Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

юли 06, 2024, 02:18:44

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 7 8 [9] 10 11 ... 30   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Клуб на БЕБЕправещите - 18 част  (Прочетена 192062 пъти)
 
Капризче
Наблюдаващ
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3244


Baby Time


Моят сватбен албум

« Отговор #120 -: септември 11, 2010, 16:10:45 »

juji, така е права си до някъде. И аз и се ядосах в началото, но после се замислих, че щом е предупредила другия лекар, не би трябвало да има проблем. Освен това моята лекарка ми беше обяснила много подробно самото изследване, кое от къде минава, кое къде влиза и т.н. Освен това ми беше казала кого да търся, къде да го търся... Вероятно не е очаквала такова отношение към неин пациент, в случая аз.

Ванеса, и аз само добри отзиви съм чувала за д-р Коновалова. Ще се запозная с нея на 22-ри. Надявам се да е усмихнат и позитивен човек, защото за мен това е много важно.

Мария, мерси мила, радвам се че при теб всичко е ок, надявам се че и при мен ще е така.

plamak_ кофти беше наистина, но нищо. Надявам се другия път да е по-добре положението smile
Активен
Maria_I
Ентусиаст
**
Публикации: 62



Моят сватбен албум

« Отговор #121 -: септември 11, 2010, 21:14:39 »

Записвам се и аз в клуба на бебеправещите, с мъжа ми правим опити някъде от началото на юни, засега без резултат. След 3-4 дни трябва да ми дойде цикъла и вече имам болки в корема и подути гърди, така че май и този месец няма да стане, макар че докато не ми дойде нищо не се знае... Успех на всички!
Активен
van4ii
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 409



Моят сватбен албум

« Отговор #122 -: септември 13, 2010, 08:47:34 »

И аз се записвам в поредната темичка smile
Активен
Капризче
Наблюдаващ
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3244


Baby Time


Моят сватбен албум

« Отговор #123 -: септември 13, 2010, 09:12:19 »

Зравейте, дами. Тази сутрин най-после успях да направя прословутата цветна снимка. За мое щастие имам 2 напълно проходими тръби. Сега ми предстои срещата с д-р Коновалова в Щерев и да видим там какво ще е положението с хормоните smile Стискам палци на всички!

П.С. Не болеше чак толкова много колкото пише из нета. Освен това е кратко smile
Активен
juji
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1425


« Отговор #124 -: септември 13, 2010, 09:24:27 »

Капризче,чудесна новина.И мен не ме болеше,даже понеже ми бяха казали разни приятелки ,че може да се наложи 2-3 пъти да ми правят /защото и на тях са им правили по толкова/ след като доктора приключи аз на шега му казах докторе ако трябва пак при вас ще дойде не усетих нищо,той се засмя и каза ,че няма да има нужда.
Иначе,по принцип когато нямаш проблеми с тръбите и те са проходими няма и болка.
Активен
valka27
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1103


http://www.panoramio.com/user/3830585


Моят сватбен албум

« Отговор #125 -: септември 13, 2010, 10:03:22 »

maria_hs, Капризче  yahoo  yahoo  yahoo честити ви добри резултати, два дни нямах нет и само за вас си мислех give_rose
Аз на maria_hs онзи ден и пуснах доста бременлийски хормони, даже дракончето демонстрира своята подкрепа чрез ритници tease
Активен
maia_svet
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 275



Моят сватбен албум

« Отговор #126 -: септември 13, 2010, 10:25:40 »

valka27 дай малко и на нас smile smile
Активен
maria_hs
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 254



Моят сватбен албум

« Отговор #127 -: септември 13, 2010, 10:28:59 »

Капризче, много хубава понеделнишка новина!  smile  yahoo Най-накрая след толкова перипетии, сега стискаме палци всичко с хормоните да е наред.   Good luck
Аз на 24 септември съм на преглед и тогава ще видим какви са моите резултати от изследванията.
Валка, надявам се вече да прихвана от твоите хормони, а и детето показа акробатични номера  tease , така че ще чакаме и ще видим  Wink
Активен
Lina81
Ентусиаст
**
Публикации: 54


« Отговор #128 -: септември 13, 2010, 12:30:16 »

Записваме се - аз и моята лелка.Бях решила след лятото ако не стане пак нищо да тръгвам по доктори.Насочила съм се към "Торакс"-Пловдив,че ми е близо.Ако някой може да сподели за някой доктор ии за друга клиника,ако има време нека да ми пише на лични.Благодаряsmile
Капризче,след ужасната история от миналия ден ,която ти се случи,последва страхотна новина.Успех нататък.
Сега чета за д-р Даскалов и Даскалова и май натам ще се запътвам./извинявам се май не е по темата/
« Последна редакция: септември 13, 2010, 13:25:03 от Lina81 » Активен
магито
Global Moderator
Заслужил майстор на спорта
*
Пол: Жена
Публикации: 4922


яхнала метлата


Моят сватбен албум

« Отговор #129 -: септември 13, 2010, 19:20:35 »

С две ръце съм за Даскалови.Лятото се срещнах лично с д-р- Даскалова и съм очарована от жената smile

Капризче много се радвам за добрите резултати само така smile Дано и хормоните са ти добре smile
Активен
iana_apostolova
Ентусиаст
**
Публикации: 81


Обичам те ...


Моят сватбен албум

« Отговор #130 -: септември 13, 2010, 19:44:22 »

здравейте момичета. принципно имам много редовен цикъл точно 28... по часовник, но този месец ми закъснява с 3 дена. направих си тест и той е половителе, но това което ме притеснява е, че лентата за бременост е доста бледа, видима е, но е бледа. бях мернала една снимка да момиче от форума с точно такъв резултат от теста, но сега не мога да я намеря. та въпроса ми е , да вярвам ли на теста и мога ли да ида на лекар или е рано за него?
Активен
Рени
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1994


Аз дочаках своето малко чудо*2!


Моят сватбен албум

« Отговор #131 -: септември 13, 2010, 20:13:48 »

Яна, теста ти е положителен, но все пак са минали само три дни от деня, в който е трябвало да ти дойде, затова и чертата е бледа. След 3-4 дни ще се вижда доста ясно. А за лекар е рано. Трябва най-малко седмица да ти закъснява и пак не е гаранция, че ще се види бременността. Най-добре да минат 10-тина дни закъснение и тогава отиди. Стискам ти палци да видиш скоро малката, сладка точка.
Активен
iana_apostolova
Ентусиаст
**
Публикации: 81


Обичам те ...


Моят сватбен албум

« Отговор #132 -: септември 13, 2010, 20:23:41 »

Благодаря ти Рени, ще си направя тест пак в петък и другата седмица ще ида на лекар. офф дано и аз на това се надявам  good
Активен
Lionelsa
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1616



Моят сватбен албум

« Отговор #133 -: септември 13, 2010, 20:28:06 »

Много обнадеждително темата започва с добри новини   Yes
Активен
Anita81
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 719



Моят сватбен албум

« Отговор #134 -: септември 14, 2010, 05:20:41 »

Записваме се - аз и моята лелка.Бях решила след лятото ако не стане пак нищо да тръгвам по доктори.Насочила съм се към "Торакс"-Пловдив,че ми е близо.Ако някой може да сподели за някой доктор ии за друга клиника,ако има време нека да ми пише на лични.Благодаря:)
Капризче,след ужасната история от миналия ден ,която ти се случи,последва страхотна новина.Успех нататък.
Сега чета за д-р Даскалов и Даскалова и май натам ще се запътвам./извинявам се май не е по темата/
аз пък при Даскалов няма да стъпя повече, след като "ужким" ми откри хламидия и щеше да ме натъпче с ударна доза антибиотик. Само да уточня че след като ми каза че съм + за хламидия и аз се усъмних  в резултата, отидох при друг специалист,ползваща същия метод за изследване ( имунофлуоростентен май беше) и резултата беше отрицателен без да съм пила никакви лекаства. Потвърдих "-" резултат и с кръвен тест и с ДНК тест за хламидия, който ми пусна последния лекар лсед като обясних ситуацията и той ми каза че се счита за най-точния тест. Така че, моя съвет е ако се усъмните в резултата задължително го проверете при друг лекар преди да се тъпчете с антибиотици. Отделен е въпроса че повечето лекари гледат на пациентите си като на поредните 30лв, отношение което аз лично не мога да търпя. Не съм си намерила здравето и парите на пътя.Дано не попадате на такова отношение.
« Последна редакция: септември 14, 2010, 05:22:59 от anita81 » Активен
Страници: 1 ... 7 8 [9] 10 11 ... 30   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines