Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

октомври 07, 2024, 01:25:10

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 20 21 [22] 23 24 ... 30   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Майсторийки всякакви от ръчички сръчни!!! част 4  (Прочетена 204436 пъти)
 
Lupercola
Гост
« Отговор #315 -: февруари 26, 2011, 16:50:19 »

Да уточня, че не сьм го измислила аз. Купих си комплект "направи си сам", сьгласуван е с философията Уолдорф-Щайнер.

Засега сьм го закачила в средата на стаята и тьй като Марта не вижда още, с него се забавлява Фабио, който не спира да духа и да се вьзхищава как "танцуват" "призраците" (предвидени са за ангели, ама на него призрачни му се виждат явно).  pardon

Междувременно мислим как да го прекараме над дивана, кьдето Марта пребивава през деня.  crazy
Активен
elanida
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 72



Моят сватбен албум

« Отговор #316 -: февруари 27, 2011, 22:42:48 »

И аз да кажа - валдофският мобил е чудесен, inaxastra. Кога ти остава време да твориш с малкото сладурче? И аз съм на валдорфска вълна и в момента шия децата-коренчета, които пролетно време след като се събудят и си ушият рокличките стават децата-цветя. В галерията слагам една снимка (извинение за качеството) на "коренче" и "цветенце-незабравка".
За съжаление не мога да видя творенията ти, Краси, но съм направо изумена като чета, колко и какви неща си ушила. Bravo
Активен
plamak_
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 880



Моят сватбен албум

« Отговор #317 -: март 01, 2011, 09:30:04 »

Ето и първите ми три каренца довършени  smile.


Активен
krasunkata
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 646



Моят сватбен албум

« Отговор #318 -: март 09, 2011, 01:13:20 »

Минаван набързо да споделя:
един линк с много плетени играчки, за плетачките на които им завиждам благородно smile  http://www.knitted-toys.narod.ru/animals.html
Инче, сещам се че може да използвате една "Г- образна" пръчка, клон, или вие сами да си направите такава, ако стане да я боднеш в някоя саксия и на нея да вържете мобила. После местиш китката където ти трябва  smile 
 и моите набързо направени мартеници и картички за Баба Марта. Една част от тях:



Останалите модели тука:
http://www.facebook.com/home.php#!/photo.php?fbid=1914982476987&set=a.1889018707909.114183.1314695977&theater
Активен
Lionelsa
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1616



Моят сватбен албум

« Отговор #319 -: март 09, 2011, 01:51:20 »

Както винаги показваш много изпипани красоти. Голямо вдъхновение и извор на идеи си  Bravo
Активен
plamak_
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 880



Моят сватбен албум

« Отговор #320 -: март 09, 2011, 07:47:27 »

krasunkata направила си страхотни неща ,браво на теб ,както винаги на ниво.
Активен
BASTET
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 699


пак съм се размечтала..


Моят сватбен албум

« Отговор #321 -: март 09, 2011, 09:24:52 »

Оф и аз бях тръгнала да правя мобайл, подобен на този на Ина, обаче не намерих как да го закача. Гледах в америнаските nursery-та, че бият специална кука над детското легло. За нас това е немислимо, едвам сме ги оправили тия тавани. Обмислях да купя втора ръка въртележка за над креватче и да й ползвам само дръжката, но обикновено като продават нещо на добра цена, точно дръжката е сдала багажа. Ако бяхме с дървено легло щяхме да измислим нещо, но сме с преносима кошара и си трябва специална щипка. Абе изобщо.. само проблеми. Та разфасовах злополучния мобайл и вързах част от инвентара на арката над леглото. За жалост той не е предназначен за дърпане и скоро малкия дзвер ще му види сметката.


Активен
Lionelsa
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1616



Моят сватбен албум

« Отговор #322 -: март 09, 2011, 10:37:11 »

Много хубави цветове си ползвала. Важното е, че за сега си намирала приложение, пък може някой "майстор" да намери и вариант за закачване.
Активен
tweety bird
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 908



Моят сватбен албум

« Отговор #323 -: март 09, 2011, 11:10:15 »

BASTET, справила си се прекрасно.
« Последна редакция: март 09, 2011, 11:15:36 от tweety bird » Активен
Lupercola
Гост
« Отговор #324 -: март 09, 2011, 14:12:41 »

Супер е !!!!  Bravo Bravo Bravo   gu6 gu6 gu6

Аз сьм изпуснала историята, какьв е тоя злополучен мобил ?  blush И аз искам да правя активна гимнастика и се чудя как да закача играчките  crazy Тая дьга над леглото как си я направила ?

Ако видиш нашия мобил как е закачен ще ти стане лошо. С два тьнки курниза залепени един за друг (за удьлжаване) и заклещени под една книга в библиотеката. Та на вьрха на тая така приспособена прьчка с прозрачен конец е закачен мобила. Луда работа. Направи си сам  pardon
Активен
BASTET
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 699


пак съм се размечтала..


Моят сватбен албум

« Отговор #325 -: март 11, 2011, 07:41:10 »

Благодаря за подкрепата, момичета  blush. Инка, то с тоя мобайл, нали ти казвам, не е за разправяне. Направих го и не можах да го закача никъде. И му свалих пилците и звънците и край - няма мобайл.. А арката над леглото си е с леглото. Продава се с 3 едноцветни играчки - топка, изригнало слънце и блъсната крава от камион - поне на мен на това ми приличат. Отрязах кравата и вързах 2 пилеца и звънчетата. За активна гимнастика и аз съм започнала мега-амбициозен проект, но нямам идея как да направя арки, та май ще остане активно килимче накрая... Само трябва да се стягам да го довърша преди ясен да тръгне на училище biggrin

А твоят мобайл е върхът, още повече щом си го инсталирала успешно ... това е истинско геройство! good
Активен
danieIa ☼
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1407



Моят сватбен албум

« Отговор #326 -: март 11, 2011, 11:27:30 »

krasunkata, много ми харесаха мартеничките ти!!! Всичко е много нежно и изчистено. Това с надписите като елементи много впечатли  good good good.
BASTET, много са ефектни крилцата на тези пилета  good good good

Аз пък днес си рамкирах един пъзел, дето съм замислила да го окачвам в кухнята. Има една стена, на която няма как да се сложи нищо, а и цветовете много подхождат smile. Сега остава да убедя мъжо да пробие дупки.
   
   
Активен
conflate
Сватбар
***
Публикации: 227



« Отговор #327 -: март 11, 2011, 15:12:33 »

Чак сега отворих последните страници на тази теми и трябва и аз да възкликна  shok

krasunkata - снимките ти от бебешката стая са просто вълшебни, справила си се перфектно, направо ми взеха акъла!  give_rose Мартеничките също, опростени и много стилни. Много вдъхновяващо, благодаря че сподели, не че мога да се меря с тия таланти  give_rose

inaxastra - страхотен мобил, не че съм наясно с бебешки неща, но и аз бих го съзерцавала доста време!

Bastet - и на мен страшно ми харесват цветовете и пиленцата, жалко че не си успяла да го закачиш, но щом елементите са намерили приложение нищо не е напразно.

Браво момичета (цъкане с език)  good
Активен
dodo23
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2192



Моят сватбен албум

« Отговор #328 -: март 12, 2011, 12:07:40 »

Бастет,и на мен много ми харесва творението ти  give_rose-иде ми да легна под него и да му се любувам.
Нямам никакво въображение и директно си крада някоя идейка от теб.

Аз ще правя такъв като на Ина-приготвих парцалките и обръча на който ще ги "обеся",мислех и звънчета да слагам(едни нежни имам под ръка),намислихме и как да го направим за да се свалят парцалките лесно и да се перат.Точно като теб ще ползвам щипката от оригинална играчка за да я закача над кошарата.
Само време да остане да надипля всичко....
Активен
˙·٠Outono Bolboreta™٠·˙

Leader
****
Пол: Жена
Публикации: 8604


·٠•●♥☆Щастлива, Слънчева, Успешна ☆♥●•٠·


Моят сватбен албум

« Отговор #329 -: март 12, 2011, 20:18:03 »

АУууууууу, красота, красота и пак красота!!! Bravo Bravo Bravo

Не съм влизала няколко дни и нямам думи да кажа колко прекрасни неща сте натворили показали, мили момичета!!!! Bravo Bravo Bravo

И аз имам няколко неща за показване, но незнам кога ще стане, тъй като апарата ни е на ремонт girl_impossible

Иначе завърших пуловера на Коско, имам цяло семейство зайчета за Великден, едни терлички за Коско, оито станах много инатересни и сполучливи, та за Коледа живот и здраве ще плета и за бебето, и за Коско yahoo Овен това ще започна една пелена за бебето, само се чудя дали да е чисто бяла или с някакви цветове Girl_sing

Та това от мен за сега!!!

На всички ви пожелавам много творческо вдъхновение и възможност за осъществяването им!!! give_rose
Активен
Страници: 1 ... 20 21 [22] 23 24 ... 30   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines