Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

март 29, 2024, 04:24:39

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: [1]   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Сватбата на Hishten_pilec 05.09.2010  (Прочетена 4726 пъти)
 
michelle
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1484



« -: август 31, 2010, 16:05:35 »

 Остават броени дни до сватбата на още една септемврийска булка  smile Дано не се сърди много, че чак сега се появява нейна темичка  Girl_hide Пожелавам и да се наслаждава на последните дни от подготовката. И ще чакаме разказчета  smile
                         
Активен
asseto
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 557



Моят сватбен албум

« Отговор #1 -: август 31, 2010, 16:16:24 »

Ей, супер! Честита темичка, Hishten_pilec! smile
Надали ще имаш много време да споделяш вълненията си през последната предсватбена темичка, но много ще се радваме, ако пишеш поне набързо как вървят нещата.
Успех в последните приготовления и една страхотна сватба в неделя!
Активен
Hishten_pilec
Новак
*
Пол: Жена
Публикации: 18



Моят сватбен албум

« Отговор #2 -: август 31, 2010, 17:10:24 »

Уаууу! Не мога да повярвам! yea Имам си темичка! Благодаря много,  give_rose аз почти не съм се включвала във форума, затова изобщо не очаквах да си имам темичка, но сега, след я има - няма начин, ще разказвам!  Сега тръгвам от работа и малко ще трябва да обиколя магазините, но вечерта като се прибера и ще разказвам! danceg
Активен
bebe_27
Любопитен
*
Публикации: 26



« Отговор #3 -: септември 01, 2010, 11:27:26 »

Честита темичка
Активен
reni_vn
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 105


Булчица


Моят сватбен албум

« Отговор #4 -: септември 01, 2010, 11:44:16 »

Честита темичка, пожелаваме ти да я напълниш с най-красивите и незабравими емоции покрай приготовленията и най-вече от самия ден. Бъди много щастлива smile
Активен
savka
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 270



Моят сватбен албум

« Отговор #5 -: септември 01, 2010, 11:45:53 »

ЧЕСТИТА ТЕМИЧКА !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!


* 23.jpg (30.46 KB, 512x382 - видяно 313 пъти.)
Активен
Hishten_pilec
Новак
*
Пол: Жена
Публикации: 18



Моят сватбен албум

« Отговор #6 -: септември 01, 2010, 13:11:06 »

Благодаря на всички ви, момичета!  smile

Аз снощи късно се прибрах, но днес вече започвам да пиша. Всъщност започвам, но не знам от къде.

Най-вероятно трябва да започна с предложението за брак. То не беше съвсем изненада за мен, защото още няколко месеца по-рано моето момче беше подхвърляло за брак, макар че в началото мислех, че се шегува. Постепенно осъзнах, че говори сериозно. Но въпреки това въобще не съм допускала, че това може да стане още тази година, по-скоро за следващата си мислех. И така, на 3-ти март излязохме с него на разходка извън града и пак се разговорихме и още веднъж стана въпрос за това, но този път разговорът беше по-сериозен и за първи път се прокрадна идеята да оженим още тази година. На пети март получих вече официално предложение, както си му реда - на колене, с пръстен!  danceg И същия ден запазихме час на Пиротска 10 и в църквата за пети септември. Сватбата ще е в зала Триадица, после в "Св. Неделя". Организирахме се невероятно бързо. На следващия ден обиколихме разни ресторанти и си избрахме и капарирахме ресторанта в хотел Родина. Бързахме, защото преполагахме (правилно, както се оказа по-късно), че за 05.09.2010 ще има голям наплив от младоженци. Като съобщихме на родителите, всички се изненадаха колко сме бързи и решиха, че сигурно съм бременна, за да бързаме толкова. funnytooth

Следващата задача беше да ангажираме фотограф, DJ и видеооператор. Отново бързахме, за да не се окаже, че най-добрите вече са ангажирани, докато ние се мотаем. И разбира се, поканихме си кумовете.

На този етап организацията малко позамря. Бях доста заета в работата, а и където и да отидехме всички казваха: "Оооо, то има много време..." И така минаха няколко месеца, през които почти нищо не сме вършили по сватбата.

В края на юли изведнъж осъзнахме, че събитието доста е наближило.  shok И се затичхме пак: да поръчваме покани, да търсим рокля за мен и костюм за него, купихме чаши, поръчахме подаръчета за гостите, възглавничка за халки, късметчета за хвърляне и т.н.

В началото на август отскочихме до морето за десетина дни и се върнахме две седмици преди сватбата. Сега уж почти всичко е готово, но като се замисля колко неща още трябва да свърша през оставащите три дни направо пощръклявам!  insane

Май много дълго и досадно стана, но се чудех как максимално кратко да преразкажа събитията до момента. А за това, което предстои ще пиша по-късно.
Активен
госпожица
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 923



Моят сватбен албум

« Отговор #7 -: септември 01, 2010, 13:17:43 »

Честита темичка  give_rose От март за септември, наистина много бързо сте се спретнали, пожелавам ти успех в останалата подготовка и един вълшебен сватбен ден smile
Активен
asseto
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 557



Моят сватбен албум

« Отговор #8 -: септември 01, 2010, 14:47:11 »

Лелеее, колко сте бързи, направо не е истина! Браво на вас! Ние пък се моткахме почти една година – от решението да се женим до датата на сватбата са си точно 11 месеца и половина...  Girl_hide
Активен
tcveteto
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 55



« Отговор #9 -: септември 01, 2010, 15:34:55 »

Честита темичка и от мен! Наистина много бързо действате, ами продължавайте в същия дух  Good luck
Активен
Hishten_pilec
Новак
*
Пол: Жена
Публикации: 18



Моят сватбен албум

« Отговор #10 -: септември 02, 2010, 10:26:07 »

Благодаря още веднъж!  smile

Аз да продължа с това, което ни остава да направим. Днес ще се съберем да обсъдим разпределението на хората по масите. Искаше ми се да определим не само масите, но и местата, защото има хора, които не се харесват помежду си и не искам да се случат да стоят заедно, докато други, които са приятели е хубаво да седнат заедно. Това ще е доста трудно обаче, защото за много от хората няма как да направя табелка с името. Оказва се, че така и не разполагам с по две имена на всички гости. Родителите ми говорят как чичо Еди-кой-си щял да дойде с жена си, дъщеря си и зетя. Но каква е фамилията на дъщерята и дори малкото име на зетя не се знае, защото не са се виждали от 10 години. Всичките ми настоявания да се обадят да ги уточнят остават глас в пустиня!  bqsnasym Нямало нужда според тях... Баща ми щял да ги подреди. Но като го познавам колко е разсеян, със сигурност ще ги обърка.

Трябва да направя сметки за досегашните плащания и какво предстои да се плаща, за да предвидим пари. Лошото е, че не съм си записвала всичко навреме и сега се оказва, че за част от нещата не си спомням нито общата сума, нито колко е платеното капаро.  blush За други неща, които съм купувала пазя някъде касовите бележки и но те са напъхани из разни торбички с покупки и са разпръснати навсякъде из апартамента. Та ще трябва да направя обиск, да подредя нещата, които сме купували, като ги разделя на неща за ритуалната зала, неща за църквата, неща за ресторанта, моето облекло и украси за колите. После да пресметна по касовите бележки разходите и да ги разделим на две между страната на булката и на младоженеца. Оф, какви разправии, и вие ли така ли го правите? Ако някой се сеща за по лесен вариант, моля да подскаже, че се побърках вече.  GROAN

За събота съм планирала пазаруване на почерпката за вземането, за ритуалната зала и т.н., носене на част от нещата предварително в ресторанта, за да не ги мъкнем в деня на сватбата и предаване на разпределението на масите, вземане на погачата, купуване на цветенца за менчето, маникюр, миене на колата, правене на тейбъл карти, среща с кумовете, ...

Толкова много неща имам да правя, а никой не се интересува. Нашите дори не мога да хвана да им обясня какъв е планът и графика за сватбата, а да им дам задачки и дума не може да става... Снощи до полунощ почти се опитвах да говоря с тях, но те само отклоняваха темата, пускаха някакви шегички, прекъсваха ме... нямало нужда да им обяснявам, те нещата сами щели да си тръгнат и да вървят. Да, на сватба, на която си само гост сигурно е така, но като че ли изобщо не смятат да помогнат с някои организационни въпроси. До тук за нищо не съм ги закачала, всичко сами си правим с момчето ми, а те свикнаха да нямат никакви ангажименти. Едниствено се видяха със сватовете да обсъдят какъв допълнителен алкохол да се купи.  angry Изобщо не се интересуват, почти не сме се говорили за сватбата, имам чувството, че ще се жени някоя далечна племенница, а не единствената им дъщеря.  cray

Ох, извинявайте, че толкова накриво пиша днес, не съм се наспала и май стресът преди сватбата най-накрая ме достигна и мен, а имах нужда да споделя. До вчера бях супер спокойна, но снощи нашите наистина ме изнервиха с тяхната незаинтересованост. На върха на всичкото списъкът с гостите още не е окончателен, защото непрекъснато се добавят и отпадат хора. А то остават само три дни!  shok

Надявам се при следващото ми писане тук да съм вече в по-добра форма.  smile
Активен
Milataaa
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 338



Моят сватбен албум

« Отговор #11 -: септември 05, 2010, 11:17:27 »

Пожелавам ви незабравим сватбен ден и любовта постоянно да лети край вас:)))  wedding



* 004.jpg (34.75 KB, 325x214 - видяно 2355 пъти.)
Активен
♥ Тiama ♥
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 638


"Do you think that our love can create miracles?"


« Отговор #12 -: септември 05, 2010, 16:55:01 »

Честито на младото семейство  weddingday Желая ви много любов и семейно щастие и те очакваме скоро да разкажеш как е минало всичко smile
Активен
evane
Ентусиаст
**
Публикации: 145



Моят сватбен албум

« Отговор #13 -: септември 07, 2010, 15:42:50 »

честито и от мен - да имате дълъг и щастлив семеен живот  give_rose
Активен
Страници: [1]   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines