Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

май 24, 2024, 00:45:45

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 2 [3] 4 5 ... 28   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: СВАТБА В ПЛОВДИВ - 9 част  (Прочетена 179150 пъти)
 
dragonfly_d
Любопитен
*
Пол: Жена
Публикации: 31



« Отговор #30 -: септември 29, 2010, 00:36:20 »

Тук ако не става въпрос за Джия Бийч, не знам smile Просто съм убедена. Добре е че сте се отказали. Аз много исках да го сменя, но за съжаление мъжа ми не покрепи...Както и да е smile Сигурна съм че ще си направите страхотна сватба, какъв е този ресторант Мемори? Аз не го знам, има ли снимки?
  Капризче- досетливче  good  Благодаря ти, надявам се наистина да е страхотна сватба  Party time  Ето страницата на Мемори http://www.facebook.com/album.php?aid=4981&id=100000627259262 Мисля, че Мемори и Хемингуей са на един собственик... Както и да е. Още веднъж, благодаря  give_rose
Активен
hellen_law3
Новак
*
Публикации: 13


« Отговор #31 -: септември 29, 2010, 10:35:34 »

Здравейте, момичета!
Нашата сватба мина и със съпруга ми останахме много доволни от всичко.Съжалявам, че ще прозвучи като реклама, но искам да изкажа изключителни благодарности на ресторант "Рачич" в с.Войводиново, които направиха всичко възможно да се чувстваме комфортно и да удовлетворят всяко едно наше желание.
Благодарим и на "БАЛОНИТЕ" за страхотната украса и за това, че изпълниха всяко наше желание.
Специално благодарим и на невероятния си диджей Васил Аврамов за това, че перфектно осъществяваше подгряването на нашето веселие smile
Пожелавам на всяка от вас да се чувства така, както аз в сватбения си ден!
Успех!
Активен
Anita81
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 719



Моят сватбен албум

« Отговор #32 -: септември 30, 2010, 01:12:09 »

момичета,можете ли да ми кажете къде в Пловдив мога да намеря балони в цвят БОРДО без значение с хелий или не, че намирам само обикновено червени балони, но не и бордо? Мерси
Активен
veninceto
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 150



Моят сватбен албум

« Отговор #33 -: септември 30, 2010, 12:20:50 »

anitta, провери ли в 101 балона или Jumboto? smile
Активен
Mimcheto_85
Регистриран

Публикации: 4


Моят сватбен албум

« Отговор #34 -: октомври 01, 2010, 13:18:21 »

Моля помогнете ми трябва ми сайт от който сама мога да си изработя тейбъл картичките моля ви ако някой има представа за някой сайт да пише спешно е cray
Активен
Nina Style
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1790


www.ninabg.com


Моят сватбен албум

« Отговор #35 -: октомври 02, 2010, 00:49:01 »

Моля помогнете ми трябва ми сайт от който сама мога да си изработя тейбъл картичките моля ви ако някой има представа за някой сайт да пише спешно е cray
За  такъв сайт незнам ,но можеш да си харесаш от чужди сайтове / има страхотни / и да ги пратиш на рекламна агенция да ти ги направят !
Активен
Dalisha
Новак
*
Пол: Жена
Публикации: 19


http://vbox7.com/play:77f1e8e1


Моят сватбен албум

« Отговор #36 -: октомври 04, 2010, 20:59:33 »

nassi 1985-преди 2 месеца мина моята сватба и беше в ресторант-градина Марково и със съпруга ми сме много доволни от всичко.На нас ни дадоха да си вкараме всичко,но незнам дали не беше компромис.Смело мога да кажа,че това е един страхотен ресторант и управителката е много мила и знае какво прави!Ние искахме сватбата да е в градината и за това се насочихме към този ресторант и наистина стана уникална градинска сватба!
Активен
posum
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 725



Моят сватбен албум

« Отговор #37 -: октомври 05, 2010, 19:01:40 »

Ще се радвам да споделиш снимки. Колко върви кувертът там?
Активен
smarfietka
Регистриран

Публикации: 2


« Отговор #38 -: октомври 25, 2010, 15:08:07 »

Здравейте, регистрирах се и тук, защото отскоро нося годежен пръстен и разбира се ще трябва и за сватба да се мисли. И първата питанка ми е ресторант-а. За около 150човека става въпрос. Империал съм си харесала май-май, но искам да попитам и Вас. Отворене съм и за други идеи - търся класически, стилен ресторант в Пловдив.
Активен
Eli_P
Любопитен
*
Публикации: 45


« Отговор #39 -: октомври 25, 2010, 15:21:36 »

Здравейте, регистрирах се и тук, защото отскоро нося годежен пръстен и разбира се ще трябва и за сватба да се мисли. И първата питанка ми е ресторант-а. За около 150човека става въпрос. Империал съм си харесала май-май, но искам да попитам и Вас. Отворене съм и за други идеи - търся класически, стилен ресторант в Пловдив.
Не знаех, че Империал става за 150 човека.Аз като питах за нашата, 110 човека, момичето ми каза, че залата е до 100 души beating Нашата ще е в Лайпциг, след две седмици, и после ще мога да дам отзиви.До колкото разбрах ресторанта там е май за 170 човека, аз се притеснявам да не изглежда празен с нашите 110 girl_impossible
Активен
roumyana
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 2648



Моят сватбен албум

« Отговор #40 -: октомври 25, 2010, 15:45:06 »

залата в лайпциг не е толкова голяма, даже със 110 човека ще е иделано, като са повече е много наблъскано. не се тревожи, така ще са по- хубаво разположени хората,.
 в империал има 2 зали едната събира 250 човека, а другата е по-малка, май я бяха затворили за известно време, сега не знам как е.
Активен
svekarva
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4023



« Отговор #41 -: октомври 27, 2010, 14:05:12 »

dragonfly_d, страхотен е този ресторант! Има ли достатъчно голям дансинг? Аз съм от Пловдив, но не съм ходила там. Ще имаме гости и може да се отбием.
Активен
dragonfly_d
Любопитен
*
Пол: Жена
Публикации: 31



« Отговор #42 -: ноември 01, 2010, 01:10:57 »

svekarva , ресторантът е невероятен! Много е уютно и стилно smile Персоналът е страхотен, обслужването е на изключително високо ниво! Храната е божествена! Просто няма забележка!!! Ние бяхме 93 човека, бяха изнесли мнооого малка част от интериора, но имаше предостатъчно място за танцуване. Но имай предвид, че и самите маси бяха пренаредени, така че да се отвори по-голямо пространство за танците. Сигурна съм, че няма да съжалявате, ако заведете гостите си там. От нашата сватба минаха две седмици, а приятелите ни не спират да говорят колко разкошен е бил ресторанта smile
Активен
Phoebe
Новак
*
Пол: Жена
Публикации: 7



Моят сватбен албум

« Отговор #43 -: ноември 11, 2010, 17:14:23 »

Здарвейте, нова съм във форума.  Wink скоро и мене ме очаква сватба, мислим да е юни месец  smile Моляви даите ми съвет за ресторанти. Вече разпитахме на няколко места , но нищо не мога да си харесам. Първоначално исках в Ленинград,но там се оказа че няма свободни дати, след това се отправихме към новотела - и там ударихме на камък. Днес бяхме да гледаме Сватбен Дом Водолей, моляви дайте мнение за него и отзиви. Аз лично не го харесах много, но вече незнам къде другаде може да е свадбата ни  sad
Активен
Eli_P
Любопитен
*
Публикации: 45


« Отговор #44 -: ноември 11, 2010, 17:46:34 »

Здарвейте, нова съм във форума.  Wink скоро и мене ме очаква сватба, мислим да е юни месец  smile Моляви даите ми съвет за ресторанти. Вече разпитахме на няколко места , но нищо не мога да си харесам. Първоначално исках в Ленинград,но там се оказа че няма свободни дати, след това се отправихме към новотела - и там ударихме на камък. Днес бяхме да гледаме Сватбен Дом Водолей, моляви дайте мнение за него и отзиви. Аз лично не го харесах много, но вече незнам къде другаде може да е свадбата ни  sad
Здравей и добре дошла при нас Wink Има още много други ресторанти за сватба в града - Тримонциум,Империал,Лайпциг (нашата е там на 13.11. и после ще мога да дам отзиви), Малък Бунарджик,Хитър Петър, зависи за колко човека става въпрос. Успех! good
Активен
Страници: 1 2 [3] 4 5 ... 28   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines