Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

април 29, 2024, 02:44:13

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 28 29 [30]   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: СВАТБА ВЪВ ВАРНА - 9 част  (Прочетена 170232 пъти)
 
vilenceto
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 409



Моят сватбен албум

« Отговор #435 -: март 29, 2011, 16:17:23 »

Babyfreak, много красива торта! И според мен кръгла е по-добре. Били споделила какъв крем и блат си избрахте, че аз от толкова много, не знам кой да избера (нашата сватбена торта също ще бъде от Ламор).
Bishkotski, дано си права и да дойде по-бързо! 
Извинявам се, ако ставам досадна с въпросите си, но тъй като трябва да резервираме хотел за част от гостите си, се чудех какво ви е мнението за Капитол? Аз прочетох добри мнения, но не знам дали да се решим да го запазим. Благодаря предвартително! 

за "Ламор" много пъти вече съм казвала, че ние останахме много доволни  good
Относно х-л "Капитол" - това според мен е един от най-добрите хотели във Варна. Малко са високи цените там, но щом питаш точно за него значи си наясно с това. Ние настаняваме там доста наши клиенти чужденци и винаги са оставали много доволни.
Активен
shanny
Ентусиаст
**
Публикации: 125



« Отговор #436 -: март 30, 2011, 11:53:46 »

Боже, момичета, мен две седмици ме нямаше и колко неща са се случили smile
Честито за придобивките на всички!!!!  Bravo

Да се похваля - намерих си най-прекрасните обувки на света!!!!  yahoo Бях в Германия за една седмица и кака ми беше решила, че без обувки няма да ме пусне да се върна и след еднодневно обикаляне попаднах точно на моята пантовка. Супер е изчистена, стандартна обла пантовка с около 5,5 см ток, но кожата е толкова мека, леко седефена..... ммммм .. нямам търпение да ги нахлузя вече smile

За съжаление се получи много нелепа ситуация с нашата фотографка, оказа се че е приела друг ангажимент, въпреки че се уговорихме за датата... много ми стана криво, защото ни е позната и щях да се чувствам много по-добре, ако ме снима познат, защото така или иначе не обичам мн да ме снимат и със сигурност ще имам "сценична треска" ... та сега сме в търсене и на фотограф. Някой чувал ли е отзиви за Реджи видео относно снимките. Аз им гледах едно видео и много ми хареса, че мислим за видеото да ги прослушаме, но за снимките събирам мнения още...
Активен
magyyy
Ентусиаст
**
Публикации: 96


Моят сватбен албум

« Отговор #437 -: март 30, 2011, 12:46:23 »

Shany, съветвам те да видиш и Ангел Ненов, фото студио Х, Емил Пенчев. Честито за обувките- на мен ми е голяма мъка да си намеря хубави бели обувки с ниско токче, но да не са булчински.
Активен
Bishkotski
Ентусиаст
**
Публикации: 101



« Отговор #438 -: март 30, 2011, 14:56:23 »

Shanny, не се коси за фотографката, така е трябвало да стане, няма нищо случайно и ще имате пак супер снимки smile. Много пъти съм споменавала, но за фотография специално - Ка студио са моите (и не само моите) абсолютни фаворити, друг е въпроса за коя дата става дума и дали са свободни ...
Това им е фейсбук страницата, иначе имат и сайт: http://www.facebook.com/kaphotostudio
За мен е много важно снимките да уловят цялата емоция на деня, да са истински, красиви, ненагласени и различни, затова и не ми допада начина на снимане на студио Х, Фотеви и т.н., но въпрос на вкус все пак smile.
В този по-специфичен, т.нар. "репортажен" стил, който е много популярен сега и в Западна Европа и Америка, снима и Lesemann, но неговите цени са доста, доста хай ....
Активен
deni878
Любопитен
*
Пол: Жена
Публикации: 44



Моят сватбен албум

« Отговор #439 -: март 30, 2011, 15:11:12 »

shanny,

честито и от мен за обувките. Аз вече четох, че е явно доста трудничко да се намерят подходящи обувчици. Аз лично ще поизчакам да почне лятното зареждане, понеже искам да са тип сандалки smile

Във връзка с фотото, наистина жалко, че така се е получило, но може да реагирате навреме и да си намерите някой друг smile. Ние си ангажирахме Ka studio и мисля, че ще останем много доволни:)
Виж наистина във фейсбук и в сайта им тяхната работа: http://www.kaphotostudio.com/
Успех!
Активен
Lionelsa
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1616



Моят сватбен албум

« Отговор #440 -: март 30, 2011, 16:07:58 »

shanny, когато наемаш фото и видео гледай да са екип. Иначе вероятността да останеш доволна от крайния резултат е малка.
Нормално е, ако не си оставила капаро, да се ангажират с друга сватба. Успех в избора! Аз имам добри отзиви само за моя фотограф, но видео нямахме. Все пак, ако не намериш екип фото-видео, може да разгледаш снимките от моята сватбена тема и ако ти допаднат, ще ти дам координатите на фотографа.
Активен
sill
Любопитен
*
Пол: Жена
Публикации: 41



« Отговор #441 -: март 30, 2011, 16:22:15 »

За фото ако се вредиш при Васил Николов, ще останеш повече от доволна. smile страшен е!
Активен
shanny
Ентусиаст
**
Публикации: 125



« Отговор #442 -: март 30, 2011, 17:00:15 »

Благодаря, момичета!!! Взимам тефтера и почваме да ги прослушваме smile
Активен
gucci
Leader
****
Пол: Жена
Публикации: 6319


Обичаме се!


Моят сватбен албум

« Отговор #443 -: март 31, 2011, 08:28:29 »

Активен
Страници: 1 ... 28 29 [30]   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines