #69 -: декември 04, 2010, 14:25:11 »

Аз се отказах от Русалка, само заради едно нещо...Този ресторант, когато е украсен изглежда добре, но стените и тавана, няма как да се скрият, а те са от "едно време" и въобще не ми харесват. Иначе офертата им е страхотна, като се почне от цените на кувертите и това, че няма допълнителна такса за нещата, които искаш да вкараш отвън; другото, което беше евтино е таксата за оставане след 24.00 часа- 60 лв., навсякъде другаде започват от 80 лв.-100 лв. Нооо... тези стени и тавани не можах да ги преглътна и реших да е на друго място сватбеното събитие!
Активен
veninceto
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 150



Моят сватбен албум

« Отговор #70 -: декември 04, 2010, 21:44:01 »

Моята сватба беше в р-нт Глобус, всичко беше на ниво. Доволна съм много, харесва ми и го препоръчвам! Харесва ми много и ресторант Чардака,но той е доста по-голям.. smile
Активен
lawyer
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 779


Моят сватбен албум

« Отговор #71 -: декември 05, 2010, 12:38:07 »

Ние запазихме р-т Лайпциг (голямата зала) и съм много доволна lol) след обновлението е станал много изискан и не стои като много ресторанти в "битов" стил, а това е важно поне за мен. Мисля, че сватбата е хубаво да бъде в големи и хубави ресторанти като "Тримонциум", "Санкт Петербург" и "Лайпциг", стига човек да може да си го позволи, но офертата, която ни дадоха от "Лайпциг" беше много добра и такава, каквато е в повечето по-евтини ресторанти... Самите куверти са на нормални цени, започващи от 25лв. до 32 лв., а относно вкарването на алкохол отвън също е ниска цената- 1,50 лв. на човек, което мисля, че е много добре! А ресторанта е просто супер, поне за мен!
Активен
posum
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 725



Моят сватбен албум

« Отговор #72 -: декември 05, 2010, 13:22:41 »

Ние запазихме р-т Лайпциг (голямата зала) и съм много доволна lol) след обновлението е станал много изискан и не стои като много ресторанти в "битов" стил, а това е важно поне за мен. Мисля, че сватбата е хубаво да бъде в големи и хубави ресторанти като "Тримонциум", "Санкт Петербург" и "Лайпциг", стига човек да може да си го позволи
Смешно е да сравняваш Тримонциум и Сант Петербург с Лайпциг.
Как вървят кувертите и таксите за р. г. Марково?
Активен
lawyer
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 779


Моят сватбен албум

« Отговор #73 -: декември 05, 2010, 19:13:37 »

Относно сравнението на р-т Санкт Петербург и Тримонциум с Лайпциг, първо не съм ги сравнявала въобще, просто казах, че тези три ресторанта ми харесват за голяма сватба и това, че за разлика от много други ресторанти не са в "битов" стил, тип "кръчма", а са си типични изискани ресторанти...лично мое мнение, с което не обвързвам никой! Да не говорим, че след последното обновление Лайпциг е на много добро ниво smile
Активен
Eli_P
Любопитен
*
Публикации: 45


« Отговор #74 -: декември 06, 2010, 09:21:46 »

Смешно е да сравняваш Тримонциум и Сант Петербург с Лайпциг.
Как вървят кувертите и таксите за р. г. Марково?
Аз само не разбирам защо трябва все да се плюе по някои ресторанти, като искате да се рекламирате  pleasantry не е нужно по този начин да усмивате другите заведения. Тук трябва да разказваме как е преминала сватбата ни и да си помагаме взаимно good Моята сватба като беше в Лайпциг, какво да ме е срам ли че не съм отишла в Тримонциум или Ленинград? nea
Активен
Страници: 1 ... 3 4 [5] 6 7 ... 28   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines