Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

октомври 05, 2024, 05:18:04

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 26 27 [28] 29 30   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Клуб на БЕБЕправещите - 18 част  (Прочетена 197279 пъти)
 
Рени
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1994


Аз дочаках своето малко чудо*2!


Моят сватбен албум

« Отговор #405 -: ноември 02, 2010, 11:13:34 »

Незнам какво да кажа освен Аман от "добри специалисти по репродуктивно здраве". Обаче аз едно неразбрах като имаш задържан фоликул този специалист как очаква да ти се появи цикъл и той под евентуално зацапване цикъл ли разбира. Боже, аз съм много зле, извинявам се, че така пиша, ама заради един "специалист" имам два спонтанни аборта и като чуя или прочета подобни изказвания на някой лекари леко се стресирам.
Активен
chiara
Новак
*
Публикации: 17


« Отговор #406 -: ноември 02, 2010, 11:22:14 »

трябваше да правим инсеминация и след като установи, че има  задържан фоликул и не може  да прави стимулация, загуби интерес и ми каза да дойда на следващия цикъл.сигурно си мисли, че ще настъпи цикъл и фоликула / сигурно вече цяла киста/ сама ще се изчисти.
Активен
магито
Global Moderator
Заслужил майстор на спорта
*
Пол: Жена
Публикации: 4922


яхнала метлата


Моят сватбен албум

« Отговор #407 -: ноември 02, 2010, 11:28:03 »

Chiara отиди при друг лекар, ако няма в твоя град в друг град.Аз ходя в София макар да съм от Плевен.Да път е, но майната му все пак целта е важна.

Аз за такава киста съм пила марвелон.Кистата си се спука на следващия цикъл бях чиста и правих хормони smile
Активен
chiara
Новак
*
Публикации: 17


« Отговор #408 -: ноември 02, 2010, 11:35:34 »

мисля да изчакам до края на седмицата и после ще му мисля.
Активен
kleo_20
Leader
****
Публикации: 5436


Мама на едно малко диване!!!


Моят сватбен албум

« Отговор #409 -: ноември 02, 2010, 13:53:02 »

Кой е този док,който не предписва нищо за спукване на киста girl_impossible girl_impossible Да си избърше а да не казвам какво с дипломата.Може ли такова безобразие.И ти си 4акаш цикъл.Няма да дойде мили4ка.Щом не предприемате мерки.И няма какво да 4акаш.
Моят док винаги ме е следил стриктно.С киста и предписани хапове съм ходила при него всеки Божи ден да я гледаме за да може да предприемем адекватни,своевременни мерки при опасност.Моята беше голяма колкото грейпфрут girl_impossible въпреки лекарствата растеше shok Бях заплашена от операция.И това само за месец време.Не за 4акане на евентуален следващ цикъл.
Иди веднага нж друг лекар,4е ина4е ще си блъскаш главата.
Много съм остра,извини ме.Не искам да те убидя.Просто съм си патила,върпеки ле4ения и не искам да си мисля какво ти е положението без да взимаш мерки.
Успех ти желая!
Активен
vilenceto
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 409



Моят сватбен албум

« Отговор #410 -: ноември 03, 2010, 18:31:35 »

момичета, вече се измествам в тази темичка  danceg, която и преди това си следях тайничко.
следвам всички общоприети правила, та да видим. само с цигарите нещо не мога да се справя напълно, но вярвам че е въпрос на дни ... надявам се sad
стискам палци всяка една от нас съвсем скоро да види своите две чертички
Активен
gostenka_82
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 2663



Моят сватбен албум

« Отговор #411 -: ноември 04, 2010, 11:50:08 »

Момичета, недейте така, фолекулярните кистички се оставят да се спукат сами, аз лично имах такава с размер 31 мм., като на следващия цикъл вече я нямаше. Док не ми е предписвал нищо за нея, дори ми каза, че тя сама ще се махне. А аз много вярвам на доктора си, така че не се съмнявам изобщо, че е било правилното решение.
Активен
roumyana
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 2648



Моят сватбен албум

« Отговор #412 -: ноември 05, 2010, 08:19:20 »

Напълно съм съгласна с Гостенка и аз също го казвам от опит. Лекарят  преценява и е  много по-добре да се следят нещата и да не се приемат медикаменти, ако не е наложително.Но нека не забравяме и нещо друго, всеки организъм е различен и има и различни кисти, със сигурност лекарят - дори и да е най- скапаният лекар -знае много повече от всички тук във форума.
Активен
chiara
Новак
*
Публикации: 17


« Отговор #413 -: ноември 05, 2010, 09:07:30 »

момичета!!! няма я! изчезнала е с цикъла!сега съм чиста и започвам стимулация
Активен
магито
Global Moderator
Заслужил майстор на спорта
*
Пол: Жена
Публикации: 4922


яхнала метлата


Моят сватбен албум

« Отговор #414 -: ноември 05, 2010, 09:13:33 »

Браво, късмет със инсето.

И гостенка и Румяна са прави.Ние не се правим на лекари, а споделяме мнение.И затова всеки път призовавам да се ходи на лекар.
Активен
bubka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2079


Загубил всичко, не загубвай себе си ...


Моят сватбен албум

« Отговор #415 -: ноември 05, 2010, 09:32:57 »

Момичета, имам един въпрос. На някой дали му се е случвало или дали е запознат със следното:
При неуспешна първа бременност - моларна, и след това доказване чрез изследвания, че жената е рискова за задържане на плод в първите месеци на бременността, то редно ли е при подновяване на опитите за забременяване да се вземат някакви медикаменти и да се бият инжекции за задържане още преди да има бременност, т.е. в периода на бебеправене?
Изобщо не съм запозната с тези неща, затова се извинявам, ако не обяснявам както трябва или не ползвам правила терминология, но се надявам да се разбира какво имам в предвид pardon
Активен
магито
Global Moderator
Заслужил майстор на спорта
*
Пол: Жена
Публикации: 4922


яхнала метлата


Моят сватбен албум

« Отговор #416 -: ноември 05, 2010, 09:38:04 »

Бубка не знам.На този въпрос могат да ти отговорят в Зачатие.
Активен
Рени
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1994


Аз дочаках своето малко чудо*2!


Моят сватбен албум

« Отговор #417 -: ноември 05, 2010, 09:41:19 »

Бубка, аз съм с два аборта спонтанни в седма седмица. Когато подновихме опитите от 16-тия ден на цикъла пиех Дуфастон, спрях го след 10 дни прием, три дни по-късно направих тест и беше положителен. Обадих се на лекарката и тя ми каза да започна да го пия отново до края на третия месец, за да е сигурна, че ще прескоча нормално седмата седмица. След третия месец заради контракции минах на Магнерич. Ако бремеността е била моларна или гроздовидна, както е по-известна, най-добре лекарят да прецени как да се процедира. На колежката ми сестра й беше с такава бременност и след като минаха шестте месеца, забременя, но незнам да е пила лекарства.

Ето тук има инфо за този вид бременност.
Активен
bubka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2079


Загубил всичко, не загубвай себе си ...


Моят сватбен албум

« Отговор #418 -: ноември 05, 2010, 09:54:34 »

Мерси, момичета!
Рени, това инфо за моларната бременност го изчетох още когато разбрах, че приятелката ми е с такава sad
По-скоро ме учудиха инжекциите, които са й предписали още от сега. Хапчета някакви - предполагам че трябва да се вземат, но чак такива инжекции - все пак не може да се знае кога точно ще стане, дали е редно няколко месеца да ги бият примерно  crazy
Маги, дано ми остане повечко време днес да погледна и в Зачатие.

Благодаря още веднъж за инфото give_rose
Активен
˙·٠Outono Bolboreta™٠·˙

Leader
****
Пол: Жена
Публикации: 8604


·٠•●♥☆Щастлива, Слънчева, Успешна ☆♥●•٠·


Моят сватбен албум

« Отговор #419 -: ноември 08, 2010, 14:29:03 »

Здравейте, момичета, попаднах на интересен текст и реших да го спореля, дано е полезен smile


................................

ВАГИНАЛНИ ТЕЧЕНИЯ

Вагиналните течения са дължат на секрети произведени от малки жлези в обвивката на вагината и матката. Всички жени имат оскъдни течения година или две преди настъпването на пуберитета и спират след менопаузата.

Количеството течение се променя във времето и особено в периода на цикъла. Различните жени могат да имат различни по обем "нормлани" течения в зависимост от възрастта, цикличната фаза, хормоналния баланс и сексуалната активност.

Кога течението е нормално?
 Количеството на течението варира, поради което границите на допустимата "нормалност" също не са обособени. Но ако винаги се налага ползването на ежедневни превръзки и смяната на бельото няколко пъти дневно, тогава най-вероятно се касае за течение, което е по-обилно от нормалното.
Обилността на течението често се влияе от хормоналното отделяне в тялото на жената. Периодът около седмица преди местурацията, наличието на бременност или употребата на противозачатъчни хапчета обикновено се асоциират с усилено вагинално течение. Нормалното физиологично течение в повечето случаи е бистро и/или прозрачно, кремообразно и/или много бледо жълтеникаво.

.....................

Следва
« Последна редакция: ноември 08, 2010, 14:34:06 от ˙·٠Butterfly™٠·˙ » Активен
Страници: 1 ... 26 27 [28] 29 30   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines