Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

юли 06, 2024, 01:54:50

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 25 26 [27] 28 29 30   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Клуб на БЕБЕправещите - 18 част  (Прочетена 192040 пъти)
 
Anita81
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 719



Моят сватбен албум

« Отговор #390 -: октомври 30, 2010, 18:22:42 »

Здравейте момичета.
Аз ей така, както си стоя реших,че искам да си пусна едно изследване за хламидия.Знам,че има три начина да се изследва.Кръвен,от ЦС и и чрез тъкан.Вие кой бихте ми препоръчали?Можете ли да ми дадете някаква ориентировъчна цена за изследваето? Благодаря предварително smile
доколкото знам достоверен е с ЦС, но ползвайки имуно-флуористентен метод, и зависи как доктора е взел пробата, защото си има изсиквания как да стане. Иначе доколкото знам е с 99% точност. Друг достоверен тест е ДНК- за него платих мисля 35лв(не съм напълно сигурна), юни месец в Пловдив.
« Последна редакция: октомври 30, 2010, 18:25:49 от anitta » Активен
chiara
Новак
*
Публикации: 17


« Отговор #391 -: ноември 01, 2010, 09:32:34 »

 здравейте, момичета! въпросът ми е към тези от вас ,които са имали задържан фоликул. имахте ли силни болки в гърдите? предварително благодаря!
Активен
магито
Global Moderator
Заслужил майстор на спорта
*
Пол: Жена
Публикации: 4922


яхнала метлата


Моят сватбен албум

« Отговор #392 -: ноември 01, 2010, 10:00:01 »

В гърдите не.Боля ме когато се спукваше фоликула, но болят яйчниците.
Активен
˙·٠Outono Bolboreta™٠·˙

Leader
****
Пол: Жена
Публикации: 8604


·٠•●♥☆Щастлива, Слънчева, Успешна ☆♥●•٠·


Моят сватбен албум

« Отговор #393 -: ноември 01, 2010, 10:15:17 »

Здравейте, момичета give_rose
Не съм писала отдавна - новини няма, ама и не сме много сериозни blush

Пускам нещо малко за разведряване:

1. Една клетка на човек съдържа 75МB генетична информация
2. Един сперматозоид съдържа 37.5МB
3. Един милилитър съдържа около 100 млн сперматозоиди
4. Средно еякулацията продължава 5 секунди, което прави 2.25 млн сперма
5. И така пропусквателната способност на мъжкия полов орган е равна на:
(37.5МB x 100мил. x 2.25)/5 = (37 500 000 байт/сперматозоид x 100 000 000 сперматозоид/млн x 2.25 млн) / 5 секунди = 1 687 500 000 000 000 байт/секунда = 1 687.5 Терабайт/секунда
От тук се получава, че женската яйцеклетка издържа тази DОS-атака с 1687,5 ТВ /терабайта/ в секунда и пропуска само един избран пакет от данни! Оказва се, че яйцеклетката е най-добрия в света хардуерен firewall...!  Обаче този един пакет, който тя пропуска, срива системата за цели 9 месеца ......

Затова моят съвет като IT специалист е:  Действайте, за да осъществим този така желан от всички нас срив в системата!!!

Успех! good
Активен
chiara
Новак
*
Публикации: 17


« Отговор #394 -: ноември 01, 2010, 10:20:16 »

притеснявам се, че сигурно имам и киста в гърдите. болят ме по -силно отколкото  обичайното при ПМС.
Активен
Рени
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1994


Аз дочаках своето малко чудо*2!


Моят сватбен албум

« Отговор #395 -: ноември 01, 2010, 10:23:59 »

притеснявам се, че сигурно имам и киста в гърдите. болят ме по -силно отколкото  обичайното при ПМС.

Ако има някакво образувание от подобен род, то трябва да си го напипваш. Аз като имах задържан фоликул имах същите ПМС симптоми като друг месец, само че по-остри и болките бяха по-силни. Незнам дали правите опити за бебе, ама все пак да си питам има ли начин болките в бюста да са от бременност и сигурна ли си, че имаш задържан фоликул?
Активен
bubka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2079


Загубил всичко, не загубвай себе си ...


Моят сватбен албум

« Отговор #396 -: ноември 01, 2010, 10:24:48 »

 Offtopic  Хахааа, Танче, направо ме разби с това, жестоко е  Bravo
Де да можеше и в "реалния" живот на горкия IT специалист да има такива firewall-и, но уви ....


Сега нещо сериозно - chiara, ако имаш киста в гърдите, тя би трябвало е твърда, подвижна бучка, която ще се появи изведнъж, не болка като при ПМС. Това не е нещо страшно, изтегля се течността със спринцовка и изчезва, обикновено се дължи на промяна в хормоналните нива.
Рени ме изпревари ...
Активен
plamak_
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 880



Моят сватбен албум

« Отговор #397 -: ноември 01, 2010, 10:45:33 »

Момичета искам да ви питам нещо информативно, знаете ли дали тест показва цветна бременост?Напоследък разбрах че на мои познати не е отчело и са установили цветна бременост.А симптомите  при нея до колкото знам са същите само разлика в цикъла има, възможно ли е заради това че все пак има някъкв дори и нищожен цикъл да не отчете? smile
Активен
chiara
Новак
*
Публикации: 17


« Отговор #398 -: ноември 01, 2010, 11:02:55 »

рени, задържаният  фоликул е установен от лекар на 3 ден от цикъла. не може да съм бременна, защото едва ли съм имала изобщо овулация. не напипвам бучка, но имам силни болки в гърдите особено в дясната.
Активен
bubka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2079


Загубил всичко, не загубвай себе си ...


Моят сватбен албум

« Отговор #399 -: ноември 01, 2010, 12:45:30 »

Момичета искам да ви питам нещо информативно, знаете ли дали тест показва цветна бременост?Напоследък разбрах че на мои познати не е отчело и са установили цветна бременост.А симптомите  при нея до колкото знам са същите само разлика в цикъла има, възможно ли е заради това че все пак има някъкв дори и нищожен цикъл да не отчете? smile

Няма логика да не отчитат, Плами! Все пак теста реагира на промяна в ЧХГ, не на липса/наличие на цикъл  good
Активен
plamak_
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 880



Моят сватбен албум

« Отговор #400 -: ноември 01, 2010, 12:48:02 »

Да знам , но чух за такива случаи дори от мои познати и за това се информирам , дали това оказва значение при наличие на всички налични симптоми примерно.
Активен
Рени
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1994


Аз дочаках своето малко чудо*2!


Моят сватбен албум

« Отговор #401 -: ноември 01, 2010, 21:38:43 »

рени, задържаният  фоликул е установен от лекар на 3 ден от цикъла. не може да съм бременна, защото едва ли съм имала изобщо овулация. не напипвам бучка, но имам силни болки в гърдите особено в дясната.

Точно това имах предвид дали е установен от лекар задържания фоликул. Да щом имаш задържан фоликул евентуално няма да има настъпила овулация, но не се знае дали фоликулите не са били два. А за болките в бюста са със сигурност от липсата на цикъл и промяната на нивата на хормоните. Лекарят ти изписа ли ти нещо за спукването на фоликула?
Активен
chiara
Новак
*
Публикации: 17


« Отговор #402 -: ноември 02, 2010, 08:41:28 »

нищо не ми изписа.каза ми да чакам следващия цикъл и да отида пак до 3-тия ден. това ме притеснява. сигурно е настъпил тотален хормонален дисбаланс с всички последици, а аз бездействам.базалната ми температура е около 37,1 , понякога се качва до 37,2-37,3.коремът си ми е подут, не чувствам болки както преди да ми дойде.сигурно кистата се е увеличила и пречи на цикъла да дойде нормално.трябва да ми дойде след 2-3 дена, а не чувствам признаци
Активен
Рени
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1994


Аз дочаках своето малко чудо*2!


Моят сватбен албум

« Отговор #403 -: ноември 02, 2010, 10:49:47 »

Щом трябва да ти дойде след два-три дни изчакай да минат и ако не се появи цикъл, според мен най-добре потърси друг лекар за още едно мнение.
Активен
chiara
Новак
*
Публикации: 17


« Отговор #404 -: ноември 02, 2010, 11:00:06 »

намирането на лекар е голям проблем. нагледах се на всякакви. човек да не знае на кого да се довери.този , при когото ходя, се води добър  специалист по репродуктивно здраве, но има много пациенти и според мен претупва нещата.
Активен
Страници: 1 ... 25 26 [27] 28 29 30   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines