Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

юли 06, 2024, 02:12:52

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 11 12 [13] 14 15 ... 30   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Клуб на БЕБЕправещите - 18 част  (Прочетена 192051 пъти)
 
pebbles
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 763



Моят сватбен албум

« Отговор #180 -: септември 25, 2010, 07:14:57 »

Извинявам се, че нахълтвам така, но, anitta , не се втелясвай за глупости. Ти си една от щастливките, които не си губят 2-3 дни всеки месец в брутални болки. Вие от колко време правите опити? Защото, като нещо не става започваш да се притесняваш за всичко, обяснимо, но, нали си засичаш овулация?! И доктор ти е казал, че щом се засича, значи я има. Е, цикълът ти не е часовник, ама какво от това? Жени, които до 25-тата си година са имали цикъл 3 пъти имат здрави и хубави деца. Пък ти си имаш всеки месец. Добре, срещнете се с доктор, може и да има проблем, ама, със сигурност не е, че нямаш болки Wink.
Активен
магито
Global Moderator
Заслужил майстор на спорта
*
Пол: Жена
Публикации: 4922


яхнала метлата


Моят сватбен албум

« Отговор #181 -: септември 25, 2010, 07:15:53 »

Анита човешкото тяло е строго индивидуално и при всеки всичко е различно.Аз си имам ПМС от малка, беше много силно изразен когато щитовидната ми жлеза имаше проблеми, но сега е много по-нормално.Същот така като имах проблеми с щитовидната нямах никакви признаци на Овъ.Засичах с тестове + овулация, но не чуствах, сега откакто вкарах хормоните в ред си я и усещам.Но това е при мен, при други е по друг начин.Не се притеснявай, просто това е твоя организаъм и той е различен от на останалите.
Късмет при специалиста и дано има само хубави новини.

Аз чакам Мария_хс да пише как е минал прегледа при Владимиров  heart

Късмет на всички smile
Активен
rozovka
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1031



« Отговор #182 -: септември 25, 2010, 11:28:28 »

maria_hs, в много добри ръце си. Имам много близка приятелка, която само след три - четири месеца посещения при Владимиров забременя и сега чака момиченце, живот и здраве. Не знам каква точно беше причината да не настъпва бременност, но започнаха инсеминации и забременяха от второ или максимум трето инсе. Така че споко, идва моментът при всички.
Активен
maia_svet
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 275



Моят сватбен албум

« Отговор #183 -: септември 25, 2010, 14:52:14 »

аз да ви питам някой пил ли е центрум матерна
Активен
tedd
Регистриран

Пол: Жена
Публикации: 4



« Отговор #184 -: септември 25, 2010, 15:12:35 »

По добре пии сокчетата на Хип за бременни - тази матерна е малко силна - може да ти прилошава от нея - старата генерация лекари-гинеколози я изсписват "Едно си знае баба - едно си бае" . Аз като бях бременна пиех само Фолиева + много плодове и зеленчуци.
Активен
maria_hs
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 254



Моят сватбен албум

« Отговор #185 -: септември 25, 2010, 16:26:35 »

Здравейте, аз седнах вчера да пиша, но всъщност не знам точно какво да ви кажа. Бях вчера при д-р Владимиров и видяхме 18 мм фоликул. Аз си правя тестове за овулация и му казах, че чакам тези дни да ми е положителен и че по принцип ми е по-късна (по мои изчисления). Общо взето последните месеци ми е след 20-ти ден. Прегледа изследванията и за момента няма нещо много притеснително. Реши да ми пусне Lh, Е2 и Прогестерон, защото иска да види дали не задържам фоликул. В петък ще му звънна и ще се видим събота или неделя. Общо взето за момента не ми е ясна картинката, но и не знам какво да питам. Не знам как ще ви прозвучи, но му вярвам на този човек и не се тормозя много. Надявам се, че той си знае за какво ги пуска и предполагам, че иска да му се изясни картинката. Следващият път вече ще попитам какво ще правим и какво търсим всъщност. Та така, виждате че не мога да обясня много ясно нещата  crazy , но се надявам скоро да ми се проясни.
Исках да попитам дали има значение, че AMH ми е 4,2, защото гледах че референтните стойности са от 0.9 до 1.7?
Маги, Розовка благодаря, че ме мислите  heart
Активен
Little flower
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 192



Моят сватбен албум

« Отговор #186 -: септември 25, 2010, 17:27:44 »

Та, всички говорите за този предменструален синдром и се замислих, че аз всъщност никога не съм имала никакви болки (нито корем, нито гърди и т.н.) или каквито и да е други неразположения преди да ми дойде, нито пък по време на менструацията, в смисъл винаги съм имала напълно безболезнен цикъл, никога не съм имала каквито и да било симптоми че ще ми идва, ориентирам се само по датата, та въпроса ми е- нещо не ми е наред ли, че нямам ПМС,като гледам всички казвате че имате, трябва ли да се притеснявам за това, че нямам ПМС?
Anitta, и аз почти никога не съм имала болки преди или по време на цикъл, може би веднъж годишно. Което според мен е супер! И ПМС почти не усещам. Това си е до организъм.
Активен
plamak_
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 880



Моят сватбен албум

« Отговор #187 -: септември 25, 2010, 17:37:31 »

Anitta направо си късметлийка ,няма нищо притеснително ,наистина си е до организма и моя преди години беше по един начин, сега по друг, но няма нищо тревожно .
Активен
gabriela_p
Новак
*
Публикации: 7


« Отговор #188 -: септември 25, 2010, 18:12:40 »

Анита и аз преди нямах никакви симптоми преди цикъл просто знаех че трябва да ми дойде на тази дата и понеже винаги ми е супер точно не съм имала проблем,след това пиех за около година противозачатачни и от тях запонаха всички симптоми и сега вече повече от година не ги пия и си ми е много лек ПМС просто почти незабележимо имам много приятелки така и мисля че няма за какво да се притесняваш както ти казаха по-на горе недей да си мислиш само глупости tease

а иначе аз само ви досаждам но вече трети ден я няма лелката и утре сутринта напук на отицателния тест ще си направя нов и ще видим какво ще каже
Активен
Anita81
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 719



Моят сватбен албум

« Отговор #189 -: септември 25, 2010, 19:06:19 »

благодаря ви за отговорите smile
Peebles, далеч съм от мисълта, че ако има проблем е от това дали имам ПМС или дали усещам овулацията, просто се чудех дали това мойто е нормално. Имаме консултация при специалист на 19 октомври и дано всичко е наред, оказа се че тук доста от изследванията "уж" са покрити от здравната ни осигуровка, но ще видим де като се срещнем с него, че може информацията ми е да е грешна. Пожелавам успех на всички Wink
« Последна редакция: септември 25, 2010, 19:22:21 от anitta » Активен
магито
Global Moderator
Заслужил майстор на спорта
*
Пол: Жена
Публикации: 4922


яхнала метлата


Моят сватбен албум

« Отговор #190 -: септември 26, 2010, 09:38:13 »

Мария, според мен доктора иска да види дали наистина овулираш.Дали като узрее яйцеклетката фоликула се пука и тя излиза от него или умира в неспукан фоликул.Това е което аз мисля.Радвам се, че му имаш доверие и си спокойна, това е най-важното, вярваш ли на доктора всичко е ОК smile

Анита късмет.
Активен
gabriela_p
Новак
*
Публикации: 7


« Отговор #191 -: септември 26, 2010, 14:28:01 »

дами отново съм с разочароващ - резултат но още няма никой и искам да кажа че отново ползвах тест Лейди Тест Някой чувал ли го е ?
само една опаковка  в нея има лента а на опаковката даже на пише какво количество хормон засича но утре вече ще правя Шуър
Активен
Рени
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1994


Аз дочаках своето малко чудо*2!


Моят сватбен албум

« Отговор #192 -: септември 26, 2010, 15:42:50 »

Моята бременност я засякох точно с Лейди тест и този път дори го напаривх два дни преди датата, на която трябваше да ми дойде, което с предишните две бременности не ми се беше случвало.
Активен
gabriela_p
Новак
*
Публикации: 7


« Отговор #193 -: септември 26, 2010, 17:54:07 »

Рени ми отне и последните надежди sad sad е тогава ще се надявам просто тестовете да ме отчитат по-късно
Активен
Lady_Diamond
Новак
*
Публикации: 10



« Отговор #194 -: септември 26, 2010, 19:34:40 »

Здравейте, момичета give_rose give_rose give_rose
Първо, да пожелая на всички, скоро да напуснат темата!!! good

И второ, глведа има серия от задвани "тъпи/глупави" въпроси, та и аз да се включа blush

Колко приблизително е количеството ЦС отделяно преди Ову (около 1 чаена лъжичка, по-малко или повече)? И до колкото знам Ову настъпва 24-48 часа след наличието на ЦС или бъркам?
Извинявам се за въпроса, но...
За сега не меря БТ и не правя тестове за Ову, (всички изследвания са ми ОК) не е минало много време в сериозно бебеправене, че половинката ми нещо се дърпа за второ бебче, но се надявам да го излъжа blum

Благодаря предварително и хубава, романтична вечер на всички!!! heart heart heart
Активен
Страници: 1 ... 11 12 [13] 14 15 ... 30   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines