Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

юли 06, 2024, 02:34:37

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 23 24 [25] 26 27 ... 30   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Клуб на БЕБЕправещите - 18 част  (Прочетена 192071 пъти)
 
plamak_
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 880



Моят сватбен албум

« Отговор #360 -: октомври 26, 2010, 16:10:21 »

Ами аз преди първия път имах доста нередовен цикъл , но след това си беше нормален и доста време нямах никъкви проблеми и сега за първи път не се пазим и ми подрани доста , надявам се това да не значи че нещо не е както трябва и всичко да си е наред.
Активен
kleo_20
Leader
****
Публикации: 5436


Мама на едно малко диване!!!


Моят сватбен албум

« Отговор #361 -: октомври 26, 2010, 16:26:08 »

Имала съм 2 предизвикани аборта good вторият по мед при4ини-мъртъв плод,първият по мое желание...промени нямах в цикъла.
По принцип и времето,луната,стреса.......абе вси4ко ни влияе на нас жените good
Успех на вси4ки и дано скоро се сдобием е бебоци!!!
п.с. не е важно но днес моето девой4е гледаше по тв едно бебе и ми каза "Мамо,моля те,искам и аз бебе да шишкам по глави4ката" blush И ме погали по корема!Много ми е мили4ка,но скоро може би няма да гушка "бебе по глави4ката"
И така никакъв отказ!!!!
Активен
iana_apostolova
Ентусиаст
**
Публикации: 81


Обичам те ...


Моят сватбен албум

« Отговор #362 -: октомври 26, 2010, 17:00:07 »

и аз да се върна тук.... и аз съм с много редовен цикъл и овулация + идеални изследвания, но се наложи аборт, също заради спряла сърдечна дейност..... но няма да се даваме, след 3 месеца пак ....  give_rose
Активен
plamak_
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 880



Моят сватбен албум

« Отговор #363 -: октомври 26, 2010, 17:10:20 »

Дано всички имаме успех в това което желаем момичета . smile
Но някой може ли да ми каже дали има нещо ненормално ( май не подбрах точната дума) в това че след като почнахме бебеправенето  тогава почва да има и аномалии в цикъла или няма нищо плашещо в това .
Активен
Рени
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1994


Аз дочаках своето малко чудо*2!


Моят сватбен албум

« Отговор #364 -: октомври 26, 2010, 17:47:08 »

plamak_, няма нищо ненормално, както ти си се изразила, в това да има промени в Мц след като сте започнали с опитите за бебе. Все пак всичко е на психична основа. Колкото и да отричаме ние жените все си задаваме въпросите - дали този месец ще стане, кога ще стане и това също спомага за промяната. Водете си нормалния начин на живот и ще видите, че скоро всичко ще се нареди в желаната от вас посока. Късмет, момичета! Стискам ви силно палци скоро да се разписвате в другите теми! give_rose
« Последна редакция: октомври 26, 2010, 18:17:50 от Рени » Активен
plamak_
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 880



Моят сватбен албум

« Отговор #365 -: октомври 26, 2010, 18:09:49 »

Благодаря ти за успокоението Рени и аз стискам палци на всички.
Активен
kleo_20
Leader
****
Публикации: 5436


Мама на едно малко диване!!!


Моят сватбен албум

« Отговор #366 -: октомври 27, 2010, 11:10:53 »

Дa си споделя,4е още 4aкaм...знaм,4е след вси4ко е нaпълно в редa нa нещaтa дa зaкъснее....дa видим колко и дaно не е кистa!
Успех нa вси4ки
янa съжaлявaм,милa.Знaя кaк се 4увствaш.Скоро ще гушкaте вaшето мaлко 4удо!!!!
Активен
bubka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2079


Загубил всичко, не загубвай себе си ...


Моят сватбен албум

« Отговор #367 -: октомври 27, 2010, 15:18:29 »

Привет и от мен! Не съм се разписвала, че чаках с доста притеснение днешната визита при доктора. Тя мина добре, повярвайте ми днес за пръв път от 3 седмици сигурно ще спя цялата нощ.
При сегашния ми режим на МЦ, живот и здраве началото на декември се завръщам в темата, че сега нали съм на антибиотик от личната заради гадната Т и така.

Плами, и на мен започна да ми идва по-начесто откакто съм тук (уж де, то повечето време реално не съм била  crazy ). Преди ми беше на около 30 дни, сега е на около 26. Всичко е в главите ни, това си мисля аз и затова се променя.

Яна  gu6

Мире, за момент си я представих Монката как те пита за бебе и ми стана много мила картинка  heart Скоро ще я зарадвате, сигурна съм  give_rose

Хайде, много късмет на всички и скорошно опразване на темата  Girl_hide
Активен
plamak_
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 880



Моят сватбен албум

« Отговор #368 -: октомври 27, 2010, 15:43:44 »

Ами да може би всичко е заради това че колкото и да отричаме си мислим за бебчетата ,които толкова силно искаме. smile
Аз освен че този месец ми подрани ми е много по слабо от колкото друг месец ,незнайно защо.Иначе пак си имам болки , гърдите продължават да си ме болят , общо взето откачена работа  pardon
Активен
Anita81
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 719



Моят сватбен албум

« Отговор #369 -: октомври 28, 2010, 04:00:44 »

Така, мойта лелка дойде както и очаквах. Хубавото е че ще мога да си направя изследванията. Та въпроса сега ми е, понеже ми дойде вчера (сряда) следобед към 4, от вчера ли броя 3 дни за ултразвука и хормоните, т.е. ако броя от вчера, 3 ден се пада да правя изследванията в петък, така ли е?
« Последна редакция: октомври 28, 2010, 04:05:03 от anitta » Активен
магито
Global Moderator
Заслужил майстор на спорта
*
Пол: Жена
Публикации: 4922


яхнала метлата


Моят сватбен албум

« Отговор #370 -: октомври 28, 2010, 07:36:33 »

Не, Анита, след 14 часа на днешния ден се брои, че ти е дошло на другия, т.е. 3-ти ден ти се пада в събота, но хормони и ултразвук се правят между 2-4 ден на МЦ.Успех и дано всичко е ОК smile
Активен
plamak_
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 880



Моят сватбен албум

« Отговор #371 -: октомври 28, 2010, 08:42:27 »

Момичета все ще ви питам нещо и все забравям , вярно ли е че тестовете отчитат най точно сутрин?Защото аз не мога да си представя че примерно ако една жена е бремена и направи тест сутрин и по друго време ще е различен резултата.
Активен
LOSHKA
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 164



Моят сватбен албум

« Отговор #372 -: октомври 28, 2010, 09:22:49 »

Имам въпрос.....след колко време се ходи на гинеколог за потвърждаване на бременността?/събирам си информация/Чувам противоречиви мнения по въпроса някой казват, че първите 6 седмици не трябвало да се ходи. give_rose
Активен
liva82
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 972


Обичам те повече от всичко!!


Моят сватбен албум

« Отговор #373 -: октомври 28, 2010, 09:29:20 »

за да се види нещо на ехографа закъснението на МЦ да е в порядък от 10-14 дни give_rose
Активен
Lionelsa
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1616



Моят сватбен албум

« Отговор #374 -: октомври 28, 2010, 09:39:05 »

plamak_, в първата урина сутрин има най-голяма концетрация на отчитаните в-ва, не само за този тест. За това винаги искат за изследвания нея. Но ако си бременна, по всяко време ще го отчете. Просто втората лента е различно наситена в първите и последващите дни на бременността.
Активен
Страници: 1 ... 23 24 [25] 26 27 ... 30   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines