Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

октомври 06, 2024, 21:21:00

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 5 6 [7] 8 9 ... 30   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Майсторийки всякакви от ръчички сръчни!!! част 4  (Прочетена 204340 пъти)
 
˙·٠Outono Bolboreta™٠·˙

Leader
****
Пол: Жена
Публикации: 8604


·٠•●♥☆Щастлива, Слънчева, Успешна ☆♥●•٠·


Моят сватбен албум

« Отговор #90 -: септември 27, 2010, 17:31:17 »

Ауууууу Oh my ... направо съм без думи!!! Bravo Bravo Bravo

Чудесни гоблени, момичета Bravo Bravo Bravo

Ей, тука мене ме няма никак nea

Скоро ще покажа новият зимен домашен гащеризон на Коско Wink
Активен
plamak_
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 880



Моят сватбен албум

« Отговор #91 -: септември 27, 2010, 18:18:22 »

Да но ти се справяш страхотно в плетивото judges
Активен
dodo23
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2192



Моят сватбен албум

« Отговор #92 -: септември 27, 2010, 18:42:59 »

Пламъче,браво,прекрасни са ти гоблените! give_rose
Мисля,че съм ги виждала в "Гелерия-бродерия"(аз шия от там)-поне дамата и цветята са ми познати.
Активен
krasunkata
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 646



Моят сватбен албум

« Отговор #93 -: септември 30, 2010, 18:34:28 »

Аз да питам по-опитните в декупажа - решила съм да освежа едни аплици (мисля да ги направя малко по-тъмни - примерно в кафяв нюанс) и се чудя дали ще стане с декупаж? Ако ги оплескам после как се маха салфетката с лепилото  crazy?

Привет на всички и от мен  smile
то аз не съм от най опитните в декупажа ама да се изкажа ако не е прекалено късно. Досега съм правила само салфетка върху картон или шпертплат със декупажно лепило за такива материали, но знам че се продава и такова лепило за стъкло (предполагам аплиците са от стъкло). Моето е водоразтворимо, тоест даже и да изсъхне като го намокря и измия (пробвах на шпертплата) пада и салфетката и лепилото все едно не е имало нищо. Може да попиташ в магазина откъдето ще си купуваш лепилото за декупаж за стъкло дали е водоразтворимо и на твое място бих пробвала първо да лепна каквото съм решила на някакво пробно ненужно стъкълце, да го оставя да изсъхне и после да се пробвам да го измия за да видя дали ще се махне в случай че не ти хареса. ако обаче се получи каквото искаш знам че след като изсъхне лепилото се нанася специален лак за стъкло който има за цел да предпази декупажа и да може да си миеш аплиците без да се притесняваш че ще падне налепеното. Какъв е тоя лак пак разпитай в магазина откъдето ще се купува и също така питай как се нанася че някои лакове май изискват да се пекат във фурна, други само си съхнат. друг вариант ти е да не го лакираш изобщо а като се напраши да си го смениш (измиеш) с нов дизайн smile

На другите момичета да не ги изброявам поименно да кажа че сте супер продуктивни и само какви хубави неща се сътворили- браво  Bravo Bravo Bravo
Мира много ме впечатлиха твоите цветчета на диадемите и аз откога се каня да правя подобни ама пусто муза не ме е осенила  blush

plamak_ пак да ти благодаря искренно за показаната схема за терличките- пратих я на майка ми и тя ето какви терлички измайстори , е поне снимката е мое дело та не съм съвсем без хич де  blush

И момичета да не си забравите обещаното grandfather чакаме бг куклата, една облечена лампа, декупаж и дано не пропускам нещо, ама не се спотайвайте така, минавате да пуснете тука мухата и да разбудите любопитството пък после...  blum

Активен
Lupercola
Гост
« Отговор #94 -: септември 30, 2010, 18:42:54 »

Абе куклат е почти готова. Т.е ушита е, напьлнена, ама не мога да й издокарам забрадката  cray И сьм в едно разочарование... Та сьм си дала пауза от нея, чакам идея да ми дойде...

Иначе през това време бродирам още една картина за банята-втора част на тази дето бях показала преди. Утре би трябвало да е готова. Ще я пусна.

Терлиците са станали като снежинки  girl_in_love girl_in_love Добре, че ни го пусна Пламьк тоя модел и аз ще го пробвам при пьрви случай, че колко имам за правене  girl_impossible Още две бременности няма да ми стигнат за всички проекти  pardon
Активен
plamak_
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 880



Моят сватбен албум

« Отговор #95 -: септември 30, 2010, 19:16:10 »

dodo23 някой от схемите са от там .Сега който шия е от това списание казва се "Див свят" , ще го добавя да добиеш представа.


krasunkata радвам се че съм била полезна, станали са страхотни.
Винаги щом мога да помогна съм насреща момичета. smile

Вижте какъв страхотен гоблен изнамерих , но преди това съм си харесала друг да шия.
« Последна редакция: септември 30, 2010, 19:21:47 от plamak_ » Активен
dodo23
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2192



Моят сватбен албум

« Отговор #96 -: септември 30, 2010, 19:24:57 »

Невероятен е този Див свят!
Аз се бях влюбила в една "Балерина",ама после "Луиза" ми грабна окото  smile
Активен
plamak_
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 880



Моят сватбен албум

« Отговор #97 -: септември 30, 2010, 19:30:06 »

Вижте това колко е красиво, но за жалост незнам как се казва за да го открия някъде.
Активен
˙·٠Outono Bolboreta™٠·˙

Leader
****
Пол: Жена
Публикации: 8604


·٠•●♥☆Щастлива, Слънчева, Успешна ☆♥●•٠·


Моят сватбен албум

« Отговор #98 -: септември 30, 2010, 19:55:39 »

Bravo момичета, възхищавам ви се!!! good judges judges judges

Аз гоблени не мога да бродирам, майка ми има чудесни гоблени good, свеки също има попадения.

Но точно свеки ме отказа от бродирането, тъй като много настояваше да ме научи, накрая склоних, да ми покаже, че да ме остави на спокойствие, че чак мъж ми й направи забележка, че прекалява!!! Но пък никога не е късно някой да ме запали, то такива красоти показвате girl_in_love Bravo
Активен
plamak_
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 880



Моят сватбен албум

« Отговор #99 -: септември 30, 2010, 20:09:35 »

Е никога не е късно да се научиш ˙·٠Butterfly™٠·˙ smile
Активен
Lionelsa
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1616



Моят сватбен албум

« Отговор #100 -: септември 30, 2010, 21:25:22 »

krasunkata, отдавна не съм влизала в галерията ти -  Oh my ... пак красоти си сътворила. Крада веднага идеята за бурканите blum
Активен
˙·٠Outono Bolboreta™٠·˙

Leader
****
Пол: Жена
Публикации: 8604


·٠•●♥☆Щастлива, Слънчева, Успешна ☆♥●•٠·


Моят сватбен албум

« Отговор #101 -: октомври 06, 2010, 10:47:59 »

Както винаги само красоти има тук Bravo Bravo Bravo
Аз влизам да покажа сватбената картичка, която направих за едни приятели, темата на сватбата им беше листа и тикви Wink


Преднна страна


Гръб


Цялата картичка


П.П. Няколко дни след сватбата булката с еобади, за да ни каже, че нашата картичка е била най-хубавата yahoo

А ето и поредния комплект шапка и шал, които подарихме на ено детенце Wink

« Последна редакция: октомври 06, 2010, 10:53:55 от ˙·٠Butterfly™٠·˙ » Активен
магито
Global Moderator
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4922


яхнала метлата


Моят сватбен албум

« Отговор #102 -: октомври 06, 2010, 11:10:14 »

За декупажа да кажа има лепило за всякакви повърхности.Непременно казвате за какво ви трябва лепилото и те ще ви препоръчат.Ако стъклото е дебело и може да се обработва термично има такова лепило после съда се слага във фурната и се пече на определена температура определено време.След това и да се намокри няма да паднат салфетките.

Аз с гоблените съм до никъде, нито имам време нито пари сега да си купя каквото и да е, а така съм се наострила да шия едни нещица, чак ме е яд.
Активен
Lupercola
Гост
« Отговор #103 -: октомври 06, 2010, 11:19:26 »

Танче, картичката е станала супер !! Ама ти и художничка си била  Bravo Bravo Bravo

Цветовете на новия комплект сьщо са много хубави  good Няма да ги показвам на Фабио, че ще приплаче, той точно такива харесва.

Маги, блазе ти на ентусиазма и жалко, че нямаш материал. Аз материали сьм пьлна, ама  blush

Иначе вчера завьрших най-сетне Перачка N2, ама нямам батерия на апарата, да ви я покажа.
Активен
plamak_
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 880



Моят сватбен албум

« Отговор #104 -: октомври 06, 2010, 12:12:26 »

˙·٠Butterfly™٠·˙поздравявам те справила си  се перфектно както с картичката така и с шапката и шала  judges Bravo
Активен
Страници: 1 ... 5 6 [7] 8 9 ... 30   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines