Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

юли 06, 2024, 02:35:50

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 13 14 [15] 16 17 ... 30   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Клуб на БЕБЕправещите - 18 част  (Прочетена 192072 пъти)
 
магито
Global Moderator
Заслужил майстор на спорта
*
Пол: Жена
Публикации: 4922


яхнала метлата


Моят сватбен албум

« Отговор #210 -: септември 29, 2010, 08:13:51 »

Ред_росес от колко време си спряла противозачатъчните?Да правилно си прочела зацапването се получава при имплантирането на ембриона в матката и не се случва при всички.

Мгоранова, не знам дали има връзка между прогестерона и бледа втора черта.
Активен
Lina81
Ентусиаст
**
Публикации: 54


« Отговор #211 -: септември 29, 2010, 08:34:08 »

магито,бях на преглед при точните доктори (надявам се) в един център за репродуктивна медицина.Не казаха със сигурност за СПЯ,а за съмнения.Но на мен ми предстои овулация(по мои изчисления) и просто това са фоликули около яйчниците,размера на картинката ми е 0,84см (което   е малко,нали??).След цикъла ми предстоят хромонални изследвания,и тогава вече ще видим.
Айде успешен ден (и нощ) на всички.
Активен
red_roses
Професор
****
Публикации: 415


« Отговор #212 -: септември 29, 2010, 09:05:44 »

магито , преди 4 месеца ги спрях и от тогава имам доста аномалии като косопад , напълняване и закъснение на цикъла с по около 10 дена sad.
Активен
магито
Global Moderator
Заслужил майстор на спорта
*
Пол: Жена
Публикации: 4922


яхнала метлата


Моят сватбен албум

« Отговор #213 -: септември 29, 2010, 09:25:04 »

Лина ако на яйчник имаш повечко фоликули е нормално да си помислят за ПКЯ, нормално е в месеца да овулира единия яйчник, рядко двата.

Ред_росес, аз те питам, защото мойте симптоми на проблеми със щитовидната бяха подобни, но изчакай да минат 6 месеца и ако не са се променили нещата може спокойно да пуснеш една контрола за всеки случай.
Активен
red_roses
Професор
****
Публикации: 415


« Отговор #214 -: септември 29, 2010, 09:37:38 »

магито , какво имаш на щитовидната жлеза , хипофункция ли? Иначе скорострелно качих няколко кг за има няма 4 месеца , но сега слава Богу почнаха да падат. И аз се сетих за щитовидната жлеза първоначално , защото съм чувала , че има напълняване , косопад и т.н. , но те нещата започнаха веднага след спирането на противозачатъчните и може би за това лекарите се водят по това. Разбира се ако всичко това продължава аз самата вече ще настоявам за изследвания.
Активен
магито
Global Moderator
Заслужил майстор на спорта
*
Пол: Жена
Публикации: 4922


яхнала метлата


Моят сватбен албум

« Отговор #215 -: септември 29, 2010, 11:32:52 »

Аз имам Хашимото и да симптомите са същите, но знам, че и от хапчетата може да се получи нещо подобно, затова ти казах да изчакаш smile
Активен
iana_apostolova
Ентусиаст
**
Публикации: 81


Обичам те ...


Моят сватбен албум

« Отговор #216 -: септември 29, 2010, 19:10:46 »

момичета моля за помощ... снощи към 23ч. получих леко зацапване,даже да кажа едвам забелжимо и бледо розово. много се изплаших и отидох в Токуда, нямах карвене с бебето вс беше наред, но доктора ми каза, че може да се дължи на така наречетаната "раничка" на шийката на матката. днес бях при моя лекар, той видя раничката и ми предписа глобуси, но не ми каза нищо... сега като се прибрах забелязах кафеникаво петно .... не много голямо, но доста повече от това снощи и пак съм притеснена... как мислие вие, нормално ли е това и може ли да е от раната?
Активен
gabriela_p
Новак
*
Публикации: 7


« Отговор #217 -: септември 29, 2010, 20:55:06 »

maia_svet  благодаря за подкрепата аз съм с още 2 отрицателни теста непоносимо болеснени гърди .. намек за пожръщане и все още липсващ цикел 7 дни
Рени няма проблем все пак да аз попитах а ти даде мнение за това е форума все пак  smile
Активен
rosario
Любопитен
*
Публикации: 40



Моят сватбен албум

« Отговор #218 -: септември 29, 2010, 22:20:25 »

момичета моля за помощ... снощи към 23ч. получих леко зацапване,даже да кажа едвам забелжимо и бледо розово. много се изплаших и отидох в Токуда, нямах карвене с бебето вс беше наред, но доктора ми каза, че може да се дължи на така наречетаната "раничка" на шийката на матката. днес бях при моя лекар, той видя раничката и ми предписа глобуси, но не ми каза нищо... сега като се прибрах забелязах кафеникаво петно .... не много голямо, но доста повече от това снощи и пак съм притеснена... как мислие вие, нормално ли е това и може ли да е от раната?

незнам дали е нормално миличка, но се случва....и на мен ми се случи като бях в 6-7 г.с....аз също имам раничка, но никой не ми е казвал че това може да е причина...биха ми инжекции за задържане и всичко се оправи. Съветвам те да лежиш повече докато се оправят нещата, не прави резки движения и ако искаш отиди и на друг лекар....аз лежах в Шейново, защото ми се случи късно вечерта и просто не знаех къде другаде да  отида. И прочети за тези глобули дето са ти ги дали дали стават за бременни, но преди да пиеш иди и при друг лекар според мен...не се тревожи, всичко 6те се оправи good

Моля не използвайте "4" и "6" вместо "Ч" и "Ш"!!!
« Последна редакция: септември 30, 2010, 12:59:49 от ˙·٠Butterfly™٠·˙ » Активен
iana_apostolova
Ентусиаст
**
Публикации: 81


Обичам те ...


Моят сватбен албум

« Отговор #219 -: септември 29, 2010, 22:26:27 »

Глобулите, не са за пиене, а са вагинални. Лекаря от Токуда каза, че няма проблем както и този при когото ходя и ми следи бремеността. а зацапването беше само едно пеънце от тогава не е имало нищо. crazy на друг лекар ще ида, но в събота... иначе никои от лекарите не е казвал до сега, че има опасност и трябва да лежа...  girl_impossible
Активен
rosario
Любопитен
*
Публикации: 40



Моят сватбен албум

« Отговор #220 -: септември 29, 2010, 22:42:32 »

Глобулите, не са за пиене, а са вагинални. Лекаря от Токуда каза, че няма проблем както и този при когото ходя и ми следи бремеността. а зацапването беше само едно пеънце от тогава не е имало нищо. crazy на друг лекар ще ида, но в събота... иначе никои от лекарите не е казвал до сега, че има опасност и трябва да лежа...  girl_impossible

ти си знаеш...добре е, че няма повече зацапване, но аз те съветвам да си почиваш повече...аз бих лежала няколко дни ( това не значи нон стоп да си на легло, а просто да си почиваш денем и да не ходиш на работа разбира се)....при мен розовото зацапване беше по 1 капчица на ден, но продължи цяла седмица, а аз не му обърнах внимание- ходех си на работа, ремонт правехме в къщи и изобщо не си почивах...

Моля не използвайте "4" и "6" вместо "Ч" и "Ш"!!!
« Последна редакция: септември 30, 2010, 13:02:38 от ˙·٠Butterfly™٠·˙ » Активен
iana_apostolova
Ентусиаст
**
Публикации: 81


Обичам те ...


Моят сватбен албум

« Отговор #221 -: септември 29, 2010, 22:48:06 »

розово имах само снощи и беше много малко, кавяво за сега още няма... а за глобусите, прочетох само хубави неща.... за сега няма да се настройвам негативно, ще говоря с доктора утре и ще видим smile
благодаря за отговорите.
Активен
rosario
Любопитен
*
Публикации: 40



Моят сватбен албум

« Отговор #222 -: септември 29, 2010, 22:57:53 »

розово имах само снощи и беше много малко, кавяво за сега още няма... а за глобусите, прочетох само хубави неща.... за сега няма да се настройвам негативно, ще говоря с доктора утре и ще видим smile
благодаря за отговорите.

 good good стискам палци!
Активен
biersdorf
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 142


"Няма попътен вятър за кораб без посока." Чърчил


« Отговор #223 -: септември 30, 2010, 11:17:48 »

Момичета, от чисто любопитство, ако тестът покаже мечтаните  PREGQ, след колко време е възможно да се види на ехограф, кога се записва час при гинеколог и прегледът включва само ехограф нали? Може би е глупаво да питам предварително, но искам да си създам някаква система, всичко това покрай създаване на дете и след това, е толкова ново за мен, и е било далечно до сега, че съм много боса  blush
Активен
Bademka
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 144



Моят сватбен албум

« Отговор #224 -: септември 30, 2010, 11:30:16 »

Здравейте момичета и от мен.Малко ще изместя темата,но просто не мога да не с поделя.Преди два дни най-добрата ми приятелка съобщи ,че е бременна с 2-ро детенце. yahoo Бях доса изненадана,понеже е със спирала  Oh my ... .Но въпреки това се убеждавам ,че Господ си знае работата.Така,че няма невъзможни неща и трябва да се вярва в постигането им!!!

biersdorf Аз също се присъединявам към твоето питане и на мен ми е интересно  girl_wink
Активен
Страници: 1 ... 13 14 [15] 16 17 ... 30   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines