Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

април 29, 2024, 07:16:03

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 [2] 3 4 ... 28   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: СВАТБА В ПЛОВДИВ - 9 част  (Прочетена 177795 пъти)
 
Eli_P
Любопитен
*
Публикации: 45


« Отговор #15 -: септември 13, 2010, 11:17:12 »

Здравейте момичета,тази седмица бях на сватба и видях че масата на младоженците беше с едни лампички...много красиво Bravo Знае ли някой от вас от къде мога да си купя такива лампички и за нашата сватба, а пък и после мога да си ги ползвам и у нас за празниците pardon
Активен
veninceto
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 150



Моят сватбен албум

« Отговор #16 -: септември 14, 2010, 08:56:49 »

Eli_P, proveri v Bricolage, Practiker i Jumbo. Там имат различни видове smile
Активен
Anita81
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 719



Моят сватбен албум

« Отговор #17 -: септември 17, 2010, 16:56:02 »

здравейте, може ли някой да ми даде инфо за някакъв сватбен салон, който се намира в Панаира и се провеждали сватби там, бил свързан с Ленинград- в смисъл собственост е на Гергов както и Ленинград, нямало кухня и ястията за сватбата се осигурявали от Ленинград, поне така разбрах, но ако някой има повече инфо ще се радвам да го сподели с мен smile Мерси
Активен
takorika
Регистриран

Пол: Жена
Публикации: 2


« Отговор #18 -: септември 18, 2010, 09:30:32 »

здравейте, може ли някой да ми даде инфо за някакъв сватбен салон, който се намира в Панаира и се провеждали сватби там, бил свързан с Ленинград- в смисъл собственост е на Гергов както и Ленинград, нямало кухня и ястията за сватбата се осигурявали от Ленинград, поне така разбрах, но ако някой има повече инфо ще се радвам да го сподели с мен smile Мерси
Здравейте, нашата сватба беше там и сме мноооого доволни! Всичко беше на ниво - напитките си бяха студени, храната беше топла, това че са на кетъринг от Ленинград изобщо не се разбира! Много е просторно - има място за всички и няма как да се блъскате на хорото. Персоналът също е без грешка, много са отзивчиви! Има възможност за изнесе ритуал в градинката! smile Успех в организацията!
Активен
Anita81
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 719



Моят сватбен албум

« Отговор #19 -: септември 18, 2010, 17:21:55 »

Здравейте, нашата сватба беше там и сме мноооого доволни! Всичко беше на ниво - напитките си бяха студени, храната беше топла, това че са на кетъринг от Ленинград изобщо не се разбира! Много е просторно - има място за всички и няма как да се блъскате на хорото. Персоналът също е без грешка, много са отзивчиви! Има възможност за изнесе ритуал в градинката! smile Успех в организацията!
благодаря за информацията, но не е за мен, за моя приятелка е smile А колко струва куверта и какъв е капацитета на залата?
Активен
takorika
Регистриран

Пол: Жена
Публикации: 2


« Отговор #20 -: септември 19, 2010, 12:38:36 »

благодаря за информацията, но не е за мен, за моя приятелка е smile А колко струва куверта и какъв е капацитета на залата?
Ние бяхме към 120, а предната сватба, на която отидох да видя салона бяха към 200-230, забравих точно, но има достатъчно място! Най-добре да отиде да разговаря в Ленинград, защото масово от гостите ни като кажем къде ще е сватбата бяха скептично настроени, но после бяха толкова приятно изненадани, че има нови желаещи вече!
Активен
Nina Style
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1790


www.ninabg.com


Моят сватбен албум

« Отговор #21 -: септември 20, 2010, 10:05:50 »

Залата в Панайра събира 220 човека . Може и повече ,но това е капацитета за да не е наблъскано . Храната е добра . Напитките се охлаждат в лед  малко преди да се заредят по масите . Обслужването е на ниво и на сватба от 130 човека бяха 6-7 сервитьора . Залата е просто уникална . Кръглите маси с добра аранжировка стоят просто възхитително .  give_rose
« Последна редакция: септември 20, 2010, 10:07:40 от NINA STYLE » Активен
posum
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 725



Моят сватбен албум

« Отговор #22 -: септември 21, 2010, 19:53:53 »

Бях на сватба във "Водолей" на асеновградско.
Салатата беше малка и доста съставки липсваха, а основното беше студено и намерих КОСЪМ с него bad. Силно НЕ препоръчвам.
Активен
VeniNY
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 76



« Отговор #23 -: септември 25, 2010, 22:25:46 »

CrystalSp,
Мене ме гримира Мими не знам за кого работи, от агенцията ми дадоха телефона, много бях доволна дори без пробен грим се разминах и пак вси4ко беше супер. Фризйор - Пепи ми прави косата от салон Александра зад 2ро районно, просто с 2 раце сам за нея, нямах никакви забележки. Ако искаш инфо пиши на ли4ни. Пазя си телефоните и на двете, защото вазнамерявам и за в бъдеще да ги ползвам ако ми се наложи в БГ.
Активен
dragonfly_d
Любопитен
*
Пол: Жена
Публикации: 31



« Отговор #24 -: септември 25, 2010, 23:50:38 »

Здравейте момичета,

моята сватба е след по-малко от месец. В петък бях на ръба на нервна криза girl_impossible , понеже решихме да сменим ресторанта ( става дума за Пловдив, затова пиша и в тази тема ). Няма да споменавам името на ресторанта, който зарязахме, защото не знам дали е в правилата, а и не е коректно... НО! Но, искам да споделя огорчението си от отношението на собственичката. Тази жена ми скъси живота поне с 5 години  tease Още не сме й казали  blum Разбрахме, че преди няколко седмици и друга двойка се е отказала от въпросния ресторант, дори са успели да си вземат капарото  Bravo  Имах чувството, че ролята на "клиент" не е наша, ами на собственичката. Искахме да наемем агенция, която да направи украсата- включително и обличането на столовете. ТЯ ( собственичката ) отказа агенция и аз полудях  diablo После омекна и обърна нещата на загриженост. Почна да ръси слова как нямало смисъл, как агенцията щяла да ни вземе много пари, как тя е била първата в града, която е вкарала подобен тип украси, а агенциите са тези, които едва ли не са откраднали идеята от нея ?!?!?! После НЕ предложи, а направо се наложи и заяви, че украсата е от нея и тя нямала да ни струва нищо. С една малка подробност, да си платим по 2,50лв на стол. Ок, аз нямах против дори и 3, 50лв да платим за стол, но поне украсата да е както трябва. Проблемите не свършиха до там! Пълно безумие!  Обърнахме цялата организация на 360... и точно когато се бях отчаяла ме просветли гениална идея за едно местенце, което адски обичам  yahoo Ресторанта се казва Мемори. Хората са хипер- гига- мега любезни, а интериора е много различен от общоприетата идея за сватбарски ресторант. А това нещо пък изцяло се връзва с наща идея за нещо различно.
На собственичката на ресторанта, който зарязахме сме оставили 400лв капаро. Много ми се иска да си вземем парите от тази нахална и нагла жена, но дори и да не успеем поне ще сме спокойни, че гостите ни ще получат нужното внимание в Мемори smile И не на последно място, хората в Мемори се съобразяват с нашите желания! И в този ред на мисли- бъдещи булки, преди да изберете ресторант, поинтересувайте се за инфо от сватбени агенции, видеооператори, фотографи и т.н. Единственото, което мога да споделя е, че хората, с които ще работим са много щастливи, че сме сменили ресторанта lol) Дори момичетата, при които си правим поканите, искрено се зарадваха когато ги помолихме да задържат печата.

« Последна редакция: септември 27, 2010, 21:30:04 от Капризче » Активен
nassi_1985
Регистриран

Публикации: 5


Моят сватбен албум

« Отговор #25 -: септември 26, 2010, 08:32:09 »

Здравейте,момичета.Незнам дали тук му е мястото,ако не е моля за извинение.Искам да попитам някои правил ли е сватба в ресторант-градина Марково.Разбрах че не можем да внасяме бира,минерална вода и безалкохолно.Айде за безалкохолно и бира ще го преглътна,но и минералната вода ли?
Моля ви пишете ми,какви са ви мненията изобщо за ресторанта и колектива?Колко ви излезе сватбата там?Благодаря ви предварително и приятен ден на всички Yes
Активен
Nina Style
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1790


www.ninabg.com


Моят сватбен албум

« Отговор #26 -: септември 26, 2010, 14:07:54 »

Здравейте,момичета.Незнам дали тук му е мястото,ако не е моля за извинение.Искам да попитам някои правил ли е сватба в ресторант-градина Марково.Разбрах че не можем да внасяме бира,минерална вода и безалкохолно.Айде за безалкохолно и бира ще го преглътна,но и минералната вода ли?
Моля ви пишете ми,какви са ви мненията изобщо за ресторанта и колектива?Колко ви излезе сватбата там?Благодаря ви предварително и приятен ден на всички Yes
Аз лично съм с много добри впечатления от персонала . И управителката и уравителя са много готини хора и всичко е на ниво . Този р-т определено знаят какво правят нещо, което много други не знаят! Колкото до мин. вода ,всеки р-т си има някакви правила . И други наши сватби не са внасяли вода.Но мисля ,че ще останеш доволна от всичко . Тук има много момичета на които сватбите са им били в този р-т .  good
Активен
nassi_1985
Регистриран

Публикации: 5


Моят сватбен албум

« Отговор #27 -: септември 27, 2010, 18:43:26 »

Благодаря ти,Нина за отговора.По принцип това беше единствения ресторант на който се спряхме и сватбата ни ще е там следващата година.Исках да разбера малко повече информация от двойки които са правили сватбата си там. Сватбаааа
Активен
Капризче
Наблюдаващ
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3244


Baby Time


Моят сватбен албум

« Отговор #28 -: септември 27, 2010, 21:32:33 »

Здравейте момичета,

моята сватба е след по-малко от месец. В петък бях на ръба на нервна криза girl_impossible , понеже решихме да сменим ресторанта ( става дума за Пловдив, затова пиша и в тази тема ). Няма да споменавам името на ресторанта, който зарязахме, защото не знам дали е в правилата, а и не е коректно... НО! Но, искам да споделя огорчението си от отношението на собственичката. Тази жена ми скъси живота поне с 5 години  tease Още не сме й казали  blum Разбрахме, че преди няколко седмици и друга двойка се е отказала от въпросния ресторант, дори са успели да си вземат капарото  Bravo  Имах чувството, че ролята на "клиент" не е наша, ами на собственичката. Искахме да наемем агенция, която да направи украсата- включително и обличането на столовете. ТЯ ( собственичката ) отказа агенция и аз полудях  diablo После омекна и обърна нещата на загриженост. Почна да ръси слова как нямало смисъл, как агенцията щяла да ни вземе много пари, как тя е била първата в града, която е вкарала подобен тип украси, а агенциите са тези, които едва ли не са откраднали идеята от нея ?!?!?! После НЕ предложи, а направо се наложи и заяви, че украсата е от нея и тя нямала да ни струва нищо. С една малка подробност, да си платим по 2,50лв на стол. Ок, аз нямах против дори и 3, 50лв да платим за стол, но поне украсата да е както трябва. Проблемите не свършиха до там! Пълно безумие!  Обърнахме цялата организация на 360... и точно когато се бях отчаяла ме просветли гениална идея за едно местенце, което адски обичам  yahoo Ресторанта се казва Мемори. Хората са хипер- гига- мега любезни, а интериора е много различен от общоприетата идея за сватбарски ресторант. А това нещо пък изцяло се връзва с наща идея за нещо различно.
На собственичката на ресторанта, който зарязахме сме оставили 400лв капаро. Много ми се иска да си вземем парите от тази нахална и нагла жена, но дори и да не успеем поне ще сме спокойни, че гостите ни ще получат нужното внимание в Мемори smile И не на последно място, хората в Мемори се съобразяват с нашите желания! И в този ред на мисли- бъдещи булки, преди да изберете ресторант, поинтересувайте се за инфо от сватбени агенции, видеооператори, фотографи и т.н. Единственото, което мога да споделя е, че хората, с които ще работим са много щастливи, че сме сменили ресторанта lol) Дори момичетата, при които си правим поканите, искрено се зарадваха когато ги помолихме да задържат печата.



Тук ако не става въпрос за Джия Бийч, не знам smile Просто съм убедена. Добре е че сте се отказали. Аз много исках да го сменя, но за съжаление мъжа ми не покрепи...Както и да е smile Сигурна съм че ще си направите страхотна сватба, какъв е този ресторант Мемори? Аз не го знам, има ли снимки?
Активен
cremy
Любопитен
*
Пол: Жена
Публикации: 24



« Отговор #29 -: септември 28, 2010, 08:32:21 »

Здравейте,момичета.Незнам дали тук му е мястото,ако не е моля за извинение.Искам да попитам някои правил ли е сватба в ресторант-градина Марково.Разбрах че не можем да внасяме бира,минерална вода и безалкохолно.Айде за безалкохолно и бира ще го преглътна,но и минералната вода ли?
Моля ви пишете ми,какви са ви мненията изобщо за ресторанта и колектива?Колко ви излезе сватбата там?Благодаря ви предварително и приятен ден на всички Yes

Най-добре разговаряйте лично с управителите за внасянето на алкохол,напитки вода и тн. Хубав ресторант е градината Марково,но има и още по-добри ресторанти от този - говорим за комфорт,кухня и др. 
Ресторант Мемори е бившата Ротонда на площад Съединение зад четвъртък пазара
Активен
Страници: 1 [2] 3 4 ... 28   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines