Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

април 29, 2024, 00:12:01

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 22 23 [24] 25 26 ... 28   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: СВАТБА В ПЛОВДИВ - 9 част  (Прочетена 177784 пъти)
 
once_upon_a_time
Професор
****
Публикации: 421


« Отговор #345 -: февруари 20, 2011, 15:48:16 »

И нашите DJ, фотограф и видео оператор са на обща цена 1200 лв, като смятам това за абсолютно разумно. За DJ - с две ръце препоръчвам Дидо и Миро, присъствала съм на немалко техни сватби, винаги е било забавно, като лично от тях двамата предпочитам Дидо. При нас DJ-ят ще води сватбата - т.е. различните ритуали в ресторанта.
За агенция Аврора не съм с много добри впечатления, най-вече от цените им, ако някой иска подробности - не знам дали не е по-добре на лични smile. Сега съм точно във фаза избиране на декораторка, срещнах се вече с 4 такива, трябва да систематизирам нещата и да видя коя ще ми излезне най-изгодно.
Въпрос - търся двойка, танцуваща латино танци, които да наемем за 1-2 танца.
Активен
galinka_ta
Регистриран

Публикации: 2


« Отговор #346 -: февруари 20, 2011, 17:27:59 »

Искам да ви питам някой запазил ли си е църква за 11.06.2011 позволяват ли и ако да къде?
Активен
kendicheva
Регистриран

Публикации: 6


« Отговор #347 -: февруари 20, 2011, 18:35:00 »

kendicheva, това капаро или обща сума е smile защото, ако е обща мисля, че е добре и на мен ми излиза толкова за тези услуги, без водещ
не е капаро,и аз мисля че е добре ,но забравих  да включа и оркестъра за извеждане ,те също са в тази цена
Активен
desita_dobreva
Новак
*
Публикации: 10


« Отговор #348 -: февруари 20, 2011, 20:53:39 »

Здравейте отново и от мен :girl_wink:Ние сменихме датата на сватбата с 01.10..Бяхме резервирали за август, но ни се наложи бързо да сменяме.За наша огромна радост нямахме никакви проблеми с ресторанта *YAHOO*Ние ще сме в Лайпциг, фото и видео се чудим м/у Зани и ДИТ, а за ДЖ още не сме решили,но то има много време до тогава :)За сега бързахме ресторанта да запазим, че като чета по форумите бързичко свършват датите blum Хайде успех на всички и ще обменяме опит Wink
Активен
eli_belii
Ентусиаст
**
Публикации: 84



Моят сватбен албум

« Отговор #349 -: февруари 20, 2011, 21:15:02 »

Момичета ние за два дена обиколихме 4 ресторанта. Ходихме в Джия Бийч и на мен лично ми хареса,но отношението на управителката нещо ме подразни. Отписахме го веднага. Бяхме в Тримонциум и съм впечатлена от ресторанта. Кувертите започват от 35лв до колкото ние искаме. Този който е от 35лв. е доста оскъден и мисля,че ще трябва да се добавят още неща. Като го смятаме ще ни излезе към 50лв на човек с това което ние искаме. Другия е Екзотик и за сега клоним най много към  него.  Куверта е от 30лв. пак до колкото си го направим. Много е красиво и аз си мислех,че е в село Марково,а той е много по близко до града. Има много красив басейн и градина с езеро. Ходихме и в другия ресторант в Марково,но отидохме само от любопитство,защото разбрахме,че ако сме навън музиката трябва да се намали до 23,30 ч. Иначе е много хубав и ако не беше музиката и той щеше да ни е фаворит. Остава само да проверим Виенския павилион и взимаме бързо решение.
Активен
kendicheva
Регистриран

Публикации: 6


« Отговор #350 -: февруари 21, 2011, 19:12:58 »

kendicheva, това капаро или обща сума е smile защото, ако е обща мисля, че е добре и на мен ми излиза толкова за тези услуги, без водещ
не е капаро,забравих оркестъра за извеждане ,те също влизат в цената  violin smile
Активен
soffyty
Любопитен
*
Пол: Жена
Публикации: 32



« Отговор #351 -: февруари 21, 2011, 19:50:19 »

Остава само да проверим Виенския павилион и взимаме бързо решение.

Моля те, сподели после информация за него, понеже е и в моя списък. Притеснява ме за него как стои въпросът с озвучаването също.
Активен
desita_dobreva
Новак
*
Публикации: 10


« Отговор #352 -: февруари 22, 2011, 21:18:52 »

Здравейте мили момичета,искам да ви се похваля докъде сме стигнали - както писах в предишния пост запазихме ресторанта на Лайпциг и съм готова и с избора си на ДЖ,фото и видео - студио ДИТ и ДЖ Дидо.Тъй като се чудих кои да избера,се допитах до момичето,което се занимава със сватбите в ресторанта и тя ми сподели техните наблюдения.Да ви кажа честно много ми помогна тя със съветите и приятелското си отношение и вече съм по-спокойна за цялата организация yahoo - ще има кой да ми помага,каза ми че няма проблеми да се допитвам до нея за всяко нещо.Искам да ви питам тези от вас които ще са там или са били вече каква допълнителна украса ще правите освен тази която предлага ресторанта scratch one-s head
Активен
lawyer
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 779


Моят сватбен албум

« Отговор #353 -: февруари 22, 2011, 22:15:53 »

Desita, споделям мнението за организаторката на сватбите в Лайпциг (Зара мисля, че се казваше) и ние сме с много добро впечатление от нея smile относно украсата, аз реших да се доверя на агенция, която да ми направи изцяло украсата и да се лиша от тяхната- това, което те ми предложиха не е лошо, но аз реших, че искам още много допълнителни неща, а и относно цветовете залагам на бяло и лилаво, а техните панделки за столовете са златисти (не че е лошо да се комбинарат трите цвята), та затова реших един човек да ми направи всичко от до, а не да се разпокъсвам една част от тук, друга оттам! Иначе, си заслужава за тези пари, предлагат калъфи за всички столове с панделки, украса на младоженческата маса, мисля че е добре като цяло smile
Активен
once_upon_a_time
Професор
****
Публикации: 421


« Отговор #354 -: февруари 22, 2011, 22:59:55 »

Страхотно, очертаваме се солидна група за Лайпциг, може да си направим и отделна тема  Bravo. Аз ще заложа на декорация в бяло и златно и ще се възплозвам от калъфите и панделките за столове. Украсата на младоженската маса пропуснах да питам какво ще представлява, ако ми хареса на снимки - няма да я откажа и нея. И ще си наема агенция (или частно лице, май натам клоня), която да ми сложи украса с живи цветя и органза по масите на гостите, балони и не знам какво друго още - само нахвърлям. Засега само сме избистрили цвета на декорацията, което не е малко, де smile
Активен
Eli_P
Любопитен
*
Публикации: 45


« Отговор #355 -: февруари 23, 2011, 14:14:21 »

Момичета, като ви чета постовете за Лайпциг ми се иска и на мен още един път да се омъжа... blum Да ви кажа аз не съм ползвала допълнителна украса освен балони, така че и тази на ресторанта е достатъчна, ако не искате да си оскъпявате бюджета girl_wink
Активен
djdimi
Професор
****
Пол: Мъж
Публикации: 361


dimifoto.weebly.com


« Отговор #356 -: февруари 23, 2011, 17:20:13 »

"Бяхме в Тримонциум и съм впечатлена от ресторанта. Кувертите започват от 35лв до колкото ние искаме. Този който е от 35лв. е доста оскъден и мисля,че ще трябва да се добавят още неща. Като го смятаме ще ни излезе към 50лв на човек с това което ние искаме." ...Да,определено куверта излиза над 50 лв. на човек с допълнително внесеният алкохол.Малко занемарена ми се видя зала "Амбасадор" (в краят на януари бях там),но с подходяща украса е добре...,а имайте предвид,че паркинга пред "Тримонциум" е общински и струва по 2 (два) лева на ЧАС за всеки паркиран автомобил. smile
« Последна редакция: февруари 23, 2011, 17:23:17 от djdimi » Активен
vasnad
Регистриран

Пол: Жена
Публикации: 1



Моят сватбен албум

« Отговор #357 -: февруари 24, 2011, 15:44:49 »

Здравейте и от мен колежки булки blum
И аз да се похваля ,че ДЕНЯТ е 21 маи 2011.Още ноември месец капарирахме парк-хотел "Империал",защото явно ще има бум на сватби.По принцип мислехме да сме на 14 ,но се оказа,че датата е била заета още от октомври.Темичките тук са ми страшно от полза и искам да изкажа едно голямо БЛАГОДАРЯ на всички съфорумки за активността си.Малко след запазването на хотела запазихме и DJ и фото (DJ Дидо и ДИТ).На скоро се сдобих и с така мечтаната рокля  yahoo.Сега само ми остават покани и декорация за ресторанта.
juj4, видях че се интересуваш от цената на ритуала в църквата "Свети Спас".там е 150 лева с хор.Аз като ходих ми се стори доста светла и просторна.Надявам се да съм ти помогнала. good
Активен
margo_pld
Новак
*
Публикации: 9


« Отговор #358 -: февруари 24, 2011, 17:41:59 »

Здравейте и от мен!!!За първи път пиша в този форум,макар че доста чета мнения и са ми доста полезни,за което благодаря на всички!И така ето че и ние с моя приятел се сгодихме smile  Girl_hide Сега ни предстои срещата с родителите,та всичко да си стане официално и да определим датата най-вероятно през септември!Проблема ми е,че баща ми държи на срещата да се обсъдят колко пари ще са ми нужни в началото за най-важните неща-DJ,фото и видео,като обща сума и капаро,ще съм ви благодарна ако дадете малко инфо!
Активен
djdimi
Професор
****
Пол: Мъж
Публикации: 361


dimifoto.weebly.com


« Отговор #359 -: февруари 24, 2011, 18:10:43 »

...колко пари ще са ми нужни в началото за най-важните неща-DJ,фото и видео,като обща сума и капаро,ще съм ви благодарна ако дадете малко инфо!

За Пловдив цените са около от 1000 лв ,до 1500 лв като обща сума.
Активен
Страници: 1 ... 22 23 [24] 25 26 ... 28   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines