Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

април 29, 2024, 04:23:58

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: [1] 2 3 ... 28   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: СВАТБА В ПЛОВДИВ - 9 част  (Прочетена 177789 пъти)
 
Капризче
Наблюдаващ
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3244


Baby Time


Моят сватбен албум

« -: септември 03, 2010, 21:44:07 »

Мисля че много се разгоряха страстите в предходната тема, за това пускам нова smile


Ето я и Има ли булки от Пловдив? - 8 част
« Последна редакция: януари 26, 2011, 12:48:04 от fiibi_bg » Активен
veninceto
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 150



Моят сватбен албум

« Отговор #1 -: септември 03, 2010, 22:13:24 »

Аз искам да ви питам дали някой скоро е бил на сватба в ЗАМЪКА ОРФЕЙ в Куклен и как е там? Една моя съученичка работят в чужбина и догодина,ще правят сватба та помоли да питам. Аз самата не съм ходила поне от 2 години там, но тогава беше яко , правят ли сватби там още,някой от вас знае ли да даде топло инфо :-)
Активен
Капризче
Наблюдаващ
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3244


Baby Time


Моят сватбен албум

« Отговор #2 -: септември 05, 2010, 22:08:37 »

Такаа, изтрих постовете от спора. Честно казано ми писна тотално от тези спорове. Вече трия наред без предупреждение!!! Дано се спрете поне малко. Ако имате проблем вижте си се лично и се разберете. Никой не е длъжен да ви чете....
Активен
D.J. Алекси
Ентусиаст
**
Пол: Мъж
Публикации: 131


Ако искаш сърце да дадеш, сърце ти трябва да имаш


Моят сватбен албум

« Отговор #3 -: септември 06, 2010, 19:20:48 »

Аз искам да ви питам дали някой скоро е бил на сватба в ЗАМЪКА ОРФЕЙ в Куклен и как е там? Една моя съученичка работят в чужбина и догодина,ще правят сватба та помоли да питам. Аз самата не съм ходила поне от 2 години там, но тогава беше яко , правят ли сватби там още,някой от вас знае ли да даде топло инфо :-)

Аз последно бях там миналата година август-септември. Точно тогава правиха ремонт на външната част (от към централния път на Куклен) иначе ресторанта вътре е уникален с две огромни зали, капацитета е до 500 места /поне така пише и на билбордовете/. Доста изискан ресторант и вътре и вън - лукс smile
Активен
slance81
Новак
*
Публикации: 9


Моят сватбен албум

« Отговор #4 -: септември 07, 2010, 08:30:31 »

Момичета, спешно ми трябва препоръка за грим и прическа.
За грим засега с мисля за Слав от Pretty woman, но получих малко противоречеви отзиви за него- че гримира много силно и общо взето не се съобразява с желанията на булката.
А за прическа съм в голямо чудене- сигурно ще съм с вдигната коса, но се чудя на кой да се доверя. някакви отзиви?
Много, много благодаря на всички за отзвите!
Активен
benitka
Любопитен
*
Пол: Жена
Публикации: 25



Моят сватбен албум

« Отговор #5 -: септември 07, 2010, 08:57:48 »

Препоръчвам ти Коцето и Миро от "Добо и Капели" в капана / ул. Георги Бенковски 19 /. Ако искаш разгледай моя албум и ако ти допадната грима и прическата ми, можеш да отидеш на пробни грим и прическа. Коцето гримира страхотно, той все пак е професионалист. А за да бъда максимално точна, мен ме гримира Дани, която е от испанската школа, а прическата ми я прави Златка, защото просто бях поверила украсата на Коцето и Миро и нямаше как те да ме правят. Иначе нищо не ти пречи да пробваш, все пак не отнема нито много време, нито пари. Другото което мога да посъветвам е, докато ме правиха, фотографката ми ме снимаше и следяхме грима да не е прекалено силен или незавележим и така намерихме според мен златната среда. А за самата прическа аз знаех точно какво искам и как  smile и се получи точно така. Bravo
Активен
slance81
Новак
*
Публикации: 9


Моят сватбен албум

« Отговор #6 -: септември 08, 2010, 07:52:28 »

 Благодаря ти Бенитка, ти си наистина прекрасна. Аз си мисля да съм с вдигната коса, но ще пробвам и Добо и Капели.
Активен
_Yani_
Любопитен
*
Публикации: 20



« Отговор #7 -: септември 09, 2010, 09:14:37 »

Значи да ви кажа - миналата събота ходихме да гледаме ресторанти и да събираме оферти. Ходихме и в Империал. Подготвяха се за сватба. На масите имаше карвинг от диня (изваяна диня). Красота. Някой знае ли от къде мога да поръчам и за моята сватба и как вървят цените? Благодаря  blush
Активен
Eli_P
Любопитен
*
Публикации: 45


« Отговор #8 -: септември 09, 2010, 11:38:00 »

Значи да ви кажа - миналата събота ходихме да гледаме ресторанти и да събираме оферти. Ходихме и в Империал. Подготвяха се за сватба. На масите имаше карвинг от диня (изваяна диня). Красота. Някой знае ли от къде мога да поръчам и за моята сватба и как вървят цените? Благодаря  blush


Здравей Yani, по принцип това изкуство го владеят готвачите и не знам дали от някъде можеш да си поръчаш да ти направят. Вие в Империала ли ще бъдете? Ако сте там питайте просто дали главният готвач ще може да ви измайстори нещо такова и срещу каква сума;)
Активен
_Yani_
Любопитен
*
Публикации: 20



« Отговор #9 -: септември 09, 2010, 12:42:53 »

Няма да е в Империал, много е хубав ресторанта, но е много важно как ще ви посрещнат като питате, а на нас не ни се обърна много внимание, а и цените не са ни по джоба. Запазихме Лайбциг. Ще отида да попитам за такава диня. Момичето Зара си записа коя дата, телефон и какво искаме и когато се появи друг на нашата дата се обади за да ни уведоми и да вземем решение дали - или. Можеше да вземе капарото на хората и като се обадим да каже, че не е свободна вече датата. Но не го направи! smile Уф, че се разписах.
Активен
milenium80
Сватбар
***
Публикации: 293


Buongiorno Principessa!


« Отговор #10 -: септември 09, 2010, 18:15:07 »

здравейте момичета! Много отдавна не съм писала, но признавам че честичко прочитам какво пише тук, дали от носталгия или просто от любопитство... На всички пожелавам да имат най-хубавата сватба и най-паметен ден в живота. Искам да ви сподел за един ресторант, който посетих скоро и разбрах че провеждат сватби и всякакви други ресторанти, никой не е писал за него, може би защото е нов. става въпрос за ресторант "Менделсон" /името е доста подходящо, нали Wink/ Намира се до стадион Хр. Ботев, на ул. Богомил, мисля. Цените са страшно прилични, имат си калъфи за столовете и сепаретата, които предоставят безплатно на младоженците, арка и др. украси. Капацитетът според мен е до 200-250 души може би. Дано да съм била полезна на някоя от вас. pardon
Активен
veninceto
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 150



Моят сватбен албум

« Отговор #11 -: септември 09, 2010, 19:21:29 »

Milenium80. Къде по-точно се намира този ресторант на ул. Богомил? Аз не се сещам...
Активен
milenium80
Сватбар
***
Публикации: 293


Buongiorno Principessa!


« Отговор #12 -: септември 10, 2010, 07:57:16 »

veninceto, това е бившия р-т "фламант", ако го знаеш. До х-л Норис, новия, в началото на ул. Богомил, идвайки от стадион Хр. Ботев
Активен
cremy
Любопитен
*
Пол: Жена
Публикации: 24



« Отговор #13 -: септември 11, 2010, 11:08:46 »

здравейте момичета! Много отдавна не съм писала, но признавам че честичко прочитам какво пише тук, дали от носталгия или просто от любопитство... На всички пожелавам да имат най-хубавата сватба и най-паметен ден в живота. Искам да ви сподел за един ресторант, който посетих скоро и разбрах че провеждат сватби и всякакви други ресторанти, никой не е писал за него, може би защото е нов. става въпрос за ресторант "Менделсон" /името е доста подходящо, нали Wink/ Намира се до стадион Хр. Ботев, на ул. Богомил, мисля. Цените са страшно прилични, имат си калъфи за столовете и сепаретата, които предоставят безплатно на младоженците, арка и др. украси. Капацитетът според мен е до 200-250 души може би. Дано да съм била полезна на някоя от вас. pardon

A има ли проблем,да се ползва външна украса от агенция в ресторанта по желание и избор на младоженците или ги задължават да ползват само техните калъфи??? pardon
Активен
milenium80
Сватбар
***
Публикации: 293


Buongiorno Principessa!


« Отговор #14 -: септември 12, 2010, 17:16:07 »

cremy не те задължават разбира се. това е в услугана младоженците, а който не желае няма проблем, може да си ползваш агенция,  да украсиш ресторанта както си пожелаеш smile
Активен
Страници: [1] 2 3 ... 28   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines