Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

април 29, 2024, 07:08:36

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 25 26 [27] 28   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: СВАТБА В ПЛОВДИВ - 9 част  (Прочетена 177794 пъти)
 
soffyty
Любопитен
*
Пол: Жена
Публикации: 32



« Отговор #390 -: март 02, 2011, 11:47:05 »

Жасминка, благодаря за инфото. Ще взема да намина от там тези дни. Може пък да ми предложат нещо на по-сносна цена  give_rose
Активен
mimi84
Любопитен
*
Публикации: 28



« Отговор #391 -: март 02, 2011, 14:27:59 »

В интернет сайта за ресторантите видях кувертите на ресторант Руж започват от 25 до 35лв. Това добре ли е според вас? Такива ли са навсякъде? Иначе от снимки много ми хареса, ще ги покажа на моя приятел и ако той ги хареса, ще отидем да го видим на живо. А в Марково от кога са два ресторантите аз знам само 1 ето този http://www.restorantmarkovo.com/ и техните снимки ми харесват. Не съм ходила там но ми го похвалихa и четох най-различни мнения за него. В сайта има примерни менюта за сватбата, но няма цени публикувани моля нека който знае повече да сподели. Относно студио ДИТ и техния екип, натъкнах се случайно като се ровя в интернет на много грозни сцени с коментари и разправии в които са се намесвали и те и техните имена заедно с на други, което ме разколеба какво да търся и на какво да вярвам. Получих и лично съобщение от видео оператора Димитър Димитров, който ми е пратил интернет сайта си да разгледам, като не ме разколебава от ДИТ, но неговото мнение е че е хубаво да погледна повече неща преди да се спрем на някой и мисля, че е прав. Ще гледам за още и ще действаме smile
Активен
roumyana
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 2648



Моят сватбен албум

« Отговор #392 -: март 02, 2011, 14:45:06 »

според мен без да си отишъл на место и да видиш ресторанта няма как да рпецениш дали ти харесва или не. личното впечатление е най-важно. Ние поне доста обикаляхме и се чудихме, едва когато вече бяхме свели изборът до няколко ресторанта , тогава започнах да питам за мнения и то  за да знам от какво да се предпазя и какво да гледам.
Относно фото, оператори и дж,  добре е да се чете, но има доста професионалисти, които взаимно се подкрепят във форума и най- добре е от някой познат или човек , на който можете да разчитате да получите съвет и препоръка.
Активен
eli_belii
Ентусиаст
**
Публикации: 84



Моят сватбен албум

« Отговор #393 -: март 02, 2011, 15:22:10 »

За ресторант Руж мога да кажа,че преди много време с мои колеги няколко пъти обядвахме там и кухнята беше добра,но лично аз немога да си представя нашата сватба да бъде в административна сграда под земята.Ние много държахме да има градина може и малка но да я има,затова избрахме новият ресторант преди Марково - Екзотик good.Много е светло и просторно,и има страхотно езеро yahoo
Активен
gabriella
Новак
*
Публикации: 18


« Отговор #394 -: март 02, 2011, 22:01:47 »

Много благодарности на cocorbita, roumyana и veninceto за информацията за материалите за поканите! Още утре ще отидем да поразгледаме.

Относно ресторантите - присъединявам се към мненията, че най-важният фактор е сами да видите набелязаните ресторанти и да се срещнете с хората, с които после ще контактувате за организацията, за да имате собствени впечатления. Отзивите и мненията помагат, но личното впечатление е най-важно.
Активен
ivina86
Регистриран

Публикации: 1


« Отговор #395 -: март 07, 2011, 14:23:46 »

Здравейте на всички от мен,за първи път пиша в форума:)
Сватбата ни ще е на 26.03.2011г.в ресторант градина Марково,след дълго обикаляне на ресторанти се спряхме на него.Ресторанта е страхотен и управителката също.Ние държахме да има градина,понеже искахме изнесен ритуал.Условията на ресторанта са много приемливи-куверт 25лв.като може да се внесе алкохол,мезета,ядки,плодове и др.Не се позволява внасянето на безалкохолни,бира и мин.вода.
Относно ДЖ се спряхме на АР ДЖИ,фото и видео-Венци видео,а също ще имаме и изненада за гостите по-средата на сватбата-формация Етноритъм smile
За украса на градината и ресторанта изпрахме сватбена агенция Парфюм-изклучително мили момичета,съобразяват се изцяло с нашите желания и бюджета с който разполагаме.
Активен
mimi84
Любопитен
*
Публикации: 28



« Отговор #396 -: март 07, 2011, 16:26:02 »

Здравейте момичета. Интересува ме има ли такива от вас,  които са ползвали или ще ползват услугите на сватбена агенция "Ваня Стил" ? Харесаха ми нещата който видях техния интернет сайт и моля да споделете вашите мнения.
Активен
posum
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 725



Моят сватбен албум

« Отговор #397 -: март 07, 2011, 18:25:19 »

Imame бъдеща булка, която е с Ваня. Аз чух противоречиви мнения за нея и още се чудя към кого да се насоча.
Ивина, след сватбата искам подробна информация за всичко, понеже и нашата сватба ще е там.
Активен
lawyer
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 779


Моят сватбен албум

« Отговор #398 -: март 07, 2011, 20:04:57 »

Mimi84, аз съм наела "Ваня Стил" за украсата smile сватбата ще ми бъде септември месец, засега съм доволна от отношението, коректна е, всичко е "облечено" в договор с разбити цени на всяка услуга и може да се добавя по всяко време нещо ново. Даде ми и много ценни съвети за самата украса, ако те интересува нещо повече, ми пиши на лични!
Активен
eli_belii
Ентусиаст
**
Публикации: 84



Моят сватбен албум

« Отговор #399 -: март 08, 2011, 15:12:37 »

Честит празник на всички! За агенциите.аз лично съм много объркана. Писах на няколко агенции и вече се срещнах с едната и в петък имам среща с още една. Ние нямаме време да обикаляме много и затова реших да им пиша за да се ориентирам с цените и след това да преценим с кои да се срещнем.  Ваня стил също беше в нашия списък.но не пожела ди ни прати някакви  примерни цени и ни отговори..че това може да се обсъди само на лична среща. Другата агенция Парфюм  ни е малко скъпичка  и  затова мисля,че до среща няма да се стигне. Но офертата е много добре написана и човек много добре може да се ориентира,какво предлагат като агенция. Украсите са им много хубави. Получих подробна оферта и от Нина стил и се срещнахме с тях. Доволна съм от всичко,.което ми предложиха,а от украсата съм възхитена,но за лично успокоение ще се срещнем и с още една за да видим и други предложения.  Иначе момичето с което се срещнахме в Нина стил беше много учтиво и ни затрупа с материали на различни украси.албуми на фотографи и дискове на различни оператори. Дадоха ни и за вкъщи 4 диска на различни оператори да гледаме сватби. Цените ни устройват,а и след като сравних цените от други агенции си мисля,че при всички е едно и също.  Но от която и да решим да се възползваме докато не мине сватбата  не мисля,че ще мога да съм спокойна,защото аз съм от хората, които вярват само на себе си и това ми е голям проблем. Да се похваля и за роклята,че вече избрах модела и сега остава да намеря кой да ми е ушие.  Смятаме другата седмица да ходим да каним кумовете. И по този повод да попитам дали е задължително сега да им носим поканата? Ние още не сме избрали покани,но се притеснявам дали ще приемат да ни кумуват и затова искам още сега да отидем.  Стига съм писала,че май прекалих.
Активен
mimi84
Любопитен
*
Публикации: 28



« Отговор #400 -: март 08, 2011, 15:30:43 »

Честит празник момичета give_rose
Аз друго искам да ви питам момичета. понеже лично питах видео оператора Димитър Димитров,но той не ми даде отговор на това. Имат ли нещо общо сватбената агенция "Ваня Стил" и видео оператора Димитър Димитров, някъде прочетох,че сина на "Ваня Стил" е точно този видеоператор Димитър Димитров,така ли е наистина?
Активен
bella_mi
Любопитен
*
Публикации: 40


« Отговор #401 -: март 08, 2011, 15:34:05 »

Според мен сватбата е много личен момент и всеки го организира както смята самия той за правилно. За мен няма такиво нещо като задължително, за това ние правим всичко както ние го чувстваме и искаме, а не както някой казва, че е трябва. girl_wink

Ние нашите кумове ги поканихме на Нова година, но още не сме им дали покана. В началото си мислех да ги изненадаме и да отидем направо с питка, пиле, хубаво вино ..., но като помислихме, решихме, че е по-добре първо да ги питаме и да им оставим време да си помислят. А те милите, въпреки че се познаваме от 100 години, толкова се изненадаха, кума даже от вълнение пребледня. Много приятно им стана, само се погледнаха и в един глас казаха "Дааааа"  yahoo. Бяха много сладки.
Активен
Nina Style
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1790


www.ninabg.com


Моят сватбен албум

« Отговор #402 -: март 08, 2011, 15:43:31 »

Честит празник момичета give_rose
Аз друго искам да ви питам момичета. понеже лично питах видео оператора Димитър Димитров,но той не ми даде отговор на това. Имат ли нещо общо сватбената агенция "Ваня Стил" и видео оператора Димитър Димитров, някъде прочетох,че сина на "Ваня Стил" е точно този видеоператор Димитър Димитров,така ли е наистина?
Какво значение има дали и е син или братовчед? Всеки си е индивидуален човек и си работи работата. Дори да и е син той не прави украси нито пък майка му снима. Всеки се занимава с това от което разбира и го влече.  good Ако човека от среща ви харесва и ви допада го наемате и няма никакво значение каква родствена връзка имат.  good Успех с подготовката.  good bella_mi е много права! Важното е вие какво искате и няма такова нещо като задължително.  good
« Последна редакция: март 08, 2011, 15:45:23 от Nina Style » Активен
Димитър Димитров
Любопитен
*
Пол: Мъж
Публикации: 26


:)


« Отговор #403 -: март 08, 2011, 16:04:09 »

Нина е много права  good Какво значение има кой какъв е на някой,майка ли ,братовчед ли yahoo Не мога да разбера? Да Ваня ми е майка..и какво от това?Фирмите и дейностите които предлагаме са различни,както сама поясни Нина smile Честитих празника на дамите,но виждам,че са истрили постами smile..Ох.......БЪЛГАРИЯ..

  Това бе последното ми писане и съвети в този сайт...

А що се отнася за реклама smile  Работата ми говори сама за себе си  smile

   Успех на всички
Активен
posum
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 725



Моят сватбен албум

« Отговор #404 -: март 08, 2011, 17:55:24 »

Честит празник момичета give_rose
Аз друго искам да ви питам момичета. понеже лично питах видео оператора Димитър Димитров,но той не ми даде отговор на това. Имат ли нещо общо сватбената агенция "Ваня Стил" и видео оператора Димитър Димитров, някъде прочетох,че сина на "Ваня Стил" е точно този видеоператор Димитър Димитров,така ли е наистина?
Toва беше най-малоумният пост, който съм чела. Нямаш ли си друга работа освен да разнищваш кой на кого бил син???
Аз още не съм се спряла на агенция...
Активен
Страници: 1 ... 25 26 [27] 28   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines