Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

юли 06, 2024, 01:59:27

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 10 11 [12] 13 14 ... 30   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Клуб на БЕБЕправещите - 18 част  (Прочетена 192041 пъти)
 
juji
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1425


« Отговор #165 -: септември 21, 2010, 15:43:56 »

Дани,няма да се предаваш на тези черни мисли.Аз като теб бях се отчаяла ,до там че като видех бременна почвах да плача и да си казвам ето тя си има ову и е забременяла /на мен проблмеами беше в липсата на ову/.Обаче след спонтанния аборт който направих просто си казах майната на всичко спрях да го мисля ,след три четири месеца взе ,че стана /е и медицината помогна/ ,но психиката е страшно нещо ,предадеш ли се на негативните писли. give_rose
Активен
radi.
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 241



Моят сватбен албум

« Отговор #166 -: септември 21, 2010, 22:36:54 »

много ти благодаря Рени а аз се надявам скоро да видя така желаните  PREGQ успех на всички
Активен
iana_apostolova
Ентусиаст
**
Публикации: 81


Обичам те ...


Моят сватбен албум

« Отговор #167 -: септември 22, 2010, 09:31:13 »

Здравейте момичета. Искам да поптам задълвително ли е да ми с спи, да ми се гади и БТ да е по-висока от 37градуса, защото аз нямам такива симптоми и температурата ми е 36.8-37.10 . на 20 бях на лекар. Видя плодов сак, но ембриона не се вижда-той каза, че е и рано. по размерите на сакчето съм в 5г.с.. Не искам да се притеснявам и да си мисля глупости, но нормално ли е наистина да нямам тези сиптоми и ако ги нямам, възмовно ли е сака да е кух.... sad
Активен
˙·٠Outono Bolboreta™٠·˙

Leader
****
Пол: Жена
Публикации: 8604


·٠•●♥☆Щастлива, Слънчева, Успешна ☆♥●•٠·


Моят сватбен албум

« Отговор #168 -: септември 22, 2010, 09:34:10 »

Яна, напълно възможно е да си бременна без да имаш каквито и да било симптоми!!! good
Аз лично бях така 9 месеца - никакви симптоми, а родих прекрасно момченце, което скоро ще стане на 3г. Wink

Успех и не се притеснявай, сигурна съм, че на следващият преглед ще видите и малката точица!!! good
Активен
svetlaha
Новак
*
Пол: Жена
Публикации: 18



« Отговор #169 -: септември 23, 2010, 16:59:03 »

Здравейте момичета!вече 2 дни ми закъснява.......незнам какво да си мисля след стимулацията с тоя клостилбигит. Четох за признаците при бременност че са като при ПМС , обаче мен не ме боли корема като при цикъл, а имам някакви пробождания, нещо като придърпвания в яйчниците и долу в слабините  понякога имам и боцвания около пъпа crazy зърната продължават да са болезнени и БТ стои 37 С ......

 Р.S От 3 дена имам ужасно обилно течение...ту бяло...ту прозрачно!Това е или последици от клостилбигита.....или последици от
любов заедно   
Активен
vanessssa
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 548


Когато сме двамата всичко е по- хубаво!


Моят сватбен албум

« Отговор #170 -: септември 23, 2010, 19:14:57 »

Имаш закъснение и още не си направила тест?!!!! Как издържате бе момичета?!
Активен
Капризче
Наблюдаващ
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3244


Baby Time


Моят сватбен албум

« Отговор #171 -: септември 23, 2010, 20:05:06 »

svetlaha изчакай поне 5 дни и направи тест. Това поне е моя съвет smile

Аз бях в клиниката на Шерев вчера. Доволна съм от д-р Коновалова. Въпреки големия брой пациенти успя да запази самообладание и да не ми се изнерви на всичките вероятно глупави въпроси smile Беше отзивчива и ми обърна достатъчно внимание. Пусна ми изследване на 4 хормона за щитовидната жлеза и днес като излязоха резултатите стана ясно че там всичко е ок  Yes Следват изследвания на още 3 хормона като ми дойде, надявам се и там всичко да е ок smile Ако и те са наред, каза че ще правим фолекулометрия и ще може да направи стимулация за овулацията, но това още е далече за това не ми го разясни с детайли както точно има предвид.

С 2 думи доволна съм от отношението и, както и от резултатите от тези изследвания smile
Активен
maria_hs
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 254



Моят сватбен албум

« Отговор #172 -: септември 23, 2010, 20:32:04 »

svetlaha, дано тези симптоми да са наистина от  любов заедно
Капризче, браво за добрите резултати!  smile Това за чакането и многото пациенти май е навсякъде. Надявам се и следващите изследвания да са наред.  Good luck
Аз утре съм на лекар и тогава ще си взема и остатъка от изследванията. В тези, които съм си взела има малки отклонения, но утре докторът ще си каже. Последно време уж бях спокойна, но от 3 дни като си помисля за прегледа и ми прескача сърцето и съм станала една ревлива и обидчива cray   angry
Надявам се утре да се включа с добри новини  smile
Активен
juji
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1425


« Отговор #173 -: септември 23, 2010, 20:33:40 »

Капризче,новините до момента са супер.Дано и с другите хормони всичко е ок.Най-важното е ,че си попаднала на точният лекар.Сега само спокойствие и стискам палци скоро да се преместиш в друга темичка.
Активен
Капризче
Наблюдаващ
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3244


Baby Time


Моят сватбен албум

« Отговор #174 -: септември 23, 2010, 20:41:30 »

maria_hs не се притеснявай и запази спокойствие. Знаеш че не си помагаш като се изнервяш smile Като започнеш да усещаш безпокойство затвори очи и започни да си повтаряш една и съща фраза, не ми се смей сега на фразата: АЗ СЪМ КУХА ТРЪСТИКА И ПРОБЛЕМИТЕ МИНАВАТ ПРЕЗ МЕН! Вярно, че звучи глупаво на първо четене, но като се замислиш така гониш негативните емоции от тялото си, пускаш ги да преминат през него, отпускаш се и след 2-3 минути отпускане и повтаряне на фразата ще се почувстваш много по-спокойна smile

juji, мерси мила smile Надявам се и аз да е наред положението и с другите хормони smile Живи и здрави само, надявам се скоро да се преместя и в другата тема. Година и малко тук ми се струва достатъчно smile
Активен
rozovka
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1031



« Отговор #175 -: септември 24, 2010, 07:20:25 »

Ехо, Капризче, много се радвам за добрите новини около вас. Надявам се скоро са ти назначат стимулация (с фемара вероятно), да пукате фоликула и още от първия път pqz и после  baby_girl или baby_boy, пък защо не и двете  Wink. Не се изнервяйте от дългото чакане за прегледи, може би точно в този момент ражда някое момиче. На моето раждане си спомням смътно как доктора каза на някаква сестра, която влезе, докато бях в предродилна - да, да, знам, че има за прегледи. Ако е започнало раждане, което не е планирано (не е планирано секцио), докито най-вероятно помага на някое бебче да излезе. Стискаме палци!

maria_hs, не се притеснявай, хората не са някакви програми с идеални параметри, никой няма на сто процента идеални изследвания. И аз съм имала малки отклонения в изследванията - спомням си един тестостерон си бях пускала, който беше малко над горната граница. Ей, пощурих се да чета за високия тестостерон, само мъж дето не се изкарах  с толкоз тестостерон funnytooth, и в края на краищата какво - нищо, просто в този момент такъв е бил показателят и толкоз. Вторачването в тези цифри понякога вреди, по-важно е да си спокойна и уверена и да караш по плана!
« Последна редакция: септември 24, 2010, 07:22:55 от rozovka » Активен
tedd
Регистриран

Пол: Жена
Публикации: 4



« Отговор #176 -: септември 24, 2010, 09:02:27 »

Здр момичета - да се включа и аз от Варна
Яна, напълно възможно е да си бременна - аз до 3-тия месец нямах никакви симптоми. Но след това като ме метна едно повръщанееееее - чак до предродилна зала където преди 1г и 9м. родих прекрасно здраво момиченце.
Сигурна съм, че на следващият преглед ще видите и малката топчица!!!
Ако има мацки от Варна да пишат - с каквото мога ще помагам smile
« Последна редакция: септември 24, 2010, 09:06:45 от tedd » Активен
Lina81
Ентусиаст
**
Публикации: 54


« Отговор #177 -: септември 24, 2010, 15:00:54 »

И аз съм на преглед във вторник и общо взето сънувам кошмари само.Вярвам ,че всичко ще ми е наред,не искам да мися за нещо лошо,но......просто не мога.Хайде да идва вторник и да минава и да се успокоявам.Ще ми е 14 ден от цикъла,който по принцип е на 32-35 дни,така че се надявам да може да направим фоликулометрия,и да не сме изпуснали овулацията.Успех на всички момичета( и момчета:)
Активен
gabriela_p
Новак
*
Публикации: 7


« Отговор #178 -: септември 24, 2010, 18:01:38 »

svetlaha това все едно аз съм го писала днес ми е 2ден от закъснението със същите прозрачни и бели течения само че аз нямах търпение и купих с любимия един Шуър и някакъв от 1лв лента Лейди тест и понеже не беше с първа урина; правих го към 3днес и излезе 1 черта само  sad надявам се да се дължи на това че съм само на 2ден и не с първа урина но както нямах никакви симптоми изведнъж вече ме придърпва рядко корема зърната не се търпят и незнам вече ще изчакам няколко дни и ще направя Шуъра май crazy

Капризче радвам се за хубавите резултати дано дружно всички направим път на начинаещи бебеправещи  girl_wink
Активен
Anita81
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 719



Моят сватбен албум

« Отговор #179 -: септември 25, 2010, 05:01:21 »

здравейте, сладурки, аз може да не пиша, но да знаете че ви следя Wink аз имам 2 може би глупави въпроса, за което се извинявам предварително и ако сметнете, че са глупави може да не ми отговаряте:

Та, всички говорите за този предменструален синдром и се замислих, че аз всъщност никога не съм имала никакви болки (нито корем, нито гърди и т.н.) или каквито и да е други неразположения преди да ми дойде, нито пък по време на менструацията, в смисъл винаги съм имала напълно безболезнен цикъл, никога не съм имала каквито и да било симптоми че ще ми идва, ориентирам се само по датата, та въпроса ми е- нещо не ми е наред ли, че нямам ПМС,като гледам всички казвате че имате, трябва ли да се притеснявам за това, че нямам ПМС?

И другия въпрос- някой хора ми казват че по време на овулация гърдите може да са напрегнати или може да те боли корем примерно, да се усеща някакво неразположение, е и такова нещо няма при мен. Засичам овулацията с тестове,които правя в 3 часа следобед, защото знам че не се правят сутрин, но овулацията ми е много непредсказуема, всеки път си имам + тест, само че винаги е на различен ден, в смисъл единия път може да е на 25 ден, другия път да е на 17, трети път да е на 30 ден, и така цикъла ми е с различна продължителност всеки път,и нямам никакви болки или други неразположения около времето на + тест.Единственото, което разбирам от тестовете, е че съм "уж" с късна овулация. Та това че нямам болки или други неразположения по времето, когато е + теста за овулация, означава ли че може и да нямам овулация или че тестовете може да отчитат грешно?

Тук попитах лекар възможно ли е да имам + тест а всъщност да не овулирам, и той каза че щом имам + тест значи си имам овулация, не знам дали да вярвам на това. Иначе скоро сме на преглед при специалист по репродуктивно здраве и се надявам всичко да е наред.
Активен
Страници: 1 ... 10 11 [12] 13 14 ... 30   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines