Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

юли 06, 2024, 02:32:37

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 16 17 [18] 19 20 ... 30   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Клуб на БЕБЕправещите - 18 част  (Прочетена 192069 пъти)
 
kleo_20
Leader
****
Публикации: 5436


Мама на едно малко диване!!!


Моят сватбен албум

« Отговор #255 -: октомври 05, 2010, 13:55:12 »

Привет и от мен give_rose 4естито на онези,които са напуснали теми4ката и късмет на останалите give_rose
Според моят док няма никакви проблеми да не опитаме пак smile Записвам се отново макар,4е след "слу4ката" не сме се оби4али blush
Ще видим кога,дали или ще се слу4и нещо.
Късмет на вси4ки
Активен
Lady_Diamond
Новак
*
Публикации: 10



« Отговор #256 -: октомври 07, 2010, 19:50:21 »

Ето ме пак!!! give_rose
Благодаря ви, за отговорите, на въпросите ми, няколко страници назад!!! give_rose

Аз имах ПМС, но изчезнаха и сега освен леко напрегнати гърди и от време на време леки болки ниско долу, друго няма незнам дали си въобразявам, но от известно време понякога през деня сякаш ми се гади (това усещане е предимно сутрин или следобяд, даже и да не съм хапвала нищичко crazy)

Днес си скупих един тест "Шуър чек", но не съм го направила, ще си чакам закъснение поне 10 дни good
Миналият месец ми дойде на 6, но тъй като цикълът ми е по-дълъг (не)очаквам лелята около 11.10, та тест ще с еправи не по-рано от 21.10, а до тогва има мноооого време pardon

Стискам палци на всички ви, скоро да видите PREGQ и да напуснете темата, премествайки се в следващите good good good

П.П. Думата "бебеправене" аз лично разбирам, че партньорите не се пазят Wink, или правят "опасен" секс blum
Активен
plamak_
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 880



Моят сватбен албум

« Отговор #257 -: октомври 07, 2010, 20:10:58 »

Момичета дойде времето и аз да се запиша в тази тема smile, надявам се имате място за още една желаеща да стане мама.Надявам се взаимно да се споделяме как вървят нещата с бебеправенто . smile
Активен
mstoqnova
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 357



Моят сватбен албум

« Отговор #258 -: октомври 08, 2010, 12:29:23 »

Привет на всички   Flower

УСПЕХ на всички опитващи се  Good luck и ЧЕСТИТО на тези, които веча са успяли.

Имам същите симпоми като Lady_Diamond, напрежение в гърдите, болки ниско долу в корема от време на време, гадене... закъснява ми вече 10 дни, ама да си призная честно малко ме е страх да направя тест. Имам чуството, че ако направя теста и ще ми дойде  sad Мисля си да изчакам още една седмица  pardon пък дано да имам късмет.
Активен
Bademka
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 144



Моят сватбен албум

« Отговор #259 -: октомври 08, 2010, 12:51:21 »

Привет на всички   Flower

УСПЕХ на всички опитващи се  Good luck и ЧЕСТИТО на тези, които веча са успяли.

ъИмам същите симпоми като Lady_Diamond, напрежение в гърдите, болки ниско долу в корема от време на време, гадене... закъснява ми вече 10 дни, ама да си призная честно малко ме е страх да направя тест. Имам чуството, че ако направя теста и ще ми дойде  sad Мисля си да изчакам още една седмица  pardon пък дано да имам късмет.
Миличка,при закъснение от 10 днни не мисля ,че има от какво да се притесняваш.Как издържа до сега и не си си направила?Очаквам с нетърпение да чуя резултатът Good luck
Активен
Lady_Diamond
Новак
*
Публикации: 10



« Отговор #260 -: октомври 08, 2010, 13:06:20 »

... Имам чуството, че ако направя теста и ще ми дойде  sad Мисля си да изчакам още една седмица  pardon пък дано да имам късмет.

Ох, аз имам същото чувство!!! sad
И затова ще чакам възможно най-дълго закъснение!!! good Забравих да спомена, че и много ми се спи и похапвам промишлени количества таратор popcorn добре, че е диетично, че ще заприличам на pig
Но според мен ти спокойно би могла да си направиш тест при положение, че имаш 10 дневно закъснение good
Пламък welcome-2
Успех на всички и скоро да се похвалите с PREGQ
« Последна редакция: октомври 08, 2010, 13:10:26 от Lady_Diamond » Активен
dodo23
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2192



Моят сватбен албум

« Отговор #261 -: октомври 08, 2010, 13:06:58 »

Добре дошли на новите попълнения!
Много се радвам като прочета,че щом някоя мацка се отпише,веднага се зписват нови "мераклийки"!
Успех желая на всички,а mstoqnova се надявам още днес да се похвали с положителния тест! give_rose

Нинка,ето ти друго тълкувание на "бебеправещи"-семейно планиране!
Щом сте с ясното съзнание,че искате дете и не използвате "предпазни средства",с пълно право сте част от темата! smile
Активен
Little flower
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 192



Моят сватбен албум

« Отговор #262 -: октомври 08, 2010, 13:26:36 »

mstoqnova и Lady_Diamond, хич не разчитайте на тези "чувства"  beating, ами вземете утре сутрин си направете по един тест - да зарадвате и себе си, и мъжете си още в началото на уикенда!  good
От мен - пръс бацилчета на всички желаещи!  Sunshine
Активен
plamak_
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 880



Моят сватбен албум

« Отговор #263 -: октомври 08, 2010, 13:27:09 »

Благодаря на всички за топлото посрещане и ви пожелавам да се задържате тук възможно на малко време ,защото по хубава от тази новина  :PREGQ:здраве му кажи.
mstoqnova можеш спокойно да направиш теста,10 дена е напълно достатъчно закъснение за да отчете , а ако случайно не е положителен (което не ти пожелавам ), поне ще знаеш и няма да си в неведение.Пожелавам ти успех и чакаме да се похвалиш с резултата.
Активен
Lady_Diamond
Новак
*
Публикации: 10



« Отговор #264 -: октомври 08, 2010, 18:27:28 »

mstoqnova и Lady_Diamond, хич не разчитайте на тези "чувства"  beating, ами вземете утре сутрин си направете по един тест - да зарадвате и себе си, и мъжете си още в началото на уикенда!  good
От мен - пръс бацилчета на всички желаещи!  Sunshine

Little flower, мерси за разпръскването на бацилчета
Аааа, аз ще си чакам първо датата и после по-голямо закъснение, че както казва мъжът ми: "С тоя нередовен цикъл нищо не се знае", а и не ми се иска да "хабя" теста, нито пък ми се гледа 1 черта!!!
Но към края на месеца ще се разбере, пък ако случайно не се разбере, ще се види рано или късно, ако имам PREGQ, което пожелавам от heart на всички тук!!!


« Последна редакция: октомври 08, 2010, 18:35:29 от Lady_Diamond » Активен
red_roses
Професор
****
Публикации: 415


« Отговор #265 -: октомври 09, 2010, 09:40:53 »

Момичетата , на тези на, които им закъснява вече 10 дни - правете теста , каквото има да се отчете ще се отчете и сега и след още 10 дена smile. Просто сега ще разберете по - рано give_rose. Няма от какво да се страхувате. Аз чакам МЦ след 11-ти , но с моя цикъл нищо не се знае. Усещам напрежението в гърдите и болки ниско долу. Когато бях на лекар тоя месец него ден бях в овулация , но не правихме опити точно този ден ,а 2 дена преди това. Както и да е , нямам очаквания и този месец, някак си не го усещам crazy.
Активен
mstoqnova
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 357



Моят сватбен албум

« Отговор #266 -: октомври 09, 2010, 09:52:54 »

Благодаря ви момичета give_rose дадохте ми кураж и направих теста. Резултат  PREGQ  yahoo Още не смея да се зарадвам напълно. Като отида на лекар другата седмица - тогава.

Много Благодаря за бацилчето Little flower  give_rose 
Активен
dodo23
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2192



Моят сватбен албум

« Отговор #267 -: октомври 09, 2010, 10:05:19 »

Благодаря ви момичета give_rose дадохте ми кураж и направих теста. Резултат  PREGQ  yahoo Още не смея да се зарадвам напълно. Като отида на лекар другата седмица - тогава.

Много Благодаря за бацилчето Little flower  give_rose 
Аз казах ли ти.... blum
Хайде след посещението при док,бързо скачай в другата тема за да ти честитим и пожелаваме на воля!
Активен
mstoqnova
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 357



Моят сватбен албум

« Отговор #268 -: октомври 09, 2010, 10:31:09 »

Казахте ми всички  kiss2
Активен
plamak_
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 880



Моят сватбен албум

« Отговор #269 -: октомври 09, 2010, 15:57:08 »

mstoqnova супер много се радвам за теб , айде после те чакаме в другата темичка и официално да ти честитим.
Активен
Страници: 1 ... 16 17 [18] 19 20 ... 30   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines