Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

октомври 06, 2024, 17:22:37

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 25 26 [27] 28 29 30   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Майсторийки всякакви от ръчички сръчни!!! част 4  (Прочетена 204184 пъти)
 
krasunkata
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 646



Моят сватбен албум

« Отговор #390 -: май 20, 2011, 11:54:10 »

tweety bird , Ина мерси много много много Flower

Тоя уикенд мисля да ида да купя малко цветя за балкона и ще потърся такива готови въртележки че не се бях сещала. Иначе може временно да сглобя едни хартиени да видя дали ще има изобщо ефект и тогава да си купя нещо по издържливо ако няма готови. Относно бухалите, мъжа ми и той чел и изтипосал един със жълти очи, като преди това старателно изчистил балкона от мизерията... и по ирония на съдбата гадовете се "изсрали на метеното" на другия ден точно пред  бухала  sarcastic  ама сега ще пробвам и  с тоя модел че нашия може да не е достатъчно забележим. Пък и като каза жълто Инче ще взема да се ориентирам към жълти китки за сандъчетата. Дано има ефект
Активен
emili85
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 452



Моят сватбен албум

« Отговор #391 -: май 24, 2011, 09:33:19 »

Ето и една шапчица от вчера

Извинявам се за качеството, но снимам с телефона, понеже един трактор ни сгази фотоапарата  girl_impossible
Активен
plamak_
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 880



Моят сватбен албум

« Отговор #392 -: май 24, 2011, 23:17:39 »

Страхотни неща сте измайсторили , че гледам сте пуснали и клипчета които ще са ми много от полза ,защото в последно време доста често обсъждаме направата на тия въртележки .
Активен
panteryx
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 518



Моят сватбен албум

« Отговор #393 -: май 25, 2011, 18:42:46 »

Момичета искам да попитам нещо ,но не знам дали въпросът ми е за тази тема?!
Вчера купихме шевна машина Singer Smart 2 и цал ден се мъча с нея ,обикновен прав тегел правя и горният конец си е ок ,обаче долният така забра ,че самата игла се изкриви между шева и плата и пластината- стана мазало! cray
Някак си успях да го измъкна ,но и следващите ми опити бяха със същият резултат.
Въпросът ми е ако някоя от вас знае ,как да отстраня проблема ?Или да я нося в сервиза ,защото има и 4 год гаранция?
Активен
carlyangel
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1377


Обичаме нашето хубаво момиченце :)


Моят сватбен албум

« Отговор #394 -: май 25, 2011, 19:38:47 »

Не разбирам от технически проблеми на шевни машини,но на мен ми звучи на нещо сериозно и по-скоро бих те посъветвала да я занесете на сервиз. good
Активен
pebbles
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 763



Моят сватбен албум

« Отговор #395 -: май 25, 2011, 20:13:42 »

panteryx, щом ви е нова, може нещо настройките да не са подходящи за плата, конеца и иглата. Ако имаш време първо се позанимай с упътването и настройките.
Активен
plamak_
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 880



Моят сватбен албум

« Отговор #396 -: май 25, 2011, 22:27:46 »

panteryx честито за придобивката , аз съм научила от майка ми (тя е професионална шивачка),че щом тегелът отдолу не е хубав , значи проблема е от горният конец и съответно обратно , не знам дали ме разбра , но огледай дали си вдянала правилно конеца отгоре , дали си настроила както трябва.
Активен
panteryx
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 518



Моят сватбен албум

« Отговор #397 -: май 26, 2011, 13:49:12 »

АААА оправих я момичета ,благодаря за съветите ,оказа се ,че долният конец не е вдянат  ,има там едно като винче ,което се стяга за да не е хлабав конеца и тръгнаа  yahoo
Активен
minalina
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 734



Моят сватбен албум

« Отговор #398 -: юни 19, 2011, 20:49:26 »

Момичета, държа да похваля и тук inaxastra за прекрасния подарък, който получихме днес от нея.
Инче, супер горди ще сме на разходки и консултации с тези красоти! Просто са вълшебни!  gu6 gu6 gu6

Активен
dodo23
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2192



Моят сватбен албум

« Отговор #399 -: юни 19, 2011, 21:21:43 »

Момичета, държа да похваля и тук inaxastra за прекрасния подарък, който получихме днес от нея.
Инче, супер горди ще сме на разходки и консултации с тези красоти! Просто са вълшебни!  gu6 gu6 gu6

Ей сега си признавам,че завиждам! blum
Страхотни са нещицата Стас-със здраве и радост да си ги ползвате!
Браво и на Ина за майсторлъка! good
Активен
krasunkata
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 646



Моят сватбен албум

« Отговор #400 -: юли 30, 2011, 08:34:15 »

Момичета, държа да похваля и тук inaxastra за прекрасния подарък, който получихме днес от нея.

Ох страхотно е това комплектче girl_in_love  Майстор си Ина  Bravo

Да се оплача че въртележките ми не помогнаха срещу гълъбите- кои вятъра издуха кои не искаха да се въртят, бухалите също не уплашиха гълъбите, дори върха на наглоста беше че бяха насрали един на окото... купих си специални мини летвички с едни стърчащи телове и ги сложиш на перваза- вярно сега не кацат на нашия а на комшиите над нас и пак всичко осират  angry няма оправия.

Аз съм на вълна майсторене на играчки  за бебешоци, които скоро ще покажа. Изненадах вече 2 малки госпожици с по едно филцово пиле, а моят син като го видя и се побърка от кеф че му направих опашката с връзки и възелчета пък той луд по такива работи та сега и на него пиле ще шия  smile
Активен
Lupercola
Гост
« Отговор #401 -: юли 30, 2011, 16:13:56 »

Много благодаря за комплиментите  give_rose give_rose give_rose

Сега правя подобно и за Марта.

Краси дай обмен на играчки. Аз имам сума ти кройки и пр. Метни твоите насам...
Активен
krasunkata
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 646



Моят сватбен албум

« Отговор #402 -: юли 31, 2011, 01:00:37 »

Скоро обещавам нагледно да покажа...  blush че реших да си направя блог дето да описвам стъпка по стъпка кое как съм правила, та като ми дойде едната баба утре да помага ще се заема с блога, там ще има подробности за пилето и инструкции в снимки. Иначе на едно слънце сега усуквам лъчи, ама то кройка няма аз си го изфантазирах и една къщичка ми се върти в главата за пиленце и пиленце малко дето да влиза в дупката отпред на къщата, ама то пак ще е импровизация. Стискай палци да станат и ще ги постна smile  Пък ти пращай малко кройки на лични като намериш някой път свободна минутка...че са ме досърбяли ръцете за майсторене на играчки
Активен
˙·٠Outono Bolboreta™٠·˙

Leader
****
Пол: Жена
Публикации: 8604


·٠•●♥☆Щастлива, Слънчева, Успешна ☆♥●•٠·


Моят сватбен албум

« Отговор #403 -: август 06, 2011, 15:27:32 »

Привет, момичета give_rose
Скоро не съм се разписвала тук, но виждам големи красоти сте показа Bravo

Ето и нещо от мен, одеалцето за бебо:
за сега това е най-мащабното ми плетиво



Ето и детаил:
Активен
Lionelsa
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1616



Моят сватбен албум

« Отговор #404 -: август 06, 2011, 20:56:40 »

Танче, много е хуабво. Предполагам ти е отнело много време, но е много нежно. good

А inaxastra всеки път успява да ме смае с таланта си. Bravo
Активен
Страници: 1 ... 25 26 [27] 28 29 30   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines