Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

юли 06, 2024, 02:42:20

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 9 10 [11] 12 13 ... 30   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Клуб на БЕБЕправещите - 18 част  (Прочетена 192076 пъти)
 
Капризче
Наблюдаващ
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3244


Baby Time


Моят сватбен албум

« Отговор #150 -: септември 20, 2010, 20:42:40 »

Здравейте момичета
Искам да задам един тъп въпрос на момичетата които са правили вече цветна снимка.От вчера взех да кашлям-все още много слабо и нямам други признаци на болестни състояние.Смятате ли че това може да е проблем за цветната снимка.Сигурно въпроса ми е много тъп ама нещо съм се психирала с тази цветна снимка.По принцип в понеделник /25,09,2010 /ми е прегледа и изследванията-микробиология,цитонамазка и хламидии и ако нещата са наред вторник или сряда ще ми е цветната снимка.Ако сметнете че въпроса ми е много тъп не ми отговарайте.Дори на мен си ми звучи тъпо.


Гери, не мисля че има значение. Но имай предвид че ще трябва да седиш кротко и спокойно по време на изследването, а ако кашляш много няма да можеш според мен. Но ако кашляш леко няма да е проблем според мен.

Дани, не се сдухвай. Рано или късно ще се появи бебочето. И аз като теб имам тъжни моменти, в които се подтискам, но гледам бързо да се оправя smile Знам че все някога ще си имаме детенце и ще е в точния момент. Прегръщам те!
Активен
gabriela_p
Новак
*
Публикации: 7


« Отговор #151 -: септември 20, 2010, 20:47:43 »

Здравейте момичета  smile
Чета Вашите теми вече половин година,още преди да решим да се включим с половинката към бебеправещите,нооо вече 4 месеца сме към вас  и чета радостите и перипетите през които сте минали всички и се престрашавам и аз да се запиша вече не само като странчен наблюдател ако приемате нови членове де  pardon
Тааа по темата както споменах 4 месеца опитваме като преди да започнем имахме консултация и зелена светлина от доки да започнем засега не бяхме особенно сериозни  blush а и имахме през2рия месец едно прекасване на опитите от досадните гъбички от гадните басейни..иии след това отнново с разрешение подновяваме опитите.Предния месец в случея 3 не се получиха нещаата и знам че е рано за каквито и да е притеснения но и знаете как след няолко неуспешни опита на всички ни предполагам това става по-сериозна задачка/ ако мога така да се изразя/ и сега по същество последния ми цикъл беше на 27.08 винаги цикъла ми е бил като по часовник на 28 дни единственото закъснение от 4 дни ми беше когато бяха тези гъби след това последно всичко беше ок на 28 дни сутрин  blush не сме си купували тестове за овулация с любимия,но пък сме се любували всеки ден един на друг  blush blush heart  моето пусто любопитство ме накара на 18.09 да направя тест уж за ранно откриване на 7я ден след зачеването , Клиар тест мисля беше една лентичка и естествено резултата беше хубава плътна едничка линия ,ноо мисля че е прекалено рано за + тест все още.Лошото е че освен един лееек дискомфорт от време на време и напоследак желанието за сладко и леки прибоцквания долу нямам никъкви симптоми нито за цикъл ,нито за бебе  sad надявам се от все сърце да  стане все пак чудото този път  Wink

 ИЗвинявам се за дългия пост но имах нужда да си споделя с някой който ще ме разбере  give_rose
Активен
radi.
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 241



Моят сватбен албум

« Отговор #152 -: септември 20, 2010, 22:32:03 »

здравейте момичета имам едно питане не знам какво става с мен постоянно ми се спи, а днес ми се гадеше този месец не сме били особено активни с бебе правенето. та затова аз си мисля,че  си внушавам, че може и да съм настинала crazy
Активен
Рени
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1994


Аз дочаках своето малко чудо*2!


Моят сватбен албум

« Отговор #153 -: септември 20, 2010, 22:44:43 »

здравейте момичета имам едно питане не знам какво става с мен постоянно ми се спи, а днес ми се гадеше този месец не сме били особено активни с бебе правенето. та затова аз си мисля,че  си внушавам, че може и да съм настинала crazy

radi., не ми стана много ясно от поста ти какво точно е питането ти. Колко рано може да се появят симптоми на бременност, може ли това, че ти се спи да е симптом или ..... Не е задължително да сте били супер активни. Може да ви е писано от един опит бебето да стане. Ако дадеш малко повече подробности за това кога последно ти е бил цикъла и засичаш ли ову може и да ти кажем нещо конкретно.

gabriela_p, рано ти е за тест, мила. При някой момичета хормона на бременността нараства по-бавно и при тях засичането от нормален тест става след около 3 до 5 дни след цикъл, както е при мен. По-рано от петия ден на закъснението ми теста все е отрицателен. При други се появява още преди закъснението. Понякога си търсим симптоми просто, защото желанието ни е много силно. Изчакай си датата на МЦ и тогава прави тест.
Активен
магито
Global Moderator
Заслужил майстор на спорта
*
Пол: Жена
Публикации: 4922


яхнала метлата


Моят сватбен албум

« Отговор #154 -: септември 21, 2010, 06:52:48 »

Дани около мен всички се обебиха или са бременни.Няма празно.Но аз гледам напред.Колкото и тъпо да звучи сега целта ми е ремонта, после ще намеря друга.А при мен най-сдухващото е че не знам в същност какъв ни е проблема и няма да го разбера още известно време докато не си оправя тъпата щитовидна жлеза.Надявам се да е тя, но дали?Мисли си така(това го прочетох в подписа на едно момиче от Зачатие) на някой хора щъркела им носи бебето, а на нас охлюва.Много е бавен горкия, но ще стигне до целта един ден smile
Активен
plamak_
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 880



Моят сватбен албум

« Отговор #155 -: септември 21, 2010, 07:09:05 »

Не винаги проблема е здравословен , а по скоро психиката ни играе лоша шега.Когато сестра ми ходеше по доктори всеки и казваше че нито на нея ,нито на съпруга и  им има нещо ,но бебето не ставаше.Докато една моя приятелка със същия проблем не ми сподели една рецепта ,лечение по бабешки какато се казва smile и след като я направи 2 пъти и стана ,дали е било това или просто за известно време се е разсеялла и това не и е било нон стоп в главата никой незнае , но аз все си мисля че е от рецептата защото и приятелката ми след като я направи и тя забременя .
Активен
магито
Global Moderator
Заслужил майстор на спорта
*
Пол: Жена
Публикации: 4922


яхнала метлата


Моят сватбен албум

« Отговор #156 -: септември 21, 2010, 07:25:30 »

Plamak_ да права си това се среща при много момичета, проблем с психиката, но когато имаш тубарен проблем или мъжки фактор, когато жената срещу теб с ендометриоза или проблеми с хормоните, ако ще да е най-спокойния човек на света няма как да се получи.Аз много отдавна съм казала, че ако не спрат да ми казват, спокойно ще стане, аз спирам да комуникирам с тези хора.Пример с мойте хормони на ЩЖ, аз дори и да бях забременяла(малко вероятно) щях да направя спонтанен.Така че при всеки е индивидуално и повярвай успокоението не помага.
Активен
maria_hs
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 254



Моят сватбен албум

« Отговор #157 -: септември 21, 2010, 08:03:34 »

gabriela_p, добре дошла и дано да не ти се налага да се задържиш тук.  give_rose
Дани, май всички имаме такива моменти, но както казаха момичетата, ти вече си хванала пътя и си извървяла голяма част от него. Може би ти остава съвсем мъничко.  give_rose И около мен много момичета станаха майки и голяма част от тях дори не са го очаквали. Определено е неприятно в такива моменти, но тогава си мисля как като се появят нашите деца ще бъдат най-обичаните на света, защото са били толкова желани и чакани.
Маги, това за охлюва и аз съм го виждала в Зачатие и определено много ми хареса. Мъжът ми се смееше тогава, защото знае, че много обичам охлюви и костенурки  pardon
Активен
radi.
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 241



Моят сватбен албум

« Отговор #158 -: септември 21, 2010, 10:55:17 »

radi., не ми стана много ясно от поста ти какво точно е питането ти. Колко рано може да се появят симптоми на бременност, може ли това, че ти се спи да е симптом или ..... Не е задължително да сте били супер активни. Може да ви е писано от един опит бебето да стане. Ако дадеш малко повече подробности за това кога последно ти е бил цикъла и засичаш ли ову може и да ти кажем нещо конкретно.
 


 ами и аз не знам последния ми цикъл подрани с 2 дни и продължи 3 дни  /по принцип ми е много редовен на 28 дни с продължителност 5-6 дни/та затова незнам какво да си мисля вече. забравих да спомена, че последния ми цикъл беше на 2 сеп. sad
Активен
van4ii
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 409



Моят сватбен албум

« Отговор #159 -: септември 21, 2010, 13:13:33 »

И моят последният МЦ беше на 04.09., но според мен е рано да се каже все още. Поне в началото на другата седмица.
А да споделя с вас какво ми се случи: понеже ми беше свършила фолиевата киселина, а и бях спряла да я пия за около месец, отидох и си купих нова опаковка от същата като преди, пия си аз и след няколко часа се обривам по ръцете и ми се подуват устните, викам си нещо ме е полазило, чета, в  указанието пише, че това са страничните ефекти crazy И питам аз как е възможно три месеца да съм пила и да съм нямала проблем, а сега изведнъж да стане така.? Спрях да пия засега......
Активен
plamak_
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 880



Моят сватбен албум

« Отговор #160 -: септември 21, 2010, 14:28:36 »

Да ,права си Маги но аз говоря когато няма никъкъв здравословен проблем ,а причината е единствено в това ,че прекалено смес е вкопчели в мисълта за дете и как не се получава и само се чака следващия месец и следващия и така като фикс идея.
Активен
Lionelsa
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1616



Моят сватбен албум

« Отговор #161 -: септември 21, 2010, 14:34:01 »

van4ii, много странно  huhhuh.gif Консултира ли се с лекар?
Активен
van4ii
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 409



Моят сватбен албум

« Отговор #162 -: септември 21, 2010, 14:51:53 »

Не, мила, не съм ходила, ще изчакам да видя другата седмица какъв ще е резултата (този месец доста се потрудихме blum) и тогава ще отида. Не искам да се шашкам излишно, просто и на мен ми стана странно.
Активен
biersdorf
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 142


"Няма попътен вятър за кораб без посока." Чърчил


« Отговор #163 -: септември 21, 2010, 14:52:22 »

Здравейте, момичета! Записвам се и аз в клуба, като вчера беше първият ни опит, от месец и малко пия обикновена фолиева киселина (аз и мъжът, по препоръка на гинеколог), та желая на всички да видят своите  PREGQ В мен се преплитат много чувства, не знам с всички ви ли е така, желая го наистина много, умилявам се всеки път като видя бебе, гледам си корема и мечтая да видя голям тумбак, но изпитвам и някакъв страх, сигурно е породен от неизвестното. Е, да не спамя излишно темата, успех!
Активен
Рени
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1994


Аз дочаках своето малко чудо*2!


Моят сватбен албум

« Отговор #164 -: септември 21, 2010, 14:56:42 »

radi., ако цикъла ти е на 28 дни и предположим, че ову-то ти е било точно на 14-тия ден то би трябвало да е било на 16-ти. Днес е 21-ви минали са само пет дни и ако сте успели да я хванете точно все пак ми се вижда раничко за симптоми пък било то и от първите. Всичко може да е от преумора, стрес, силно желание и когато желанието е силно търсим в себе си много неща, които да ни подскажат, че е станало. Пожелавам ти късмет и дано след 2.10. видиш  PREGQ както го пожелавам и на останалите момичета от темата.

Ванчи, говори с лекаря си. Може да ти я смени с друга или да започнеш да я пиеш във форма Мета след като забременееш.

biersdorf, пожелавам ти късмет и да не се задържаш много-много тук.
Активен
Страници: 1 ... 9 10 [11] 12 13 ... 30   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines